Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Кой ще победи според вас?

Джошуа с нокаут
176
83%
Джошуа по точки
10
5%
Пулев с нокаут
18
8%
Пулев по точки
9
4%
 
Общо гласове : 213
Старши спамър
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от Top Gun Maverick » 02 Дек 2018, 8:32

Витанов написа:20кг. теглова разлика, Фюри ще го пресова.. :mhihi:

Почти го сплеска, ама оня почти го нокаутира. :mhihi: Английският съдия го достраша явно да не го обявят за необективен и даде равенство 113:113. Първият даде 115:111, втория 114:110 и тоя закопа Фюри. :mhihi:
Не че не съм на мнение, че точно Уалдър заслужаваше победата повече, хем е 20 кила по-лек, хем си го свали два пъти като втория как стана Фюри ум не ми го побира или преиграваше с това да се прави на починала лисица.
Ще има реванш, Джошуа ще ги бие и двамата тия, колкото и да казват, че е надценен, а нашия Пулев...дано не го бият много.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1311
Регистриран на: 9.07.2010
Местоположение: София
Кара: на 0.6

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от In_Memoriam » 02 Дек 2018, 12:14

Първият по-сериозен противник на Уайлдър и се препъна. Ако и на двамата това са им възможностите Джошуа няма да ги остави да дишат.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 214
Регистриран на: 11.06.2010
Пол: Мъж

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от Витанов » 02 Дек 2018, 13:49

Top Gun Maverick написа:
Витанов написа:20кг. теглова разлика, Фюри ще го пресова.. :mhihi:

Почти го сплеска, ама оня почти го нокаутира. :mhihi: Английският съдия го достраша явно да не го обявят за необективен и даде равенство 113:113. Първият даде 115:111, втория 114:110 и тоя закопа Фюри. :mhihi:
Не че не съм на мнение, че точно Уалдър заслужаваше победата повече, хем е 20 кила по-лек, хем си го свали два пъти като втория как стана Фюри ум не ми го побира или преиграваше с това да се прави на починала лисица.
Ще има реванш, Джошуа ще ги бие и двамата тия, колкото и да казват, че е надценен, а нашия Пулев...дано не го бият много.


Съдиите са някакъв абсолютен булшит! Двата нокдауна не печелят мач.. Фюри имаше 8 или 9 рунда в сметката си и мисля, че заслужаваше победата по точки. Кличко пада три пъти от Питър и накрая си спечели мача......Но от друга страна и двамата изглеждаха щастливи и може би така е по-добре за да има интрига. :mhihi:

п.п. Фюри се оказа МНОГО корав, как се става след този нокдаун само той си знае. Та той беше в безсъзнание в 5 от 10те секунди! :bowdown: :bowdown: :bowdown:
I am beton!

Вчера ме изпревари една седмица е23 и само като му видях намръщената физиономия в огледалото и послушно се дръпнах вдясно да му направя място да мине :mhihi: А то едно такова лъскаво четкано, лелеййй Акула!


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от Bogat-Beden » 02 Дек 2018, 13:54

Витанов написа:
Съдиите са някакъв абсолютен булшит! Двата нокдауна не печелят мач.. Фюри имаше 8 или 9 рунда в сметката си и мисля, че заслужаваше победата по точки. Кличко пада три пъти от Питър и накрая си спечели мача......Но от друга страна и двамата изглеждаха щастливи и може би така е по-добре за да има интрига. :mhihi:

п.п. Фюри се оказа МНОГО корав, как се става след този нокдаун само той си знае. Та той беше в безсъзнание в 5 от 10те секунди! :bowdown: :bowdown: :bowdown:

Да, точно, по точки си биеше определено!
Негрото го сваля, защото има удар като парен чук...
Стори ми се, че при първия нокдаун го удари в тила? :paranoid:

П.С. А накрая видяхте ли каква любов беше :lol: -Това е спортсменство :yes:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от Top Gun Maverick » 02 Дек 2018, 14:44

И на мен това ми направи впечатление, особено като го сложиш до репликите и държанието на нашия след срещата с Кличко. :shock:
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 214
Регистриран на: 11.06.2010
Пол: Мъж

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от Витанов » 02 Дек 2018, 15:07

Така трябва да е, мача си е мач, но след срещата загубилия и победителя трябва да покажат уважение и най-важното да накарат хората които ги гледат да повярват в това. Винаги съм го казвал, че това е спорт и основата винаги е била уважението към противника, винаги! Фюри и Уайлдър го показаха много добре и затова ги обичам и двамата. :mhihi: Джошуа е от същото тесто, дори малко повече и затова много се радвам, че точно такива боксьори шетат из тежката, а не като бастуна Чизора примерно, който показва някакво уважение само когато спечели и се държи като лайно след всеки мач.. Канело е същия грездей недоклатен, който НЕ заслужава нито един колан на нито една организация и федерация. Тези тримцата ( Ейджей, Бронза и Джипсито ) заслужават да са шампиони, защото всеки от тях показа шампионско сърце и е уникален като боксьор и характер... :bowdown:
I am beton!

Вчера ме изпревари една седмица е23 и само като му видях намръщената физиономия в огледалото и послушно се дръпнах вдясно да му направя място да мине :mhihi: А то едно такова лъскаво четкано, лелеййй Акула!


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от Bogat-Beden » 02 Дек 2018, 15:16

df6f8592-4ea9-4321-8612-b0f4a1b59bf4.png
Не само аз мисля така за първия нокдаун
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 214
Регистриран на: 11.06.2010
Пол: Мъж

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от Витанов » 02 Дек 2018, 15:22

Е то ясно се видя че беше заешки удар, НО не умишлено и Фюри в този момент беше наведен и загуби баланс.. Не беше истински нокдаун това, но се отчете като такъв, защото правилата са такива.. Мача си беше много чист..
I am beton!

Вчера ме изпревари една седмица е23 и само като му видях намръщената физиономия в огледалото и послушно се дръпнах вдясно да му направя място да мине :mhihi: А то едно такова лъскаво четкано, лелеййй Акула!


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от Bogat-Beden » 02 Дек 2018, 15:42

:yes: ясно
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

ентусиаст
Аватар
Мнения: 821
Регистриран на: 16.02.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: e92 M3 LCI / g30 530d xdrive
Мечтае да кара: всички модели на BMW M GmbH

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от Vanqu1sh » 02 Дек 2018, 18:08

Някой знае ли къде мога да гледам целия мач?


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от Bogat-Beden » 02 Дек 2018, 19:24

Vanqu1sh написа:Някой знае ли къде мога да гледам целия мач?

заповядай
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 374
Регистриран на: 26.01.2008
Местоположение: СA
Пол: Мъж

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от Superexstatic » 02 Дек 2018, 22:52

Сега изгледах мача. Не съм спец, ама доста удобен резултат и за двете страни. И двамата са страшен медиен продукт в най-добрите си години и има бая милиони, които мениджърчета да изкарат от тях, ама при евентуална загуба на единия стават малко по-малко. Цял мач Тайсъна го сцепи от кондиция, защита и прилични удари... и някакъв нокдаун в 12-ти рунд отникъде, за да се поизравнят нещата. Мен ми се стори, че Фюри очакваше удара, за да падне малко преди това, ама негрото не замахна. Не казвам, че казвам нещо, но не казвам и че не казвам. Бокса и в частност тежката като феърплей ми е много съмнителен
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1151
Регистриран на: 15.03.2010
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: E46 320Cd. `04 Kawasaki z1000 `11

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от Maxmadness » 03 Дек 2018, 1:36

Superexstatic написа:Сега изгледах мача. Не съм спец, ама доста удобен резултат и за двете страни. И двамата са страшен медиен продукт в най-добрите си години и има бая милиони, които мениджърчета да изкарат от тях, ама при евентуална загуба на единия стават малко по-малко. Цял мач Тайсъна го сцепи от кондиция, защита и прилични удари... и някакъв нокдаун в 12-ти рунд отникъде, за да се поизравнят нещата. Мен ми се стори, че Фюри очакваше удара, за да падне малко преди това, ама негрото не замахна. Не казвам, че казвам нещо, но не казвам и че не казвам. Бокса и в частност тежката като феърплей ми е много съмнителен


Мача като нищо може да е нагласен !!!!
"The Lion does not need the whole world to fear him, only those nearest where he roams"
A.J DARKHOLME

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 682
Регистриран на: 28.01.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 530iA Touring
Мечтае да кара: e3-е39
Детайли за колата: 2001

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от dankata » 03 Дек 2018, 10:46

Superexstatic написа:Сега изгледах мача. Не съм спец, ама доста удобен резултат и за двете страни. И двамата са страшен медиен продукт в най-добрите си години и има бая милиони, които мениджърчета да изкарат от тях, ама при евентуална загуба на единия стават малко по-малко. Цял мач Тайсъна го сцепи от кондиция, защита и прилични удари... и някакъв нокдаун в 12-ти рунд отникъде, за да се поизравнят нещата. Мен ми се стори, че Фюри очакваше удара, за да падне малко преди това, ама негрото не замахна. Не казвам, че казвам нещо, но не казвам и че не казвам. Бокса и в частност тежката като феърплей ми е много съмнителен

:mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 214
Регистриран на: 11.06.2010
Пол: Мъж

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от Витанов » 03 Дек 2018, 15:44

Не мисля, че е нагласено, да не забравяме Фюри не е евал 10 седмици за да се подготви отлично и накрая какво? Равна! Ако беше дори малко нагласено он щеше да осмърка половината кокаин на щата...... :mhihi: мексиканския тъпак е дал първите 6 рунда за Уалдър, тоест Фюри дори да не беше свален в последния рунд ОТНОВО щеше да е същия резултат..
I am beton!

Вчера ме изпревари една седмица е23 и само като му видях намръщената физиономия в огледалото и послушно се дръпнах вдясно да му направя място да мине :mhihi: А то едно такова лъскаво четкано, лелеййй Акула!

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook