Купона започна в Пампорово ама приключи в Чепеларе ...

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Купона започна в Пампорово ама приключи в Чепеларе ...

Мнение от bum_bum » 05 Дек 2017, 0:13

Именно, че ако не беше агент Камен, а нормален човек, който по цял ден бъхти да върже двата края едва ли щеше да му е толкова забавно, че са му свалили номерата.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 318
Регистриран на: 17.10.2004
Пол: Мъж

Re: Купона започна в Пампорово ама приключи в Чепеларе ...

Мнение от Фидел Кастро » 05 Дек 2017, 1:25

bum_bum написа: агент Камен,


Владимир Каролев е роден на 31 юли 1961 година в град Варна. В периода от 1979 до 1982 година е сътрудник на Държавна сигурност – агент под псевдонима „Камен“ към III управление (военно контраразузнаване)

Повечето не знаят какво значи това!
В резюме: Най-гадните и мръсни доносници в казармата! Те топяха колегите си войници за всичко и по всякакъв повод. :puke:
За такива най-възпитателен е приклада на автомата защото патроните струват пари и не заслужават да се харчат за такава измет!
За период от 135 години стигнахме от Стефан Стамболов до Бойко Борисов. Ако това е еволюцията в политическия елит много скоро ще гласуваме за едноклетъчни.
След снимката си с Б.Б., Робърт де Ниро бил много доволен, че най-после се снимал с истински мафиот.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 180
Регистриран на: 3.11.2017
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: вана
Мечтае да кара: DACIA

Re: Купона започна в Пампорово ама приключи в Чепеларе ...

Мнение от Knoxville_ » 05 Дек 2017, 10:32

Съмнявам се точно този да кара кола, регистрирана 2008-2009, съответно произведена преди това.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 961
Регистриран на: 24.10.2002
Пол: Мъж

Re: Купона започна в Пампорово ама приключи в Чепеларе ...

Мнение от [FF]GODFLESH » 05 Дек 2017, 21:12

явно форума се чете :lol:

http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2017/12/ ... ome_layer2
"Mopar is the only way to go if you want to beat the other guy and look better doing it."

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 645
Регистриран на: 17.01.2019
Местоположение: София/Чепеларе
Пол: Мъж
Кара: e61 535d

Re: Купона започна в Пампорово ама приключи в Чепеларе ...

Мнение от ivanski_2 » 19 Сеп 2019, 8:40

Мордехай написа:Възможно е. Ама аз досега нямам случай да не съм минал къде с пари, къде с кандарми, къде със сълзи на очи. Миналата година ме хванаха да отивам на кат да регистрирам камион с номера от друг камион и люксембургски изтекли документи и пак ми се размина. Добре, че не ходя на Чепеларе... Па такива мотивирани със заплати по 800 лева са ми чак смешни.


Колега, грешкиш много жестоко за Чепеалре. Аз съм от там, идеята тук е че всичко е като по учебник, ако ще и папата да дойде, ако има нещо нередно ще го глобят, пари не приемат няма значение местен ли си или не, пробвано многократно. Какво повече да кажа от това че зам. шефа на полицията спря баща си докато беше на смяна и му взе книжката, след което му свали номерата, а живеят в една къща :kuku: :kuku: Та при нас така се случват нещатаа.... както пише в дебелите книги и това е, не може нищо да се "измисли", пак пробвано многократно години наред :lol: :lol:
Some cars are made for maximum miles per gallon, and some are made for maximum smiles per gallon... the choice is yours... :)

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook