Препоръка за смяна на гуми (гумаджийница) в София

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2582
Регистриран на: 24.05.2007
Местоположение: квартала на младите
Пол: Мъж
Кара: малки котета на задната седалка
Мечтае да кара: по-леко
Детайли за колата: Черна скрап

Re: Препоръка за смяна на гуми (гумаджийница) в София

Мнение от deyan-enchev » 08 Ное 2017, 11:41

То затуй го напраиха тоз форум бре :mhihi:
Understeer is when you hit the wall with the front of the car. Oversteer is when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you take the wall with you. Spoilers and bodykits are how much of a mess you leave on the wall. Rollcages and windownets are how much of the wall you take with you.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1585
Регистриран на: 28.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е36 Турбо?! любима, е39 28-ца бате
Мечтае да кара: е36 с осмак
Детайли за колата: Най-много върви 28мицата от всичко.
Wanna be 1.5 bar.

Re: Препоръка за смяна на гуми (гумаджийница) в София

Мнение от Boyadjiev » 08 Ное 2017, 13:27

deyan-enchev написа:То затуй го напраиха тоз форум бре :mhihi:

И аз така съм чувал, ама нье е сигурно :shock: :mhihi:
Изображение Изображение Изображение
Уважавай другия, независимо каква кола кара.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Препоръка за смяна на гуми (гумаджийница) в София

Мнение от acho.rs » 08 Ное 2017, 17:56

Boyadjiev написа:Обещах да драсна и аз отзиви :wave:
Първо негативите - не работят със записване на час, което за мен е минус. Гаражчето изглежда кофти, но това са всички негативи :D
Позитивите - много добра работа! Услугата, която предлагат е на топ ниво, според мен. Не съм виждал на друго място да извършват такава услуга.
Първо ми измиха гумите с джантите (и то доста добре, тъй като после почти не миришеше на гуми), след това демонтаж на гумите и оставяне за изсушаване (да не мокрят багажника). Почистване на ръбовете на джантите (вътрешни/външни), монтаж на гумите с лепило, като гумата се обръща, а не се маца там да има просто. Баланс, докато не покаже 0/0 (често съм виждал да забиват тежестите и повече да не се върти гумата), през това време друг човек с флекса и телената четка лъсна главините, боядиса ги и сложи грес на централния отвор! Всичките 4бр. главини :paranoid: След това погледнаха табелката на колата за размера/налягането и надуха гумите според табелката. Монтаж, прибиране на старите гуми в багажника, инструкция да не карам с повече от 110 за деня (?), понеже можело да превърти джантата в гумата (смятам че разбира повече от мен и за това я спазих тая инструкция, колкото и странна да ми се видя :dunno: ). Исках да покарам ден/два и тогава да оценятам, ама вече оценявам. Перфектен баланс!!! Колата може до 180, до 180 е перфектна. Работата която свършиха е просто 6 точки. Струваше ми 30лв. за 4 15" гуми :paranoid:
Много съм доволен от свършената работа от гумаджията :ok: Благодаря че ме изпратихте някъде, където да се свръши работа, а не само да го разбират много на приказки :yes:

Само не разбрахме, това къде е?
"Симо в Обеля" ли?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1585
Регистриран на: 28.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е36 Турбо?! любима, е39 28-ца бате
Мечтае да кара: е36 с осмак
Детайли за колата: Най-много върви 28мицата от всичко.
Wanna be 1.5 bar.

Re: Препоръка за смяна на гуми (гумаджийница) в София

Мнение от Boyadjiev » 09 Ное 2017, 0:22

Да, това е Симо или "Мони гуми", както пише на гащиризоните им.
Изображение Изображение Изображение
Уважавай другия, независимо каква кола кара.

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook