Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Кой ще победи според вас?

Джошуа с нокаут
176
83%
Джошуа по точки
10
5%
Пулев с нокаут
18
8%
Пулев по точки
9
4%
 
Общо гласове : 213
кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 214
Регистриран на: 11.06.2010
Пол: Мъж

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от Витанов » 14 Ное 2018, 21:28

firstduo93 написа:Гледах мача ,коврата много зле,годините си личат вече бавен и се измаря бързо. Единсвенният му плюс беше че тоя фюро се биеше като дрогиран кон. Този фюри аз ако го хвана може и да направим хикс но съм сигурен че няма да падна,няма такъв слабак никъде . Джошуа ако хване някой от тези 2мата ще избърше пода с тях още първият рунд.


Ковра си ти пишлегар скапан. :lol: Кобрата бил бавен а? Последното нещо което може да се каже за Пулев, е че е бавен, но като гледам начина ти на изразяване и най-вече на мислене започвам да си мисля, че треа да забранят със закон на жендърите да пишат по форумните! АМАН. :mhihi:
I am beton!

Вчера ме изпревари една седмица е23 и само като му видях намръщената физиономия в огледалото и послушно се дръпнах вдясно да му направя място да мине :mhihi: А то едно такова лъскаво четкано, лелеййй Акула!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от drago_pavlov » 14 Ное 2018, 21:50

Doberman_vas написа:[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=6wJh76N558A[/youtube]
досега не бях гледал този мач, но едно нещо ми се изясни,
джошката никога няма да излезе да се бие извън англия

На олимпиади винаги журито свири за местните...
Помня преди години как прецакаха Йордан Йовчев във Гърция. Беше перфектен, а гръкът трепереше като лист в есенен ден на халките, но му дадоха златото...
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 83
Регистриран на: 24.09.2017
Пол: Мъж

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от firstduo93 » 14 Ное 2018, 22:06

Витанов написа:
firstduo93 написа:Гледах мача ,коврата много зле,годините си личат вече бавен и се измаря бързо. Единсвенният му плюс беше че тоя фюро се биеше като дрогиран кон. Този фюри аз ако го хвана може и да направим хикс но съм сигурен че няма да падна,няма такъв слабак никъде . Джошуа ако хване някой от тези 2мата ще избърше пода с тях още първият рунд.


Ковра си ти пишлегар скапан. :lol: Кобрата бил бавен а? Последното нещо което може да се каже за Пулев, е че е бавен, но като гледам начина ти на изразяване и най-вече на мислене започвам да си мисля, че треа да забранят със закон на жендърите да пишат по форумните! АМАН. :mhihi:


Ми изгледай пак мача с кличко да видиш ,оня пенсионер е 2 пъти по—бърз от нашия. За джошката няма да коментирам,жив ще го изяде.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1151
Регистриран на: 15.03.2010
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: E46 320Cd. `04 Kawasaki z1000 `11

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от Maxmadness » 17 Ное 2018, 4:10

Значи изчетох ви коментарите пичове и с много неща не съм съгласен,като човек който живо се интересува от бокс.Значи ще карам по ред : Белю далеч НЕ Е палячо,това момче има страшно сърце и е много упорит и никога не се предава.Бях сигурен,че Хей ще го победи,но всички знаем какво стана и двата мача..трябва и да признаем,че и Хей не е същия...изгледайте мача му с Кличко..Хей беше един от най-бързите боксьори които съм виждал,но просто си остаря човека.Относно Пулев - изобщо не съм съгласен че е бавен,колкото и да не го харесвам просто защото знам за него много неща от извън сцената и микрофона и ми е толкова смешно като започне да играе тая роля на голям патриот и горд българин...всеки който знае малко повече за миналото на Кобрата ще ме разбере.Мача Кличко - Пулев за мен беше интересен,Пулев наистина успя да пласира доста добри удари и изобщо не е бавен,но просто класата на Кличко е толкова далече от тази на Пулев,че е просто глупаво да ги сравняваме...защитата е големия проблем при Кобрата...като се сетя как го въргаляше Кличко,и как пропусна лявото кроше и заспа на земята,не ми се мисли ако пропусне подобно от Джошуа...ще има не само нокаут,но и кома ! Относно Усик...пичове аз лично тук ще оставя една прогноза за вбъдеще за да може да се цитирам после..Усик влезе ли при тежките и си качи килата без да губи невероятната си бързина и начина на придвижване,ще е човека който ще подари първата загуба на Джошуа !
"The Lion does not need the whole world to fear him, only those nearest where he roams"
A.J DARKHOLME

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 214
Регистриран на: 11.06.2010
Пол: Мъж

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от Витанов » 17 Ное 2018, 10:41

firstduo93 написа:
Витанов написа:
firstduo93 написа:Гледах мача ,коврата много зле,годините си личат вече бавен и се измаря бързо. Единсвенният му плюс беше че тоя фюро се биеше като дрогиран кон. Този фюри аз ако го хвана може и да направим хикс но съм сигурен че няма да падна,няма такъв слабак никъде . Джошуа ако хване някой от тези 2мата ще избърше пода с тях още първият рунд.


Ковра си ти пишлегар скапан. :lol: Кобрата бил бавен а? Последното нещо което може да се каже за Пулев, е че е бавен, но като гледам начина ти на изразяване и най-вече на мислене започвам да си мисля, че треа да забранят със закон на жендърите да пишат по форумните! АМАН. :mhihi:


Ми изгледай пак мача с кличко да видиш ,оня пенсионер е 2 пъти по—бърз от нашия. За джошката няма да коментирам,жив ще го изяде.


Много си далеч от бокса майка, само ше ти пусна ено жокерче: пика на профи боксьора особено в тежката идва в началото на 30те му години и продължава до към 40г. та не виждам за кой пенсионер ми говориш като дори на 40 Кличко стоеше МНОГО по-добре от Джошуа на ринга! Ако не беше онзи ъперкът Кличко биеше 90%.. та от там следва Кличко да беше в пика на кариерата си.. хайде сега се върни 15г. назад и виж някой мач на клинча и ще разбереш що ти бая. Пулев сега е във формата на живота си, по-добър няма да стане, но и по-слаб поне в близките 2/3г. също няма да стане.. Джошуа след 5г. дори и да има загуба ще бъде вече завършен боксьор с много опит.
I am beton!

Вчера ме изпревари една седмица е23 и само като му видях намръщената физиономия в огледалото и послушно се дръпнах вдясно да му направя място да мине :mhihi: А то едно такова лъскаво четкано, лелеййй Акула!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 214
Регистриран на: 11.06.2010
Пол: Мъж

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от Витанов » 17 Ное 2018, 10:48

Maxmadness написа:Значи изчетох ви коментарите пичове и с много неща не съм съгласен,като човек който живо се интересува от бокс.Значи ще карам по ред : Белю далеч НЕ Е палячо,това момче има страшно сърце и е много упорит и никога не се предава.Бях сигурен,че Хей ще го победи,но всички знаем какво стана и двата мача..трябва и да признаем,че и Хей не е същия...изгледайте мача му с Кличко..Хей беше един от най-бързите боксьори които съм виждал,но просто си остаря човека.Относно Пулев - изобщо не съм съгласен че е бавен,колкото и да не го харесвам просто защото знам за него много неща от извън сцената и микрофона и ми е толкова смешно като започне да играе тая роля на голям патриот и горд българин...всеки който знае малко повече за миналото на Кобрата ще ме разбере.Мача Кличко - Пулев за мен беше интересен,Пулев наистина успя да пласира доста добри удари и изобщо не е бавен,но просто класата на Кличко е толкова далече от тази на Пулев,че е просто глупаво да ги сравняваме...защитата е големия проблем при Кобрата...като се сетя как го въргаляше Кличко,и как пропусна лявото кроше и заспа на земята,не ми се мисли ако пропусне подобно от Джошуа...ще има не само нокаут,но и кома ! Относно Усик...пичове аз лично тук ще оставя една прогноза за вбъдеще за да може да се цитирам после..Усик влезе ли при тежките и си качи килата без да губи невероятната си бързина и начина на придвижване,ще е човека който ще подари първата загуба на Джошуа !


Не знам защо всички подценявате Тайсън Фюри? Според мен това е човека който ще изтрие нулата на Джошуа. Усик.. излезе ли срещу големия Фюри ще бъде разкламбацан и унижен на ринга без дори брадатия да се изпоти. Това е човек който може да се боксира и да спазва перфектно дистанция, движи се като боксьор от категория перо, а тежи 120 кила и е висок над два метра, за разтега няма да говорим. :mhihi: Аз съм на мнение, че Усик трябва да си стои в категорията, но все пак ще ми е интересно да го видя при тежките! Хубави времена за боска виждам, голям кеф..
I am beton!

Вчера ме изпревари една седмица е23 и само като му видях намръщената физиономия в огледалото и послушно се дръпнах вдясно да му направя място да мине :mhihi: А то едно такова лъскаво четкано, лелеййй Акула!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 124
Регистриран на: 27.10.2002
Местоположение: Lonsdale Sofia
Пол: Мъж
Кара: Ееее шейсе
Мечтае да кара: кънки

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от E34 » 17 Ное 2018, 11:30

Белю не е палячо, но не е и нещо изключително, което можеше да спре машина като Усик. Просто един приличен боксьор в тежката и дотам. Още повече, че украинеца е знаел и се е готвил за този мач още от преди финала с Гасиев. Имали са уговорка с Хърн още оттогава. Дали ще мине в тежката и той още не знае. Питаха го за мач с Джошуа и момчето просто се изсмя, каза дайте да говорим за сериозни неща на този етап, толкова е готин. Не че не може да шета из тежката, спокойно може да ошляпа такива като Поветкин и Паркър, а бонбони като Пулев и подобни ще са му за мезе. Обаче да се класира при баш големите Уайлдър, Фюри, Джошуа даже и Ортиз, колкото и да е стар бая макарони ще трябва да изяде. Само като погледнеш едни физически данни например при Фюри височина 206см разтег 216см, Уайлдър 201/211 с тези на Усик 190 височина 198 разтег и отделно килограмите и силата....не че е невъзможно, един Майк Тайсън със скромните си 180см ги правеше смешни големите, но все пак колко са такива като него?!
" Акулата е най-добрия учител по плуване " - Тихоокеанска мъдрост

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 658
Регистриран на: 24.02.2015
Местоположение: Brussels/Асеновград
Пол: Мъж
Кара: E60 530dA & VW Golf Mk6
Мечтае да кара: F82 ///M4

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от Exclusive89 » 17 Ное 2018, 20:13

E34 написа: Майк Тайсън със скромните си 180см ги правеше смешни големите, но все пак колко са такива като него?!

Няма такива като Тайсън :bowdown: , за жалост сигурни и няма да има :confused:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от drago_pavlov » 17 Ное 2018, 22:42

Витанов написа: движи се като боксьор от категория перо, а тежи 120 кила

Това винаги ме изумява... Такива бързи ръце от такъв огромен боксьор...

И като сме заговорили за Фюри, какво предвиждате за 01.12?
Аз си мисля, че негърът от Алабама ще запише първа загуба :D
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от Bogat-Beden » 17 Ное 2018, 22:54

drago_pavlov написа:
И като сме заговорили за Фюри, какво предвиждате за 01.12?
Аз си мисля, че негърът от Алабама ще запише първа загуба :D
И на мен ми се иска, много голям сладур тоя хахо Фюриев :yes:
Нали уж боксът е техника и изкуство срещу груба сила..
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1151
Регистриран на: 15.03.2010
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: E46 320Cd. `04 Kawasaki z1000 `11

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от Maxmadness » 18 Ное 2018, 1:48

Не знам аз лично съм адски раздвоен за Фюри - Wilder.От една страна знам че мангала е ненормален и много добър боксьор...от друга страна виждам силата на негъра обаче това което ме тревожи,е че на моменти замахва като в селски бой аз такова нещо от друг боксьор не съм виждал :shock: не знам на истина,истински 50-50% съм,не мога да дам прогноза...но ако все пак трябва да кажа 1 или 2 без опция за Х все пак бих казал за негъра...
"The Lion does not need the whole world to fear him, only those nearest where he roams"
A.J DARKHOLME

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1028
Регистриран на: 21.01.2003
Кара: 535d LCI

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от andy » 19 Ное 2018, 14:00

https://www.24chasa.bg/sport/article/7159326

+1 за Фюри
Яко се е нацепил, за разлика от едно време като се би с Кличко.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 214
Регистриран на: 11.06.2010
Пол: Мъж

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от Витанов » 19 Ное 2018, 19:40

drago_pavlov написа:
Витанов написа: движи се като боксьор от категория перо, а тежи 120 кила

Това винаги ме изумява... Такива бързи ръце от такъв огромен боксьор...

И като сме заговорили за Фюри, какво предвиждате за 01.12?
Аз си мисля, че негърът от Алабама ще запише първа загуба :D


Фюри е прекалено умен за Уайлдър и още на пресконференцията, която проведоха в началото Фюри го разчекна ментално и имам силното чувство, че и на ринга ще видим дисекция на едно кльощаво американско баскетболистче.. :mhihi: Само със сила не става и да сравняваме Майк Тайсън с Уалдър е смешно, защото първия имаше уникална техника и брилянтна защита / в периода Къс, Рууни / комбинирана с онази животинска сила, докато другия има нужда от три метра засилка за да удари и защитата му е на маматьорско ниво .. Фюри ще излезе различен на ринга и няма да има нищо общо от мача му с клинча...

п.п. Да не се обиждат феновете на Уайлдър! Уважавам куража му да излезе срещу брадатия и това което е постигнал и мисля, че тази среща ще е повратна точка в кариерата му!
I am beton!

Вчера ме изпревари една седмица е23 и само като му видях намръщената физиономия в огледалото и послушно се дръпнах вдясно да му направя място да мине :mhihi: А то едно такова лъскаво четкано, лелеййй Акула!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 214
Регистриран на: 11.06.2010
Пол: Мъж

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от Витанов » 19 Ное 2018, 19:42

Bogat-Beden написа:
drago_pavlov написа:
И като сме заговорили за Фюри, какво предвиждате за 01.12?
Аз си мисля, че негърът от Алабама ще запише първа загуба :D
И на мен ми се иска, много голям сладур тоя хахо Фюриев :yes:
Нали уж боксът е техника и изкуство срещу груба сила..


Направиха три пресконференции, ако не си ги гледал задължително си поправи грешката, че се сцепиш! :mhihi:
I am beton!

Вчера ме изпревари една седмица е23 и само като му видях намръщената физиономия в огледалото и послушно се дръпнах вдясно да му направя място да мине :mhihi: А то едно такова лъскаво четкано, лелеййй Акула!


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от Bogat-Beden » 19 Ное 2018, 20:48

Витанов написа:
Bogat-Beden написа:
drago_pavlov написа:
И като сме заговорили за Фюри, какво предвиждате за 01.12?
Аз си мисля, че негърът от Алабама ще запише първа загуба :D
И на мен ми се иска, много голям сладур тоя хахо Фюриев :yes:
Нали уж боксът е техника и изкуство срещу груба сила..


Направиха три пресконференции, ако не си ги гледал задължително си поправи грешката, че се сцепиш! :mhihi:
Е, как, и новините от тренировъчните лагери им гледам, в Инста ги следя, няма празно :lol:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook