Купона започна в Пампорово ама приключи в Чепеларе ...

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 190
Регистриран на: 7.12.2016
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: E39 ALPINA B10

Re: Купона започна в Пампорово ама приключи в Чепеларе ...

Мнение от Grozdanoff » 27 Сеп 2017, 16:24

hell's angel написа:Некви селски пъдари са попаднали на бмв от което няма да ядът шамари или няма да се нагъзят, и си показали рогата ...
Герберските боклуци са пробутали поредното тълкувателно решение, с което приравняват тези с изтекли книжки и мангалите. Само че вторите си правят каквото искат и на никой не му дреме. По принцип, в Софето тия актове падат, в провинцията - не знам как е. Не могат да свалят табели, ако колата не се кара от собственика.


и аз съм на това мнение...при положение, че е имало други хора с шофьорски книжки в колата, а те са му свалили номерата. Направо са се изгаврили селските куки, аз съм сигурен че във Варна никое ченге нямаше да ми го направи това при положение, че до мен има човек, който може да продължи да кара! Аз съм от Варна, но имам къща за почивка в "град" Елена(Великотърновска област), където селските куки са ми правили подобни мизерии. Спряха ме веднъж, видяха, че имам всички документи, отвориха багажника и видяха че имам всичко, след което ми направиха фиш, че пожарогасителят ми "не отговарял на изискванията"(купуван е от КАТ Варна!)!? Селски сопи, мен са ми ясни, просто коплексите на тях са им до небето и като видят някой с БМВ с рег.номер на голям окръжен град и все едно си им бръкнал в гъ*ъ. Защо? Незнам, тук вече трябва психолог... :mhihi:
ekalchev написа:Омразата ми към русия започна в 4 клас, когато зададох въпроса на учителката защо трябва да уча руски задължително. Тогава започнах да си задавам въпроси и да достигна сам до извода, кого да мразя и кой ми е враг. Тогава нямаше САЩ или ЕС - тогава само русия имаше. Иначе не мразя сънародните си, които не мразят русия, аз ги съжалявам и ги подминавам с насмешка.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 821
Регистриран на: 16.02.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: e92 M3 LCI / g30 530d xdrive
Мечтае да кара: всички модели на BMW M GmbH

Re: Купона започна в Пампорово ама приключи в Чепеларе ...

Мнение от Vanqu1sh » 27 Сеп 2017, 17:08

Вчера ми вдигнаха колата за неправилно паркиране. Когато отидох да си я взема от паркинга полицая искаше да ми я спре от движение защото няма технически преглед. Колата е нова и е регистрирана миналия септемрви с Кат. На талона за преглед издаден ми от Кат пише че прегледа е валиден до септември 2017г. и няма дата на него. От цялата тази работа не ми стана ясно само как може да ми пише акт, че съм без преглед като не съм карал колата и колата е била ПАРКИРАНА!!! :kuku:


Аватар
Мнения: 385
Регистриран на: 5.11.2012
Пол: Мъж
Кара: 4х4
Мечтае да кара: 6х6

Re: Купона започна в Пампорово ама приключи в Чепеларе ...

Мнение от efren » 29 Сеп 2017, 10:30

Grozdanoff написа:
hell's angel написа:Некви селски пъдари са попаднали на бмв от което няма да ядът шамари или няма да се нагъзят, и си показали рогата ...
Герберските боклуци са пробутали поредното тълкувателно решение, с което приравняват тези с изтекли книжки и мангалите. Само че вторите си правят каквото искат и на никой не му дреме. По принцип, в Софето тия актове падат, в провинцията - не знам как е. Не могат да свалят табели, ако колата не се кара от собственика.


и аз съм на това мнение...при положение, че е имало други хора с шофьорски книжки в колата, а те са му свалили номерата. Направо са се изгаврили селските куки, аз съм сигурен че във Варна никое ченге нямаше да ми го направи това при положение, че до мен има човек, който може да продължи да кара! Аз съм от Варна, но имам къща за почивка в "град" Елена(Великотърновска област), където селските куки са ми правили подобни мизерии. Спряха ме веднъж, видяха, че имам всички документи, отвориха багажника и видяха че имам всичко, след което ми направиха фиш, че пожарогасителят ми "не отговарял на изискванията"(купуван е от КАТ Варна!)!? Селски сопи, мен са ми ясни, просто коплексите на тях са им до небето и като видят някой с БМВ с рег.номер на голям окръжен град и все едно си им бръкнал в гъ*ъ. Защо? Незнам, тук вече трябва психолог... :mhihi:


Е то в Елена няма от кого да вземат - само мангали и то от скъсаните. Чакат някой пришълец хората :mhihi: .
Какво означава М54 - означава, че двигателя може да изгори 54 литра масло от смяна до смяна при спазване препоръките на производителя, тоест longlife-04 и смяна на около 20к км.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1848
Регистриран на: 11.02.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i и Карбонова М-ка с педали!
Мечтае да кара: M3

Re: Купона започна в Пампорово ама приключи в Чепеларе ...

Мнение от dr.peshev » 28 Ное 2017, 10:30

Трябвало е да обжалваш: https://fakti.bg/bulgaria/272339-objalv ... =firstpage
ЕДИНСТВЕНОТО ПО-ХУБАВО НЕЩО ОТ ШВЕДСКАТА ТРОЙКА Е БАВАРСКАТА! :winky:

Оригинални BMW дискове и накладки F10/F11 Цък :yes:
Оригинални BMW якета - Промоция Цък :yes:

Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 301
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Кара: Е30 палатка и Е38 735и баткомобила
Мечтае да кара: М20-ката дълги години
Детайли за колата: Необикновена

Re: Купона започна в Пампорово ама приключи в Чепеларе ...

Мнение от Pe3a4 » 28 Ное 2017, 22:38

Ами така и направих :) . Делото ми е насрочено за 21.12.2017. Вчера си получих официално призовката. Ще пратя само адвокат на място. Ще ви държа в течение какво се случва. :yes:
Fuck replica's, Nur original ist legal.
Изображение Изображение Изображение

старши СПАМ ентусиаст
Аватар
Мнения: 2264
Регистриран на: 8.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е30 чат-пат
Мечтае да кара: варел
Детайли за колата: ...
е46 m52b20
е46 m54b30
е83 m54b30
e30 m20b25
е30 m10b18
е46 m54b25
e92 s65b40

Re: Купона започна в Пампорово ама приключи в Чепеларе ...

Мнение от K_Ilkov » 03 Дек 2017, 9:27

Взели са и на Васил Иванов, разследващия журналист, номерата по същата схема, малко ги настъпиха дУпетати и ченгета по канал3 ... очакват се промени по новия закон.
Изображение

Цените са такива, че ако имаш хубава не си струва да я продаваш, а ако търсиш хубава не си струва да я купуваш.

...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 318
Регистриран на: 17.10.2004
Пол: Мъж

Re: Купона започна в Пампорово ама приключи в Чепеларе ...

Мнение от Фидел Кастро » 03 Дек 2017, 21:03

K_Ilkov написа: очакват се промени по новия закон.

Да не стане така да пращат човека на истински проверочен изпит, че ще настане една голяма ВЕСЕЛБА! :mhihi:
Само може да си гадаем каква ще е мизата "на черно". :smoke:
За период от 135 години стигнахме от Стефан Стамболов до Бойко Борисов. Ако това е еволюцията в политическия елит много скоро ще гласуваме за едноклетъчни.
След снимката си с Б.Б., Робърт де Ниро бил много доволен, че най-после се снимал с истински мафиот.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 635
Регистриран на: 17.03.2012
Местоположение: Обеля на три полета
Пол: Мъж
Кара: E34 tds, W140 400SE
Мечтае да кара: ГАЗ-24 Волга V8 ЗМЗ-511
Детайли за колата: Капаци, калници, врати, брони, таван и торба с бурми и чукачки след смяна на накладки

Re: Купона започна в Пампорово ама приключи в Чепеларе ...

Мнение от DLVasilev » 03 Дек 2017, 23:06

Сега чакаме да започне следното: при публикуване на обява в сайтовете за продажби на леки автомобили да бъде въведена графа "С номера" и "Бронирани номера" :mhihi:
Или в Олх да се появи обява от рода:
Продавам нитачка за регистрационни табели. Ползвана е 2 пъти, работи отлично, коментар на цената след оглед. Работи с нитове "Вежен" от 4 до 12 мм
Изображение
Или да изработват номера на принципа на стикерите за го и винетките. Е така да му се къса в ръцете на малки парченца, да се нареже и да опръска всичко в кръв е така на майтап да се стресне само и да си знае следващия път :mhihi:
Изображение
ATR-42/72

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1022
Регистриран на: 25.12.2014
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Кара: Е90 330d
Мечтае да кара: Tesla Roadster
Детайли за колата: снегорин

Re: Купона започна в Пампорово ама приключи в Чепеларе ...

Мнение от NGneer4eto » 03 Дек 2017, 23:20

Нитачката би била безполезна. Вече не слагат пломби на номерата. :D

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Купона започна в Пампорово ама приключи в Чепеларе ...

Мнение от alx » 04 Дек 2017, 15:59

... а защо просто не спазвате закона? Простичка мисъл...
алекс
трабант 601с
разни други возила

старши СПАМ ентусиаст
Аватар
Мнения: 2264
Регистриран на: 8.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е30 чат-пат
Мечтае да кара: варел
Детайли за колата: ...
е46 m52b20
е46 m54b30
е83 m54b30
e30 m20b25
е30 m10b18
е46 m54b25
e92 s65b40

Re: Купона започна в Пампорово ама приключи в Чепеларе ...

Мнение от K_Ilkov » 04 Дек 2017, 16:03

alx написа:... а защо просто не спазвате закона? Простичка мисъл...

Да бе ама на всеки може да се случи да сбърка или да си пропусне срока на изтичане на книжката, нали?
Ти не забравяш ли нищо?

И за това да ти свалят номерата на колата за 6 месеца и да я регистрираш на ново ...
Извинявай ама тва е някакъв връх на дебилщината!
Книжката ще си я вземеш за няколко дена, но колата е труп.
Ами ако ти е семейната кола тва ... и тн. Кому е нужна тази строгост?!?

Шефа на КАТ вика - Текста ще е много тромав ако се опишат разни варианти.
За тва за да не се напрягат законотворците е все едно дали никога не си имал книжка или си пропуснал подновяването и.

:dunno:
Изображение

Цените са такива, че ако имаш хубава не си струва да я продаваш, а ако търсиш хубава не си струва да я купуваш.

...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Купона започна в Пампорово ама приключи в Чепеларе ...

Мнение от bum_bum » 04 Дек 2017, 17:31

В случая номерата са свалени противозаконно явно.

Аз лично не го спазвам, защото това ми е единствената малка утеха, че живея в скапана пумярска държава, където законите са важат според социалния статус и партийната принадлежност. Един вид бунт срещу статуквото :mhihi:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 430
Регистриран на: 6.03.2013
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: х5 4.6is
Детайли за колата: трака..на 8 цилиндъра

Re: Купона започна в Пампорово ама приключи в Чепеларе ...

Мнение от Батман » 04 Дек 2017, 19:00

Свалят моите номера, вс е ОК!

Свалят номарата на Каролев...и ареее новина!
Та те свалят номерата на хората от 21.01.2017..и ся се сетиха, че нещо не е ОК!

https://www.dnes.bg/obshtestvo/2017/11/ ... lev.360391

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Купона започна в Пампорово ама приключи в Чепеларе ...

Мнение от bum_bum » 04 Дек 2017, 22:47

Аман от подобни демагози. Свалили му номерата за абсолютна глупост и той да се покаже колко е позитивен- било прекрасен ден.

А да го видя, ако му е единствена кола в семейството и има 1-2 деца, които трябва да се карат на градина, да се пазарува и т.н. дали ще му е толкова прекрасен деня.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 722
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Купона започна в Пампорово ама приключи в Чепеларе ...

Мнение от Don_Diego » 04 Дек 2017, 22:50

Тоя тигър конкретно има 2-3ма шофьори само за тия неща да му вършат, та няма какво да се впряга толкова
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook