Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Кой ще победи според вас?

Джошуа с нокаут
176
83%
Джошуа по точки
10
5%
Пулев с нокаут
18
8%
Пулев по точки
9
4%
 
Общо гласове : 213

Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от Bogat-Beden » 03 Юни 2019, 21:51

Ако има световно по параноя и конспирации, българин ще го спечели, но няма да отиде за наградата, 'щото ще си мисли, че е заговор :lol: '
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 236
Регистриран на: 9.07.2006

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от mangini » 04 Юни 2019, 7:49

Bogat-Beden написа:Ако има световно по параноя и конспирации, българин ще го спечели, но няма да отиде за наградата, 'щото ще си мисли, че е заговор :lol: '


:mhihi: :mhihi:

Хубаво ще е да поясните по-конкретно какви са интересите на двете страни мачът да е уреден. Освен очевидната - пари от залози от неочаквано падане на Джошуа с ТКО в еди кой си рунд. Сериозно питам, гледам бокс, но нямам чак такива наблюдения, че да разкривам тежките конспирации отвъд това, което се показва.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от acho.rs » 04 Юни 2019, 8:17

Интересът е интригата, както беше в оная тинейджърска дивотия - първична сила и разбиване. Там никога не се знаеше, какво ще се случи. Аз лично трудно мога да повярвам в това, но честно, след мача на Уайлдър и Фюри, съм разколебан.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 182
Регистриран на: 20.10.2015
Пол: Мъж
Кара: мъсквич

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от 3186 » 04 Юни 2019, 8:32

mangini написа:Хубаво ще е да поясните по-конкретно какви са интересите на двете страни мачът да е уреден. Освен очевидната - пари от залози от неочаквано падане на Джошуа с ТКО в еди кой си рунд..


Че колко по-основателна причина виждаш ти в един адски комерсиален спорт като бокса в тежка категория? В Азиатските букита се трошат яки пари с такива (не)изненадващи развои. Доста повече от 10-20 милиона, които е взел AJ.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 198
Регистриран на: 18.11.2011
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 3.2i CSL '03

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от Дидо85 » 04 Юни 2019, 8:33

Доста теории изчетох за този мач и какви ли не причини за загубата на фаворита. Според мен обаче Джошуа подцени много своят опонент и беше наказан. Да видим дали в реваншът положението ще е различно.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 463
Регистриран на: 6.03.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E60 525d

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от kikko » 04 Юни 2019, 8:45

Моите 5 стотинки по въпроса....

Две са причините за загубата на Джошуа:
1. Много подцени съперника и според мен изобщо не беше настроен за здравата битка която го чакаше.
2. Втората е следствие на първата-глупава или по-точно никаква стратегия. Ако Джошуа го беше бил от разстояние и да го дебне евентуално за нокаут, щеше да победи. Във влизането в размяна на удари винаги има доза късмет, защото всичко се случва много бързо и е трудно предвидимо.

Победи си го според мен мексиканеца съвсем честно. При реванша очаквам съвсем друг Джошуа - надъхан и концентриран, със стратегия, който ще победи категорично.
E60 M57TUD25 Sedan Silbergrau metallic
E87 M47D20 Hatch Sparkling Graphite metallic
E65 M67TUD44 Sedan Black Sapphire metallic
E34 M50B20 Sedan Calypsorot metallic

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 198
Регистриран на: 18.11.2011
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 3.2i CSL '03

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от Дидо85 » 04 Юни 2019, 9:01

Още една теория от тази сутрин, че Джошуа е имал сътресение след спаринг. Ето и цитат на основната теория:
"Според поредната теория на конспирациите Джошуа е получил сътресение на мозъка по време на спарингите преди мача. Двубоят е бил под въпрос, но по настояване на Еди Хърн англичанинът е стиснал зъби. Това обяснява и поведението на бащата на Джошуа, който веднага след мача тръгна да търси обяснение от промоутъра."

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 292
Регистриран на: 30.12.2006

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от Club BMW » 04 Юни 2019, 10:24

Възможно е, "след петия рунд Джошуа попитал своя треньор Роб Маккракен: "Кой рунд е това?", а на следващата почивка вече разкървавения боксьор видимо бе по-зле и отново се обърнал към своя щаб: "Защо се чувствам така?".

Честно казано и на мен ми изглежда странен в тази среща ...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1028
Регистриран на: 21.01.2003
Кара: 535d LCI

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от andy » 04 Юни 2019, 10:38

Едва ли... по скоро му дойдоха в повече силните удари.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 95
Регистриран на: 27.12.2009
Пол: Мъж

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от whatdaf » 04 Юни 2019, 12:30

На мен Джошуа винаги ми е изглеждал много нестабилен като бъде ударен точно. Не може да носи на бой както се казва. От един удар може да бъде разклатен сериозно, така че да не знае къде е 2 рунда.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 595
Регистриран на: 4.04.2010
Местоположение: Мюнхен
Пол: Мъж
Кара: 320д Е46 136к.с
Мечтае да кара: BMW F10

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от shark1986 » 04 Юни 2019, 15:47

Хора ще ви помоля пак да гледате предишните мачове на Антъни! Двубоя с тоя шишак Антъни не е същия.Вижте пак след какъв нокдаун на Кличко се изправя, а вие ми говорите за някакви смешни удари бързи от тоя шишак :mhihi: Или има много пари в цялата тая работа или нещо не е наред с здравето преди мача. Сравнете предишните му мачове с доста по велики със сегашния му мач срещу тоя дебелак
https://www.youtube.com/watch?v=6PK_CKMDyOQ и др.
Както казах след реванша пак ще си говорим. Ако пак падне значи не е заради пари и му е минал времето, което е жалко.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 350
Регистриран на: 12.04.2005
Пол: Мъж
Кара: ше: E39 -540 iA, E34 - 525 TDS
Мечтае да кара: E30 - M3

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от xela » 04 Юни 2019, 16:21

Каквото и да говорим после, тази загуба няма да изчезне.

Ако подценяване е част от здравословното му състояние съм склонен да се съглася с теб :)

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1311
Регистриран на: 9.07.2010
Местоположение: София
Кара: на 0.6

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от In_Memoriam » 04 Юни 2019, 16:33

Понеже доста глупости прочетох - не бил държал на бой, не му била силна страна размяната на удари, не е лошо да си го пуснете отново:


Реваншът явно ще е скоро, тогава пак ще си говорим. ;)
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 350
Регистриран на: 12.04.2005
Пол: Мъж
Кара: ше: E39 -540 iA, E34 - 525 TDS
Мечтае да кара: E30 - M3

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от xela » 04 Юни 2019, 16:54

Аз пак да попитам, тази загуба ще изчезне ли когато пак ще си говорим?

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1311
Регистриран на: 9.07.2010
Местоположение: София
Кара: на 0.6

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от In_Memoriam » 04 Юни 2019, 17:06

xela написа:Аз пак да попитам, тази загуба ще изчезне ли когато пак ще си говорим?

На мен лично ми е все тая, понеже нито залагам, нито ме интересуват статистики (и най-добрите имат по няколко загуби). Идеята е да видим чист мач, тъй като в отминалия много неща не се връзваха.
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook