За парфюмите

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 249
Регистриран на: 7.11.2008
Местоположение: Иваняне
Кара: корав барутарник
Мечтае да кара: по-корав барутарник

Re: За парфюмите

Мнение от Venko » 28 Окт 2019, 14:35

Campomarzio70 - Sofia
St. Nedelya 19, Sofia

Lun-Ven 11:00-19:30 - Sab 11:30-19:00
sofia@campomarzio70.it Tel. +359 883 505060"
Митко Павлов - където и да отида анцузите ме преследват

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 722
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: За парфюмите

Мнение от Don_Diego » 28 Окт 2019, 20:58

Бях тръгнал да търся някакъв тежък аромат ама за сега скачам в тигана с един по-лек Reflection от Amouage
В parfum-bg.com са на поносими цени, но без луксозната опаковка :bchug:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 249
Регистриран на: 7.11.2008
Местоположение: Иваняне
Кара: корав барутарник
Мечтае да кара: по-корав барутарник

Re: За парфюмите

Мнение от Venko » 29 Окт 2019, 12:19

За товарни влакове виж the Circle в Сердика.
Там имат почти всичко черно на Ди Парма, а тази серия не прощава.

Don_Diego написа:Бях тръгнал да търся някакъв тежък аромат ама за сега скачам в тигана с един по-лек Reflection от Amouage
В parfum-bg.com са на поносими цени, но без луксозната опаковка :bchug:
Митко Павлов - където и да отида анцузите ме преследват

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 722
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: За парфюмите

Мнение от Don_Diego » 29 Окт 2019, 12:32

Вчера ги разгледах в олф-а черните на Acqua-та и си харесах два от тях (leather и oud), ще видя на кой ще скоча.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 249
Регистриран на: 7.11.2008
Местоположение: Иваняне
Кара: корав барутарник
Мечтае да кара: по-корав барутарник

Re: За парфюмите

Мнение от Venko » 29 Окт 2019, 14:32

Ако искаш обърни още веднъж внимание на Куертия и Мирра.
Мирра-та особено къса много сериозно.

Ууда можеше да го направят по-добре..., но ако му се кефиш може да видиш royal oud на Creed (сцепва).

Don_Diego написа:Вчера ги разгледах в олф-а черните на Acqua-та и си харесах два от тях (leather и oud), ще видя на кой ще скоча.
Митко Павлов - където и да отида анцузите ме преследват

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 722
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: За парфюмите

Мнение от Don_Diego » 29 Окт 2019, 14:58

Нищо на Creed не ми допада :dunno:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 249
Регистриран на: 7.11.2008
Местоположение: Иваняне
Кара: корав барутарник
Мечтае да кара: по-корав барутарник

Re: За парфюмите

Мнение от Venko » 29 Окт 2019, 15:24

Хубава работа..... Aventus е бая култов, island water-a също много приятен. Royal oud-a и той с камара награди.....
Виж за Викинг-а съм съгласен :angel:
Митко Павлов - където и да отида анцузите ме преследват

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 722
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: За парфюмите

Мнение от Don_Diego » 29 Окт 2019, 19:11

Не знам, може би защото се наводни пазара с техни ментета и буквално всеки се пръска с такъв имам лошо мнение за марката и избягвам ароматите и донякъде съм предубеден.
Очаквам скоро подобна съдба да сполети и Amouage, до тогава ще се радвам на ексклузивност, след това минавам на Acqua di parma :mhihi:
Дайте акъл откъде да си взема Yves Saint Laurent Rive Gauche? Някъде където има гарантирана наличност, че на няколко места уж има, пък реално няма :banghead: . Купувам веднага!

Пп: отварям една скоба по повод закупения Amouage от сайта, който цитирах по-рано. Не знам как го постигат момчетата, но цената спрямо всички останали онлайн търговци е много по-ниска, с магазините пък е вече огромна. И все пак има някои условности, които не всеки би приел и ще дам мойта си гледна точка и скромен опит със сайта.
Парфюма е описан като такъв без кутия - идва в същото на вид шише ( в бяла кутия с надпис Amouage с надпис тестер, но без магнитната капачка и без Сваровски кристала на нея. Няма да лъжа тук - опаковката и шишето бият на страшно менте.
Имайки предишна 10+ годишна история без забележки с този търговец се доверих и поръчах, дори 2 парфюма (втория за познат), като на втория модел имам the real deal луксозния сет и в момента правя сравнение: аромата е идентичен, 8+ часа след пръскане на листче и дреха - трайността е еднаква поне според моето обоняние. Получих моя около обяд, пръснах се и към 17:30 отидох до офл-а и продавача позна аромата още с влизането. Това го написах в случай, че някой се върже на акъла ми и реши да купи оттам и като види опаковката да не си помисли, че е взел бясно менте, поне според мен парфюма си е супер :bchug: .
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 249
Регистриран на: 7.11.2008
Местоположение: Иваняне
Кара: корав барутарник
Мечтае да кара: по-корав барутарник

Re: За парфюмите

Мнение от Venko » 30 Окт 2019, 11:53

Колега, Олф-а спряха да продават Амоаж преди години точно заради вълната от ментаци на марката... големи ластици разтягахме с каката от Раковска по темата.
Сега са почнали пак, но скромно, големите тупалки на Амоаж все още не се намират по веригата.

Иначе за това кой с какво се пръска и кое е масово и кое не - аз лично си ги купувам да ми е кеф на мене. Дреме ми на хоя колко от офиса пръскат със същото и дали пръскат с ментаци, стига да ми е кеф на мен. Прав си, че съвременните синтетики могат да преобразят камък в мускус, което им позволява да докарат началото на парфюма, ама трудно ще докарат отварянето и финала.

Все пак е готино, че имаме избор и сме свободни да го направим :bchug:
Митко Павлов - където и да отида анцузите ме преследват

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 363
Регистриран на: 7.04.2006
Пол: Мъж

Re: За парфюмите

Мнение от smamf » 31 Окт 2019, 11:22

Добре де, в крайна сметка има ли сайт, от който да не са менте парфюмите? За мъжки Guerlain конкретно питам.

Гледам по сайтовете, че са -50% спрямо Douglas, и ми се струва нереално.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
Всеки си плаща за всички грешки ...


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: За парфюмите

Мнение от Bogat-Beden » 31 Окт 2019, 12:09

Хинт - гледай търговците, които продават в ЕМаг, ако не те мързи виж по-назад, някои дори са коментирани конкретно ;)
Всъщност струва ми се, че повечето сайтове продават оригинали, ментетата си личат по цените, често са над 30 процента надолу.
В pazaruvaj можеш да добиеш представа също, а най-подробно и изчерпателно, ако имаш нерви и търпение- бг мама :lol:

Venko , Don Diego - с тия парфюми с цени като за ипотечен кредит, за вас няма ли Бентли и Бугати форум да си ги обсъждате бре :lol:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 363
Регистриран на: 7.04.2006
Пол: Мъж

Re: За парфюмите

Мнение от smamf » 31 Окт 2019, 12:29

Bogat-Beden написа:Хинт - гледай търговците, които продават в ЕМаг, ако не те мързи виж по-назад, някои дори са коментирани конкретно ;)
Всъщност струва ми се, че повечето сайтове продават оригинали, ментетата си личат по цените, често са над 30 процента надолу.


Пак е фрапантна разликата. Не знам на кой да вярвам вече.

Пример:

еMag: Guerlain L'Homme Ideal 100 ml - 110 лева

Douglas: Guerlain L'Homme Ideal 100 ml - 226 лева

:dunno:
Всеки си плаща за всички грешки ...


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: За парфюмите

Мнение от Bogat-Beden » 31 Окт 2019, 14:13

От Дъглас има смисъл само от физическите им магазини да пазаруваш, пробваш- вземаш и това е.
Понякога имат мегадобри намаления и тогава просто се обезсмисля да го купуваш онлайн.
През останалото време, онлайн си е просто по-евтино, осезаемо при това.
Емаг не мога да ги понасям, но си мисля, че е невъзможно да си купиш менте оттам, поне за парфюм.
И те така....:)
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 722
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: За парфюмите

Мнение от Don_Diego » 31 Окт 2019, 14:28

Bogat-Beden написа:Хинт - гледай търговците, които продават в ЕМаг, ако не те мързи виж по-назад, някои дори са коментирани конкретно ;)

Venko , Don Diego - с тия парфюми с цени като за ипотечен кредит, за вас няма ли Бентли и Бугати форум да си ги обсъждате бре :lol:


Само първия път боли :mhihi:
Пък и подобен парфюм не се купува всеки ден, нито се ползва всеки ден :bchug:
Изображение


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: За парфюмите

Мнение от Bogat-Beden » 31 Окт 2019, 17:52

Тва ясно, ама все пак.. :lol:
Живи и здрави де, няма лошо :yes:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot]

Последни теми
Facebook