Най-грозната постъпка от хора с бмв

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 349
Регистриран на: 9.04.2008
Местоположение: Софията
Кара: E34 M5 20 JAHRE
Мечтае да кара: E34 520 на метан

Най-грозната постъпка от хора с бмв

Мнение от sixstraight » 28 Юли 2017, 20:46

Най-грозната постъпка от хора с бмв е36 се случи днес на 28.07.2017г. в 9 сутринта ми звъни приятелката ми и пита дали може да даде куката за теглене от нейната кола също бмв е36. При което аз и казвам че не е желателно защото може да не и я върнат, но все пак да прецени и ако реши да им я даде. Дава им куката на двама хубавци около 25г а те оставят 5лв като залог че ще я върнат до 2-3 часа понеже търсили по цялата улица и никой нямал такава кука по магазините за авточасти. Куката така и не беше върната, чудя се как може да има такива хора единственият човек който ти е помогнал и влезнал в положение да му вземеш куката да не може да се дърпа ако стане нещо. На тези хора мога да им пожелая да си я ползват по предназначение куката всеки ден по няколко пъти.

П.с: търся куки за теглене 2 броя една да си имаме в колата и една да даваме на фенове на премиум марката.
Всички пътища водят към НАДИН :twisted:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Най-грозната постъпка от хора с бмв

Мнение от Dextuar » 28 Юли 2017, 20:50

Сори пич, ама премиум е било Е36 в БГ преди 15-тина години. С малки изключения, сега се кара предимно от търгаши и слабоумни пубери, за което говорят и постъпките им. Кофти е, че са постъпили така, но мисля, че ти е минало през акъла каква са я били намислили, просто са си такива, щипнат липче, халогенче, някоя чистачка, ти хубаво си им го пожелал...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1966
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: отново с чарджър

Re: Най-грозната постъпка от хора с бмв

Мнение от barty » 28 Юли 2017, 21:16

Това с куката е дори слаб пример, без да се обиждат някои.
Това поведение, което демонстрират някои водачи на марката е ..... не знам каква дума да използвам.
:yes:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1011
Регистриран на: 18.01.2009
Местоположение: София, ама съм от село
Пол: Мъж
Кара: 03'Е53 М62TUB44
Мечтае да кара: Е34 540/6 touring
Детайли за колата: Петица с много седмици

Re: Най-грозната постъпка от хора с бмв

Мнение от dan-dam » 28 Юли 2017, 21:17

Поне сте взели 5лв...
Преди години спускам Петрохан и на един завой от северната страна тъкмо един младеж на около 20 години с Пежо триста и нещо си(на мама 307-цата да кажем)се беше ударил в зид до пътя. Завой остър, колата с развалена хидравлика и не пали. Триъгълник естествено нямаше. Помогнах му да преместим колата на по-безопасно място. Извадих моя триъгълник(оригиналния на Е34-ката) и го сложих, за да не го отнесе някой от бързащите. Междувременно дойде полиция(някакви минаващи им казали, че едно БМВ е ударило някаква друга кола :mhihi: :banghead: ). Полицаите взеха да пишат на младежа нещо, аз му казах къде да ме намери(по път му бях, даже му казах да звънне и ще изляза на пътя), за да ми върне триъгълника, оставих му тел. номер и си тръгнах... Вечерта ми звънна някакъв младеж, нещо се притесни като си вдигнах телефона, каза че е грешка и затвори...Та вече четвърта година си чакам триъгълника :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 269
Регистриран на: 15.09.2008
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: e46 320Ci '01

Re: Най-грозната постъпка от хора с бмв

Мнение от fancooler » 28 Юли 2017, 22:00

Едва ли проблемът е точно в марката! Заглавието на темата може направо да се смени на "Лош ли е материалът?" и "Защо скотовете станаха толкова много?"... :banghead:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 754
Регистриран на: 15.02.2007
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: E36 323i Touring
Мечтае да кара: някакво М

Re: Най-грозната постъпка от хора с бмв

Мнение от Binev_OuT » 28 Юли 2017, 23:03

Аз отдавна даже ток не давам , ти кука си им дал!
Не обичам да се натоварвам с хорските проблеми много отдавна демек кат ме питат "имаш ли нещо си" , казвам "ами нямам"....
, остави ги ти търгашите с Е36 , какво ще кажеш за "приятелите" !
Ревеш за една кука струваща 15лв в Ауто плюс , на мене тва ми говори че имаш приятели , седни пии една бира и забрави за шибаната кука!
(е36цата няма нищо общо)
Изображение

Photographer
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 18.02.2010
Местоположение: Крайните квартали на столицата
Пол: Мъж
Кара: му се нещо старо

Re: Най-грозната постъпка от хора с бмв

Мнение от randity » 28 Юли 2017, 23:18

Аз съм давал кука. Гледам във Фейсбук един пич търси кука за Форд да си го затегли на някъде. Оказа са, че е горния блок от този, в който бях аз. Отидох и му дадох моята, а след това заедно с него и авера му отидох до сервиза и си прибрах куката.

Давал съм и ток. Една сутрин тръгвам за работа и един пич точно с е36 отворил капака, сложил кабелите и маха. Всички го подминават, спрях, отворих капака и запалихме колата. 5 минути работа.

Но в днешно време да дам нещо мое на някой непознат.. никакъв шанс. Толкова изпростя народа и тая случка е точен пример. Ала да им е куката и да си я ползват всеки ден
.. и отново се замислих „Божее, какви автомобили са правени през миналия век. Сега всичко е пластмаса n-то качество."..

Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 343
Регистриран на: 2.04.2008
Местоположение: Европейски съюз
Пол: Мъж
Кара: Комбайн
Мечтае да кара: Фадрома

Re: Най-грозната постъпка от хора с бмв

Мнение от ukelichko » 29 Юли 2017, 13:49

Тук в Северозапада се нагледах на боклуци, к**ва, интриги, лузъри и нещастници за три живота напред. С и без БМВ-та. Когато имах БМВ взех три отрудени бабички на стоп от съседното село. Дожаля ме за тях, нали са им малки пенсиите и не им стигат за лекарства и сам им предложих да ги закарам до града. Да, ама съм си хвърлил якето на задната седалка със седемнадесет лева на дребно в джоба. И някоя от ония вещици ме е преджобила и аз слизам, поръчвам си сок и кафе в кварталното барче и .... дедов, нямам никакви пари в мен. Излагация голяма. Сервитьорката, която ме познава и знае, че съм заможен човек, тъкмо и беше паднало да ме направи на нищо и ми спретна ебати скандала, та умрях от срам. Добре, че дойде шефката на заведението, която също ме познаваше, та се оправихме. Боклуци да търсиш. Виждал съм и свестни хора, но процентът е по-малък.
След този случай вземам само местния поп на стоп, понеже е божи човек. А и ако направи нещо не в духа на християнството, ще го разнасям с расото, както оня с маската разнасяше Батман в последния флим.
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1151
Регистриран на: 15.03.2010
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: E46 320Cd. `04 Kawasaki z1000 `11

Re: Най-грозната постъпка от хора с бмв

Мнение от Maxmadness » 31 Юли 2017, 1:40

Пич..неприятна история,но това са дребни душици ! На мен също така ми гепиха 2 куки,да са живи и здрави,оня горе ако го има гледа !
"The Lion does not need the whole world to fear him, only those nearest where he roams"
A.J DARKHOLME

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 146
Регистриран на: 12.04.2010
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Кара: Два умрели форда и 28ца
Мечтае да кара: Танк
Детайли за колата: Е36 328 97'
2.93 LSD
М20 маховик на 5.8кг
M50 Intake
S52 USDM Cams 10.2 lift 252in244ex
Плетени изпускатели
Romraider self tuned
14.0 1/4 mile

Re: Най-грозната постъпка от хора с бмв

Мнение от FuRoRR » 31 Юли 2017, 2:27

Автора го разбирам - 10 лева за кука са нищо ама вкуса в устата остава горчив дълго време.

Като видя някой да споменава е36 и пубер в едно изречение и получавам колики :help: .
Смятам системно и форумно да започна да се оплаквам за това,че застарели жребци каращи баварски лимузини редовно ми взимат потенциалните гаджета и ги превъщат в силиконови манекени. :wave:
Tолкова пари ,време,нерви и пот съм изхарчил за да вадя от канафки улегнали развити предприемачи с разнородни 5ци,6ци и 7ци. Като обърна бузата обаче се оказва ,че когато съм имал нужда само и единствено е30/4/6 сериите са спирали да помогнат(независимо с каква кола съм бил). В повечето случаи точно тия улегналите семейни мъже се оказва че са най-заети и най-незапознати със техниките на бутане или нуждите от хидратиране на мъж псуващ на 40C жега в аварийната лента на магистралата.

По темата - Само един случай съм имал ,в който ме беше срам от това че емблемата на колата ми е същата като на главния герой.Спират някакво подобие на онзи градския с #пестенитриската #дизел #чипосана и мен за проверка.Успоредно 2 патрула ни проверяват за алкохол и наркотици. В момента в който му показа промили и почнаха да го рисуват, започна да обяснява как всичките около него ако сме си съберели годишните заплати нямало как да си позволим колата му (е60 540 :mhihi: ).Искал да ми види пробата за алкохол.Видиш ли аз, дето съм грозен пикльо с 36ца нямало как да съм трезвен и изряден,пък него за 2 бири да му вземат книжката.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 87
Регистриран на: 9.08.2006
Местоположение: София - Монтана
Пол: Мъж
Кара: E60 530i

Re: Най-грозната постъпка от хора с бмв

Мнение от masimo » 01 Авг 2017, 10:15

Станахме кофти като общество и добрината е на изчезване. Това за куката не е проблем, и мен комшията ми с е46 отказа да ме дръпне защото куката му е изгнила и ако ме затегли ще се счупи тотално, а и го боли кръста да се навежда да завива. Е това може и да е вярно, проблема е че и при сериозен казус не може да разчиташ на никой.

Помните ли убитата Виола, ами момичето е крещяла 50 минути и никой не сее обадил в полицията. Миналата неделя едно момче дърпаше момиче на тротоара и тя плачеше ... НИКОЙ не помогна, само аз извадих телефон да се обаждам на 112. Корумпираните политици идват и си отиват, но когато като изгубим човешкото у себе си става страшно ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 221
Регистриран на: 2.03.2010
Пол: Мъж
Кара: квото дойде

Re: Най-грозната постъпка от хора с бмв

Мнение от mambata_943 » 06 Авг 2017, 22:42

Тоя пък чак и ток не давал вече :mhihi:
Не знам вие къде живеете, и на какви хора попадате, но аз почти винаги спирам на някой закъсал, спирал съм около 10 пъти и с каквото мога помагам.
Дърпах един пичага към 20-30 км, но накрая ми скъса въжето и го оставих до една бензиностанция, човека ми благодари 100 пъти. На магистралата също съм спирал за да дам крик на едни млади момчета, бяха висяли доста и никой не им спираше.. На Шипка дърпах един пич и той благодари 1000 пъти. Пари са ми предлагали, никога не съм взимал, някак си ми става готино на душицата като помагам, вярвам, че добротата се връща, защото и на мен са ми помагали като съм имал проблеми на пътя. На Бузлуджа 12 човека (да, 12) вадехме 36цата от ебати пряспата. По някакъв стар път за Велинград бях закъсал в един балкан, един дядо си извади витарката, набута се 15-20 км и дойде да ме извади, никой после не вярваше от селото докъде съм стигнал с тва бмв :D Имам още доста случаи, в които аз съм помагал, на мен са помагали, но не ми се пише чак толкова..не знам, никога не съм имал някакви проблеми.
Тъпо е наистина за куката, но това не трябва да ви спира да помагате, щото и на вас някой ден може да се наложи да ви се помага, всичко се случва по пътя :driving:

ето и снимка на дъргела от Велинград :mhihi:

12596497_1275540875795019_975466519_n.jpg
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 349
Регистриран на: 9.04.2008
Местоположение: Софията
Кара: E34 M5 20 JAHRE
Мечтае да кара: E34 520 на метан

Re: Най-грозната постъпка от хора с бмв

Мнение от sixstraight » 14 Авг 2017, 21:16

Куката беше закупена след 2 дена за сумата от 14.80 с доставката решихме да им върнем парите ако се появят и да им оставим куката явно са в крайна нужда би било редно да се помогне на нуждаещ се човек. Така или иначе не се появиха, но за сметка на това една мила дама е ударила паркираната кола на приятеклата ми и е избягала, явно върви някаква кампания срещу е36 hit and run/grab and run :dunno:
Всички пътища водят към НАДИН :twisted:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2284
Регистриран на: 10.04.2008
Пол: Мъж
Кара: Долното
Детайли за колата: E39 525d

Re: Най-грозната постъпка от хора с бмв

Мнение от Elesar74 » 15 Авг 2017, 9:44

Водачите на BMW не е = на съвестни, коректни, добри и т.н. хора. И да се асоциира марката с такива, е просто нелепо. BMW AG никога не са имали за цел да възпитават и да приобщават към марката някакви хора на база техния морал, етика, култура, възпитание и такива неща. Това е търговско дружество, което се интересува само от едно нещо, печалбата, а не на какви категории хора продава автомобилите си, освен може би, да са платежоспособни такива. Да очакваш, че някой като кара BMW, ще е такъв и такъв човек, не е само погрешно, то е направо трагично. Това между другото важи за всяка марка. Прави на другите това, което очакваш да правят на теб и толкова.
Човек си личи какъв е, не по това колко от високо гледа, а по това колко ниско може да се наведе.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 349
Регистриран на: 9.04.2008
Местоположение: Софията
Кара: E34 M5 20 JAHRE
Мечтае да кара: E34 520 на метан

Re: Най-грозната постъпка от хора с бмв

Мнение от sixstraight » 15 Авг 2017, 19:21

Да де ама все пак се води премиум марка и са по-скъпи от дачия, опел, и тн. Дори на старо бмв си е скъпа поддръжката примерно сандерото като излезе оригинален фар (не че имаше алтернативен) 90лв което си е без пари за 1-2 годишна кола. Просто е лош материала едва ли нормалния европеец си поддържа колата с тел и вестници яко кит и рапидки и свински опашки по корите, гуми по стари от колата понякога и все различни. Напоследък забелязвам доста скъпи коли които си карат лятото със зимни гуми, колите около 1000лв не им гледам гумите то е ясно че к-т гуми струват повече от колата
Всички пътища водят към НАДИН :twisted:

Следваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot]

Последни теми
Facebook