Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Кой ще победи според вас?

Джошуа с нокаут
176
83%
Джошуа по точки
10
5%
Пулев с нокаут
18
8%
Пулев по точки
9
4%
 
Общо гласове : 213
ентусиаст
Аватар
Мнения: 1151
Регистриран на: 15.03.2010
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: E46 320Cd. `04 Kawasaki z1000 `11

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от Maxmadness » 15 Дек 2018, 5:24

Деееба прост селянин си беше и ще си остане ! :no: Явно е забравил как го въргаля от жалост Клечката до последния рунд...пак е взел много да лае обаче за разлика от Клечо,ако все пак се състои мач с Джошуа,ония направо ще го убие,няма да го въргаля като Клечо ! Бог да му е на помощ на тоя безумец,просто безумец ! След мача с Джошуа ще продължи нагоре към Свети Петър,а не напред !
"The Lion does not need the whole world to fear him, only those nearest where he roams"
A.J DARKHOLME


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от Bogat-Beden » 15 Дек 2018, 14:34

Не следя нищо освен свръхтежките, но какво мислите за довечера боя Роки - Канело? :paranoid:

Нова интрига.. :shock:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 417
Регистриран на: 30.08.2007
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от Doberman_vas » 17 Дек 2018, 11:28

Bogat-Beden написа:Не следя нищо освен свръхтежките, но какво мислите за довечера боя Роки - Канело? :paranoid:

Нова интрига.. :shock:

тоя роки е некъв фалшиф роки, канело даже не се изпоти....

ако Кличко направи реванш със Джошуа ще е страхотно.
Ще ви отвеем с дизелите ей! Ако не ви отвеем, ще ви опушим, така че да ни запомните.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 658
Регистриран на: 24.02.2015
Местоположение: Brussels/Асеновград
Пол: Мъж
Кара: E60 530dA & VW Golf Mk6
Мечтае да кара: F82 ///M4

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от Exclusive89 » 22 Дек 2018, 10:09

Дали ще е интересен двубоя довечера :)
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1028
Регистриран на: 21.01.2003
Кара: 535d LCI

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от andy » 23 Яну 2019, 14:31


кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 93
Регистриран на: 6.03.2013
Местоположение: Nürnberg, Bayern
Пол: Мъж
Кара: F30 LCI 320d XDrive ex E46 330xd
Мечтае да кара: Porsche Cayenne, BMW X5

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от kasho » 25 Фев 2019, 16:31

Следващият съперник на Кобрата - агент от специалните части на Румъния

Абе Кобрата от къде ги намира такива треторазрядни боксьори? Като цяло съм му фен, ама това са глупости. Нали уж има големи амбиции и възможности, да си намери някой по-сериозен противник...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 72
Регистриран на: 24.11.2009
Местоположение: Сопот
Пол: Мъж

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от seimo » 25 Фев 2019, 17:01

Тоя сега агент под прикритие ли е или профи боксьор :mhihi: Еб@хти несъвместимите дейности :mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1151
Регистриран на: 15.03.2010
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: E46 320Cd. `04 Kawasaki z1000 `11

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от Maxmadness » 25 Фев 2019, 17:07

AJ vs Miller ?Някой мнения ? Според мен AJ ще убие лоената тОпка
"The Lion does not need the whole world to fear him, only those nearest where he roams"
A.J DARKHOLME

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от drago_pavlov » 25 Фев 2019, 18:45

Тоя тюфлек даже Кобрата може да го бие с малко късмет :mhihi:
Виж, Джошуа е друга бира... Направо нямам търпение да му смени противната физиономия...
Дано не свърши мача в първите рундове.
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 499
Регистриран на: 4.06.2013
Пол: Мъж
Мечтае да кара: DBS

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от Alek_SV » 26 Фев 2019, 0:11

Няма Къбратчо е тъп и упорит - ще стане поне от два нокдауна преди да загуби - аз вярвам в него

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от drago_pavlov » 26 Фев 2019, 8:02

Аз имах предвид мача Джошуа-Милър.
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 418
Регистриран на: 6.01.2011
Пол: Мъж
Кара: e39 528i 1996г.

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от georgi_1986 » 24 Мар 2019, 8:39

Браво на Кубрат, показа уникален дух. Ред е вече на големите имена, стига са се крили. Да вземе една две титли и да се отказва това му пожелавам. :bgflag:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 236
Регистриран на: 9.07.2006

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от mangini » 24 Мар 2019, 10:13

Сега гледах мача, Кобрата е в добра форма, отдавна не го бях виждал толкова подвижен. Дину - доста опасен и реално с по-резки удари и по-добри серии от нашия. Все пак, заслужена победа, дано има добър екип около себе си, който да поддържа и надгржда още формата му, че евентуално ако излезе срещу някой от ранга на Джошуа, хич няма да му е лесно... :roll:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 124
Регистриран на: 27.10.2002
Местоположение: Lonsdale Sofia
Пол: Мъж
Кара: Ееее шейсе
Мечтае да кара: кънки

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от E34 » 24 Мар 2019, 13:11

Абсолютно нагласен мач! Коефициента за нокаут в 7-мия беше от порядъка на 30-40, нещо такова имам по памет. Румънеца без да иска отвори аркада на смока, оттам се уплаши че ще вземе да спечели и започна удари с дясната предимно в тялото! Това е абсолютно антибокс логика, всеки почва да цели предимно аркадата, беше му доста голяма и можеше да прекратят мача в полза на мамалигата. Големия смях дойде след удара в тила при паднал съперник, абсолютна дисквалификация ама айде случва се. И накрая финала на шоуто, изчака края на 7-мия и супер нескопосано изиграване на нокаут!!! Гледайте го на забавен кадър фактически удар НЯМАШЕ, дясното кроше на клоуна мина над главата на другия клоун! Кво да кажа, срам ме е че има такива боксьори понеже обичам този спорт и ми е обидно да гледам такива пародии. Срам.
" Акулата е най-добрия учител по плуване " - Тихоокеанска мъдрост

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 72
Регистриран на: 24.11.2009
Местоположение: Сопот
Пол: Мъж

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от seimo » 24 Мар 2019, 15:25

E34 написа:Абсолютно нагласен мач! Коефициента за нокаут в 7-мия беше от порядъка на 30-40, нещо такова имам по памет. Румънеца без да иска отвори аркада на смока, оттам се уплаши че ще вземе да спечели и започна удари с дясната предимно в тялото! Това е абсолютно антибокс логика, всеки почва да цели предимно аркадата, беше му доста голяма и можеше да прекратят мача в полза на мамалигата. Големия смях дойде след удара в тила при паднал съперник, абсолютна дисквалификация ама айде случва се. И накрая финала на шоуто, изчака края на 7-мия и супер нескопосано изиграване на нокаут!!! Гледайте го на забавен кадър фактически удар НЯМАШЕ, дясното кроше на клоуна мина над главата на другия клоун! Кво да кажа, срам ме е че има такива боксьори понеже обичам този спорт и ми е обидно да гледам такива пародии. Срам.


+1
Ето и видео със забавени кадри на нокдауна и след това на нокаута с две думи пълна пародия.
https://www.youtube.com/watch?v=BGZLa3AsPnY&t=1s
Иначе нашия пак си свири на акордеона ,пак си бие в тила :mhihi: Добре че играе с някви леваци и нагласени мачове че да не става както с Кличко дето оня беше решил да поиграят 10тина рунда заради рекламите ,но нашия му изтряска един отзад и мача приключи резко :mhihi:

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook