Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Кой ще победи според вас?

Джошуа с нокаут
176
83%
Джошуа по точки
10
5%
Пулев с нокаут
18
8%
Пулев по точки
9
4%
 
Общо гласове : 213
кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 236
Регистриран на: 9.07.2006

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от mangini » 25 Авг 2017, 8:08

E34 написа:https://www.youtube.com/watch?v=JQR-5L1uWfg ...... от 30-тата секунда нататък...


Еди Хърн така мазно говори, че и на мен да ми предложи да се бия с Джошуа, няма как да откажа :mhihi: :mhihi: Тъжното е, че тонът му към Кубрат е по-скоро подигравателен... :confused: Вярвам, че нашия си е взел поуки от мача с Кличко, лошото е, че после го пуснаха по пързалката със смешни мачове и измислени гала вечери в Арена армеец. Дано се представи достойно срещу Джошуа.. :yes:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 205
Регистриран на: 4.05.2011
Мечтае да кара: на Игор колите

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от Mitko_Bs1 » 25 Авг 2017, 9:44

Кобрата и 3 години да се подготвя пак ще си остане типичният селтак без уважение към по - добрите от него (то не е трудно да си по-добре де) и пак ще вземе нокаута. И какво точно е постигнал? Стигна до профи бокса и? Като гледам всичките му мачове са срещу хора без интерес освен за пари. Аре стига патриотски филми..

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk
Баварец вадя от гараж...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 12.09.2015
Местоположение: София

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от madafaka_donkele » 25 Авг 2017, 12:57

https://fakti.bg/sport/256613-zauerland ... na-kobrata

"Времето е достатъчно на Пулев да се подготви", категоричен е промоутърът на българина

Няма спасение от срещата с товарния влак :mhihi:

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от Top Gun Maverick » 25 Авг 2017, 22:23

Mitko_Bs1 написа:Кобрата и 3 години да се подготвя пак ще си остане типичният селтак без уважение към по - добрите от него (то не е трудно да си по-добре де) и пак ще вземе нокаута. И какво точно е постигнал? Стигна до профи бокса и? Като гледам всичките му мачове са срещу хора без интерес освен за пари. Аре стига патриотски филми..

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

Реално знаеш ли точно колко мачове за световната тила са се водили в цялата история на бокса? Елементарна сметка може да си направиш като сметнеш колко години беше номер едно Кличко и колко пъти през това време защитаваше титлата си. Така ще имаш някакъв близък, но все пак ориентир колко пъти е имало защити на титлите в професионалния бокс. Пулев ще играе втори такъв мач , това НЕ Е малко. Особено за държава без НИКАКВИ традиции в професионалния бокс с боксьор, който влезе КЪСНО в професионалния бокс. И тук не защитаваме изявите му когато много лаеше срещу Кличко(поради което си навлече гнева на много хора)а просто отбелязваме, че не е като да не е постигнал нищо в бокса. Аз като си блъсках чувала на дърти години у нас нищо не съм постигнал в бокса. :dunno:
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 214
Регистриран на: 11.06.2010
Пол: Мъж

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от Витанов » 25 Авг 2017, 23:10

Реално нашия знаеше, че ако Кличко се откаже или пропадне реванша излиза срещу Джошуа. От друга страна ако ревашна се състоеше кобрата трябва задължително да направи един мач тази година срещу боксьор от топ 20 поне за да поддържа форма и също така да почива активно както се казва за да не излиза от форма защото знае, че го чака голям мач.. Затова той сега трябваше да е във форма на едно 60/70% и просто да изчаква. Не разбирам с една среща през април и сега кога? януари ли? почти година прекъсване на тази възраст си е чиста загуба на време. Другото което си мисля, е че на Ей Джей времето за подготовка е същото като на Кубрат, а реално британеца е изиграл в пъти по-малко срещи от нашия при аматьорите и с 5/6 по-малко при профитата и си правя аматьорски извод, че нашия за същото време трябва да е дори е по-добре подготвен. Добре, че имаме Головкин и Канело иначе смех.... :mhihi:
I am beton!

Вчера ме изпревари една седмица е23 и само като му видях намръщената физиономия в огледалото и послушно се дръпнах вдясно да му направя място да мине :mhihi: А то едно такова лъскаво четкано, лелеййй Акула!

кандидат дрифтър
Аватар
Мнения: 1508
Регистриран на: 18.12.2009
Местоположение: София/Белград
Пол: Мъж
Кара: 535d M-sport
Мечтае да кара: Зад дъщеря си!
Детайли за колата: My BMW does not believe in tears..

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от boksioraE39 » 30 Авг 2017, 23:16

"Той няма никакъв шанс!"- шумно обявили обстоятелствата...
"Той е неудачник"- извикали "българите".
"Той ще успее!!!" - тихо казал БОГ!!!
:bgflag:
П.П Успех приятелю!!! :)
Изображение
https://www.youtube.com/watch?v=scJPUQU5YOo
Има моменти благословени от всевишния,в мъки и беди дори и без насъщния,когато тихо си припяваме в непрогледен мрак,"ДЯКОНЕ СЛЕД 100-ГОДИНИ НАС НИ ИМА ПАК"!!!
СЪРЦЕ,ДУША ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от acho.rs » 31 Авг 2017, 22:23

Top Gun Maverick написа:
Mitko_Bs1 написа:Кобрата и 3 години да се подготвя пак ще си остане типичният селтак без уважение към по - добрите от него (то не е трудно да си по-добре де) и пак ще вземе нокаута. И какво точно е постигнал? Стигна до профи бокса и? Като гледам всичките му мачове са срещу хора без интерес освен за пари. Аре стига патриотски филми..

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

Реално знаеш ли точно колко мачове за световната тила са се водили в цялата история на бокса? Елементарна сметка може да си направиш като сметнеш колко години беше номер едно Кличко и колко пъти през това време защитаваше титлата си. Така ще имаш някакъв близък, но все пак ориентир колко пъти е имало защити на титлите в професионалния бокс. Пулев ще играе втори такъв мач , това НЕ Е малко. Особено за държава без НИКАКВИ традиции в професионалния бокс с боксьор, който влезе КЪСНО в професионалния бокс. И тук не защитаваме изявите му когато много лаеше срещу Кличко(поради което си навлече гнева на много хора)а просто отбелязваме, че не е като да не е постигнал нищо в бокса. Аз като си блъсках чувала на дърти години у нас нищо не съм постигнал в бокса. :dunno:

Това звучи много правдоподобно, но все пак в някои надпревари/състезания , нещата се променят. Наприме WTCC , LeMans - култови състезания, със сменшни развития в последно време. Така май отива и бокса - не може някой който бе предбит като куче по смешен начин от Кличко, да играе със този който победи Кличко... А, да коментарите на загубилия шампион, бяха леееко по-адекватни от "мафия,продължаваме напред,мафия,продължаваме напред,мафия,продължаваме напред,мафия,продължаваме напред"
Последна промяна acho.rs на 03 Сеп 2017, 8:51, променена общо 1 път

Потребител
Аватар
Мнения: 7
Регистриран на: 15.05.2007

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от pepone » 01 Сеп 2017, 9:56

аз пък знам какво ще каже кобрата след мача - Нямах време да се подготвя :smoke:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 742
Регистриран на: 7.01.2007
Пол: Мъж
Кара: X3 G01 LCI 30e

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от Rainbow » 01 Сеп 2017, 10:12

Може да не съм много компетентен в бокса, но нали се сещате, че Пулев е така да го кажем продукт на Зауерланд? Инвестирали са в него, той е на 36 вече (не му остава много в кариерата) и сега имат възможност да си избият/направят пари доволно без значение за тях дали ще падне или бие (ако бие - още по-добре, ако не - ще дойде друг на негово място след време). Нормално е да се действа за такъв мач, това си е бизнес, не е просто спорт и кеф за феновете ;)

Нашият дори да не е на нивото на Антъни, пак си е много голямо постижение за няква държавица в източна Европа с 6 милиона население, та е тъпо така рязко да се омаловажава успеха му до сега ;)
Изображение
Бившето возило: E92 335i, 2007, ръчни, 396 whp, 639 nm, 100 октана
Mfactory helical LSD, ST XA Coilovers, H&R sway bars, M3 control arms, D2 BBK 356mm floating + RLS29/Yellowstuff + Goodridge, 313 Performance 19" / 2Forge ZF1 18", OEM turbos
JB4 + Rev3, MHD JB4 BEF, BMS Clutch stop, Custom catless dоwnpipes, VRSF 7" FMIC, VRSF CP + Tial BOV, VRSF OEM Silicone inlets + OCC, Yokohama AD08R, BMS CDV

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 236
Регистриран на: 9.07.2006

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от mangini » 01 Сеп 2017, 13:50

Rainbow написа:Може да не съм много компетентен в бокса, но нали се сещате, че Пулев е така да го кажем продукт на Зауерланд? Инвестирали са в него, той е на 36 вече (не му остава много в кариерата) и сега имат възможност да си избият/направят пари доволно без значение за тях дали ще падне или бие (ако бие - още по-добре, ако не - ще дойде друг на негово място след време). Нормално е да се действа за такъв мач, това си е бизнес, не е просто спорт и кеф за феновете ;)

Нашият дори да не е на нивото на Антъни, пак си е много голямо постижение за няква държавица в източна Европа с 6 милиона население, та е тъпо така рязко да се омаловажава успеха му до сега ;)


Така е, но тъжното е, че именно собственият му клуб е причината за спада в кариерата му в последно време. От мача му с Кличко минаха 3 години и за това време не видяхме нищо кой знае какво, а може би това бяха едни от най-важните години в кариерата му. Друго нещо също ми прави лошо впечатление - до преди мача с Кличко, около Кубрат постепенно се трупаше напрежение и към него имаше постоянен интерес. По това време беше невъзможно да се организира гала вечер в България. След Кличко, някак си прекално лесно се случиха два поредни негови мача в Арена армеец, което си беше забавна атракция на местно ниво. Според мен е очевидно, че от клуба му влагат минимум в подготовката му, чакайки удобен момент да го "хвърлят на лъвовете" и да вземат едни добри пари. Интересно е дали ситуацията щеше да е същата, ако Кубрат беше приел да вдига немското знаме на ринга - дали тогава нямаше да видим една доста по-различна организация около кариерата му? :bchug:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 214
Регистриран на: 11.06.2010
Пол: Мъж

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от Витанов » 02 Сеп 2017, 9:03

Договора му свърши месец след мача с Кличко и ако не е бил доволен от тях можеше спокойно да им каже чао без да плаща нищо. Или си играят игрички или е мноо тъп! :mhihi:
I am beton!

Вчера ме изпревари една седмица е23 и само като му видях намръщената физиономия в огледалото и послушно се дръпнах вдясно да му направя място да мине :mhihi: А то едно такова лъскаво четкано, лелеййй Акула!

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от Top Gun Maverick » 02 Сеп 2017, 17:10

Ами те тогава явно още не са си били показали рогата.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 214
Регистриран на: 11.06.2010
Пол: Мъж

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от Витанов » 03 Сеп 2017, 12:54

Напротив, показаха ги като не се застъпиха грам за нашия и оставиха Кличко да си прави каквото иска. Ръкавици, ринг, отлагане и кой знае още колко десетки дребни неща, които малко или много действат негативно на психиката на претендента.
I am beton!

Вчера ме изпревари една седмица е23 и само като му видях намръщената физиономия в огледалото и послушно се дръпнах вдясно да му направя място да мине :mhihi: А то едно такова лъскаво четкано, лелеййй Акула!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 418
Регистриран на: 6.01.2011
Пол: Мъж
Кара: e39 528i 1996г.

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от georgi_1986 » 04 Сеп 2017, 12:31

https://www.sportal.bg/news.php?news=682575
Лично аз очаквам Антъни да бъде нокаутиран в късните рундове, защото се видя, че няма "въздух". За разлика от нашия който прави много добри лагери на Белмекен където надморската височина е голяма и ще има много "въздух" за срещата.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 214
Регистриран на: 11.06.2010
Пол: Мъж

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от Витанов » 04 Сеп 2017, 15:15

Нашио отново го кълве щъркела. Джошуа нямал шанс.. е поне да беше казал 50 на 50 нещо а то... :mhihi:
I am beton!

Вчера ме изпревари една седмица е23 и само като му видях намръщената физиономия в огледалото и послушно се дръпнах вдясно да му направя място да мине :mhihi: А то едно такова лъскаво четкано, лелеййй Акула!

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: carmanf1

Последни теми
Facebook