Криптовалути

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Криптовалути

Мнение от TNT » 06 Ное 2020, 12:47

То това за кой път вече ще го "пускат"...
Изображение

Старши Алкохолик
Аватар
Мнения: 3927
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: в Е32 740iL в мечтите си
Кара: E60 LCI 535d
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Немска петица с многооо екстри. Ама не всичките, де! Такива има само нов внос от Италия :D

Re: Криптовалути

Мнение от zAcK » 06 Ное 2020, 12:48

TNT написа:То това за кой път вече ще го "пускат"...


Кога са го пускали? Да не си се объркал нещо :dunno: :bchug:
Хубави години бяха, 'га бяхме млади фенове с M20-ки с големи 'жанти! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
E34 520i / E39 520i / E39 540i / E60 535d - Love at First Sight is Real :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Криптовалути

Мнение от TNT » 06 Ное 2020, 12:52

Не е пуснат, ама вече няколко пъти щяха да го пускат... пък не го пуснаха. Последно май или юни щеше да тръгва, все го няма.
Изображение

Старши Алкохолик
Аватар
Мнения: 3927
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: в Е32 740iL в мечтите си
Кара: E60 LCI 535d
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Немска петица с многооо екстри. Ама не всичките, де! Такива има само нов внос от Италия :D

Re: Криптовалути

Мнение от zAcK » 06 Ное 2020, 13:36

TNT написа:Не е пуснат, ама вече няколко пъти щяха да го пускат... пък не го пуснаха. Последно май или юни щеше да тръгва, все го няма.


Все пак това не е никак, ама никак просто и е огромна промяна в начина на работа, а и да не забравяме,
колко хора са инвестирали в Етериуми и т.н., плюс колко други неща в криптосвета зависят от Етериума :!:
Пък и ако го сравним в Биткойна, който не предлага нищо :mhihi: Аз лично се надявам да успеят да го подкарат и да има успех. :bchug:
Хубави години бяха, 'га бяхме млади фенове с M20-ки с големи 'жанти! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
E34 520i / E39 520i / E39 540i / E60 535d - Love at First Sight is Real :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 234
Регистриран на: 18.12.2013
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: Е39 М5
Детайли за колата: Powered by шпер

Re: Криптовалути

Мнение от drifty » 06 Ное 2020, 14:59

Кога би било удачно да се инвестира в това? Веднага след като го пуснат?
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Криптовалути

Мнение от TNT » 06 Ное 2020, 15:14

Аз не съм убеден какво ще се случи и дали въобще е удачно. Ще резнат и бая копачите, а те имат много ETH. Количеството, което ще се иска за копане... не е за аматьори с 1-2 рига, а за такива с много. Т.е. всичките малки (а те са много) ще отпаднат според мен и ще си преместят етърите в нещо друго. Криптото е доста непредсказуемо и трябва да се инвестират суми, които можеш да спокойно до отпишеш. Лонг-търм бие злато и S&P 500, но краткосрочно може да има сух сух сух, целия целия целия :lol: Преди 3 години и аз си мислех, че биткойна е супер надут балон, но всичко опровергава.

Скоро се очаква да се обърне тенденцията ETH/BTC и тогава да има смисъл да се държат в етър, вместо в Биткойн... но етъра нещо ми е много лабилен :lol: Не се знае как ще му повлияе това 2.0, ако изобщо се случи.
Изображение

Старши Алкохолик
Аватар
Мнения: 3927
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: в Е32 740iL в мечтите си
Кара: E60 LCI 535d
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Немска петица с многооо екстри. Ама не всичките, де! Такива има само нов внос от Италия :D

Re: Криптовалути

Мнение от zAcK » 06 Ное 2020, 15:26

То ако някой знае какво ще се случи :mhihi: Познавам доста хора, които направиха десетки хиляди от китайската Тесла NIO :mhihi:
Даже един пичага сложи 10000$ в началото на годината и още не ги е продал :mhihi: Който иска може да сметне колко 1300-1400% печалба са това. :shock: :mhihi:
Логика няма здрава, ама нали щяло да е китайската Тесла и се разцепиха да му вдигат цената, включително разни огромни фондове :shock:

Та ако знаехме кое ще се качи и кое ще пада, ехееее :mhihi: :ok: Ама не знаем :dunno:
Те и за Тесла викаха, че е балон, включително и аз така си мислех, ама през това време се направиха яко кинти и като гледам цената й не е паднала :dunno:

Колкото до Етериума, поне има някаква идея, за разлика от Биткойн, но това все още нищо не значи :mhihi:
Може утре всичките тия, дето държат етериуми да решат да ги налеят в следващата китайска Тесла и хой :mhihi:
Хубави години бяха, 'га бяхме млади фенове с M20-ки с големи 'жанти! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
E34 520i / E39 520i / E39 540i / E60 535d - Love at First Sight is Real :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Криптовалути

Мнение от TNT » 06 Ное 2020, 15:37

Те много от криптовалутите имат супер идеи, ама накрая Биткойн ги бие всички :lol: А на стоковата борса... вече се пуска един "туит" в Туитър и буууум :kuku:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 28.09.2015
Пол: Мъж
Кара: e90 330xd, gsxr 600 k8

Re: Криптовалути

Мнение от b_u_b_o » 10 Ное 2020, 13:16

Абе някой ползва ли коинбейс? Всеки месец си превеждам там дребна сума от революта и си пазарувам биткойни, сега влизам и цъкам на deposit и ми дава "Sepa currentrly not supported". Някой с инфо какво се случва? :paranoid:

ПП през сайта ми даде да направя депозита, през мобилното все още не позволява...странна работа :dunno:

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Криптовалути

Мнение от Top Gun Maverick » 11 Ное 2020, 15:24

Един приятел си купи преди години машини за биткойн и си бръмчат там, зимата за печки ги ползва даже в едно помещение. Питах го днес какво се случва с тия пари и дали е видял с колко се вдигна биткойна за няколко дена, не бил видял, но дори с такъв скок ако някой ден си вземел инвестираните пари, щяло да е супер за него и да не се занимава повече. Явно копаенето в днешно време не е точно като купуването. Замислял съм се за някое помещение където може да се манипулира електромер какво ли ще излезе ако се накупят машини за биткойн и се оставят да си работят, кога и колко ще е възвръщаемостта ако да речем си запази стойността, ама нещо не мога да го сметна все още, понеже не знам за колко време ще се произведе един биткойн. :mhihi:

А относно Етериума, те говорят вече за 3.0 в следващите 5 години, за интернет на утрешния ден и все такива неща, които ако се случат, може и бая да скокне. Ама всичко е може, малко като комара.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1074
Регистриран на: 2.05.2008
Кара: 520i face

Re: Криптовалути

Мнение от bioz » 11 Ное 2020, 15:31

Top Gun Maverick написа:Един приятел си купи преди години машини за биткойн и си бръмчат там, зимата за печки ги ползва даже в едно помещение. Питах го днес какво се случва с тия пари и дали е видял с колко се вдигна биткойна за няколко дена, не бил видял, но дори с такъв скок ако някой ден си вземел инвестираните пари, щяло да е супер за него и да не се занимава повече. Явно копаенето в днешно време не е точно като купуването. Замислял съм се за някое помещение където може да се манипулира електромер какво ли ще излезе ако се накупят машини за биткойн и се оставят да си работят, кога и колко ще е възвръщаемостта ако да речем си запази стойността, ама нещо не мога да го сметна все още, понеже не знам за колко време ще се произведе един биткойн. :mhihi:
Оня твоя приятел има копачки и още не мое се избие. И ти питаш у форума вместо да питаш него? Щом той не мое ти отговори ще ти каза с две думи. Не се занимаваи.

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 12.09.2015
Местоположение: София

Re: Криптовалути

Мнение от madafaka_donkele » 11 Ное 2020, 17:00

Биткойна не става за копане вече, дори с ASIC-и. То си е един вид запазена територия предимно за китайци с ферми със стотици/хиляди ASIC-а. Копат се алтове и евентуално обръщаш в биткойни. Ако имаш как да краднеш тока де, щото иначе не излиза много, много сметката. Купуването/продаването определено са най-добрия вариант, ако нямаш време и/или не ти се занимава с копачки.

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Криптовалути

Мнение от Top Gun Maverick » 11 Ное 2020, 17:51

И аз това четох за копаенето, че ако не си с ASIC и задължително в общ басейн, шанса ти клони към нула. Самият биткойн и днеска няма спирка, явно след изборите го чака дълга крива нагоре до към 20.
Нещо интересно за прогнозите за тоя Етер четох днес:
https://bitcoin-capital.bg/ethereum-eth ... 2020-2025/
Малко хем така, хем иначе...
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Криптовалути

Мнение от Mollov » 12 Ное 2020, 12:44

Тва да прогнозираш ETH или друга монета (дори BTC) за 5 години напред... на такива хора им се казва "много заблудени... ама много".

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Криптовалути

Мнение от TNT » 12 Ное 2020, 12:47

Mollov написа:на такива хора им се казва

Нострадамус, Ванга или Гадателката Бими :mhihi:
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook