Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Кой ще победи според вас?

Джошуа с нокаут
176
83%
Джошуа по точки
10
5%
Пулев с нокаут
18
8%
Пулев по точки
9
4%
 
Общо гласове : 213
кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 124
Регистриран на: 27.10.2002
Местоположение: Lonsdale Sofia
Пол: Мъж
Кара: Ееее шейсе
Мечтае да кара: кънки

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от E34 » 17 Окт 2017, 21:07

shark1986 написа:http://btvnovinite.bg/article/sport/obrat-kobrata-ostava-pretendent-za-titlata.html :clap:


Ся кво си говори Коврат и какво е истинското положение са различни неща. Положението накратко е следното: той естествено губи правото си на директен претендент срещу Джошуа, необходим му е един мач с друг претендент. Преди това беше Чисора и с него изкара късмет. Сега това евентуално ще е Джарел Милър и от него ще яде бой. Така че нашия сульо приключи кариерата. Може би трябваше да се качи и си вземе парите, обаче имам съмнения, че Зауерланд са го наковали с много кофти условия и при тях отива голяма част от кинтите. Нашия поне си е обигран тарикат им играе сечено, отделно че и брат му сигурно не е вярвал за нещо друго от загуба с нокаут. Така че за кво да рискува. Ся ще направи некви дървени срещи в Арена Армеец, чесъните ще му се покефят още малко и айде чао бокс, здравей политика! Така го виждам аз.
" Акулата е най-добрия учител по плуване " - Тихоокеанска мъдрост

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 214
Регистриран на: 11.06.2010
Пол: Мъж

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от Витанов » 17 Окт 2017, 22:36

Мач няма да има не сега ами изобщо, жалко наистина за Пулев. Не смятам, че е нарочно е отлагането, а просто кофти късмет. Толкова я чаках тази среща.. :mhihi: :banghead:
I am beton!

Вчера ме изпревари една седмица е23 и само като му видях намръщената физиономия в огледалото и послушно се дръпнах вдясно да му направя място да мине :mhihi: А то едно такова лъскаво четкано, лелеййй Акула!


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от Bogat-Beden » 18 Окт 2017, 6:43

"Коврат" е лафа на темата :lol: :lol: :mhihi:
Вярвах, че ще падне с нокаут, но не съм мислил, че ще се откаже точно по тоя начин, ама ето :)
И според мен е постановка. Като каза политика Е34, може би Слави ще го вземе под крилото си, има разон . :roll:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 742
Регистриран на: 7.01.2007
Пол: Мъж
Кара: X3 G01 LCI 30e

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от Rainbow » 18 Окт 2017, 9:43

Вие бихте ли направили постановка за 10 милиона? И то с ясното съзнание, че най-вероятно никога повече няма да имате такава възможност? Сега му остава може би само шанса да играе с Джозеф Паркър за някаква титла все пак...

И все пак малко уважение...
http://boxrec.com/en/ratings?offset=&se ... eavyweight

Витанов написа:Мач няма да има не сега ами изобщо, жалко наистина за Пулев. Не смятам, че е нарочно е отлагането, а просто кофти късмет. Толкова я чаках тази среща.. :mhihi: :banghead:

И аз ама :confused:
Изображение
Бившето возило: E92 335i, 2007, ръчни, 396 whp, 639 nm, 100 октана
Mfactory helical LSD, ST XA Coilovers, H&R sway bars, M3 control arms, D2 BBK 356mm floating + RLS29/Yellowstuff + Goodridge, 313 Performance 19" / 2Forge ZF1 18", OEM turbos
JB4 + Rev3, MHD JB4 BEF, BMS Clutch stop, Custom catless dоwnpipes, VRSF 7" FMIC, VRSF CP + Tial BOV, VRSF OEM Silicone inlets + OCC, Yokohama AD08R, BMS CDV


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от Bogat-Beden » 18 Окт 2017, 17:20

"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1011
Регистриран на: 18.01.2009
Местоположение: София, ама съм от село
Пол: Мъж
Кара: 03'Е53 М62TUB44
Мечтае да кара: Е34 540/6 touring
Детайли за колата: Петица с много седмици

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от dan-dam » 18 Окт 2017, 19:19

Добре, че е форума. Иначе как щеше да научим, че Пулев губи правата си на първи претендент и няма да има мач изобщо :bowdown:
Гледам някакъв си директор на връзки с обществеността на IBF друго разправял, ама кой е па тоя, че да знае.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 269
Регистриран на: 15.09.2008
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: e46 320Ci '01

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от fancooler » 18 Окт 2017, 19:52

To хубаво си го хейтим Кубрат тука, ама не се сещам за друг български профи боксьор с по-добри качества от него. Айде малко по-леко колеги...

Не съм най-големия фен на нашето момче, но пък му желая да се оправи и наистина да има шанс да играе за титлата догодина!


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от Bogat-Beden » 18 Окт 2017, 20:44

Изображение
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 214
Регистриран на: 11.06.2010
Пол: Мъж

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от Витанов » 18 Окт 2017, 20:48

dan-dam написа:Добре, че е форума. Иначе как щеше да научим, че Пулев губи правата си на първи претендент и няма да има мач изобщо :bowdown:
Гледам някакъв си директор на връзки с обществеността на IBF друго разправял, ама кой е па тоя, че да знае.


Пулев е претендент само за един от поясите на Джошуа и докато му дойде времето ще мине минимум една година да не кажа и две и нашия станал вече на 40. Това е гадното, иначе не губи позиция, а просто няма време!
I am beton!

Вчера ме изпревари една седмица е23 и само като му видях намръщената физиономия в огледалото и послушно се дръпнах вдясно да му направя място да мине :mhihi: А то едно такова лъскаво четкано, лелеййй Акула!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 124
Регистриран на: 27.10.2002
Местоположение: Lonsdale Sofia
Пол: Мъж
Кара: Ееее шейсе
Мечтае да кара: кънки

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от E34 » 18 Окт 2017, 20:59

dan-dam написа:Добре, че е форума. Иначе как щеше да научим, че Пулев губи правата си на първи претендент и няма да има мач изобщо :bowdown:
Гледам някакъв си директор на връзки с обществеността на IBF друго разправял, ама кой е па тоя, че да знае.


Какво казва? Че е официален претендент да, ама не първи! И какво още казват....да изчака другите защити, която включва и WBO и чак тогава той на ред. Да ама тва след година в най-добрия случай. И представи си сега, че ковратов естествено няма как да седи година без мач все ще трябва да сглоби някакъв, добре ама за да качи рейтинг трябва да е срещу некой истински боксьор, а не селски бабаит охранител в Кауфланд и кво прайм? Ами ако загуби? Кво стаа с рейтинга и официалния претендент? Значи ще буха пак пенсионери. Много засукана идва тая работа, а времето си лети и годинките минават. Джошуа ще става все по-добър докато достигне пика си, а нашия все по-зле.
" Акулата е най-добрия учител по плуване " - Тихоокеанска мъдрост

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 214
Регистриран на: 11.06.2010
Пол: Мъж

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от Витанов » 18 Окт 2017, 22:50

Точно. : повече няма как да го подпират от зурланд ако не победи поне един боксор от топ 10 за да се изкачи в ранглистата. Може и господ наистина да го е спасил от нещо много лошо и това ще го видим на 28ми.
I am beton!

Вчера ме изпревари една седмица е23 и само като му видях намръщената физиономия в огледалото и послушно се дръпнах вдясно да му направя място да мине :mhihi: А то едно такова лъскаво четкано, лелеййй Акула!


Аватар
Мнения: 385
Регистриран на: 5.11.2012
Пол: Мъж
Кара: 4х4
Мечтае да кара: 6х6

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от efren » 19 Окт 2017, 22:18

Bogat-Beden написа:Изображение


Толкова проницателен човек не бях виждал от години.
Какво означава М54 - означава, че двигателя може да изгори 54 литра масло от смяна до смяна при спазване препоръките на производителя, тоест longlife-04 и смяна на около 20к км.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 214
Регистриран на: 11.06.2010
Пол: Мъж

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от Витанов » 19 Окт 2017, 22:56

щеше, ако, щеше, ако.. :mhihi:
I am beton!

Вчера ме изпревари една седмица е23 и само като му видях намръщената физиономия в огледалото и послушно се дръпнах вдясно да му направя място да мине :mhihi: А то едно такова лъскаво четкано, лелеййй Акула!


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от Bogat-Beden » 27 Окт 2017, 12:19

"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 124
Регистриран на: 27.10.2002
Местоположение: Lonsdale Sofia
Пол: Мъж
Кара: Ееее шейсе
Мечтае да кара: кънки

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от E34 » 27 Окт 2017, 14:32

Те тава ше е мачо на века! Тоа баси клоуна как па не му омръзна да прави тия пинизи :dunno:
" Акулата е най-добрия учител по плуване " - Тихоокеанска мъдрост

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook