Откраднат телефон, може ли да се намери?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3665
Регистриран на: 25.12.2006
Местоположение: македонче
Пол: Мъж
Кара: Е39
Мечтае да кара: Е92

Re: Откраднат телефон, може ли да се намери?

Мнение от bam-bam » 14 Юни 2017, 13:57

Зависи от много неща, но при нас крадеца малко сам се издъни и го намерихме.
Иначе изключен няма шанс, полицията много не и дреме, въпроса е поне да го заключиш и те да не го ползват.
Разглобят ли го за части забрави го.
Там може да си следиш къде последно е бил и да гледаш дали ще се появи някъде и да насочиш полицията.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 365
Регистриран на: 16.01.2013
Пол: Мъж
Кара: 320d & 322ci
Мечтае да кара: e30 с V8

Re: Откраднат телефон, може ли да се намери?

Мнение от Silverlight » 14 Юни 2017, 20:16

Сега се логнах в iCloud, но ми показва само другите устройства ipad и друг iphone. Моят телефон е офлайн в момента и ако го заключа всичките ли ще се заключат, тоест ако сложа парола всичките ли ще имат парола? И как работи iClouda трябва ли да има интернет телефона, за да изпраща информация до сайта за местоположението си?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 179
Регистриран на: 28.06.2013
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E90
Мечтае да кара: Beechcraft King Air
Детайли за колата: 2005 320d auto

Re: Откраднат телефон, може ли да се намери?

Мнение от vixx » 14 Юни 2017, 22:41

Цъкваш на този телефон и избираш lost mode.
Нищо друго няма да се заключи. Следващия път когато телефона се свърже с нет ще се заключи веднага. Но докато е изключен или е без карта (и без да е вързан към някой безжичен нет) ще си работи.
Аз имам 50% успеваемост - едния го върнаха след 6 месеца потрошен целия и го изхвърлихме, другия си стоя онлайн през няколко блока от моя и полицията каза, че нищо не успяла да направи, не знам защо. Телефона си беше пуснат и локацията му излизаше в продължение на дни, ама онея ги боли онова... Ако реално разчиташ да ти го върнат си губиш времето.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 478
Регистриран на: 14.03.2014
Пол: Мъж
Кара: e70 3.0d
Детайли за колата: remapped

ex: E46 320d 2005
ex: E36 316i 1998

Re: Откраднат телефон, може ли да се намери?

Мнение от cmdkick » 15 Юни 2017, 23:13

И при мен Find my phone го намери, ама за няколко часа, после явно го изключиха, че му дадох Lost phone mode и Please call съобщението и явно се осетиха. Аз документи нямах за телефона пак и съм алергичен към полицаи и за това не съм си и помислял да ходя там.
Tires are evil - destroy them all ...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 365
Регистриран на: 16.01.2013
Пол: Мъж
Кара: 320d & 322ci
Мечтае да кара: e30 с V8

Re: Откраднат телефон, може ли да се намери?

Мнение от Silverlight » 16 Юни 2017, 0:46

Аз днеска ходих и писах жалба, служителката която беше там ми каза не се притеснявай ще ти намерим телефона, обаче няма да стане бързо. 1 месец май щяло да се изчака за някакво одобрение после като ми намерят телефона щяло да се ходи по съдилища и там подобни глупости. На мен не ми е важен толкова телефона, отколкото съдържанието в нея, а и някак си ми стана кофти. Имам съмнения от един нов колега, който онази вечер се мота в тоалетната в почивката, аз когато бях долу след това не знам дали е останал последен в съблекалнята или не. Днеска пробвахме да отворим моят шкаф с неговият ключ и го отваря без проблем, а и онази вечер си е тръгнал малко преди нас и всичко това ме навежда към мисълта, че той го е прибрал. Днеска като му казах, че съм ходил в полицията и съм подал жалба нещо се шашна и утихна от няколко години работя тук и до сега не е имало такъв случай, той почна на работа преди 2-3 седмици и хоп веднага ми изчезна телефона. Всички стари колеги ми викат 100% е някой, който ти знае телефона и е видял, че го слагаш в шкафа, а и преди няколко дни го видях да ме наблюдава да си слагам нещата в шкафа. Но без да съм го видял няма, как да го обвиня, иначе ако телефона излезе наяве и ми кажат, че го е прибрал той ще трябва да си запази едно легло в болницата. :ranting:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: Откраднат телефон, може ли да се намери?

Мнение от Borymeckata » 16 Юни 2017, 8:15

Silverlight написа:... Днеска като му казах, че съм ходил в полицията и съм подал жалба нещо се шашна и утихна...

Добре си му казал, но сега няма ли опасност да го хвърли някъде? Ти си го предупредил...

Не мога да се начудя - да отиваш на работа с идеята да отмъкнеш нещо от колегите си... Какъв "човек" трябва да си, каква е тая психика и ценностна система, нагласа към живота изобщо? Какъв е тоя телефон - да си плюеш на морала и възпитанието, да станеш престъпник заради него? Да не е платинен с инкрустации от диаманти по него, и да е в калъф от кожата на Мишел Пфайфър? Егати телефона...
Excellent! Steven is my name!

User
Аватар
Мнения: 4609
Регистриран на: 17.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 330XD
Детайли за колата: the silent power

Re: Откраднат телефон, може ли да се намери?

Мнение от b00st » 16 Юни 2017, 9:59

Незнам закво ги крадат тия телефони, като на практика са неизползваеми от друг човек освен от собственика.

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Откраднат телефон, може ли да се намери?

Мнение от alx » 16 Юни 2017, 16:03

Borymeckata написа:
Silverlight написа:... Днеска като му казах, че съм ходил в полицията и съм подал жалба нещо се шашна и утихна...

Добре си му казал, но сега няма ли опасност да го хвърли някъде? Ти си го предупредил...

Не мога да се начудя - да отиваш на работа с идеята да отмъкнеш нещо от колегите си... Какъв "човек" трябва да си, каква е тая психика и ценностна система, нагласа към живота изобщо? Какъв е тоя телефон - да си плюеш на морала и възпитанието, да станеш престъпник заради него? Да не е платинен с инкрустации от диаманти по него, и да е в калъф от кожата на Мишел Пфайфър? Егати телефона...


аз имам същите мисли. особено като е за някакви дребни кокошкарски неща- как не му се струва унизително да крадне? толкова ли ниско мнение за себе си имат хората? друга тема ама... винаги като ми откраднат или чуя за такава кражба започва да ме гложди
алекс
трабант 601с
разни други возила

Потребител
Аватар
Мнения: 6
Регистриран на: 25.02.2010
Пол: Мъж

Re: Откраднат телефон, може ли да се намери?

Мнение от DaGa » 16 Юни 2017, 17:07

Те капачки на винтили крадът вие за АйСиктири говорите....

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 117
Регистриран на: 30.01.2013
Местоположение: Асеновград
Пол: Мъж
Кара: bmw 320d e90
Мечтае да кара: m5

Re: Откраднат телефон, може ли да се намери?

Мнение от hpnotic2 » 16 Юни 2017, 22:45

DaGa написа:Те капачки на винтили крадът вие за АйСиктири говорите....

:OT: капачката на едната чистачка! :dunno: :dunno:

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook