Цигани побойници

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Цигани побойници

Мнение от Top Gun Maverick » 04 Мар 2019, 20:04

Редовно пресичат на червено пред колите и се хилят като диви.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1202
Регистриран на: 3.12.2011
Пол: Мъж
Кара: –ше Е60 530 d

Re: Цигани побойници

Мнение от memorex » 09 Апр 2019, 19:14


младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 417
Регистриран на: 30.04.2007
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: СамУет

Re: Цигани побойници

Мнение от Пинтев » 09 Апр 2019, 20:06

Смятах че Габрово е спокоен град откъм цигани...ама май май не е така.Само се чудя защо другите хора седят и гледат :dunno:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: Цигани побойници

Мнение от drago_pavlov » 09 Апр 2019, 20:46

Защото не сме народ, а мърша...
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

User
Аватар
Мнения: 4609
Регистриран на: 17.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 330XD
Детайли за колата: the silent power

Re: Цигани побойници

Мнение от b00st » 09 Апр 2019, 23:03

От дясно седят поне 3ма българи и зяпат от първи ред. Е затова ще си носим кръста в тая държава и никой друг не ни е виновен :banghead:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 750
Регистриран на: 8.09.2009
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: E63 650i

Re: Цигани побойници

Мнение от ръб » 10 Апр 2019, 9:29

До скоро беше спокойно, но ги докараха насила за избиратели.. Герб са абсолютни мърши. Не вървят на добре нещата.

Лошото е, че момчето заради което е станал проблема, ми е от компанията, тренирал ММА. И сега не знам как да го погледна в очите, след безразличието, което показа на клипа.. Кофти е, защото е приятел, а в следващия момент го виждам как седи и гледа, как 3ма мангали пребиват момчето, което се застъпи за него..


На този клип тук, се вижда как започва всичко

https://youtu.be/hw4u3_HWFXw

User
Аватар
Мнения: 4609
Регистриран на: 17.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 330XD
Детайли за колата: the silent power

Re: Цигани побойници

Мнение от b00st » 10 Апр 2019, 10:31

ММА тренирал, 2 шамара и ще избега тоя пикльо като го гледам. Тоя от персонала съм сигурен, че ако знаеше, че за такъв се застъпва, щеше да го остави да го еб@т 3мата мангали отвънка.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: Цигани побойници

Мнение от drago_pavlov » 10 Апр 2019, 10:53

Поне още 5 човека има в магазина, които седят все едно нищо не е станало...
Тоя шибан народ си заслужава съдбата... Заслужава всеки да го е*е както свари, и пак ще му е малко...
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 742
Регистриран на: 7.01.2007
Пол: Мъж
Кара: X3 G01 LCI 30e

Re: Цигани побойници

Мнение от Rainbow » 10 Апр 2019, 11:10

ръб написа:До скоро беше спокойно, но ги докараха насила за избиратели.. Герб са абсолютни мърши. Не вървят на добре нещата.

Лошото е, че момчето заради което е станал проблема, ми е от компанията, тренирал ММА. И сега не знам как да го погледна в очите, след безразличието, което показа на клипа.. Кофти е, защото е приятел, а в следващия момент го виждам как седи и гледа, как 3ма мангали пребиват момчето, което се застъпи за него..


На този клип тук, се вижда как започва всичко

https://youtu.be/hw4u3_HWFXw


След тази информация - бих казал още по-жалко... Проблеми стават навсякъде по света и има проблемни хора, ама тук сме наистина овце и не можеш да разчиташ на никой да ти помогне за нещо. Онези гниди поне са задружни... Същото е с българи в чужбини - никой няма да ти помогне... В САЩ като бях на бригада преди, само на руснаците можеше да се разчита, балканските субекти евентуално можеше само да те оберат или нещо да измъкнат на оферта, иначе не им трябваш :mhihi:

Интересно ми е ако питаш твоят приятел за случката и видеото, какво ще ти каже.
Изображение
Бившето возило: E92 335i, 2007, ръчни, 396 whp, 639 nm, 100 октана
Mfactory helical LSD, ST XA Coilovers, H&R sway bars, M3 control arms, D2 BBK 356mm floating + RLS29/Yellowstuff + Goodridge, 313 Performance 19" / 2Forge ZF1 18", OEM turbos
JB4 + Rev3, MHD JB4 BEF, BMS Clutch stop, Custom catless dоwnpipes, VRSF 7" FMIC, VRSF CP + Tial BOV, VRSF OEM Silicone inlets + OCC, Yokohama AD08R, BMS CDV

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: Цигани побойници

Мнение от Borymeckata » 10 Апр 2019, 11:56

drago_pavlov написа:Поне още 5 човека има в магазина, които седят все едно нищо не е станало...

Не ги оправдавам, но си представи, че се намесиш в такъв бой (разбира се - на правилната страна), и те снимат камери... Дори ако имаш късмет циганите после да не те помъкнат по съдилища, пак ще те захапят разни НПО-та, ще те изкарат агресивен расист, едва ли не - терорист и кой знае какъв... Само веднъж съм имал разправия с една такава организацийка и знам на какво са способни... Не искаш да се забъркваш с такива НПО, повярвай ми. Те нямат друга работа, освен да си търсят жертви (обикновени хора като нас) и да ги тормозят под разни благовидни предлози...
Excellent! Steven is my name!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 750
Регистриран на: 8.09.2009
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: E63 650i

Re: Цигани побойници

Мнение от ръб » 10 Апр 2019, 11:58

Честно казано, колкото пъти съм се озовавал в такава ситуация, не съм мислил за последствията. Ако му мислиш много, става така като на клипът.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: Цигани побойници

Мнение от drago_pavlov » 10 Апр 2019, 12:51

Borymeckata написа:
drago_pavlov написа:Поне още 5 човека има в магазина, които седят все едно нищо не е станало...

Не ги оправдавам, но си представи, че се намесиш в такъв бой (разбира се - на правилната страна), и те снимат камери... Дори ако имаш късмет циганите после да не те помъкнат по съдилища, пак ще те захапят разни НПО-та, ще те изкарат агресивен расист, едва ли не - терорист и кой знае какъв... Само веднъж съм имал разправия с една такава организацийка и знам на какво са способни... Не искаш да се забъркваш с такива НПО, повярвай ми. Те нямат друга работа, освен да си търсят жертви (обикновени хора като нас) и да ги тормозят под разни благовидни предлози...

Никога не съм мислел за последствията...
В този случай е лека телесна повреда, но повечето цигански побоища завършват със смърт...
Затова бой до припадък, пък после каквото стане. По-добре по съдилища отколкото в гробищата...
В повечето случаи сме били приятели и няма как да седиш и да гледаш.
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 236
Регистриран на: 9.07.2006

Re: Цигани побойници

Мнение от mangini » 10 Апр 2019, 13:55

е наистина 4 човека да седят, да гледат и да не правят дори опит да ги разтърват.... :no: :no: ...лошо.

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Цигани побойници

Мнение от Top Gun Maverick » 10 Апр 2019, 18:37

drago_pavlov написа:
Borymeckata написа:
drago_pavlov написа:Поне още 5 човека има в магазина, които седят все едно нищо не е станало...

Не ги оправдавам, но си представи, че се намесиш в такъв бой (разбира се - на правилната страна), и те снимат камери... Дори ако имаш късмет циганите после да не те помъкнат по съдилища, пак ще те захапят разни НПО-та, ще те изкарат агресивен расист, едва ли не - терорист и кой знае какъв... Само веднъж съм имал разправия с една такава организацийка и знам на какво са способни... Не искаш да се забъркваш с такива НПО, повярвай ми. Те нямат друга работа, освен да си търсят жертви (обикновени хора като нас) и да ги тормозят под разни благовидни предлози...

Никога не съм мислел за последствията...
В този случай е лека телесна повреда, но повечето цигански побоища завършват със смърт...
Затова бой до припадък, пък после каквото стане. По-добре по съдилища отколкото в гробищата...
В повечето случаи сме били приятели и няма как да седиш и да гледаш.

Лека е, ама не е лека. Днес говорих с братовчеда на жена ми, той е малко нагоре в дирекцията в Габрово, а преди време беше криминалист дълги години. Та и той каза лека, ама сподели, че са я писали средна там разните отговорни за случая. Попитах го дали тия ще лежат, каза, че за единия е доста възможно понеже е лежал вече, а другия има криминална регистрация, третия бил чист. Според него пердаха не е нищо особено, по форумите каза, че пишат бая глупости, смущаващото в случая според него, а и както гледам според пишещите тук е, че няколко Българи стоят и гледат какво се случва без да се намесят. Тоя пикльо, приятеля на потребителя ръб е просто поредното доказателство накъде върви държавата. Не излизайте с тия номера, че щели после да го съдят. Щели, ама друг път. Нали ще даде показания как онези са започнали всичко, ще намери още някой свидетел да го потвърди и ще каже как човека се е намесил за да го спаси(както и става)и той просто се е мъчил да спре всичко, но онези са били много агресивни(момичето е голям коз в случая)и затова е започнал и той да се защитава. Ами ако манго беше извадил нож? Не знам изобщо как нямат в случая? Проблемът при тоя ммеец е, че живее в малко населено място и най-вероятно го е страх, че манговците ще го търсят да се разправят. Ако беше тука нашите занимаващи се с това по-скоро щяха да пребият до смърт манговците, отколкото да стоят и гледат. Да не казвам голяма дума, но в града не смеят да вдигат супер много глава засега, понеже са яли дървото не един път. То друго не ги оправя. Нито в дискотеките ги пускат(те почти само мма-ци са охраните)нито в магазините правят такива скандали.
И къде го видяха тоя 7-8 минути бой? Аз лично видях как го дърпат 2 минути, малкия манго като Японско петле скача, чак да ти се иска да го центрираш веднъж както трябва, а дебелия играе к**ва. Уж искаше да разтърва работата, но като си нагласи хубаво момчето го удари веднъж или два, откъдето и дойде кръвта. Иначе нямаше нищо да му има защото тия манговци се бият като деца в четвърти клас. Всеки с малко желание и умения за бой щеше да ги бие както са заедно и тогава може би ммееца щеше да се включи като претегли нещата и да забрави, че циганите после може да го търсят. Но иначе толкова му стиска.
Лошото е, че са много и само с бой няма да се оправят по тия места, затова трябва тормоз на институциите. Аз мисля в скоро време да си купувам пневматичен пистолет, че нещата не са ок. Махне ли се тоя шеф на полицията ще се опитам и разрешително за оръжие да си изкарам защото не се знае къде и кога.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 750
Регистриран на: 8.09.2009
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: E63 650i

Re: Цигани побойници

Мнение от ръб » 10 Апр 2019, 21:11

Обиколихме им тая вечер къщите, които бяха известни че има цигани. Събрахме се около 500 човека сигурно, здрав джам не остана, от някои къщи летяха телевизори, врати, покъщнина, други бяха запалени.

Обаче нямаше ни един циганин.

Screenshot, който ми изпратиха снощи. Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook