Ситуация с куче на пътя

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: Ситуация с куче на пътя

Мнение от Borymeckata » 08 Окт 2017, 21:00

И аз така една змия я бях нарочил за водна, та после влизах да я вадя от канала... Ама пак беше по-добре за нея, отколкото да лази по шосето.
Excellent! Steven is my name!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Ситуация с куче на пътя

Мнение от bum_bum » 08 Окт 2017, 21:16

Излишно си се хабил. Смоците си плуват чудесно :mhihi:
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: Ситуация с куче на пътя

Мнение от Borymeckata » 11 Окт 2017, 8:18

Не, смокът го познавам - той е жълт отдолу. Тая ми заприлича на водна, ама защо тръгна да потъва... :dunno: :dunno:
Excellent! Steven is my name!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 774
Регистриран на: 6.01.2013
Пол: Мъж
Кара: E91 325d
Мечтае да кара: отново E36 318is

Re: Ситуация с куче на пътя

Мнение от k.milanov » 11 Окт 2017, 8:53

Спирал съм и аз да махам от пътя костенурка и един нарочно я смаза.................. :kuku: Прав път на струна, спрял съм на разстояние и вървя към нея по банкета. Соча я ръкомахам и нарочно я прегази, видях просто как насочи коолата баш през нея :dummy: :ranting: :banghead:


Аватар
Мнения: 385
Регистриран на: 5.11.2012
Пол: Мъж
Кара: 4х4
Мечтае да кара: 6х6

Re: Ситуация с куче на пътя

Мнение от efren » 11 Окт 2017, 12:34

Borymeckata написа:Не, смокът го познавам - той е жълт отдолу. Тая ми заприлича на водна, ама защо тръгна да потъва... :dunno: :dunno:

Стреснал си го животното и се е паникьосало, змиите по принцип са страхливи животни.
Какво означава М54 - означава, че двигателя може да изгори 54 литра масло от смяна до смяна при спазване препоръките на производителя, тоест longlife-04 и смяна на около 20к км.

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Ситуация с куче на пътя

Мнение от c04 » 11 Окт 2017, 20:10

k.milanov написа:Спирал съм и аз да махам от пътя костенурка и един нарочно я смаза.................. :kuku: Прав път на струна, спрял съм на разстояние и вървя към нея по банкета. Соча я ръкомахам и нарочно я прегази, видях просто как насочи коолата баш през нея :dummy: :ranting: :banghead:

:banghead: Такъв как да не го настигнеш, а после се пазете нервите :ranting:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Ситуация с куче на пътя

Мнение от steeN » 14 Окт 2017, 20:48

http://paper.standartnews.com/archive/2 ... 632_18.htm

намерих новината за кучето и катастрофата на цариградско...
бая годинки са минали - Понеделник, 28 Ноември 2005

Според очевидци причина за трагедията е внезапно появило се на пътя улично куче.
"Мерцедес", управляван от Петков, се движел в крайната лява лента на булеварда в посока центъра. Точно на спирката на Окръжна болница на пътя изскочило кучето. Шофьорът натиснал рязко спирачката, блъснал животното, колата се ударила в задната част на пловдивски "Форд", след което се преобърнала на покрив, помела решетките между двете платна и странично се забила в стълб на уличното осветление. От удара паднали две от лампите.
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake

старши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Ситуация с куче на пътя

Мнение от Jordana » 20 Окт 2017, 18:51

Преди 20 години на магистралата блъснах куче - овчарски пес колкото малко магаренце , копука стоеше отстрани в тревите скочи пред мотора на пътното платно . Ударих го с около 120км/ч и по нататък няма да обяснявам какви бяха последствията за мен но само по случайност ми се размина най лошото . И затова ако има животно пътя най малката грижа е да го пазя , ако мога да го избегна ще то избегна за да не троши колата и да не създаде по опасна ситуация. Ако не мога минавам отгоре му изобщо мастията не може да е равностойна замяна нито на моя живот нито на който и да е . Преди месец на околовръстното в Добрич колата пред мен удари кон изскочил на пътя . Добичето беше половината в купето заклещено , по случайност само на уби водача а може и да го уби щото видях само че от другата нрата излезе някаква жена и почна да бяга по пътя . Изобщо всичко което ударите на пътя по-голямо от котка може да ви убие при добро стечение на обстоятелствата .
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 180
Регистриран на: 3.11.2017
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: вана
Мечтае да кара: DACIA

Re: Ситуация с куче на пътя

Мнение от Knoxville_ » 07 Ное 2017, 11:29

Малко късно ще вдигна тази тема, но искам да споделя и моето мнение за конкретната ситуация. Според мен колегата е взел възможно най-добрия избор, а този с нисана е за бой. При 2-3 секунди светещи стопове на колата пред теб да профучиш с такава скорост е малоумно. Имаме дадена ситуация, но представете си, ако имаше някакво неподвижно препятствие на пътя, ТИР-ът свива вдясно, колегата също свива вдясно, а гръка продължава да блее някъде и директно се нацепва челно в препятствието.
Добре е, че се е разминало без човешки жертви, жалко за кучето.

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Е.Димитров

Последни теми
Facebook