Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Кой ще победи според вас?

Джошуа с нокаут
176
83%
Джошуа по точки
10
5%
Пулев с нокаут
18
8%
Пулев по точки
9
4%
 
Общо гласове : 213

Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от Bogat-Beden » 25 Сеп 2018, 10:26

bum_bum написа:Мен па що ми се струва, че Джошуа остана на крака в първите три рунда единствено и само защото е по-млад, по-висок, по-тежък и т.н..

За мен не беше съвсем убедителен като действащ световен шампион. Срещу един с подготовката на руснака и размери и тегло като неговите собствени щеше да събира стотинки по ринга.
Имаше някъде мнение в тубата, че същият мач, преди няколко години, би го изгубил..
П.С.

Е го е
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от bum_bum » 25 Сеп 2018, 10:46

Аз не го разбирам много бокса ама Джошуа по-скоро ми изглежда като поредния маркетингов продукт в тоя спорт. Като почнем от измислената олимпийска титла, та до тоя мач.

Висок, мускулест, техничен, симпатичен негър.. всичко, което хората искат да виждат в световния шампион. И въпреки показаното срещу 40 годишен ветеран по-нисък и лек от него малко по-нагоре чета да се говори за "класата на Джошуа". :dunno: А кво да кажем за класата на Поветкин?
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от acho.rs » 25 Сеп 2018, 12:37

bum_bum написа:Аз не го разбирам много бокса ама Джошуа по-скоро ми изглежда като поредния маркетингов продукт в тоя спорт. Като почнем от измислената олимпийска титла, та до тоя мач.

Висок, мускулест, техничен, симпатичен негър.. всичко, което хората искат да виждат в световния шампион. И въпреки показаното срещу 40 годишен ветеран по-нисък и лек от него малко по-нагоре чета да се говори за "класата на Джошуа". :dunno: А кво да кажем за класата на Поветкин?

Какво да кажеш - животно. Атрактивен, но и често брутален. Не можа да си подреди добре тактически мача. Изгуби инициативата много бързо. В 4тия рунд за мен мача приключи - Джошуа му вкара жестоко дясно кроше, отвори му аркада и вероятно му скъси живота с 5 години. След това негъра беше блестящ тактически и както се видя - удря много, много силно. За предимствата - както единият е на 39 години и е вече стар, така другият е млад и трупа опит.Джошуа едва ли повече ще допуска толкова удари в началото на мачовете. И няма лошо да си добре подготвен физически и да се държиш уважително със съперника и публиката.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 214
Регистриран на: 11.06.2010
Пол: Мъж

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от Витанов » 25 Сеп 2018, 19:16

bum_bum написа:Аз не го разбирам много бокса ама Джошуа по-скоро ми изглежда като поредния маркетингов продукт в тоя спорт. Като почнем от измислената олимпийска титла, та до тоя мач.

Висок, мускулест, техничен, симпатичен негър.. всичко, което хората искат да виждат в световния шампион. И въпреки показаното срещу 40 годишен ветеран по-нисък и лек от него малко по-нагоре чета да се говори за "класата на Джошуа". :dunno: А кво да кажем за класата на Поветкин?


Класата на Поветкин не се отрича, затова и неслучайно е в топ 3 от години. Даже ако трябва да говорим за класи то трябва да сравним тактиката която използваше Кличко срещу Поветкин и тази на Джошуа, емиии аз останах като закован като видях британеца как си държи ръцете и стойката си беше променил даже за 3 месеца! И всичко това с три клинча за 7 рунда и здрав бой! И това ако не е класа не знам какво повече искате да видите от тежък боксьор! Ще видите, че срещу Уайлдър и Фюри Джошуа ще стои по различен начин на ринга, нещо което почти никой в тежката, а и не само може да направи. Връщаме лентата назад в тежката и световните шампиони и кой от тях между Джошуа и Али да кажем като някаква граница на 22рия си мач има вече 5 защити на световна титла и устремно катери върха като пребива един след друг най-силните боксьори в категорията? Кой? Ся ще кажете Уайлдър и Фюри, вярно само те останаха като не броим и Кубрат де, :lol: аз не виждам кой ще го спре освен коке снифъра или дивака от Алабама...
I am beton!

Вчера ме изпревари една седмица е23 и само като му видях намръщената физиономия в огледалото и послушно се дръпнах вдясно да му направя място да мине :mhihi: А то едно такова лъскаво четкано, лелеййй Акула!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1311
Регистриран на: 9.07.2010
Местоположение: София
Кара: на 0.6

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от In_Memoriam » 27 Сеп 2018, 0:07

seimo написа:Ако през април наистина се бие с Уайлдър си мисля че ще яде пердах обаче.

Не съм съгласен. На Уайлдър селското размахване на ръце може да работи при повечето смешници, над които има победи (а те са около 1/2 от общия му брой мачове). Джошуа мисля, че трябва да вкара само един точен ъперкът, какъвто понесе Кличко, за да го направи труп.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 214
Регистриран на: 11.06.2010
Пол: Мъж

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от Витанов » 27 Сеп 2018, 21:37

Труден мач за предсказване.. Уайлдър е много див, ама много! Фюрито от друга страна е направо ОГРОМЕН и стряскащо бърз и рязък боксьор с доста добра защита, който освен всичко е и много хитър! Не гледайте последните му два мача, те бяха просто за загрявка и там нямаше и 50% от възможностите му.. Фюри спазва няколко основни правила и затова е много ефективен. Споменах ли, че е хитър като лисица, а може и повече. :mhihi: За мен мача си е 50/50 като може да свърши с нокаут за Уайлдър в първия рунд или да направят едни страхотни 12 рунда.
I am beton!

Вчера ме изпревари една седмица е23 и само като му видях намръщената физиономия в огледалото и послушно се дръпнах вдясно да му направя място да мине :mhihi: А то едно такова лъскаво четкано, лелеййй Акула!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от bum_bum » 27 Сеп 2018, 21:43

Като каза хитър- Фюри вечерта преди мача е отказал да се бие на мекия ринг традиционен за Кличко. Което вероятно има ключово значение за развоя на мача.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 214
Регистриран на: 11.06.2010
Пол: Мъж

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от Витанов » 27 Сеп 2018, 22:07

Има разбира се, Кличко е малко статичен и бързи боксьори на мекия ринг ги прави удобни за неговия стил. Но мекия ринг не е стандартен и затова много от момчетата срещали Клинча се оплакваха точно от ринга, ръкавиците и още хиляди дребни неща все в полза на шампиона. Едно е да тренираш на по-твърд ринг / такъв какъвто трябва да бъде и на официалните срещи / и съвсем друго е да ти скове краката меката подложка.. Друго което помогна на Тайсън е това, че семейството му беше зад него и промотъра също като не оставиха "шампиона" да си прави мизерийте, докато при нашия зурланд намазаха дупките с възелин и клекнаха пред К2 за доги стайл без да помогнат на Пулев точно за тези дребни, но важни детайли..
I am beton!

Вчера ме изпревари една седмица е23 и само като му видях намръщената физиономия в огледалото и послушно се дръпнах вдясно да му направя място да мине :mhihi: А то едно такова лъскаво четкано, лелеййй Акула!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 72
Регистриран на: 24.11.2009
Местоположение: Сопот
Пол: Мъж

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от seimo » 27 Сеп 2018, 23:12

Бе айде сега на нашия ринга му виновен ,ръкавиците му виновни :mhihi: Просто се изправи срещу боксьор няколко класи отгоре и беше премазан ама буквално. Моето мнение е че тва с Фюри- Кличко си беше уреден мач отвсякъде. Просто на Кличко му малееха парите. Идеята беше да падне от Фюри , така да засили интереса към себе си и на реванша да направят яките кинти. При евентуален реванш Фюри щяха да го бият кат маче у дерек той и затва отлага мача незнам колко пъти пък и накрая с наркотици го хванаха.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от acho.rs » 28 Сеп 2018, 6:47

Витанов написа:Има разбира се, Кличко е малко статичен и бързи боксьори на мекия ринг ги прави удобни за неговия стил. Но мекия ринг не е стандартен и затова много от момчетата срещали Клинча се оплакваха точно от ринга, ръкавиците и още хиляди дребни неща все в полза на шампиона. Едно е да тренираш на по-твърд ринг / такъв какъвто трябва да бъде и на официалните срещи / и съвсем друго е да ти скове краката меката подложка.. Друго което помогна на Тайсън е това, че семейството му беше зад него и промотъра също като не оставиха "шампиона" да си прави мизерийте, докато при нашия зурланд намазаха дупките с възелин и клекнаха пред К2 за доги стайл без да помогнат на Пулев точно за тези дребни, но важни детайли..

Точно заради ръкавиците и ринга нащо момче беше изпратен в тежък нокдаън още първата минута. После можеше да се плези, ама беше въпрос на време. Виж заради комерса му дадоха да играе 5 рунда иначе мача, да бе приключил до 2рия рунд макс. И в това няма лошо - можеше просто като брат си, след мача да признае превъзходството на шампиона, не да дава изявления като последния квартален битник

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от acho.rs » 28 Сеп 2018, 6:47

Витанов написа:Има разбира се, Кличко е малко статичен и бързи боксьори на мекия ринг ги прави удобни за неговия стил. Но мекия ринг не е стандартен и затова много от момчетата срещали Клинча се оплакваха точно от ринга, ръкавиците и още хиляди дребни неща все в полза на шампиона. Едно е да тренираш на по-твърд ринг / такъв какъвто трябва да бъде и на официалните срещи / и съвсем друго е да ти скове краката меката подложка.. Друго което помогна на Тайсън е това, че семейството му беше зад него и промотъра също като не оставиха "шампиона" да си прави мизерийте, докато при нашия зурланд намазаха дупките с възелин и клекнаха пред К2 за доги стайл без да помогнат на Пулев точно за тези дребни, но важни детайли..

Точно заради ръкавиците и ринга нащо момче беше изпратен в тежък нокдаън още първата минута. После можеше да се плези, ама беше въпрос на време. Виж заради комерса му дадоха да играе 5 рунда иначе мача, да бе приключил до 2рия рунд макс. И в това няма лошо - можеше просто като брат си, след мача да признае превъзходството на шампиона, не да дава изявления като последния квартален битник

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 214
Регистриран на: 11.06.2010
Пол: Мъж

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от Витанов » 02 Окт 2018, 16:12

Гледайте пресконференцията Уайлдър-Фюри ше се сцепите, Фюрито е уникален характер способен да влезне на всеки под кожата.. :mhihi: :mhihi: :mhihi: ДОСЕР :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
I am beton!

Вчера ме изпревари една седмица е23 и само като му видях намръщената физиономия в огледалото и послушно се дръпнах вдясно да му направя място да мине :mhihi: А то едно такова лъскаво четкано, лелеййй Акула!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1331
Регистриран на: 2.11.2016
Пол: Мъж
Кара: e46 330xd

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от Kurtov » 02 Окт 2018, 18:53

Витанов написа:Гледайте пресконференцията Уайлдър-Фюри ше се сцепите, Фюрито е уникален характер способен да влезне на всеки под кожата.. :mhihi: :mhihi: :mhihi: ДОСЕР :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Знае ли се кога ще е този мач ?


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от Bogat-Beden » 02 Окт 2018, 18:55

Kurtov написа:
Витанов написа:Гледайте пресконференцията Уайлдър-Фюри ше се сцепите, Фюрито е уникален характер способен да влезне на всеки под кожата.. :mhihi: :mhihi: :mhihi: ДОСЕР :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Знае ли се кога ще е този мач ?
1ви декември :bchug:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от drago_pavlov » 08 Окт 2018, 9:05

Не знам Фюрито характер ли е, ама случайно гледах пресконференция на МакКонър... ММА ли е, какъв е, не знам, ама няма такъв смешник... Уникален палячо, какъвто бокса никога (надявам се) няма да види...
Нашият е като английски лорд в сравнение с тая ирландска отрепка :mhihi:
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook