Хубав открит басейн около София?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 95
Регистриран на: 7.09.2014
Местоположение: София

Хубав открит басейн около София?

Мнение от mit-kong » 06 Юли 2017, 11:58

Здравейте, ходи ми се нещо на басейн, но не искам да е в града и да се бутам с още 1000 човека, да се редя на опашки и тн. Можете ли да ми предложите някое закътано, спокойно басейнче около София с разумен вход (под 10лв)и без хора от малцинството. :help:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1966
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: отново с чарджър

Re: Хубав открит басейн около София?

Мнение от barty » 06 Юли 2017, 12:10

В с. Кубратово, но не съм ходил от много време.
Събота и неделя е пълно навсякъде.
:yes:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2276
Регистриран на: 14.01.2005
Местоположение: София Сити
Пол: Мъж
Кара: е30 м50б25
Мечтае да кара: и да си свирка...

Re: Хубав открит басейн около София?

Мнение от KPETEH » 06 Юли 2017, 12:12

са с децата във ваканция и през седмицата е фул макс.
"Крайно мнение, породено от висше чувство на справедливост с цел заличаване на простите, тарикате и селяните, които погазват моралните ценности на народа..." "Винаги има време да станеш дебел..."

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 722
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Хубав открит басейн около София?

Мнение от Don_Diego » 06 Юли 2017, 12:26

Да е евтино и да няма хора от малцинствата е мисия невъзможна :banghead:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 379
Регистриран на: 12.08.2008
Местоположение: София, копеле!
Пол: Мъж
Кара: кошара!
Мечтае да кара: BMW M3 E46

Re: Хубав открит басейн около София?

Мнение от speeder88 » 06 Юли 2017, 12:32

Рударци! Миналата година бях за пръв път, тази година все още не. но беше приятно.

В събота и неделя ще ходя по комплксите около Белчин.

Конца, но гледах снимки от миналата седмица с нечовешка опашка.

След радомир има един хотел "Имението при дъба" - има басейн и можеш да платиш вход за ползване - също много приятно.

В драгоман имало хотел с приличен басейн.

В Гълъбовци има басейн ВЛВ спорт - набира популярност във фейсбиук, не е много притенциозно, миналата седмица като ходих нямаше мангусти.
Изображение
SKISA написа: ти си ебати ///M-склададжията

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8324
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Хубав открит басейн около София?

Мнение от vicho » 06 Юли 2017, 13:00

:idea: :idea: :idea: :idea: :idea: Вятърните мелници :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:

вход - 20лв / човек
паркинг - 15 лв за деня
храна 40-50лв от витрина (най-долнопробна) и малко пиене (доста малко
)

МАНГУСТИ - БОЛ!!!!

ПЪЛНА СВИНЩИНА!!! За сметка на това, че има мангали, има и много бели, които се държат, като мангали.

МЕСТА НЯМА. За 20лв / човек получаваш БАРБАРОН и то, ако се доредиш :mhihi:

Аз на по-гадно място не си спомням да съм бил :ranting:
You said: "Time will change!" What if it changes you?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 379
Регистриран на: 12.08.2008
Местоположение: София, копеле!
Пол: Мъж
Кара: кошара!
Мечтае да кара: BMW M3 E46

Re: Хубав открит басейн около София?

Мнение от speeder88 » 06 Юли 2017, 13:07

Миналата година и там бях веднъж, щом не се сетих сега на фона на всички останали смятай колко не ми е направило впечатление.
Изображение
SKISA написа: ти си ебати ///M-склададжията

Потребител
Аватар
Мнения: 0
Регистриран на: 14.12.2016
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Не и БМВ

Re: Хубав открит басейн около София?

Мнение от Hater » 06 Юли 2017, 14:40

В делничен ден няма голямо значение, на повечето места е доста празно и спокойно, а и входа е по-евтин.

В Конска тоя уикенд местата свършиха към 11 и се освободиха чак след 15 часа, басейна е прекрасен иначе, а ресторанта към целия комплекс е добър и на прилични цени. На Рударци е мазало, защото колкото и да е пълен винаги пускат още хора и общо взето понякога свободните места са на тревата най-отзад. Кралско село е добър вариант, спокойно е(до Радомир се намира), не е особено голям басейна и няма много места обаче, входа не беше скъп, за ресторанта не помня. На мелниците бях миналата година в делничен ден и беше почти празно, само около пързалките беше заето от майки с деца, паркинга беше безплатен, но като цяло е скъпо там.
Минавам само, за да хейтя в "Извън темата".

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 722
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Хубав открит басейн около София?

Мнение от Don_Diego » 06 Юли 2017, 15:04

Спокойно местенце, даже умряло е Вила Екатерина при Вакарел, но басейна им е покрит
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Хубав открит басейн около София?

Мнение от TNT » 06 Юли 2017, 16:52

Село Герман (99% съм сигурен :mhihi: ), свиваш от Цариградско и само направо на главния път. Даже и някъв рейс спира точно отпред, може да отидеш без колата и да се напиеш :mhihi: Миналата година през седмицата до 15ч бяхме 5 човека. Мангали нямаше. Кюфтета бяха вкусни, цените прилично евтини. Грам не е луксозно, но беше чисто и имаше малко хора, а за мен това е най-важно. Като отида на някаква лудница и започвам да се напрягам.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 372
Регистриран на: 14.10.2010
Местоположение: София и околностите
Кара: e36 M50B20
Мечтае да кара: e36 M3

Re: Хубав открит басейн около София?

Мнение от shlosera » 06 Юли 2017, 17:53

Колега преди време на Белчин гардън в басейна се допускаха хора само ако има свободни шезлонги около 100бр мисля бяха общо. Напълни ли се хора не се пускаха, сега незнам как е това беше преди няколко години, мангусти нямаше. Като цени незнам как е, но със сигурност бирата не левче :D Но само и единствено на хотела на другите 2 басейна е ужас, мангусти, колкото хора има отвън толкова пуска :D

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 203
Регистриран на: 11.10.2014
Местоположение: София
Кара: 2002 Е39 525dA Touring

Re: Хубав открит басейн около София?

Мнение от aivanov99 » 06 Юли 2017, 18:04

Аквапарк konza село Конска. Намира се близо до Брезник. Миналата година бях там и беше много приятно. Има три басеина, водни пързалки атв-та и т.н.

Изпратено от моят HTC M8 с помощта на Tapatalk
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8324
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Хубав открит басейн около София?

Мнение от vicho » 06 Юли 2017, 18:05

aivanov99 написа:Аквапарк konza село Конска. Намира се близо до Брезник. Миналата година бях там и беше много приятно. Има три басеина, водни пързалки атв-та и т.н.


и собственика е УЛТРА BMW фен :))) :yes:

вече съжалявам, че не отидох там миналата седмица :banghead:
You said: "Time will change!" What if it changes you?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 59
Регистриран на: 18.01.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 316ti
Мечтае да кара: 325ti

Re: Хубав открит басейн около София?

Мнение от da_ne » 06 Юли 2017, 22:47

Аз си ходя на Панчарево. Минерална топла вода. В единия край е по-топла в другия е по-хладка кой как му харесва. Не се налага да се аклиматизираш, направо резко вътре. През седмицата е по-празно, но през уикендите е гъз до гъз. Днес бях с децата и половината шезлонги бяха празни в 12:00 часа. 10 лева възрастен, 5 и 3 лева деца според възрастта и 3 лева шезлонг.
Когато съм на гости при шурата в Перник ходя на Слаковци. На около километър-два от главния път Батановци-Брезник. Стига се по черен чакълиран път, ама е равен, не закача никъде БМВ-то. Там съм ходил само през седмицата и е много спокойно. Да се напълни най-много на една трета. 6 лева възрастен и 3 лева дете като в цената влиза шезлонг и чадър. Има и ресторант до басеина. Водата е студена и още не съм ходил, мисля чак от края на Юли че да се постопли.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 1.01.2009
Местоположение: там, дето лисиците серът необезпокоявани
Пол: Мъж
Кара: се на дъщеря си

Re: Хубав открит басейн около София?

Мнение от Мордехай » 06 Юли 2017, 22:57

Редовно ходя на Вятърните мелници заради детето. Миналата седмица цената беше 17,99 май. Не помня точно. Вътре има няколко басейна. Водата е много студена, но е чиста. Има пицария и бар, които не работят, може би още не е започнал сезона. Ресторантът е много зле. Аз живея на няколко километра и се прибираме да ядем вкъщи. Има две пързалки, детето много им се кефи, аз като се пусна и си издрасквам паласките на снадките. Май има коне и атвта, не съм ги ползвал. Цигани не съм виждал там, паркинг не съм плащал досега. Мен специално ме дразни адски студената вода, но детето не излиза от нея. Ходя само през седмицата и няма наплив засега. Не се плащат чадъри и шезлонги.
Просвещение е изходът на човека от непълнолетието, което той сам си е причинил. Непълнолетие е невъзможността да се ползваш от разсъдъка си без ръководството на някой друг. Самопричинено е това непълнолетие, когато причината му не лежи в недостиг на разсъдък, а в липсата на решителност и смелост да се ползваш от него без ръководството на другиго. Sapare aude! Имай смелост да си служиш със собствения си разсъдък!

Следваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook