Хубав открит басейн около София?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 37
Регистриран на: 7.10.2013
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Хубав открит басейн около София?

Мнение от bmwpowaa' » 07 Юли 2017, 9:26

Аз да попитам, докато има тема. Някой да е ходил в Patron XO Cafe & Shot Pool Bar и да има впечатления? Миналата година ходих по работа там и само огледах и видях, че е доста яко направено. Не би трябвало да е по-зле от мелниците. :dunno:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Хубав открит басейн около София?

Мнение от alekangg » 07 Юли 2017, 11:48

Не съм ходил на басейн в последните 25 год, но като чета какви пари струват се чудя къде се намирам.
18-20лв за билет ми се струва свръх скъпо и дори тогава гледам са някакви мизерии...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8323
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Хубав открит басейн около София?

Мнение от vicho » 07 Юли 2017, 11:53

alekangg написа:Не съм ходил на басейн в последните 25 год, но като чета какви пари струват се чудя къде се намирам.
18-20лв за билет ми се струва свръх скъпо и дори тогава гледам са някакви мизерии...


че е скъпо, скъпо е... ама поне да беше хубаво, а то - ужас :mhihi:
You said: "Time will change!" What if it changes you?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2499
Регистриран на: 23.06.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: сребърна звезда

Re: Хубав открит басейн около София?

Мнение от kiko » 07 Юли 2017, 13:07

Сепарева баня,котвата. За един час си там,има няколко басейна,минерална вода хубаво е но през уикенда след 10ч. става тарапана.
В Пловдив има много як аква парк но нещо тая година са преиграли с цените на входа и път+вход+ядене нещо сметката не ми излиза

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 1.01.2009
Местоположение: там, дето лисиците серът необезпокоявани
Пол: Мъж
Кара: се на дъщеря си

Re: Хубав открит басейн около София?

Мнение от Мордехай » 24 Юли 2017, 23:28

Значи на вятърните мелници вече цената е 20 лева, има ограден паркинг за гъзари по 15 лева, водата е яко студена, храната е много зле, като на летищата не ме пуснаха с една вода, та се върнах да я оставя, пълно е с мухи, като задремеш и хапят здраво, вчера имаше и тумба цигани и тълпа араби, арабите бяха много спретнати и бели. Има много красиви кифли и лошо гледащи батки. Детето много се изкефи на пяна партито, но на пързалката имаше голяма опашка и не ѝ се чакаше много. Жалко, че комплексът е направен с европейски пари и никой не се интересува да го подобри.
Просвещение е изходът на човека от непълнолетието, което той сам си е причинил. Непълнолетие е невъзможността да се ползваш от разсъдъка си без ръководството на някой друг. Самопричинено е това непълнолетие, когато причината му не лежи в недостиг на разсъдък, а в липсата на решителност и смелост да се ползваш от него без ръководството на другиго. Sapare aude! Имай смелост да си служиш със собствения си разсъдък!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 478
Регистриран на: 14.03.2014
Пол: Мъж
Кара: e70 3.0d
Детайли за колата: remapped

ex: E46 320d 2005
ex: E36 316i 1998

Re: Хубав открит басейн около София?

Мнение от cmdkick » 24 Юли 2017, 23:53

bmwpowaa' написа:Аз да попитам, докато има тема. Някой да е ходил в Patron XO Cafe & Shot Pool Bar и да има впечатления? Миналата година ходих по работа там и само огледах и видях, че е доста яко направено. Не би трябвало да е по-зле от мелниците. :dunno:


Неделя бях там, басейна ставаше до 12 часа на обед, после е пренаселен и без това е по скоро локва от колкото басейн дълбок е 130 см. За плажен волейбол и футбол обаче е доста добре, по принцип искат по 20лв на час отделно, ама ако ти тръгне приказката с някой по нагоре от сервитъорка може да играеш и без пари.
Tires are evil - destroy them all ...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 774
Регистриран на: 6.01.2013
Пол: Мъж
Кара: E91 325d
Мечтае да кара: отново E36 318is

Re: Хубав открит басейн около София?

Мнение от k.milanov » 25 Юли 2017, 13:58

Басейна на Рударци доста хора го хвалят :yes:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2499
Регистриран на: 23.06.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: сребърна звезда

Re: Хубав открит басейн около София?

Мнение от kiko » 25 Юли 2017, 15:28

Гледах реклама на някакъв басеин в с.Конска добре изглежда...поне на картинка :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 478
Регистриран на: 14.03.2014
Пол: Мъж
Кара: e70 3.0d
Детайли за колата: remapped

ex: E46 320d 2005
ex: E36 316i 1998

Re: Хубав открит басейн около София?

Мнение от cmdkick » 25 Юли 2017, 15:42

kiko написа:Гледах реклама на някакъв басеин в с.Конска добре изглежда...поне на картинка :mhihi:

Добре е, има 2-3 пързалки, басейна е ОК (не е локва), има АТВ-та и писта под наем която е доста добре, има картинг и писта която също е добре (проблема е че първоначално трябва да караш най-слабите (на които не е нужно да се натиска спирачка, общо взето 99% от пистата се минава на пълна газ със тях) след като завъртиш обиколка под "някакво време което те са определили /не го помня/" можеш да караш следващия клас, един вид като видео игра, за да отключиш последното ниво трябва доста игране преди това).

П.П: така беше миналата година, не вярвам да се е променило много.
Tires are evil - destroy them all ...

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 18.04.2016

Re: Хубав открит басейн около София?

Мнение от vladkoto369 » 07 Окт 2017, 10:55

Обичате ли да ходите на басейни с минерална вода? Има ли такива в близост до София?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2499
Регистриран на: 23.06.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: сребърна звезда

Re: Хубав открит басейн около София?

Мнение от kiko » 08 Окт 2017, 9:11

vladkoto369 написа:Обичате ли да ходите на басейни с минерална вода? Има ли такива в близост до София?

Корал,но аз предпочитам котва в Сепарева Баня

Потребител
Аватар
Мнения: 7
Регистриран на: 3.12.2015

Re: Хубав открит басейн около София?

Мнение от cvetoslaviliev » 13 Окт 2017, 19:18

Аз скоро си бях намерил една офертичка от https://pochivka.bg/hoteli-sapareva-banya-t119 и ходихме в Сапарева баня със семейни приятели. Хотелът, в който отседнахме, се казва Виа Лакус, има доста екстри и е много готин. Времето беше прекрасно, абе много добре беше. Препоръчвам това място.

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 18.04.2016

Re: Хубав открит басейн около София?

Мнение от vladkoto369 » 24 Окт 2017, 12:52

От доста време съм се навил да ходя в Сапарева баня, но все още не съм.

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook