Цигани побойници

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8775
Регистриран на: 18.12.2006
Местоположение: село Кестеново
Пол: Мъж
Кара: мфили

Re: Цигани побойници

Мнение от cod-cdbp » 03 Ное 2018, 20:25

Онзи горе си знае работата. ;)
Изображение

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Цигани побойници

Мнение от Top Gun Maverick » 03 Ное 2018, 21:06

randity написа:Да коментираме това?
https://www.facebook.com/diana.kolarova ... 798032211/

Нещата вече са адски изпуснати. Циганина смята, че всичко му е позволено, че е освободен от спазването на законите. Знае, че дори и да сгафи, ще го хванат, па ще го пуснат. Позволяват си всичко, правят си каквото искат, точно поради причината, че знаят, че ще им се размине. Крадат, бият.. Мен само с присъствието си ме дразнят. За съжаление обаче, май спасение няма, а точно обратното - нещата ще стават все по-зле и по-зле. Въпроса е до кога? :bang:

Не знам, все ги защитавах едно време защото реално се раждат в неравна среда и повечето нямат избор. Реално колкото и да не ви се вярвапознавам и свестни такива. Миналият ден даже един такъв ми казваше как подкрепя влизането на полицията в Мъглижката махала и че малко са ги били защото не трябва с тия каруци и колесници така да се движат и летят, а после да мятат камъни по патрулките като ги задържат. Те са кофти на определени места. Аз зная за спокойни такива в които от цялата махала има две-три зрънца, другите работят целогодишно по заводи, в отпуските си берат череши, вишни, лавандула гледат доста тук и там ги наемат, абе не стоят без работа и изкарват пари. Правят си хубави къщички, обличат се нормално и бая такива неща. Но това са много малко от всички като цяло из държавата. А стане ли проблема, те в огромната си част вземат стрната на своите защото иначе трябва да се махат от махалата.
Проблемът може да се реши само законово, иначе ни чака гражданска война рано или късно, а колкото по-късно, толкова повече ще станат те, толкова повече ние ще сме се изнесли от държавата и намалели като брой. Та не стане ли нещо законово, нищо няма да се промени, освен към по-зле. Колегата казва горе Господ, ама едва ли тука той ще реши нещата. Господ е казал, че народите трябва да си пазят идентичността и да не се мешат по между си, но ние нашата я губим и отива към безвъзвратно. Докато всеки се чуди как да се заяде за паркомястото на някой друг и спи пред реалните проблеми така ще. Миналият ден чакам за паркомясто един да излезе пред един мол и някакъв ДЯДКА, най-безумно тръгна да се навира, но аз реших да не го пусна и вкарах муцуната, той обаче взе да свири, дъщеря му една лелка слезна да се разправя да не съм правел к**ва номера използвайки точно тая дума и аз или трябваше да им ударя по един шамар, или да си затрая, само изкарах муцуната и им казах, че няма такава наглост и че чакам от 10 минути за място(така си беше, свалих майка ми, жена ми и двете деца преди това да влезнат в мола, а аз да изчакам за място)а тая каза, че не станало ясно какво чакам там! :banghead: Един човек видя всичко и си изкара колата бързо, бързо като ми казваше "ела, аз тръгвам" с открито съчувствие в тона.
Та така е, ромите ни превземат, ние за това къде да оставим кочините още слизаме да се бием. :shock:
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

Photographer
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 18.02.2010
Местоположение: Крайните квартали на столицата
Пол: Мъж
Кара: му се нещо старо

Re: Цигани побойници

Мнение от randity » 03 Ное 2018, 21:22

Top Gun Maverick написа:
randity написа:Да коментираме това?
https://www.facebook.com/diana.kolarova ... 798032211/

Нещата вече са адски изпуснати. Циганина смята, че всичко му е позволено, че е освободен от спазването на законите. Знае, че дори и да сгафи, ще го хванат, па ще го пуснат. Позволяват си всичко, правят си каквото искат, точно поради причината, че знаят, че ще им се размине. Крадат, бият.. Мен само с присъствието си ме дразнят. За съжаление обаче, май спасение няма, а точно обратното - нещата ще стават все по-зле и по-зле. Въпроса е до кога? :bang:

Не знам, все ги защитавах едно време защото реално се раждат в неравна среда и повечето нямат избор. Реално колкото и да не ви се вярвапознавам и свестни такива. Миналият ден даже един такъв ми казваше как подкрепя влизането на полицията в Мъглижката махала и че малко са ги били защото не трябва с тия каруци и колесници така да се движат и летят, а после да мятат камъни по патрулките като ги задържат. Те са кофти на определени места. Аз зная за спокойни такива в които от цялата махала има две-три зрънца, другите работят целогодишно по заводи, в отпуските си берат череши, вишни, лавандула гледат доста тук и там ги наемат, абе не стоят без работа и изкарват пари. Правят си хубави къщички, обличат се нормално и бая такива неща. Но това са много малко от всички като цяло из държавата. А стане ли проблема, те в огромната си част вземат стрната на своите защото иначе трябва да се махат от махалата.
Проблемът може да се реши само законово, иначе ни чака гражданска война рано или късно, а колкото по-късно, толкова повече ще станат те, толкова повече ние ще сме се изнесли от държавата и намалели като брой. Та не стане ли нещо законово, нищо няма да се промени, освен към по-зле. Колегата казва горе Господ, ама едва ли тука той ще реши нещата. Господ е казал, че народите трябва да си пазят идентичността и да не се мешат по между си, но ние нашата я губим и отива към безвъзвратно. Докато всеки се чуди как да се заяде за паркомястото на някой друг и спи пред реалните проблеми така ще. Миналият ден чакам за паркомясто един да излезе пред един мол и някакъв ДЯДКА, най-безумно тръгна да се навира, но аз реших да не го пусна и вкарах муцуната, той обаче взе да свири, дъщеря му една лелка слезна да се разправя да не съм правел к**ва номера използвайки точно тая дума и аз или трябваше да им ударя по един шамар, или да си затрая, само изкарах муцуната и им казах, че няма такава наглост и че чакам от 10 минути за място(така си беше, свалих майка ми, жена ми и двете деца преди това да влезнат в мола, а аз да изчакам за място)а тая каза, че не станало ясно какво чакам там! :banghead: Един човек видя всичко и си изкара колата бързо, бързо като ми казваше "ела, аз тръгвам" с открито съчувствие в тона.
Та така е, ромите ни превземат, ние за това къде да оставим кочините още слизаме да се бием. :shock:
Няма свестни. И аз така си мислех за някои, които познавах. Но в един или друг момент показват истинската си същност. За това и стигнах до извода, че циганина си е циганин, ако ще и най-добричкия и свестен да е. Факт, че и много българи станаха бетер циганите. Законово, не знам дали някой ще посмее да направи нещо срещу тях?

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
.. и отново се замислих „Божее, какви автомобили са правени през миналия век. Сега всичко е пластмаса n-то качество."..

Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Цигани побойници

Мнение от Jordana » 03 Ное 2018, 21:54

Вие верно ли ги мислите тия за ощетени и онеправдани ? По цял свят само с това се занимават , кражби лентяйство и изобщо всичко от което пада пара без да бачкат . А катунджийския живот си им е в кръвта , ако някой смята че не си харесват гетата дълбоко се заблуждава. Това е естествената им среда , никой не ги закача там и правят каквото си искат в общи линии .
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 658
Регистриран на: 24.02.2015
Местоположение: Brussels/Асеновград
Пол: Мъж
Кара: E60 530dA & VW Golf Mk6
Мечтае да кара: F82 ///M4

Re: Цигани побойници

Мнение от Exclusive89 » 03 Ное 2018, 21:59

Изображение

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Цигани побойници

Мнение от Top Gun Maverick » 03 Ное 2018, 22:29

Значи и над това имам сериозни наблюдения. Преди караха редовно с фалшиви книжки, Гръцки най-вече, Испански по едно време, някои имаха и Английски. Първите две със сигурност фалшиви, скоро хващаха няколко тук с такива, ама след сигнал от жената на единия, която го остави и му направи кур капан освен, че му сви 11 бона и злато. Брат му преди да го барнат СМЛЯ буквално две коли след катастрофи и редовно си ме изпреварваше когато вали дъжд. :shock:
Та цигантите по принцип нямат образование и затова нямаха книжки. Тия новите лапета обаче които са на 18 както тоя, който е посочил колегата идват от новото им поколение. Ако ония не са завършвали 8-ми клас защото тогава нямаше как по милост да минеш в горен клас и нямаха право на книжка, то на тия учителите им се молят да идат на училище и да им пишат 3-ка или 4-ка защото иначе даскалото няма бройки, затваря и учителите са аут. Казвали са ми лично учители как ходя по селските махали да ги събират за да дойдат на училище, учителка лично пред мен е говорила с една циганка да си прати детето, че не е нужно да купува тетрадки и химикали защото те са купили вече :shock: :shock: :shock: подаряват им всякакви неща само и само да идат в класната стая! Няколко учителки дойдоха в това селско училише и се махнаха защото не издържаха. Вътре през годините е имало бая нормални деца, отиващи нещо да научат. С годините родителите си дърпат децата, било то Руци, Помаци или малкото Българи във въпросното село и ги пращат в града. Миналата година имаше едно бяло Турче в цялото училище и то защото майка му е от селото и е учителка там. Сега няма ни едно! та бариерата с образованието е паднала и това не ги спирада карат курсове. Това бе първия и основен приблем да нямат книжки много от тях.
Вторият проблем колкото и да не ми се вярва са изпитите. Все още някъде, някога е възможно след някое скъсване да се падне точната смяна изпитващи и да му дадат листовките, а шофьорския изпит все ще го вземат от някой опит.
Та сега е пълно с такива с книжки, ПЪЛНО Е и са съвсем законни. Преди важеше лафа, че циганин в учебна кола никой не е виждал, но загледайте се сега. И като вземат книжка...мале...тука в едно друго село са фенове на БМВ повечето мангали, другите на 1.9тди на ВАг във всички му варианти от типа Пасат 4, ХаЛди А3 и А4, чак с чипове ги правят, единия миналия ден смля мотора, карат ги на убиване и редовно са напушени. Единият пък ми обясняваше как Е60-ката му 535д 272 коня сега е 470 и вдигала 280. Толкова може и да не може, но редовно си лети с 200+ по кофти пътища, макар тоя да кара бусове нагоре като ходи да купува и внася гуми, но лапетата са ужас.
Та и тоя проблем е извън контол. Сега изпадат в ужас, че можело да искат средно за книжка, но и това няма да помогне за дълго, понеже и в тия училища вече им се молят да дойдат за да не ги закрият.
Та прост пример как образованието води един такъв голям проблем.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 187
Регистриран на: 8.03.2015
Местоположение: София
Пол: Мъж
Детайли за колата: BMW E36 320i touring
Mercedes c230 cl203 sport coupe
Opel Corsa C 1.2

Re: Цигани побойници

Мнение от Mpower94 » 04 Ное 2018, 9:38

За книжките просто няма какво да се каже, имам един приятел, който взе сумпс въпреки ,че ми обясняваше как щели да го отнесат с учебната кола на светофар, понеже е забравил, че завива на ляво...
А циганите са горди ,че децата им имат завършен 8-ми клас със тройка, не могат да пишат, сричат и съчиняват бисери като: Васил Ботев и Христо Левски.
Има една фондация ,която се опитва да интегрира подрастващите деца, носят им храна в махалите.
Носят им дрехи обувки, тетрадки ,химкали и изобщо всичко нужно.Обаче от 30 деца две се явят в училище и то за 2 дни. Просто родителите им не ги интересува, не се занимават с децата си и те си остават неграмотни прости ман*али, и бъдещи затворници.
Няма как да интегрираш дете което е научено да бъде престъпник и затворик.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Цигани побойници

Мнение от Jordana » 04 Ное 2018, 9:51

Ако дават на родителите по една магарешка каручка в края на учебната година ще има по голям стимул да ги пращат на училище . Те не че учат нещо там , но поне няма да са по улиците да правят зулуми .
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

Потребител
Аватар
Мнения: 30
Регистриран на: 20.05.2016
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Yamaha R1
Мечтае да кара: E38 740IL

Re: Цигани побойници

Мнение от Oblivion » 04 Ное 2018, 12:52

Масова акция на полицията координирани с военните влизат в махалите нареждат ги на улицата приватизират всички оръжия и способи. Дава им се осигурена работа от държавата който не желае по 1 куршум пред всички и който останат да е сигурно, че ще работят и ще се интегрират. Друго решение за мен няма. Родителите ми много пъти са казвали, че по времето на бай Тошо никога не е имало такава циганска престъпност и безнаказаност. Явно има начин да се държат под контрол и да се противодейства но не и с мисленето на 21 век ако продължаваме така... Ще станем циганска държава отвсякъде и българския народ ще загине.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 187
Регистриран на: 8.03.2015
Местоположение: София
Пол: Мъж
Детайли за колата: BMW E36 320i touring
Mercedes c230 cl203 sport coupe
Opel Corsa C 1.2

Re: Цигани побойници

Мнение от Mpower94 » 04 Ное 2018, 14:33

То всеки казва ,че не е било ама повечето мушенници и затворници, са си такива от ония времена. Просто вече репортерите чакат само да разберат нещо за циганин и 7 дни го въртят по новините. Затова изглеждат зачестили случаите иначе си е се същото

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Цигани побойници

Мнение от Jordana » 04 Ное 2018, 15:08

Абе не си живял в смесените райони по соца да видиш какво е да си българин там . Турците и циганите убиваха и тогава , само че като ги хванат имаше куршум а сега ги пускат и те пак си правят същото .
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 187
Регистриран на: 8.03.2015
Местоположение: София
Пол: Мъж
Детайли за колата: BMW E36 320i touring
Mercedes c230 cl203 sport coupe
Opel Corsa C 1.2

Re: Цигани побойници

Мнение от Mpower94 » 04 Ное 2018, 18:27

Така е, не съм живял дори по времето на Живков, мненията за престъпността по това време са доста различни.
Но ако започнат да ги заключват така както започнаха да свалят номера, си мисля, че ще настане някакъв баланс.
Куршума е доста краен вариант, нека затворниците да работят тежката и мръсна работа на държавата, вместо да кибичат цял ден, да се дрогират и да имат интернет в затвора, ще си помислят дали ще искат да влезнат втори път там. Сега влизат по 40 кила и излизат по 80 кила, е как ще го е страх от това място като е по добре там?

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: Цигани побойници

Мнение от Borymeckata » 05 Ное 2018, 8:52

Jordana написа:Ако дават на родителите по една магарешка каручка в края на учебната година ще има по голям стимул да ги пращат на училище . Те не че учат нещо там , но поне няма да са по улиците да правят зулуми .

Абе бие добре ги пращате чаветата на училище, ама имате ли представа на учителите какво им е с тях и как налагат дисциплина в класа с повечко циганета? Щото а си плеснал чавето зад врата - а са скочили няколко НПО срещу теб, че си му нарушил правата и го дискриминираш... И не е само това - нашите хлапета, и те учат в същия клас, нали така? Не знам за другите деца, ама нашият тиквеник лови простотиите "от въздуха" - веднага е научил някакви "много яки лафове" от циганетата. И това е само един от проблемите в смесените класове. Циганетата свалят общото ниво на класа, заради тях (да не повтарят) учителите почват да пишат тройки само за присъствие и си затварят очите за всякакви нарушения. Всичко в класа върви надолу заради тях - дисциплина, знания и култура...

Иначе е така - добре е циганетата да ходят редовно на училище, да. Ама всеки се надява това не става точно в класа на неговото дете...
Excellent! Steven is my name!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 93
Регистриран на: 6.03.2013
Местоположение: Nürnberg, Bayern
Пол: Мъж
Кара: F30 LCI 320d XDrive ex E46 330xd
Мечтае да кара: Porsche Cayenne, BMW X5

Re: Цигани побойници

Мнение от kasho » 16 Ное 2018, 11:00

Мъж е намушкан във влак

Абе, докога ще ги търпим тия примати? :censored: :censored: :censored: Нещата много бързо отиват към "или ние или те". То не минава ден без някое уиски, пардон - някой ром да не обере, убие, изнасили, измами някой, и то брутално...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 187
Регистриран на: 8.03.2015
Местоположение: София
Пол: Мъж
Детайли за колата: BMW E36 320i touring
Mercedes c230 cl203 sport coupe
Opel Corsa C 1.2

Re: Цигани побойници

Мнение от Mpower94 » 16 Ное 2018, 14:34

Лошите хора нямат етнос, заслужават тежко наказание без значение какви са.Като изключим ромските прояви, в рамките на два месеца имаше две тежки, тежки убийства на майка и дете, но там нямаше мотористи, нямаше протести и не се писа никъде за тях.Само във Фб някакви глупости и теории. Защо??Ами психото което изби цяло семейство във Нови Искър??

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: ildivvy

Последни теми
Facebook