За парфюмите

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 374
Регистриран на: 26.01.2008
Местоположение: СA
Пол: Мъж

Re: За парфюмите

Мнение от Superexstatic » 19 Май 2019, 23:21

Саважа е хубав, но е мега комерсиален. Вече всеки втори мангал е със Sauvage, One Million, Fahrenheit или Bvlgari Аqva. Че са добри - добри са, но дори само от тая гледна точка не бих ги ползвал. Иначе истината е в нишовите парфюми, но цените там са други. Преди време гледам по-нагоре съм писал за червената 212-ка. Продължавам да съм си на мнението, че е топ
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: За парфюмите

Мнение от Моджо » 20 Май 2019, 8:56

KoolyO написа:Има един дамски парфюм, който, като че точно за подарък е правен.
Ароматът е доста женствен, но в същото време неутрален. Не е тежък, но не е и твърде ефирен/детски. Абе универсален. И опаковката е такава, че може да не го доопаковаш. Даже и цената е точно като за подарък. Не е някакъв евтинджос, че да обидиш девойката, ама не е и Chanel пари.
С него най-вероятно няма да уцелиш десетката, но със сигурност няма да си извън мишената. :yes:
Lanvin - Eclat d'arpege
Изображение


Тамън се чудех какъв да взема на жената за РД :)) Че последния уж марков,уж скъп, нанайси. До 10 часа и е изветрел.
Повече $$$ нема да дам, ако иска да си избере тя.
Хм,хм...


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: За парфюмите

Мнение от Bogat-Beden » 29 Май 2019, 8:58

Купих си две отливки на TF от Notino (бивше Enzo)

Oud Wood - мирише на долнопробен Рефан (допускам варианта да е нещо подобно.. :lol: )
Tobacco Vanille- 100% си е оригиналният. Води се унисекс, но е много сладникаво, за мен си е почти чисто дамски аромат.. :dunno:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 309
Регистриран на: 26.07.2006
Местоположение: Plovdiv
Кара: M4 (F83)

Re: За парфюмите

Мнение от terorero » 29 Май 2019, 12:03

KoolyO написа:Има един дамски парфюм, който, като че точно за подарък е правен.
Ароматът е доста женствен, но в същото време неутрален. Не е тежък, но не е и твърде ефирен/детски. Абе универсален. И опаковката е такава, че може да не го доопаковаш. Даже и цената е точно като за подарък. Не е някакъв евтинджос, че да обидиш девойката, ама не е и Chanel пари.
С него най-вероятно няма да уцелиш десетката, но със сигурност няма да си извън мишената. :yes:
Lanvin - Eclat d'arpege
Изображение


Мъжкият вариант на този парфюм е един от най-хубавите и трайни аромати, които съм имал.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 742
Регистриран на: 7.01.2007
Пол: Мъж
Кара: X3 G01 LCI 30e

Re: За парфюмите

Мнение от Rainbow » 29 Май 2019, 14:00

Bogat-Beden написа:Купих си две отливки на TF от Notino (бивше Enzo)

Oud Wood - мирише на долнопробен Рефан (допускам варианта да е нещо подобно.. :lol: )
Tobacco Vanille- 100% си е оригиналният. Води се унисекс, но е много сладникаво, за мен си е почти чисто дамски аромат.. :dunno:


Oud Wood мен ме кефи. Единствено не ме кефи, че не е много траен, което за парфюм (а не тоалетна вода) + за парите му, според мен е малко греда...

Не знам дали си помирисал Fucking Fabulous пак на Tom Ford - на мен това ми беше отвратително, като стопена пластмаса, а беше един от най-продаваните :mhihi:
Изображение
Бившето возило: E92 335i, 2007, ръчни, 396 whp, 639 nm, 100 октана
Mfactory helical LSD, ST XA Coilovers, H&R sway bars, M3 control arms, D2 BBK 356mm floating + RLS29/Yellowstuff + Goodridge, 313 Performance 19" / 2Forge ZF1 18", OEM turbos
JB4 + Rev3, MHD JB4 BEF, BMS Clutch stop, Custom catless dоwnpipes, VRSF 7" FMIC, VRSF CP + Tial BOV, VRSF OEM Silicone inlets + OCC, Yokohama AD08R, BMS CDV


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: За парфюмите

Мнение от Bogat-Beden » 29 Май 2019, 14:20

Rainbow написа:Oud Wood мен ме кефи. Единствено не ме кефи, че не е много траен, което за парфюм (а не тоалетна вода) + за парите му, според мен е малко греда...

Не знам дали си помирисал Fucking Fabulous пак на Tom Ford - на мен това ми беше отвратително, като стопена пластмаса, а беше един от най-продаваните :mhihi:

Ааа, пак казвам, може бясно менте да са ми пробутали за Woоd-a :))
Във Fragrantica също яко се оплакват от слабото му представяне.
за FF само съм гледал ревюта :))
Аз от Ombre Leather вече имам същото впечатление- слаба трайност. Затова може да взема сл. път Tuscan Leather, там казват грешка няма :))
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 242
Регистриран на: 5.09.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: м си.

Re: За парфюмите

Мнение от Joro17 » 29 Май 2019, 14:41

Сега ползвам Zadig & voltaire This is him и Pure XS. Бива ги и мисля да повторя и двата като свършат.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1151
Регистриран на: 15.03.2010
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: E46 320Cd. `04 Kawasaki z1000 `11

Re: За парфюмите

Мнение от Maxmadness » 30 Май 2019, 0:10

Изображение

Колеги някой пробвал ли е Prive-a? Вчера го помирисах и останах очарован и май ще го взимам 8) 8)
"The Lion does not need the whole world to fear him, only those nearest where he roams"
A.J DARKHOLME

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 724
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: За парфюмите

Мнение от Don_Diego » 30 Май 2019, 9:27

Пацо винаги прави хубави аромати, но са прекалено масови и комерсиални, а мен това ме дразни :banghead:
Влизаш някъде и всеки трети е със същия парфюм :(

Oт миналата година съм с този за всеки ден - много доволен: къси пари, голяма разфасовка, свеж и много траен
Изображение
Изображение


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: За парфюмите

Мнение от Bogat-Beden » 30 Май 2019, 10:00

"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 249
Регистриран на: 7.11.2008
Местоположение: Иваняне
Кара: корав барутарник
Мечтае да кара: по-корав барутарник

Re: За парфюмите

Мнение от Venko » 30 Май 2019, 13:17

Потвърждавам за Исей - супер траен е и е добър за лятото.
Авентуса е 430/40 в Олф-а - не бих рискувал с емаг. Иначе аромата е бомба :), както и повечето на Крийд.
Митко Павлов - където и да отида анцузите ме преследват

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 143
Регистриран на: 26.02.2019
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Няма BMW ;-)
Мечтае да кара: Нова

Re: За парфюмите

Мнение от Venelin1111 » 01 Юни 2019, 10:54

Днес реших да изненадам половинката, като мирис е нейния , дали е траен?

Изображение
Изображение


Sent from my iPhone Х using Tapatalk
Няма вече BMW

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 53
Регистриран на: 5.12.2007

Re: За парфюмите

Мнение от nov » 01 Юни 2019, 17:20

Пичове, я споделете откъде в Бг от онлайн магазин мога да си купя гарантирано оригинален парфюм. Фен съм на Hugo Boss Night, купих си един 100мл. от Бг сайт, уж яката реклама, че са оригинални за 60 лева, а дори капачката му беше от някакъв друг вероятно - това го преглътнах, но като се напръскам трае 30 минути и до там. Същия съм го купувал от ЮК за 45 паунда на промоция и с едно пръскане се усещаше поне 3 часа.


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: За парфюмите

Мнение от Bogat-Beden » 01 Юни 2019, 19:49

nov написа:Пичове, я споделете откъде в Бг от онлайн магазин мога да си купя гарантирано оригинален парфюм
http://www.1001parfum.eu/
https://perfume-bg.eu/
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: За парфюмите

Мнение от drago_pavlov » 01 Юни 2019, 20:15

Моджо написа:Тамън се чудех какъв да взема на жената за РД :)) Че последния уж марков,уж скъп, нанайси. До 10 часа и е изветрел.
Повече $$$ нема да дам, ако иска да си избере тя.

10 часа пак е добре. Аз веднъж се набутах 60 евро за парфюм от летище София, който траеше под 2 часа...
От тогава и вода не си купувам от нашето летище... Б@хти измекярите :ranting:
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook