Връщат КАТ в храстите

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4376
Регистриран на: 30.01.2009
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: the real 5er
Мечтае да кара: 0:00h. at La Sarthe

Re: Връщат КАТ в храстите

Мнение от Dirty M5 driveR » 08 Юни 2017, 18:50

Аз пак ще повторя, че цялата тъпотия в България е заради липсата на воля да се решат определените проблеми. И то е много ясно демонстрирано - има воля за събиране на глоби, които обаче не знаем за какво се иразходват. А няма воля 8-9 свръхопасни пътни участъци, разпилени в цялата страна, да бъдат поне мааааалко обезопасени. Аз понеже съм от Русе постоянно слушам за Русе-Бяла. Хората в нашия район и магистрала не искат вече, а един прост трилентов двупосочен път, средната лента на който да е изпреварваща. Защо не извадят статистика за загубените човешки животи по местопроизшествия и да се види колко човека са се утрепали по Хемус примерно и колко по Русе-Бяла? Щото е от ясно по-ясно къде трябва да бъде съсредоточено вниманието и как толкова години нищо не се прави. Аз и за тия нови патрулки вече си мисля, че просто са били нужни едни 300 нови автомобила за нещо друго и това е бил най-хитрият начин да се закупят принудително. :mhihi: Щото в една нормална държава вече трябваше да знаем поименно кой е отговорен. А вътрешния министър Радев обяснява по телевизиите, че трябвало първо да се провери дали е възложено предварително проучване относно какво реално се закупува и дали то би послужило за нуждите на министерството... Чак ме е срам, че съм българин вече...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: Връщат КАТ в храстите

Мнение от Dextuar » 08 Юни 2017, 19:25

Пак някой от наш'те...Изображение


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Връщат КАТ в храстите

Мнение от Top Gun Maverick » 08 Юни 2017, 19:37

То вече е пълно с такива, но не се знае колко са от нашите. Миналият ден един мангал с книжка от два месеца летеше все с едно Е34. На дъжда се хлъзна на прав участък(но с малко локви)и завъртайки се със задницата удари кола в насрещното, а тя леко като мръднала назад ударила и другата зад нея. Бая щети имаше, но без ударени хора. Иначе подучил майка си какво да говори и сега циганката обяснява насам и натам как колата на сина и била със задно и затова се блъснал. :banghead:
Ушатите не са го спрели защото сигурно вече не им се е пишело, а там не е можело да вземат рушвет. Което ме навежда на мисълта че не всички не харесват хора с БМВ. :mhihi:
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2104
Регистриран на: 17.01.2009
Местоположение: София-Коньовица
Пол: Мъж
Кара: F10

Re: Връщат КАТ в храстите

Мнение от (bubsa) » 08 Юни 2017, 20:43

Е.Димитров написа:Доста често ми се е случвало, да видя как два автомобила са се ударили и да чакат КАТ.
След около час, час и половина минавам от там и гледам хората още чакат КАТ, като същевременно затрудняват движението на останалите автомобили, защото не трябва да се местят от пришествието (друг е въпроса с попълване на двустранните протоколи, които са създадени за белите страни, тук са почти не приложими, защото може всеки един момент да се окаже, че единият лъже:) ).
И така, не идват от кат с часове...А междувременно съм ги виждал, или стоят някъде в "засада", или са на някое кафенце.

Кой ти каза,че не трябва да се местят?
Ако колите са в движение и няма пострадали,колите трябва да се разкарат по най-бързият начин от платното :idea: Лошото е,че почти никой не го знае това...
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


...и всички разбират от всичко...

Да пишеш на БЪЛГАРСКИ език с ЛАТИНСКИ букви е като да пишеш с лайна по стената. Чете се, но не е приятно!
Изображение

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Връщат КАТ в храстите

Мнение от Top Gun Maverick » 08 Юни 2017, 21:02

Точно. Аз винаги когато има ПТП им го казвам на участниците като мина и обикновено ме гледат като телета. Казвам им, че КАТ като дойдат първата работа, която ще кажат е да махнат колите за да не пречат на движението, то така и става след като чуят, че няма пострадали.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: Връщат КАТ в храстите

Мнение от Dextuar » 08 Юни 2017, 21:35

Ако версииъе не съвпадат, не е ли по-добре нищо да не се пипа?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2104
Регистриран на: 17.01.2009
Местоположение: София-Коньовица
Пол: Мъж
Кара: F10

Re: Връщат КАТ в храстите

Мнение от (bubsa) » 08 Юни 2017, 21:48

dextuar написа:Ако версииъе не съвпадат, не е ли по-добре нищо да не се пипа?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

По закон трябва да се махнат за да не пречат на движението.
Никога не е сложно да се определи кой е виновен по ударените части на колите(дясно-ляво и отпред-отзад)
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


...и всички разбират от всичко...

Да пишеш на БЪЛГАРСКИ език с ЛАТИНСКИ букви е като да пишеш с лайна по стената. Чете се, но не е приятно!
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Връщат КАТ в храстите

Мнение от Jordana » 09 Юни 2017, 7:48

А какво стана със решението да се премахнат незаконните легнали полицаи /бабуни достойни за танков полигон ? Продължават да си стоят из цялата страна необезпокоявани , тези паметници на уродливата администрация . За тези които не знаят , 80% от легналите полицаи в България са незаконно поставени и не отговарят на никакви изисквания и стандарти за такива съоръжения.
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 582
Регистриран на: 25.11.2007
Пол: Мъж
Кара: и БМВ кара
Мечтае да кара: по А-8

Re: Връщат КАТ в храстите

Мнение от toncho83 » 09 Юни 2017, 7:53

dextuar написа:Ако версииъе не съвпадат, не е ли по-добре нищо да не се пипа?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro


Който е бил потърпевш знае, че по-добре да не се пипа нищо.На мен ми се е случвало...пиян си извика цялата рода да нагалсят и разместват ПТП-то.За всичко имаха оправдание и извинение.Дори за 1.8 промила и минаването му на червено-бил бояджия и много работел с отрови, та затова така отчитало ;)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: Връщат КАТ в храстите

Мнение от Dextuar » 09 Юни 2017, 7:55

toncho83 написа:
dextuar написа:Ако версииъе не съвпадат, не е ли по-добре нищо да не се пипа?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro


Който е бил потърпевш знае, че по-добре да не се пипа нищо.На мен ми се е случвало...пиян си извика цялата рода да нагалсят и разместват ПТП-то.За всичко имаха оправдание и извинение.Дори за 1.8 промила и минаването му на червено-бил бояджия и много работел с отрови, та затова така отчитало ;)
Понеже и на мен ми се е случвало и аз също не бих местил преди да дойде КАТ. Айде вече с камерата е по-друг начин, но иначе колко лесно се намират "свидетели"...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Връщат КАТ в храстите

Мнение от Jordana » 09 Юни 2017, 18:45

Как може да се разпознае водач с купена книжка ? :mhihi:
След масовите арести и скандала в ДАИ който тече трети ден вече , почвам да се съмнявам че изобщо някой му дреме какво става по пътищата в България . Факта че половината водачи на МПС са с купени книжки услужливо се пропуска в тая и другите теми от любителите на държавната бухалка и морала .
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1585
Регистриран на: 28.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е36 Турбо?! любима, е39 28-ца бате
Мечтае да кара: е36 с осмак
Детайли за колата: Най-много върви 28мицата от всичко.
Wanna be 1.5 bar.

Re: Връщат КАТ в храстите

Мнение от Boyadjiev » 09 Юни 2017, 19:49

От цялата работа какво излиза - един куп глупости се разглясяват от всеки, който ги чуе и хората само се държат в напрежение. През няколко месеца се сменят алинеи, закони, правят се промени - какъв е смисъла ?! Така цари още по-голям хаос само...

П.С. Вместо да погледнат северната "дъга" на околовръза, те със знаците се занимават :mhihi:
Има ли безконфликтно движение, няма катастрофи....
Изображение Изображение Изображение
Уважавай другия, независимо каква кола кара.


Аватар
Мнения: 385
Регистриран на: 5.11.2012
Пол: Мъж
Кара: 4х4
Мечтае да кара: 6х6

Re: Връщат КАТ в храстите

Мнение от efren » 30 Юни 2017, 23:19

Днес ходих от Търново до Албена и обратно. За малко над 500 км имаше 8 или 9 патрулки чакащи за скорост и изпреварване на непрекъсната линия. При всичкия безумен трафик нито един колега днес не ми е мигнал с фарове. Едно истински хубаво нещо имаше в БГ шофьорите, да не би и то да изчезна вече?
Какво означава М54 - означава, че двигателя може да изгори 54 литра масло от смяна до смяна при спазване препоръките на производителя, тоест longlife-04 и смяна на около 20к км.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 716
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Връщат КАТ в храстите

Мнение от Don_Diego » 01 Юли 2017, 0:22

Факт, че много малко шофьори предупреждават (дори за опасност, не само за полицаи в храстите). Последните ми пътувания съм предупреждаван предимно от тираджии
Изображение

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Връщат КАТ в храстите

Мнение от Top Gun Maverick » 01 Юли 2017, 5:01

А не мислите ли, че има и такива, които не примигват, просто защото искат да се спазват някакви правила? Аз знам за такива де, затова питам. Иначе откъдето минавам редовно доста си примигват в нашия регион, съответно другите благодарят, особено ако полицаите са се скатали повечко.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook