Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Кой ще победи според вас?

Джошуа с нокаут
176
83%
Джошуа по точки
10
5%
Пулев с нокаут
18
8%
Пулев по точки
9
4%
 
Общо гласове : 213
кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 124
Регистриран на: 27.10.2002
Местоположение: Lonsdale Sofia
Пол: Мъж
Кара: Ееее шейсе
Мечтае да кара: кънки

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от E34 » 16 Сеп 2018, 19:43

Гледах го сутринта в ефир, после още два пъти в ютуб. После гледах сума ти коментари, като цяло преобладава мнението, че Головкин е ощетен. Но според мен Канело си го би, с много малко ама го би...и като се вземе впредвид, че беше нощта на националния празник на Мексико, организатор е Голдън бой и се играе във Вегас....е как да дадат на Головкин??!! Той трябваше да го нокаутира, видя се че не може, видя се че издъхна по едно време, видя се че просто не е нещо повече от мексиканчето. Канело за малко да изтърве мача в последните рундове, супер изненада беше за мен когато в ъгъла му казваха "Не влизай на размени, използвай ескиважи и НЕ ИСКАМ ДА ГО НОКАУТИРАШ, той е много силен!" Това бяха буквалните думи на треньора на Канело в последните рундове. Според мен бяха грешка ама къв съм аз, никакъв. Те най-добре си знаят работата. От друга страна Абел Санчес казваше на Головкин "Давай, време е за нокаут!"...е как стават тия работи. Обаче беше хубав бой, биха се, мексиканеца не бягаше и въобще си струваше да се гледа.
" Акулата е най-добрия учител по плуване " - Тихоокеанска мъдрост

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от Top Gun Maverick » 16 Сеп 2018, 21:28

Сега чакаме Дошуа - Поветкин. Не мисля, че Руснака ще се даде толкова лесно. А и по-добре да падне, че иначе ще трябва да се бие с официалния претендент за титлата - нашия Пулев. :mhihi:
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1163
Регистриран на: 5.07.2008
Местоположение: banlieu parisienne
Пол: Мъж
Кара: 530da turing

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от nightdriver » 17 Сеп 2018, 19:23

канело открадна победата на ггг в последния рунд според мене , даде всичко от себе си , а отсреща ударите бяха вяли и неточни...
това решително повлия върху журито да му присъди победата , а и беше доста по свеж !
аз също бях изненадан
Изображение


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от Bogat-Beden » 18 Сеп 2018, 8:05

E34 написа:организатор е Голдън бой и се играе във Вегас....е как да дадат на Головкин??!!
Гледах коментатори - американци, които казаха същото.. Единственият начин за сигурна победа за ГГГ било нокаут. :paranoid: Питах ви за коментар, защото не разбирам много, а ми е интересно. Даже в тия под свръхтежка като гледам, рядко виждам ударите, които влизат, бързички ми идват :lol:
Ама си беше зрелищен мач определено..
Събота чакаме Джошуа- Поветкин :)
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4868
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от acho.rs » 18 Сеп 2018, 16:47

Top Gun Maverick написа:Сега чакаме Дошуа - Поветкин. Не мисля, че Руснака ще се даде толкова лесно. А и по-добре да падне, че иначе ще трябва да се бие с официалния претендент за титлата - нашия Пулев. :mhihi:

Дано Джошуа го пребие. Последния нокаут на Поветкин си беше опит за убийство

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 249
Регистриран на: 7.11.2008
Местоположение: Иваняне
Кара: корав барутарник
Мечтае да кара: по-корав барутарник

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от Venko » 18 Сеп 2018, 22:21

Има ли инфо кога е мачът и евентуално къде може да се гледа?

Top Gun Maverick написа:Сега чакаме Дошуа - Поветкин. Не мисля, че Руснака ще се даде толкова лесно. А и по-добре да падне, че иначе ще трябва да се бие с официалния претендент за титлата - нашия Пулев. :mhihi:
Митко Павлов - където и да отида анцузите ме преследват

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 682
Регистриран на: 28.01.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 530iA Touring
Мечтае да кара: e3-е39
Детайли за колата: 2001

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от dankata » 18 Сеп 2018, 22:41

22.09, начало гала вечер 22:00.
Диема спорт 2

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 464
Регистриран на: 6.03.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E60 525d

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от kikko » 19 Сеп 2018, 7:52

Руснака много държи много на бой и Джошуа ще се поизпоти доста. Ще го бие,но няма да му никак лесно.
E60 M57TUD25 Sedan Silbergrau metallic
E87 M47D20 Hatch Sparkling Graphite metallic
E65 M67TUD44 Sedan Black Sapphire metallic
E34 M50B20 Sedan Calypsorot metallic

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 214
Регистриран на: 11.06.2010
Пол: Мъж

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от Витанов » 21 Сеп 2018, 20:28

Почти два камъка разлика, Джошката ще опита да натиска Поветкин с тегло, ръст и разтег! Интересен двубой на руснака му е псоледен шанс за световна титла и ще хвърли всичко в боя.
I am beton!

Вчера ме изпревари една седмица е23 и само като му видях намръщената физиономия в огледалото и послушно се дръпнах вдясно да му направя място да мине :mhihi: А то едно такова лъскаво четкано, лелеййй Акула!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 72
Регистриран на: 24.11.2009
Местоположение: Сопот
Пол: Мъж

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от seimo » 21 Сеп 2018, 20:39

Има всички предпоставки да се получи зрелищен мач. Поветкин му е ясно че по точки няма как да стане на Уембли така че със сигурност ще търси нокаут. Мисля че мача ще се реши между 6-9 рунд ,но кой кого не се знае. Все пак моята прогноза е 3:1 в полза на Джошката.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 214
Регистриран на: 11.06.2010
Пол: Мъж

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от Витанов » 21 Сеп 2018, 20:41

Bogat-Beden написа:
E34 написа:организатор е Голдън бой и се играе във Вегас....е как да дадат на Головкин??!!
Гледах коментатори - американци, които казаха същото.. Единственият начин за сигурна победа за ГГГ било нокаут. :paranoid: Питах ви за коментар, защото не разбирам много, а ми е интересно. Даже в тия под свръхтежка като гледам, рядко виждам ударите, които влизат, бързички ми идват :lol:
Ама си беше зрелищен мач определено..
Събота чакаме Джошуа- Поветкин :)


Убедителна победа по точки много трудно се постига и затова ако оставиш нещата в ръцете на съдийте ти е прецакана работата. В случая ГГГ беше преебан първия мач и от там автоматично и втория, шот ако си бяха нещата както са, рижата щеше да е записал вече втора загуба, а ГГГ щеше да е направил още една защита на титлите си. За мен ГГГ си остава истинския шампион, а не онзи пе*ал от " голден бой "
I am beton!

Вчера ме изпревари една седмица е23 и само като му видях намръщената физиономия в огледалото и послушно се дръпнах вдясно да му направя място да мине :mhihi: А то едно такова лъскаво четкано, лелеййй Акула!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 214
Регистриран на: 11.06.2010
Пол: Мъж

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от Витанов » 21 Сеп 2018, 20:46

seimo написа:Има всички предпоставки да се получи зрелищен мач. Поветкин му е ясно че по точки няма как да стане на Уембли така че със сигурност ще търси нокаут. Мисля че мача ще се реши между 6-9 рунд ,но кой кого не се знае. Все пак моята прогноза е 3:1 в полза на Джошката.


Интересно ще е да, мисля че Поветкин за този мач е с най-ниското лично тегло и имам подозренията, че нещата ще се решат в първите 3 рунда и руснака ще заложи на блицкриг и на Джошуа му е спукана работата. :mhihi: Навсякъде чета как Джошуа просто ще мине през Поветкин, но все си мисля, че тази му среща утре ще е най-големия тест за него като профи.
I am beton!

Вчера ме изпревари една седмица е23 и само като му видях намръщената физиономия в огледалото и послушно се дръпнах вдясно да му направя място да мине :mhihi: А то едно такова лъскаво четкано, лелеййй Акула!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 72
Регистриран на: 24.11.2009
Местоположение: Сопот
Пол: Мъж

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от seimo » 21 Сеп 2018, 20:57

Витанов написа:
seimo написа:Има всички предпоставки да се получи зрелищен мач. Поветкин му е ясно че по точки няма как да стане на Уембли така че със сигурност ще търси нокаут. Мисля че мача ще се реши между 6-9 рунд ,но кой кого не се знае. Все пак моята прогноза е 3:1 в полза на Джошката.


Интересно ще е да, мисля че Поветкин за този мач е с най-ниското лично тегло и имам подозренията, че нещата ще се решат в първите 3 рунда и руснака ще заложи на блицкриг и на Джошуа му е спукана работата. :mhihi: Навсякъде чета как Джошуа просто ще мине през Поветкин, но все си мисля, че тази му среща утре ще е най-големия тест за него като профи.


Това според мен ще е грешка понеже Джошуа в началото ще е свеж ,а каквото и да си говорим държи на бой. По-добре да изчака след 6-7-8 рунд и там да пробва блицкрига с малко късмет може и да се получат нещата. От друга страна и той вече не е първа младост. Абе трудна работа,но не и невъзможна. Признавам не съм гледал кантара ,но щом е свалял яко значи се готви за дълъг мач и вероятно стратегията му е нокаут в последните рундове. Дано се получи добър мач :bchug:

Потребител
Аватар
Мнения: 0
Регистриран на: 19.01.2013

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от enterprise » 22 Сеп 2018, 4:50

Поветкин ми стана изключително неприятен след последния му мач-едва не уби опонента си.Беше си брутално неспортменско поведение-вкара мощен удар на падащ , с отпуснати ръце(без защита) боксьор.Онзи направо получи гърч.Поветкин се бие за да финансира огромните му дългове след неуспешни бизнес начинания.На тези Години едва ли ще даде някакъв отпор,но джошуа ще го бави поне до 6 рунд-реклами,зрители....

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 521
Регистриран на: 16.11.2005
Местоположение: Cal
Пол: Мъж

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от The_Ancient » 22 Сеп 2018, 21:55

Дайте линк за мача

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook