Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Кой ще победи според вас?

Джошуа с нокаут
176
83%
Джошуа по точки
10
5%
Пулев с нокаут
18
8%
Пулев по точки
9
4%
 
Общо гласове : 213
кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 124
Регистриран на: 27.10.2002
Местоположение: Lonsdale Sofia
Пол: Мъж
Кара: Ееее шейсе
Мечтае да кара: кънки

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от E34 » 03 Дек 2018, 22:31

Така. Имаше два момента според мен в боя, даже три. Първият, може да не се съгласите с мен, но Уайлдър водеше до 6-тия рунд, така че мексиканеца е отсъждал правилно. Вторият момент, нокдауна в 12-тия фактически си беше нокаут. Малко съдии биха оставили да продължи мача, а и наистина съдията даде повечко време на Фюри да се освести. И третият момент, Фюри изкара страхотен късмет, че този нокдаун му се случи в последния рунд. Ако беше в предните нямаше да завърши мача. Иначе като цяло абсолютно правилно решение на съдиите, за мен Фюри беше феноменален! Този човек наистина показа голямо сърце и има страхотен талант. Ако притежаваше и силата на удара на Уайлдър щеше да е шампион поне 50 години. Уайлдър от своя страна изгуби от това, че изцяло играта му беше посветена на нокаута, той искаше и търсеше непременно нокаута, така беше надигран чисто технически. Даже си го признава в едно интервю след мача. Реванша ще е много интересен. А дали и двамата ще могат да се справят с Джошуа, Фюри със сигурност....по точки. За Уайлдър не се знае, там който носи на бой повече.
" Акулата е най-добрия учител по плуване " - Тихоокеанска мъдрост

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 72
Регистриран на: 24.11.2009
Местоположение: Сопот
Пол: Мъж

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от seimo » 03 Дек 2018, 23:15

Интересно нашия дали няма да изкара див късмет заради равния на тия двамата и втория мач който ще последва и да му се отвори шанс да се боксира с Джошуа особенно ако Дилиан Уайт падне от Чисора. Иначе за нокдауна в 12-тия рунд май си беше леко преиграване от страна на Фюри в смисъл 5сек лежа като умрял и скокна някак неестествено бързо ама той човека освен уникален боксьор си е и шоумен и то от класа :mhihi: . Имаше късмет че съдията не спря мача.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 720
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от Don_Diego » 03 Дек 2018, 23:27

seimo написа:Интересно нашия дали няма да изкара див късмет


За преждевременно пенсиониране и инвалидна пенсия ли? :dunno:

Хубав мач стана, оправдаха се парите на зрителите и затова ще могат да го гледат пак, но срещу повече пари за билет :mhihi: . И според мен не беше чак толкова тежък удара накрая, наистина стана бързичко. Ако беше го свалил така по-рано можеше и да вземе победата Уайълдър...
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от acho.rs » 03 Дек 2018, 23:38

seimo написа:Интересно нашия дали няма да изкара див късмет заради равния на тия двамата и втория мач който ще последва и да му се отвори шанс да се боксира с Джошуа особенно ако Дилиан Уайт падне от Чисора. Иначе за нокдауна в 12-тия рунд май си беше леко преиграване от страна на Фюри в смисъл 5сек лежа като умрял и скокна някак неестествено бързо ама той човека освен уникален боксьор си е и шоумен и то от класа :mhihi: . Имаше късмет че съдията не спря мача.

Циганска работа малко. Пльокна се като риба и още докато лежеше се хилеше. Мен повече ме фрапира енергията с която подскачаше Фюри - не знам какво е взел, но е СИЛНО :mhihi: А като цяло мача и тези двамата ми бледнеят на фона на Джошуа-Поветкин.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 214
Регистриран на: 11.06.2010
Пол: Мъж

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от Витанов » 04 Дек 2018, 0:27

acho.rs написа:
seimo написа:Интересно нашия дали няма да изкара див късмет заради равния на тия двамата и втория мач който ще последва и да му се отвори шанс да се боксира с Джошуа особенно ако Дилиан Уайт падне от Чисора. Иначе за нокдауна в 12-тия рунд май си беше леко преиграване от страна на Фюри в смисъл 5сек лежа като умрял и скокна някак неестествено бързо ама той човека освен уникален боксьор си е и шоумен и то от класа :mhihi: . Имаше късмет че съдията не спря мача.

Циганска работа малко. Пльокна се като риба и още докато лежеше се хилеше. Мен повече ме фрапира енергията с която подскачаше Фюри - не знам какво е взел, но е СИЛНО :mhihi: А като цяло мача и тези двамата ми бледнеят на фона на Джошуа-Поветкин.


Какво да е взел, на первитин ми прилича. :mhihi:
I am beton!

Вчера ме изпревари една седмица е23 и само като му видях намръщената физиономия в огледалото и послушно се дръпнах вдясно да му направя място да мине :mhihi: А то едно такова лъскаво четкано, лелеййй Акула!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от drago_pavlov » 04 Дек 2018, 13:48

Оказа се, че бронзовия бомбардировач, не е точно бомбардировач, а по-скоро витлова чесна - развърта перките, ако минеш наблизо и те ударят може и да паднеш :mhihi:
Но тази тактика не проработи при Фюри. Направо го направи смешен с избягването на почти всички удари...

А за излизането преди мача нямам думи - маски, корони, перушина... Даже някакъв примат, дето се мисли за рапър, му припява отстрани и подскача като петел :mhihi:

Иначе не може да му се отрече на негъра, че удря като парен чук...

seimo написа:Интересно нашия дали няма да изкара див късмет заради равния на тия двамата и втория мач който ще последва и да му се отвори шанс да се боксира с Джошуа

Сигурен ли си, че късмет е точната дума :mhihi:
Не пожелавам на никой такъв късмет, дето може да завърши с линейка или в кома :mhihi:
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 601
Регистриран на: 9.03.2010
Пол: Мъж
Кара: BMW ///E36

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от don_gori » 04 Дек 2018, 13:52

Незнам но мен ме учуди как Уаилдър нямаше достатъчно сила :roll: И при двата нокдауна след това се видя как изведнъж издъхна и не успя да го довърши, докато при предишни мачове всичко приключваше бързо бързо ..

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от Top Gun Maverick » 04 Дек 2018, 19:40

Няма да се учудя ако цялата работа е била за да измъкнат още едни милиони самите те и най-вече организаторите. В бокса уредените мачове са някъде още преди тези във футбола и конните надбягвания.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 214
Регистриран на: 11.06.2010
Пол: Мъж

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от Витанов » 05 Дек 2018, 0:37

Top Gun Maverick написа:Няма да се учудя ако цялата работа е била за да измъкнат още едни милиони самите те и най-вече организаторите. В бокса уредените мачове са някъде още преди тези във футбола и конните надбягвания.


Едва ли, този нокаут / смятам, че беше такъв първите 5сек. / няма как да го изиграеш повярвай ми! Мача не беше уреден за равен, а беше извикан мисля същия мексикански боклук дето прецака ГГГ в първия мач срещу рижата, щото явно е продажен или чака виза.. :mhihi: Това 115-111 за Уайлдър е някакъв майтап, мом скуад има не повече от 4 рунда заедно с двата нокдауна!
I am beton!

Вчера ме изпревари една седмица е23 и само като му видях намръщената физиономия в огледалото и послушно се дръпнах вдясно да му направя място да мине :mhihi: А то едно такова лъскаво четкано, лелеййй Акула!


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от Bogat-Beden » 11 Дек 2018, 22:01

"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от Top Gun Maverick » 11 Дек 2018, 23:15

То се знае, ама я прочети коментарите под статия. Първият казва всичко, а с останалите може да се скъсаш да се смееш. :mhihi:

Един смок ако сам не каже че е питон кой ще каже....

Ако можеше да мислиш- няма да твърдиш подобни безумици!

Абе четете. :mhihi:
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1331
Регистриран на: 2.11.2016
Пол: Мъж
Кара: e46 330xd

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от Kurtov » 11 Дек 2018, 23:40

Top Gun Maverick написа:То се знае, ама я прочети коментарите под статия. Първият казва всичко, а с останалите може да се скъсаш да се смееш. :mhihi:

Един смок ако сам не каже че е питон кой ще каже....

Ако можеше да мислиш- няма да твърдиш подобни безумици!

Абе четете. :mhihi:


Кобрата голям го вади ама мек

ДА сигурно е по-добър, ама по душа!

ТИ ЧЕ СИ ПРОСТ, ПРОСТ СИ АМА, ТЕЗИ КОИТО СА ТИ ДАЛИ ПЛЮС СА ОЩЕ ПО ПРОСТИ.!!!

Не мислиш ли че говориш малко глупости ако се биеш с някой от тия гледай поне да останеш жив


:mhihi: :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 72
Регистриран на: 24.11.2009
Местоположение: Сопот
Пол: Мъж

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от seimo » 12 Дек 2018, 9:34

Не че нещо ,но тея пичове от коментарите са същите дето преди мача с Кличко обясняваха как Кобрата щял да го пребие, оня го било страх , 10 години бягал от нашия и тем подобни паляшки изказвания. Сега обратното нашия инвалид, колички ,телк и тем подобни шитни :mhihi: А ве момци нашия смок толкова бой е изял през живота си че не мисля че ще му е проблем да излезне да се потъркаля 2-3 рунда за няколко милиона. Затова казвам че може да изкара див късмет заради равенството на ония двамата пичуи ама и той го знае затова си е отворил устата и пак ръси щуротии :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 236
Регистриран на: 9.07.2006

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от mangini » 12 Дек 2018, 9:49

https://www.sportal.bg/news.php?news=760420

Тва за мене е неква скрита реклама на Корни :mhihi:


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от Bogat-Beden » 12 Дек 2018, 10:46

Кобра, ама Медисън Скуеър Гардън не е Плаза Денс Център. Свали я вече тази бела риза....
:mhihi: :lol:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook