Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Кой ще победи според вас?

Джошуа с нокаут
176
83%
Джошуа по точки
10
5%
Пулев с нокаут
18
8%
Пулев по точки
9
4%
 
Общо гласове : 213
ентусиаст
Аватар
Мнения: 1151
Регистриран на: 15.03.2010
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: E46 320Cd. `04 Kawasaki z1000 `11

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от Maxmadness » 29 Окт 2018, 1:01

Тва с Тервел е няма такава пародия...който се интересува от бокс много добре знае,че в тая категория топ 20 ще го убият и закопаят до 3-тия рунд,пълен смях ! Противниците които му избират са просто брокери на недвижими имоти решили да припечелят към заплатата :mhihi: :mhihi:
"The Lion does not need the whole world to fear him, only those nearest where he roams"
A.J DARKHOLME

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 417
Регистриран на: 30.08.2007
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от Doberman_vas » 09 Ное 2018, 8:38

Белю - Осик къде ще може да се гледа?
Ще ви отвеем с дизелите ей! Ако не ви отвеем, ще ви опушим, така че да ни запомните.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 780
Регистриран на: 4.04.2009
Местоположение: Лом
Пол: Мъж
Кара: кУлУлО

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от ///Mechov » 09 Ное 2018, 13:23

Doberman_vas написа:Белю - Осик къде ще може да се гледа?

Diema Sport , Sky sport и онлайн в нета.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 417
Регистриран на: 30.08.2007
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от Doberman_vas » 09 Ное 2018, 13:52

///Mechov написа:
Doberman_vas написа:Белю - Осик къде ще може да се гледа?

Diema Sport , Sky sport и онлайн в нета.

мерси, дано някой пак я сртиймне диемата в тубата!
Ще ви отвеем с дизелите ей! Ако не ви отвеем, ще ви опушим, така че да ни запомните.


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от Bogat-Beden » 10 Ное 2018, 22:25

I am very feel

'Апат ли го кучетата :mrgreen:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 214
Регистриран на: 11.06.2010
Пол: Мъж

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от Витанов » 11 Ное 2018, 1:10

Тоя Белю е ненормален ви казвам.. :mhihi: :mhihi: :mhihi:
I am beton!

Вчера ме изпревари една седмица е23 и само като му видях намръщената физиономия в огледалото и послушно се дръпнах вдясно да му направя място да мине :mhihi: А то едно такова лъскаво четкано, лелеййй Акула!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 180
Регистриран на: 19.03.2004
Местоположение: Казанлък
Пол: Мъж

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от turieca » 11 Ное 2018, 1:28

Така ама тоя украинец си чакаше момента сякаш.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 214
Регистриран на: 11.06.2010
Пол: Мъж

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от Витанов » 11 Ное 2018, 1:55

Е то си беше ясно, кой е БелЮ, никой.. пълен смешник. :mhihi: Само дето не виждам и Усик в тежката и то срещу Джошуа, смех... ако си остане в категорията кариера ще направи иначе го чака съдбата на Хей.
I am beton!

Вчера ме изпревари една седмица е23 и само като му видях намръщената физиономия в огледалото и послушно се дръпнах вдясно да му направя място да мине :mhihi: А то едно такова лъскаво четкано, лелеййй Акула!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 417
Регистриран на: 30.08.2007
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от Doberman_vas » 11 Ное 2018, 16:21

би си го как си трябва, даде 2-3 рунда за публиката, и после си го би леко и методично без да се зори много много.
Ще ви отвеем с дизелите ей! Ако не ви отвеем, ще ви опушим, така че да ни запомните.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 214
Регистриран на: 11.06.2010
Пол: Мъж

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от Витанов » 12 Ное 2018, 0:26

Doberman_vas написа:би си го как си трябва, даде 2-3 рунда за публиката, и после си го би леко и методично без да се зори много много.


Както се казва изчака да минат рекламите и го разстреля. :mhihi: Е тоя мач беше за кинти щото Белото има семейство да храни и т.н. разходи брачте. Не ги разбирам тия крузуейтчета честно къде се натискат за тежката като са по 90 кила и срещу някой като Милър, Фюри, Чисора, Уайт не ги виждам. Тази разлика в теглото няма как да се компенсира с техника, просто 90 килограмовия палячо Бело ако го нацели един Чисора или Уайт примерно и всичко приключва колкото и да се гъне и да прави ескиважи, а и с този пилешки удар дето след 5тия рунд дори се позагуби не го виждам.. Усик има шанс срещу по-леките в тежката, тези на границата с неговата категория. Срещу истински тежък боксьор ще се усеща безпомощен.
I am beton!

Вчера ме изпревари една седмица е23 и само като му видях намръщената физиономия в огледалото и послушно се дръпнах вдясно да му направя място да мине :mhihi: А то едно такова лъскаво четкано, лелеййй Акула!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 417
Регистриран на: 30.08.2007
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от Doberman_vas » 12 Ное 2018, 15:44

както сам си го каза, ще яде повече паста :mhihi: :mhihi: ,
не го подценявай усик, много техника има в него
Ще ви отвеем с дизелите ей! Ако не ви отвеем, ще ви опушим, така че да ни запомните.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 236
Регистриран на: 9.07.2006

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от mangini » 12 Ное 2018, 15:47

Doberman_vas написа:не го подценявай усик, много техника има в него


и най-вече - лудост в погледа :idea: Според мен има голям потенциал, с интерес следя развитието му :D

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 124
Регистриран на: 27.10.2002
Местоположение: Lonsdale Sofia
Пол: Мъж
Кара: Ееее шейсе
Мечтае да кара: кънки

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от E34 » 12 Ное 2018, 22:13

Много е готин Усик, страшен пич е! Лично на мен ми направи впечатление още от Световното в Азербайджан през 2011. Тогава игра на финал с един местен и беше голям мач. Спечели първо място. После го гледах на Олимпиадата утрепа ги барабар с нашия смотаняк. Направи му резултат 24:5 или нещо такова, а бате Мишо вика на Тервел "Супер си много добре се справяш!" Гледам му интервюта и разни участия в предавания, много добро и скромно момче е. Отделно е много шантав. Обаче....ако не намери добър АМЕРИКАНСКИ треньор, няма да може да мръдне нагоре. Сега Еди Хърн тая мастия е подписала милиарден договор с DAZN да прави яки мачове и да се излъчват в платформата и за целта събира топ боксьори включително е взел и Усик под крилото си, обаче ми се струва, че момчето ще отиде зян. Нищо чудно обаче да излъжат нашия Пульо да направи един мач в тежката с него, голям смях ще е.
" Акулата е най-добрия учител по плуване " - Тихоокеанска мъдрост

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 417
Регистриран на: 30.08.2007
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от Doberman_vas » 14 Ное 2018, 15:45

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=6wJh76N558A[/youtube]
досега не бях гледал този мач, но едно нещо ми се изясни,
джошката никога няма да излезе да се бие извън англия
Ще ви отвеем с дизелите ей! Ако не ви отвеем, ще ви опушим, така че да ни запомните.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 83
Регистриран на: 24.09.2017
Пол: Мъж

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от firstduo93 » 14 Ное 2018, 20:36

Гледах мача ,коврата много зле,годините си личат вече бавен и се измаря бързо. Единсвенният му плюс беше че тоя фюро се биеше като дрогиран кон. Този фюри аз ако го хвана може и да направим хикс но съм сигурен че няма да падна,няма такъв слабак никъде . Джошуа ако хване някой от тези 2мата ще избърше пода с тях още първият рунд.

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook