Драматургия с един автомобил...

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 12.09.2015
Местоположение: София

Re: Драматургия с един автомобил...

Мнение от madafaka_donkele » 04 Окт 2017, 16:11

Баси, то не останА мутренска кола бре :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 347
Регистриран на: 16.06.2009
Пол: Мъж
Кара: E36 328i

Re: Драматургия с един автомобил...

Мнение от TheDriver » 04 Окт 2017, 16:36

То останаха само японците :D

"Мутренската мечта" беше Patrol GR Y60 ама тва нещо не беше ли само редови шестак.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 214
Регистриран на: 11.06.2010
Пол: Мъж

Re: Драматургия с един автомобил...

Мнение от Витанов » 04 Окт 2017, 17:21

Чини ми се нещо стотица с 2uz-fe :mhihi:
I am beton!

Вчера ме изпревари една седмица е23 и само като му видях намръщената физиономия в огледалото и послушно се дръпнах вдясно да му направя място да мине :mhihi: А то едно такова лъскаво четкано, лелеййй Акула!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 645
Регистриран на: 22.08.2006
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: го спокойно

Re: Драматургия с един автомобил...

Мнение от ///eMo » 04 Окт 2017, 20:11

Chevrolet Tahoe/GMC Yukon? :mhihi:

Потребител
Аватар
Мнения: 46
Регистриран на: 5.02.2003
Местоположение: София

Re: Драматургия с един автомобил...

Мнение от El_Loco » 04 Окт 2017, 20:46

аз имах подобен проблем, но бях от страната на продавача.

колата беше регистрирана в бг, продадена на собственика преди мен, от него я взех, минах кат софия без проблеми, карах я 3(три) години и я продадох на момче от бургас. купувачът я провери в кат бургас по рамата(беше връзкар там), че няма никакви проблеми и си я откара. до каналите. от там ми звъни и вика - закопчаха колата, издирвана е в испания.

а колата не беше хич евтина (10годишно купе с в12)

и събитието по обявяването и за крадена се случва 3-4 години след като колата е в бг

тъй като беше връзкар си я взе след месец разследване с прокурорско и със софииските номера. сега получавам снимки от къде е минал с 50 над ограничението, 100 над ограничението и от кат не искат да я отпишат от мое име... имам от тая кола актове за 4 цифрени суми, след като съм я продал официално...

пс. ако колата е тойота в8 мога да я купя с проблемните документи :)

старши СПАМ ентусиаст
Аватар
Мнения: 2264
Регистриран на: 8.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е30 чат-пат
Мечтае да кара: варел
Детайли за колата: ...
е46 m52b20
е46 m54b30
е83 m54b30
e30 m20b25
е30 m10b18
е46 m54b25
e92 s65b40

Re: Драматургия с един автомобил...

Мнение от K_Ilkov » 04 Окт 2017, 20:59

Какво става с актовете след като имаш документ за продажба?
Изображение

Цените са такива, че ако имаш хубава не си струва да я продаваш, а ако търсиш хубава не си струва да я купуваш.

...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 635
Регистриран на: 17.03.2012
Местоположение: Обеля на три полета
Пол: Мъж
Кара: E34 tds, W140 400SE
Мечтае да кара: ГАЗ-24 Волга V8 ЗМЗ-511
Детайли за колата: Капаци, калници, врати, брони, таван и торба с бурми и чукачки след смяна на накладки

Re: Драматургия с един автомобил...

Мнение от DLVasilev » 04 Окт 2017, 21:48

barty написа:
bum_bum написа:Как пък един не се сети къде е меката на големите автомобилни двигатели? :mhihi:


Гранд Чероки или друга американска кола?

ГАЗ-13 "Чайка" :mhihi:
Изображение
ATR-42/72

Потребител
Аватар
Мнения: 46
Регистриран на: 5.02.2003
Местоположение: София

Re: Драматургия с един автомобил...

Мнение от El_Loco » 04 Окт 2017, 21:55

сега проверих специално по електронната система на кат. някои са отпаднали, но някои си стоят.

в кат софия като бях последно преди около месец ми обясниха, че те не могли да ги премахнат, защото са образувани в други региони.

длъжностното лице на деловодството и полицаят на видеоконтрол ме пратиха да пращам копия на нотариалния договор до съответните кат по региони по пощата... че те били задължени по закон да ги пратят в рамките на 1 месец, но леко ми намекнаха, че това не се случвало...

имам случай със спечелено дело 2014г. срещу отдела им на аерогарата (води се отделно от кат софия) за неправомерно написан акт. до този момент резултатът от съда не е стигнал в кат софия, за да ми върнат синия талон...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 214
Регистриран на: 11.06.2010
Пол: Мъж

Re: Драматургия с един автомобил...

Мнение от Витанов » 04 Окт 2017, 22:30

DLVasilev написа:
barty написа:
bum_bum написа:Как пък един не се сети къде е меката на големите автомобилни двигатели? :mhihi:


Гранд Чероки или друга американска кола?

ГАЗ-13 "Чайка" :mhihi:


Може и някоя "догонялка" да е.. :twisted:
I am beton!

Вчера ме изпревари една седмица е23 и само като му видях намръщената физиономия в огледалото и послушно се дръпнах вдясно да му направя място да мине :mhihi: А то едно такова лъскаво четкано, лелеййй Акула!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 635
Регистриран на: 17.03.2012
Местоположение: Обеля на три полета
Пол: Мъж
Кара: E34 tds, W140 400SE
Мечтае да кара: ГАЗ-24 Волга V8 ЗМЗ-511
Детайли за колата: Капаци, калници, врати, брони, таван и торба с бурми и чукачки след смяна на накладки

Re: Драматургия с един автомобил...

Мнение от DLVasilev » 04 Окт 2017, 22:52

Витанов написа:
DLVasilev написа:
barty написа:
bum_bum написа:Как пък един не се сети къде е меката на големите автомобилни двигатели? :mhihi:


Гранд Чероки или друга американска кола?

ГАЗ-13 "Чайка" :mhihi:


Може и някоя "догонялка" да е.. :twisted:

Някой май разбира и от Волги :clap:
Изображение
ATR-42/72

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 214
Регистриран на: 11.06.2010
Пол: Мъж

Re: Драматургия с един автомобил...

Мнение от Витанов » 05 Окт 2017, 0:05

Интересни са ми, това е :yes: :smoke:
I am beton!

Вчера ме изпревари една седмица е23 и само като му видях намръщената физиономия в огледалото и послушно се дръпнах вдясно да му направя място да мине :mhihi: А то едно такова лъскаво четкано, лелеййй Акула!

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Драматургия с един автомобил...

Мнение от alx » 08 Окт 2017, 19:39

Nickelback написа:
barty написа:
bum_bum написа:Как пък един не се сети къде е меката на големите автомобилни двигатели? :mhihi:


Гранд Чероки или друга американска кола?


По на запад от там :) Спирам до тук, сериозно ;)


Тия лендкрузери много грозни ми идват...
алекс
трабант 601с
разни други возила

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 214
Регистриран на: 11.06.2010
Пол: Мъж

Re: Драматургия с един автомобил...

Мнение от Витанов » 09 Окт 2017, 0:58

:mhihi:
I am beton!

Вчера ме изпревари една седмица е23 и само като му видях намръщената физиономия в огледалото и послушно се дръпнах вдясно да му направя място да мине :mhihi: А то едно такова лъскаво четкано, лелеййй Акула!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 20.10.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BigBlockV8 и чат-пат SmallBlockV8
Мечтае да кара: бангия с предно
Детайли за колата: ;)
Big: Hemi 370 cu. in.
Small: S62B50 с жокери

Re: Драматургия с един автомобил...

Мнение от Nickelback » 03 Яну 2023, 12:28

За много години на всички! Бъдете живи, здрави и целеутремени! :bchug:

Тоя случай ме подсети за моя "казус", та рекох да споделя как се развиха нещата след едни малко повече от 6 години и няколко входирани молби в ДМОС, отдел "СИРЕНЕ" :ok: :mhihi:

:arrow: Ще остане ли шофьор без кола, след като я обявиха за открадната в Италия преди години

След последната ми молба явно случайно попаднах на истински отговорен към работата си човек там, който приключи казуса в рамките на по-малко от седмица :bchug: До преди това в продължение на 6 години беше само "ние ще се обадим, ако има настъпила промяна по казуса" :mhihi: С подаването на последната ми молба автомобилът да бъде снет от ШИС, той за пръв път ми изиска да донеса официален превод на италиански език на прокурорското постановление, с което прокурорът ми връща колата. Явно да го представят пред италианските власти. Занесох им превода и след има-няма 2-3 дни получих официален имейл, че автомобилът бил снет от издирване. Разгеле :!: Действително проверих по разните сайтове , които тракват "крадени" автомобили и вече не фигурира там :yes: Да е жив и здрав човекът :bchug:

Та имам въпрос - очевидно ще мога вече да променя статуса на колата в КАТ-София - бракуване или регистрация на мое име. Въпросът ми е, понеже все още НЕ е регистрирана на мое име в КАТ-София (а и не искам да е), а си е със старата регистрация - мога ли директно да я пре-продам на някой ентусиаст, без да я регистрирам на мое име? Имам договор и талоните все още на стария собственик...
Изображение Изображение

"За тЕя пари има Е-шеесе" - форумна пословица.
Лето две и седемнаесто.

Старши спамър
Online
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Драматургия с един автомобил...

Мнение от Top Gun Maverick » 03 Яну 2023, 12:54

По принцип не. Дефакто отиваш в някоя автокъща и се разбираш с човека там да напише фактура когато намериш купувач, на негово име. Но в този случай купувача не трябва да знае историята на тая кола, защото ще се дръпне. Ти ще му обясниш, че просто продаваш колата от името на фирмата, а във фирмата ще фигурираш, че си я докарал от там като шофьор или просто си я закупил от тяхно име. Така става когато всичко по колата е ок и не искаш да има куп коли на твое име, които си вкарал. Вече с това прокурорското в уравнението не знам дали ще е възможно. Но щом ти си я вкарал си длъжен ти да я регистрираш, освен ако не ползваш тая вратичка с фактура от фирма. Обикновено вземат 100 лева за тая услуга, поне тука.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook