За парфюмите

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: За парфюмите

Мнение от Bogat-Beden » 14 Май 2019, 10:48

Don_Diego написа:Дайте предложение за дамски парфюм - трябва ми за подарък. Жената е чужда, та няма да се изхвърлям с нещо супер скъпо, но искам и да е хубаво, а не тип Рефан :mhihi:

луук но фърдър :yes:

Поправка- сега видях, че е спрян..

Виж това

Или унисекс ако те устройва, бюджетно решение - Paco (на Paco Rabanne)
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 20.10.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BigBlockV8 и чат-пат SmallBlockV8
Мечтае да кара: бангия с предно
Детайли за колата: ;)
Big: Hemi 370 cu. in.
Small: S62B50 с жокери

Re: За парфюмите

Мнение от Nickelback » 14 Май 2019, 10:57

Yves Saint Laurent - Black Opium (класическият).
На две различни мацки наскоро го подарявах и двете бяха очаровани (естествено и двете си го искаха, но едната не го заслужаваше) :mhihi: На мен също ми стана любим покрай тях :ok:

Иначе за себе си взех наскоро тия двата. Чичо Том нещо не е мой тип май, малко на онова мазило "китайското чудо" ми мирише :mhihi:Изображение

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
Изображение Изображение

"За тЕя пари има Е-шеесе" - форумна пословица.
Лето две и седемнаесто.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 233
Регистриран на: 27.04.2002
Местоположение: Dubai, UAE
Пол: Мъж
Кара: Е63 650iLCI&E93 325i&Z3 1.9
Мечтае да кара: 612

Re: За парфюмите

Мнение от KoolyO » 14 Май 2019, 11:07

Има един дамски парфюм, който, като че точно за подарък е правен.
Ароматът е доста женствен, но в същото време неутрален. Не е тежък, но не е и твърде ефирен/детски. Абе универсален. И опаковката е такава, че може да не го доопаковаш. Даже и цената е точно като за подарък. Не е някакъв евтинджос, че да обидиш девойката, ама не е и Chanel пари.
С него най-вероятно няма да уцелиш десетката, но със сигурност няма да си извън мишената. :yes:
Lanvin - Eclat d'arpege
Изображение
Laugh...
And the world laughs with you.
Cry...
And the world laughs louder!!!


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: За парфюмите

Мнение от Bogat-Beden » 14 Май 2019, 11:14

Nickelback написа:Чичо Том нещо не е мой тип май, малко на онова мазило "китайското чудо" ми мирише
Стига е, NOIR-чето е екстра, на мен ми допадна много в магазина :paranoid: Не го взех, защото четох, че май не е супер траен, а и омбре-то беше на мазна примоция в дъглас-а :roll:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 292
Регистриран на: 30.12.2006

Re: За парфюмите

Мнение от Club BMW » 14 Май 2019, 11:27

Don_Diego написа:Дайте предложение за дамски парфюм - трябва ми за подарък. Жената е чужда, та няма да се изхвърлям с нещо супер скъпо, но искам и да е хубаво, а не тип Рефан :mhihi:


Изображение

Аз съм доволен от тези ...

Изображение

Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 20.10.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BigBlockV8 и чат-пат SmallBlockV8
Мечтае да кара: бангия с предно
Детайли за колата: ;)
Big: Hemi 370 cu. in.
Small: S62B50 с жокери

Re: За парфюмите

Мнение от Nickelback » 14 Май 2019, 12:32

Bogat-Beden написа:
Nickelback написа:Чичо Том нещо не е мой тип май, малко на онова мазило "китайското чудо" ми мирише
Стига е, NOIR-чето е екстра, на мен ми допадна много в магазина :paranoid: Не го взех, защото четох, че май не е супер траен, а и омбре-то беше на мазна примоция в дъглас-а :roll:

Мисля, че ми трябва време да му свикна просто... :) И PR black XS не ми харесваше и Арманито, ама сега още си ги търся :ok:
А Noir-чето по моите разбирания си е доста траен, според мен. Аромата си е доста наситен до края на деня. Може би понеже е по-тежък, не знам :dunno:

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
Изображение Изображение

"За тЕя пари има Е-шеесе" - форумна пословица.
Лето две и седемнаесто.


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: За парфюмите

Мнение от Bogat-Beden » 14 Май 2019, 12:54

Това зависи и от кожата на чоек :)
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 133
Регистриран на: 18.07.2007
Местоположение: на 5 -то авеню,ама не точно....
Кара: ....ЖЪЛТО ТАКСИ....

Re: За парфюмите

Мнение от bate koko » 18 Май 2019, 15:18

...аз наблягам на френските-Шанел=егоист,хермес..сега съм със Диор-Саваж....за дамите-пак Шанел-коко...но зависи и т вкусът на 4овекът... :yes:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: За парфюмите

Мнение от Don_Diego » 18 Май 2019, 15:27

За девойката взех Versace bright Crystal Absolu, парфюм. Доста доволна изглеждаше :bchug:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 374
Регистриран на: 26.01.2008
Местоположение: СA
Пол: Мъж

Re: За парфюмите

Мнение от Superexstatic » 18 Май 2019, 18:09

За девойките пробвайте също и Nina Richi-Nina. Няма грешка
Изображение


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: За парфюмите

Мнение от Bogat-Beden » 18 Май 2019, 18:18

Superexstatic написа:За девойките пробвайте също и Nina Richi-Nina. Няма грешка

+1, това търсех също как се казваше, за да го предложа :yes:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 54
Регистриран на: 14.04.2011
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW
Мечтае да кара: Porsche Carrera GT

Re: За парфюмите

Мнение от AVK » 19 Май 2019, 17:45

Nickelback написа:...Иначе за себе си взех наскоро тия двата. Чичо Том нещо не е мой тип май, малко на онова мазило "китайското чудо" ми мирише :mhihi:Изображение

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk


И двата са за есен/зима или максимум 20 градуса иначе ще ти идват тежки, а и на останалите около теб най-вече.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 20.10.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BigBlockV8 и чат-пат SmallBlockV8
Мечтае да кара: бангия с предно
Детайли за колата: ;)
Big: Hemi 370 cu. in.
Small: S62B50 с жокери

Re: За парфюмите

Мнение от Nickelback » 19 Май 2019, 18:09

AVK написа:И двата са за есен/зима или максимум 20 градуса иначе ще ти идват тежки, а и на останалите около теб най-вече.

Преди Boss Intense-а имах "нормалния" - Bottled No 6. За мен лично той (No 6) е перфектния пролетно-летен вариант :yes: Просто не обичам прекалено сладникавите или прекалено цитрусови :dunno: Intense-а е една идея по-тежък от него, но не кой знае колко - за мен си е същият, но недотам цитрусов. Но изобщо не може да се сравнява с чичо Том, който си е в пъти по-тежък :ok: Няма лете, няма зиме, тотално различни са като аромати :) Много се колебаех кой от двата да взема, не можах да се откажа от Boss-а (понеже ми е любим) и затова взех и двата, та чичо Том да е опозиция :mhihi:
Paco Rabanne Black XS също го водят есенно-зимен, но за мен лично си е типично летен аромат :dunno:
Изображение Изображение

"За тЕя пари има Е-шеесе" - форумна пословица.
Лето две и седемнаесто.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 54
Регистриран на: 14.04.2011
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW
Мечтае да кара: Porsche Carrera GT

Re: За парфюмите

Мнение от AVK » 19 Май 2019, 18:46

Nickelback написа:
AVK написа:И двата са за есен/зима или максимум 20 градуса иначе ще ти идват тежки, а и на останалите около теб най-вече.

Преди Boss Intense-а имах "нормалния" - Bottled No 6. За мен лично той (No 6) е перфектния пролетно-летен вариант :yes: Просто не обичам прекалено сладникавите или прекалено цитрусови :dunno: Intense-а е една идея по-тежък от него, но не кой знае колко - за мен си е същият, но недотам цитрусов. Но изобщо не може да се сравнява с чичо Том, който си е в пъти по-тежък :ok: Няма лете, няма зиме, тотално различни са като аромати :) Много се колебаех кой от двата да взема, не можах да се откажа от Boss-а (понеже ми е любим) и затова взех и двата, та чичо Том да е опозиция :mhihi:
Paco Rabanne Black XS също го водят есенно-зимен, но за мен лично си е типично летен аромат :dunno:


Харесвам и двата Boss-а, Intensе-а го подарих тази Коледа на баща ми, който е фен на марката. Пробвай другия път Hugo Изображение...колкото до Том Форд моите топ 3 са Patchouli Absolu, Oud Minerale и Grey Vetiver
Последна промяна AVK на 03 Юни 2019, 15:19, променена общо 1 път

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: За парфюмите

Мнение от TNT » 19 Май 2019, 20:09

bate koko написа:сега съм със Диор-Саваж....

Този със сигурност го слагам в топ3 най-добри, които съм имал :yes:

Преди 10-12 години имах и един Борис Бекер (LR ги продават). Освен, че беше много як... го нямаше във всеки магазин :yes:
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook