BRC добър газаджия в София

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 0
Регистриран на: 2.07.2014
Пол: Мъж

Re: BRC добър газаджия в София

Мнение от leionel » 04 Авг 2017, 9:40

Щом колата е Субару, глас за Радо от съответния форум...


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: BRC добър газаджия в София

Мнение от Bogat-Beden » 04 Авг 2017, 10:26

Kroki написа:Има си човек от форума, дето ги чатка много. Ако искаш мога да ти го предложа и да поговорите. :)

Йес, плийз! :yes:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 97
Регистриран на: 10.04.2008
Кара: 95 Compact, e46 touring, e61 525i

Re: BRC добър газаджия в София

Мнение от Ferdi_mruvkata » 27 Юли 2018, 13:59

Bogat-Beden написа:
Kroki написа:Има си човек от форума, дето ги чатка много. Ако искаш мога да ти го предложа и да поговорите. :)

Йес, плийз! :yes:


Споделете и на мен. Искам да си слагам газчица на 525цата и искам нещатаат да станат, да инвестирам първоначално, че да няма ядове после

Споделете плс


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: BRC добър газаджия в София

Мнение от Bogat-Beden » 27 Юли 2018, 16:30

Ferdi_mruvkata написа:
Bogat-Beden написа:
Kroki написа:Има си човек от форума, дето ги чатка много. Ако искаш мога да ти го предложа и да поговорите. :)

Йес, плийз! :yes:


Споделете и на мен. Искам да си слагам газчица на 525цата и искам нещатаат да станат, да инвестирам първоначално, че да няма ядове после

Споделете плс
От кой град си?
В интерес на истината аз не останах доволен от никой, а обиколих Варна, Пловдив, София и т.н..
Но си беше и тегаво де, със заключен компютър. За монтаж май доста могат да се справят, настройките са им кошмара..
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1527
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: BRC добър газаджия в София

Мнение от ildivvy » 27 Юли 2018, 20:37

Milen му е ника във форума,с.Царацово до гр.Пловдив! Доста колеги били супер доволни от него!
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес! Вече съм фен съм на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 399
Регистриран на: 4.03.2009
Местоположение: СОФИЯ
Пол: Мъж

Re: BRC добър газаджия в София

Мнение от nazo1976 » 29 Юли 2018, 10:57

Bogat-Beden написа:
Ferdi_mruvkata написа:
Bogat-Beden написа:
Kroki написа:Има си човек от форума, дето ги чатка много. Ако искаш мога да ти го предложа и да поговорите. :)

Йес, плийз! :yes:


Споделете и на мен. Искам да си слагам газчица на 525цата и искам нещатаат да станат, да инвестирам първоначално, че да няма ядове после

Споделете плс
От кой град си?
В интерес на истината аз не останах доволен от никой, а обиколих Варна, Пловдив, София и т.н..
Но си беше и тегаво де, със заключен компютър. За монтаж май доста могат да се справят, настройките са им кошмара..

И аз имах същия проблем със същия модел единствения който се заключва и срешу 100 кинта я отключиха в дружба.След това ме пратиха при Радо може и да е същия не знам засега всичко е ок


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: BRC добър газаджия в София

Мнение от Bogat-Beden » 29 Юли 2018, 12:47

Само в Дружба не бях ходил, защото четох 90+ процента негативни мнения, а и на имейл ми препоръчаха направо да си купя нов комп, около 500 кинта..
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 97
Регистриран на: 10.04.2008
Кара: 95 Compact, e46 touring, e61 525i

Re: BRC добър газаджия в София

Мнение от Ferdi_mruvkata » 21 Окт 2018, 12:02

Bogat-Beden написа:
Ferdi_mruvkata написа:
Bogat-Beden написа:
Kroki написа:Има си човек от форума, дето ги чатка много. Ако искаш мога да ти го предложа и да поговорите. :)

Йес, плийз! :yes:


Споделете и на мен. Искам да си слагам газчица на 525цата и искам нещатаат да станат, да инвестирам първоначално, че да няма ядове после

Споделете плс
От кой град си?
В интерес на истината аз не останах доволен от никой, а обиколих Варна, Пловдив, София и т.н..
Но си беше и тегаво де, със заключен компютър. За монтаж май доста могат да се справят, настройките са им кошмара..


в София съм. Обмислям обаче вариант за КМЕ NEVO и сервиза Progas.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: BRC добър газаджия в София

Мнение от Jordana » 21 Окт 2018, 13:22

Субару са проблемни мотори по принцип заради малките времена на пръскане , избора на компоненти за ГИ трябва да отговаря на такъв тип автомобил . Ако са правилно подбрани компонентите и мотора в изправност никакви кой знае какви настройки не се нужни , на 40-50к км се проверява работата на рейката , налягането и се засича някакъв среден разход за да се коригира леко . Редовното почистване и смяна на филтрите няма връзка с настройките .
Последна промяна Jordana на 31 Окт 2018, 17:27, променена общо 1 път
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 153
Регистриран на: 27.04.2016
Пол: Мъж
Кара: e91 320d

Re: BRC добър газаджия в София

Мнение от stas.dakov » 31 Окт 2018, 10:36

ildivvy написа:Milen му е ника във форума,с.Царацово до гр.Пловдив! Доста колеги били супер доволни от него!

Къде точно е сервиза на човека? Може ли да дадеш линк на google maps

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1527
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: BRC добър газаджия в София

Мнение от ildivvy » 31 Окт 2018, 16:06

Не съм ходил и не знам! Преди време,когато се е обсъждало слагането на ГИ във форума,колегите бяха много доволни.Не съм го срещал и да пише скоро из форума...Предполагам,че още работи,защото май с това си се занимава! Селото не е голямо...трябва да го знаят хората там.Много хора ходеха и до с.Ведраре,Карловско...бяха доволни,но сега дали е така още :dunno:
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес! Вече съм фен съм на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

Потребител
Аватар
Мнения: 39
Регистриран на: 16.11.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: W164/453

Re: BRC добър газаджия в София

Мнение от Комбина » 31 Окт 2018, 17:07

Напиши Мишо Газ в гугъл и прочети форумите, става въпрос за София.
Ще останеш доволен. :yes:

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook