Криптовалути

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Криптовалути

Мнение от Jordana » 16 Яну 2018, 17:59

Некои пускат мухата че биткоина ще удари 100 000 до десет години . :dunno:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: Криптовалути

Мнение от Dextuar » 16 Яну 2018, 19:45


младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 12.09.2015
Местоположение: София

Re: Криптовалути

Мнение от madafaka_donkele » 16 Яну 2018, 20:12

dextuar написа:https://www.facebook.com/borislav.filipov.3/posts/10155469289593742


Sent from my iPhone using Tapatalk


Sorry, this content isn't available right now.

Jordana написа:Некои пускат мухата че биткоина ще удари 100 000 до десет години . :dunno:


При такава цена market cap-а ще е гони 2 трилиона долара. При сегашните му проблеми, постоянни никнещи нови койни, някои целящи именно елиминиране на недостатъците на биЦкойна не мисля, че ще ходи до такава цена. Ако оправят всичките му проблеми според мен 40-50к е по-реалистична цена да кажем до година-две, но знае ли човек...тва е крипто света. Няма по-волатилно нещо на този свят от криптотата. Ако все пак удари 100к и/или ги мине изобщо няма да се учудя, честно казано.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 273
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Криптовалути

Мнение от TNT » 16 Яну 2018, 21:24

Аз само да кажа, че тая битпанда е баси ташака :mhihi: Баси борбата водя да се верифицирам, за да мога да депозирам със Скрилл. Свикнал съм като ми взимат парите да не питат много :lol: :lol: :lol: От 13 януари се боря с тях.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 273
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Криптовалути

Мнение от TNT » 16 Яну 2018, 21:51

madafaka_donkele написа:Следвай официалния сайт - https://etherzero.org/
Най-отдолу пише кой борси и портфейли ще го поддържат. ЕТH-тата трябва да са ти в борсата/портфейла преди форка. Автоматично ще ти се захрани портфейла с новите койни.

Да питам пак дали съм разбрал правилно. Бутам си аз етърите в Кракен. После 1 етър (примерно) става 1 етър + 1 етър зиро без да правя нищо друго ?
Изображение

нафтения
Аватар
Мнения: 6924
Регистриран на: 4.03.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: го на спомени
Мечтае да кара: E39 M5 или E46 M3

Re: Криптовалути

Мнение от Zagy » 16 Яну 2018, 22:38

Тва Монополито голяма работа... дават ти кинти ей така, от нищото :)
Si non confectus, non reficiat.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 273
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Криптовалути

Мнение от TNT » 16 Яну 2018, 23:23

Нека е Монополи, познавам хора, дет направиха 60к евро за седмица :lol: После екскурзията по Европа сигурно е била на Гугъл Earth :mhihi: :ok:

Това обаче е баси хазарта. Години се занимавах с покер, ама това е мамата си ебало. Пазарната капитализация си прави всеки ден +/- 100-150 милиарда нагоре-надолу :lol:
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1074
Регистриран на: 2.05.2008
Кара: 520i face

Re: Криптовалути

Мнение от bioz » 16 Яну 2018, 23:27

TNT написа:Нека е Монополи, познавам хора, дет направиха 60к евро за седмица :lol: После екскурзията по Европа сигурно е била на Гугъл Earth :mhihi: :ok:

Това обаче е баси хазарта. Години се занимавах с покер, ама това е мамата си ебало. Пазарната капитализация си прави всеки ден +/- 100-150 милиарда нагоре-надолу :lol:


Голям хазат няма що. Всичките алкойни за 2017 са със 100-1000% растеж.

Изображение


Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Криптовалути

Мнение от steeN » 17 Яну 2018, 5:57

То няма нещо, което да не е нагоре... по-памет американската борса е 25%+ за 2017, бъгларската 22%+
И със стреличка за дартс да целиш, все нещо трябва да си уцелил миналата година.
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Криптовалути

Мнение от Jordana » 17 Яну 2018, 9:13

Поне две стрелички - едната ако я фърлиш на криво другата няма как да не уцели . :mhihi: Това са несъществуващи електронни пари все пак , нито тези крипотото са реални нито тия дето се наливат н тях . Практически няма такава наличност , поради ограниченото си приложение и липсата на индексация са идеален инструмент за спекулативни гешефти . Заради липсата не регулация са абсолютно в разрез с работата на банковата система , когато капитализацията им достигне размери опасни за банките ще се вземат рестриктивни мерки със сигурност . Няма да ги забранят напълно но това което е в момента ще се прекрати със сигурност .
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Криптовалути

Мнение от Mollov » 17 Яну 2018, 11:48

Jordana написа:Некои пускат мухата че биткоина ще удари 100 000 до десет години . :dunno:


По-рано ще е, няма да се налага да чакаме 10 години ;)


K_Ilkov написа:$11,985.47

Този балон не е като другите ...
Изпускат го плавно :mhihi:


Ако видиш графиките за "движението" по това време на годината през 2016г и 2017г ще разбереш, че бързаш със заключенията :)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 12.09.2015
Местоположение: София

Re: Криптовалути

Мнение от madafaka_donkele » 17 Яну 2018, 11:58

TNT написа:
madafaka_donkele написа:Следвай официалния сайт - https://etherzero.org/
Най-отдолу пише кой борси и портфейли ще го поддържат. ЕТH-тата трябва да са ти в борсата/портфейла преди форка. Автоматично ще ти се захрани портфейла с новите койни.

Да питам пак дали съм разбрал правилно. Бутам си аз етърите в Кракен. После 1 етър (примерно) става 1 етър + 1 етър зиро без да правя нищо друго ?


True story bruh :mhihi:

Zagy написа:Тва Монополито голяма работа... дават ти кинти ей така, от нищото :)


Целия криптопазар ли наричаш монополи или някоя монета, че за монета нищо не откривам :mhihi:

Аз копих макло трон и стелар па да видим. Утре мисля байткойн или кардано :dunno:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 28.09.2015
Пол: Мъж
Кара: e90 330xd, gsxr 600 k8

Re: Криптовалути

Мнение от b_u_b_o » 17 Яну 2018, 11:59

Mollov написа:
Jordana написа:Некои пускат мухата че биткоина ще удари 100 000 до десет години . :dunno:


По-рано ще е, няма да се налага да чакаме 10 години ;)


K_Ilkov написа:$11,985.47

Този балон не е като другите ...
Изпускат го плавно :mhihi:


Ако видиш графиките за "движението" по това време на годината през 2016г и 2017г ще разбереш, че бързаш със заключенията :)


2014 и 2015 също януари месец има стабилни корекции в цената, но накрая на годината е в пъти нагоре. Не мисля, че тази година ще е изключението.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: Криптовалути

Мнение от Dextuar » 17 Яну 2018, 12:03

Да купувам или да чакам още се пита в задачата :mhihi: ?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 755
Регистриран на: 16.06.2011
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: F31 28i xDrive Estoril Blue, R259
Мечтае да кара: 911 Turbo S
Детайли за колата: ex. X3 E83 LCI 3.0d

Re: Криптовалути

Мнение от astrapower » 17 Яну 2018, 12:16

За сега 10 200$......аз бих изчакал още :) Всичко е в червено както се казва...

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook