Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Кой ще победи според вас?

Джошуа с нокаут
176
83%
Джошуа по точки
10
5%
Пулев с нокаут
18
8%
Пулев по точки
9
4%
 
Общо гласове : 213
младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 12.09.2015
Местоположение: София

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от madafaka_donkele » 04 Сеп 2017, 15:45

Витанов написа:Нашио отново го кълве щъркела. Джошуа нямал шанс.. е поне да беше казал 50 на 50 нещо а то... :mhihi:


Ти кво очакваш от този селинджър. И предния път много му лаеше човката, пак демонстрираше неуважение към противника и накрая го яде. Сега пак ще го яде, ама този път по-голям и черен...юмрук :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 479
Регистриран на: 13.10.2011
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: е36 328/е46 330i/e46325i/е91 330xd+

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от m.dimitrov1992 » 04 Сеп 2017, 20:30

Колкото е времето за подготовка на Пулев, толкова и на Джошуа! Условията са еднакви! Джошуа се подготвяше за друг опонент, с друг стил на игра!
Времето за разработване на тактика е еднакво и за 2-мата!
Изходът е ясен, освен ако букмейкрите не наклонят везните :mhihi: Все пак бокса е бизнес и то сериозен!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 720
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от Don_Diego » 04 Сеп 2017, 20:54

georgi_1986 написа:https://www.sportal.bg/news.php?news=682575
Лично аз очаквам Антъни да бъде нокаутиран в късните рундове, защото се видя, че няма "въздух". За разлика от нашия който прави много добри лагери на Белмекен където надморската височина е голяма и ще има много "въздух" за срещата.


По тая логика трябва да сме шампиони в почти всички спортове :dunno:
Гледайки резултатите обаче, май издиша тази логика. Финансите за подготовка също доста се различават
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 27
Регистриран на: 10.01.2011
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39
Мечтае да кара: Батмобил

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от alozavar » 04 Сеп 2017, 23:52

Don_Diego написа:
georgi_1986 написа:https://www.sportal.bg/news.php?news=682575
Лично аз очаквам Антъни да бъде нокаутиран в късните рундове, защото се видя, че няма "въздух". За разлика от нашия който прави много добри лагери на Белмекен където надморската височина е голяма и ще има много "въздух" за срещата.


По тая логика трябва да сме шампиони в почти всички спортове :dunno:
Гледайки резултатите обаче, май издиша тази логика. Финансите за подготовка също доста се различават

Мисля, че взе твърде насериозно думите на колегата. Както и нашио се е взел бая сериозно :mhihi: MA4KAI GRI6O!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1151
Регистриран на: 15.03.2010
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: E46 320Cd. `04 Kawasaki z1000 `11

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от Maxmadness » 06 Сеп 2017, 3:12

Вижте сега момчета,мойто мнение е следното..или тоя наистина СЕ Е ПОБЪРКАЛ да говори такива глупости...защото той и на Владимир му разправяше "I will bite you" ама накрая се плези като клоун на ринга след което беше въргалян като чувал с картофи и накрая нокаутиран по-възможно най-бруталния начин и си заспа на земята като спящата красавица..второто ми предположение,е че и той и самите ЗауерПаляциЛанд са наясно,че няма никакъв шанс срещу Антъни,но просто вдигат много шумотевица с тия изказвания,защото ако си мълчат мача до самото си начало,ще изглежда НЕ интересен и с лесно предвидим резултат,та за това си лаят и се надяват да вдигнат интереса към мача..за мен лично е второто,щото нашия тюфлек ако наистина си мисли,че ще изкара повече от 5 рунда с Антъни,значи се е побъркал.
"The Lion does not need the whole world to fear him, only those nearest where he roams"
A.J DARKHOLME

gangstera
Аватар
Мнения: 140
Регистриран на: 6.07.2010
Местоположение: MY HOUSE
Пол: Мъж
Мечтае да кара: E46///M3 Е92///M3 E39///M5 E60///M5 F10///M5 F90///M5 COMPETITION

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от ryan83 » 06 Сеп 2017, 12:03

Значи нашия наистина много си вярва :mhihi: Ще го видим какво ще направи. Ще се радвам ако спечели ама за мене няма никъв шанс. :mhihi: Гледах го срещу Кличко :mhihi: гледах и Джошуа срещу Кличко! Нашия има вече втори голям мач за титлата което е голям успех ама Джошуа просто ще го СМАЖЕ!
Ако имаш каквото е необходимо...
можеш да имаш всичко

Изображение Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 214
Регистриран на: 11.06.2010
Пол: Мъж

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от Витанов » 06 Сеп 2017, 13:10

Лошото за нашия е, че британеца е много агресивен в първите рундове и ако наистина оцелее до 5/6ти рунд има шанс да го кълве с левачката и да трупа точки. Тук въпроса е дали Пулев ще успее да се защити от ударите на Джошуа които минават и през гарда / видяхме в мача с Кличко / и дали ще издържи на темпото, щото Кличко точно такава тактика избра да изненада нашия с много агресивна и бърза игра още в първия рунд и видяхме какво се случи.. Пулев и спокоен и изчакващ боксьор, определено със слаба защита и средносилен удар, който компенсира с бързина. Шанс има, но трябва премерени изказвания и здрави тренировки, също така правилна тактика от страна на Вегнер. Като българин се надявам Пулев да спечели, но като фен на този спорт ще викам за Джошуа.. :mhihi:
I am beton!

Вчера ме изпревари една седмица е23 и само като му видях намръщената физиономия в огледалото и послушно се дръпнах вдясно да му направя място да мине :mhihi: А то едно такова лъскаво четкано, лелеййй Акула!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 124
Регистриран на: 27.10.2002
Местоположение: Lonsdale Sofia
Пол: Мъж
Кара: Ееее шейсе
Мечтае да кара: кънки

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от E34 » 12 Сеп 2017, 20:54

Вижте го къв сладур е нашия Ганьо бе! Уникален! https://www.youtube.com/watch?time_cont ... TXykKsrxpY
" Акулата е най-добрия учител по плуване " - Тихоокеанска мъдрост

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1151
Регистриран на: 15.03.2010
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: E46 320Cd. `04 Kawasaki z1000 `11

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от Maxmadness » 12 Сеп 2017, 21:31

E34 написа:Вижте го къв сладур е нашия Ганьо бе! Уникален! https://www.youtube.com/watch?time_cont ... TXykKsrxpY


:mhihi: Тоя не е добре с главата...
"The Lion does not need the whole world to fear him, only those nearest where he roams"
A.J DARKHOLME


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от Bogat-Beden » 13 Сеп 2017, 10:38

"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 214
Регистриран на: 11.06.2010
Пол: Мъж

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от Витанов » 13 Сеп 2017, 11:19

ииии аз тъкмо се зарадвах, че на пресконференцията беше на ниво и обран само с две изречения... такъв си е човека какво да правим, но не ви ли се струва, че излезе доста на**ан срещу Джошуа? :shock:
I am beton!

Вчера ме изпревари една седмица е23 и само като му видях намръщената физиономия в огледалото и послушно се дръпнах вдясно да му направя място да мине :mhihi: А то едно такова лъскаво четкано, лелеййй Акула!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 124
Регистриран на: 27.10.2002
Местоположение: Lonsdale Sofia
Пол: Мъж
Кара: Ееее шейсе
Мечтае да кара: кънки

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от E34 » 13 Сеп 2017, 15:26

Много пари и надежди са наляни в черното момче. Работата не е само бокс. Имам чувството, че лоша изненада му готвят на нашто момче точно за 20-тата победа. 20-ти кръгъл мач, Кардиф, 50 хиляди и нагоре зрители, натренирано младо говедо......не наакан ами незнам какъв ще е нашта кобричка. Знам че ще е супер нагъл и арогантен, на него тва му е като защитна реакция, колкото повече го е страх толкова повече наглее. Тоя мач ще съм за него, само поради факта че има едно на милион шанс да спечели и да шокира света и то само благодарение на някво божие провидение. Всичко е против него, даже той по няква грешка е на тва място, няма как общопризнат посредствен боксьор да е претендент два пъти! Обаче тва е бокса.
" Акулата е най-добрия учител по плуване " - Тихоокеанска мъдрост

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 12.09.2015
Местоположение: София

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от madafaka_donkele » 13 Сеп 2017, 15:47

E34 написа:Много пари и надежди са наляни в черното момче. Работата не е само бокс. Имам чувството, че лоша изненада му готвят на нашто момче точно за 20-тата победа. 20-ти кръгъл мач, Кардиф, 50 хиляди и нагоре зрители, натренирано младо говедо......не наакан ами незнам какъв ще е нашта кобричка. Знам че ще е супер нагъл и арогантен, на него тва му е като защитна реакция, колкото повече го е страх толкова повече наглее. Тоя мач ще съм за него, само поради факта че има едно на милион шанс да спечели и да шокира света и то само благодарение на някво божие провидение. Всичко е против него, даже той по няква грешка е на тва място, няма как общопризнат посредствен боксьор да е претендент два пъти! Обаче тва е бокса.


Викаш дожаля ти и го съжали нашия :mhihi:


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от Bogat-Beden » 13 Сеп 2017, 17:15

Витанов написа:но не ви ли се струва, че излезе доста на**ан срещу Джошуа? :shock:
Да,нетипично наистина и несъответстващо на стила му на изказ :lol: Чак се зачудих да не си внушавам..
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от Top Gun Maverick » 13 Сеп 2017, 19:04

Билетите за продажба от България били блокирани след не знам там коя бройка. Ще разчитал на помощ главно от Българите по другите държави. Иначе май всичко било продадено вече.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook