За парфюмите

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 716
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: За парфюмите

Мнение от Don_Diego » 07 Ное 2017, 22:19

Да ви отворя на една схема при шампоаните - ако сте правили нещо по колата и сте се омазали с масло/грес/нагар и подобни гомна и мърсотията не пада при миене със сапун, пробвайте шампоан - всичко пада от раз :lol:
Интересно ми е косата и скалпа как издържат на тая химическа атака :mhihi:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: За парфюмите

Мнение от bum_bum » 07 Ное 2017, 22:28

Косата и скалпа са последната грижа при положение, че има поне 10 вида рак, които разчитат на шампоани, сапуни, пасти за зъби и парфюми за да се появят.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: За парфюмите

Мнение от Jordana » 07 Ное 2017, 22:35

В парфюмите слагат разни екстракти от ташаци и жлези на всякакви гнусно миришещи животни . Тия неща са силни алергени , а за кремовете и шампоаните си прав . Известен е случая с крем 21 :lol:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2104
Регистриран на: 17.01.2009
Местоположение: София-Коньовица
Пол: Мъж
Кара: F10

Re: За парфюмите

Мнение от (bubsa) » 08 Ное 2017, 17:35

Не че не вярвам,че повечето хора във форума се пръскат с парфюми за по 2 бона,но ще е по-убедително и те да са пред профила на бум_бум :mhihi:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


...и всички разбират от всичко...

Да пишеш на БЪЛГАРСКИ език с ЛАТИНСКИ букви е като да пишеш с лайна по стената. Чете се, но не е приятно!
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 104
Регистриран на: 18.10.2011
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: магистратура

Re: За парфюмите

Мнение от vladi_totev » 26 Яну 2018, 15:15

Don_Diego написа:Изображение

Брутално скъп, но епичен/скандален/уникален/брутален парфюм. Три пъти вече пера една блуза и още мирише на него :shock:
Отделно, че като си костюмиран и с тоя парфюм жените оставят следи като охлюви :mhihi: (3 ме заговориха само докато си чаках пицата в мола :lol: )


Пробвах го(купих си малка мостра от него) понеже се зарибих от рекламата. Никой не иска да оставя следи след мен , нито познати, нито непознати жени :mhihi: . Траен е много и на мен ми допада, но цената не ми допада.
Да споделя моят опит с парфюмите. От години има един и същ аромат , който си поддържам наличен Paco Rabanne Black XS и много ми харесва , но не колкото преди?!?! Оказа се , че почти всеки хубав парфюм след време го преформулират(сменят му формулата-състава) - правят го по-лек , по-нетраен, или дори коренно различен - както е случая с Armani Code woman. Та след кратко ровене из нета се оказа, че и моя фаворит Paco Rabanne Black XS е бил преформулиран още през 2011 и наистина да си кажа ползвам го откакто излезе на пазара мисля 2005 година и преди наистина беше много по-добър.


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: За парфюмите

Мнение от Bogat-Beden » 25 Авг 2018, 20:36

..
Последна промяна Bogat-Beden на 12 Май 2019, 20:02, променена общо 2 пъти
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2173
Регистриран на: 29.11.2002
Местоположение: София
Кара: F15 X5; F10 M5 Stage 2

За парфюмите

Мнение от b2 » 25 Авг 2018, 21:57

Аз скоро си го купих и много ми харесва. Жена ми е доста се интересува от тези неща и том форд й е любима марка. Тя си взе от лимитираната колекция Oud Wood. Доста е впечатляващ - с екстракт от Агарово дърво - на който му е интересно може да прочете за него. Един от най-ценните естествени материали със супер типичен аромат.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Dark Side of the Force is а pathway to many abilities some considered to be unnatural.


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: За парфюмите

Мнение от Bogat-Beden » 26 Авг 2018, 11:00

Мерси за мнението :yes:
И аз мисля, че много неща на Том Форд биха ми харесали, но на малко от тях цената им ми допада :lol:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 374
Регистриран на: 26.01.2008
Местоположение: СA
Пол: Мъж

Re: За парфюмите

Мнение от Superexstatic » 26 Авг 2018, 19:49

Изображение

Парфюмът се оказа ебати откритието поне по моите критерии. Имам сивата 212-ка вип, ама честно казано още доста отдавна спря да ми харесва заради осезаемата нотка на водка, която се съчетава супер с аромата, но след 3-4 часа започваше много да ме дразни. Тая 212-ка обаче е друга работа. Нещо средно между Armani - Code и Jean-Paul-Gaultier - Le-Male, но без да е толкова натрапчив и комерсиален. Първите 10-15 минути ухае бая странно, но след това влиза в топ 3 от най-добрите аромати, които някога съм пробвал. Не товари и дори след цял ден го усещам и продължава да ми харесва, за разлика от повечето парфюми, които в края на деня вече така са ми втръснали, че нямам търпение да се изкъпя.
Изображение


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: За парфюмите

Мнение от Bogat-Beden » 12 Май 2019, 20:02

Всъщност си взех Ombré Leather, 50 ml.
Не съм го тествал все още, ще видим :dunno:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 658
Регистриран на: 24.02.2015
Местоположение: Brussels/Асеновград
Пол: Мъж
Кара: E60 530dA & VW Golf Mk6
Мечтае да кара: F82 ///M4

Re: За парфюмите

Мнение от Exclusive89 » 12 Май 2019, 20:50

Bogat-Beden написа:Всъщност си взех Ombré Leather...

На баща ми подариха такъв парфюм, на мен ми харесва :yes:
Изображение


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: За парфюмите

Мнение от Bogat-Beden » 13 Май 2019, 21:36

Пробвах го, не е силен (поне при мен), но е хубав.
Казват, че Tuscan Leather е почти същият, но доста по-силен и траен. Е и по-скъпичък.. :)
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 143
Регистриран на: 26.02.2019
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Няма BMW ;-)
Мечтае да кара: Нова

Re: За парфюмите

Мнение от Venelin1111 » 14 Май 2019, 6:22

Не е скъп , трайна миризма на тютюн и мускат. Трайност след парфюмиране около 8-9 часа.

Изображение


Sent from my iPhone Х using Tapatalk
Няма вече BMW

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 716
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: За парфюмите

Мнение от Don_Diego » 14 Май 2019, 10:37

Дайте предложение за дамски парфюм - трябва ми за подарък. Жената е чужда, та няма да се изхвърлям с нещо супер скъпо, но искам и да е хубаво, а не тип Рефан :mhihi:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 143
Регистриран на: 26.02.2019
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Няма BMW ;-)
Мечтае да кара: Нова

За парфюмите

Мнение от Venelin1111 » 14 Май 2019, 10:42

“Булгари” , жена ми е супер хепи от този продукт. Но трябва да знаеш и предпочитанията за аромат на човека на който ще правиш подарък , един харесва едно -друг не го харесва. Аз честно не си позволявам без жена ми да и правя изненади . Предпочитам да сме заедно и тя да си избере марката.

Изображение
Изображение


Sent from my iPhone Х using Tapatalk
Няма вече BMW

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: carmanf1, Kroki

Последни теми
Facebook