Връщат КАТ в храстите

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори


Аватар
Мнения: 385
Регистриран на: 5.11.2012
Пол: Мъж
Кара: 4х4
Мечтае да кара: 6х6

Re: Връщат КАТ в храстите

Мнение от efren » 27 Юли 2017, 16:31

Сега прочетох и се оказа, че съм се объркал - виадукта не е висок 100 м, а 140 м. Явно затова колегите минават оттам със 140 км/ч. Добре, че не беше висок 220 м.
Какво означава М54 - означава, че двигателя може да изгори 54 литра масло от смяна до смяна при спазване препоръките на производителя, тоест longlife-04 и смяна на около 20к км.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 93
Регистриран на: 25.09.2015
Пол: Мъж

Re: Връщат КАТ в храстите

Мнение от maxoyn » 27 Юли 2017, 16:39

Споко, не ускорявам в тунела освен ако не съм намалил на 80 и отзад не ми идва тир със 100-110. Случва се понякога.
Доста време си карах с ограничението ама 20 минути ли? Ускорих в края на последния мост.

Точно там е почти най-хубавата настилка на тази магистрала. На другите виадукти е 10 пъти по лоша, а 90 не са сложили.

Кажи честно, че всеки път чакаш да подминеш точно табелата за магистрала преди да качиш от 90.

Според google maps снимката е от ~350 метра след знака. Колко отклонение да има..
Последна промяна maxoyn на 27 Юли 2017, 17:23, променена общо 2 пъти


Аватар
Мнения: 385
Регистриран на: 5.11.2012
Пол: Мъж
Кара: 4х4
Мечтае да кара: 6х6

Re: Връщат КАТ в храстите

Мнение от efren » 27 Юли 2017, 16:42

Ушеви чакат буквално на края на виадукта, хубавата зелена табелка за магистрала е няколкостотин метра нагоре. 90 има със сигурност откакто го има виадукта.
Какво означава М54 - означава, че двигателя може да изгори 54 литра масло от смяна до смяна при спазване препоръките на производителя, тоест longlife-04 и смяна на около 20к км.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 79
Регистриран на: 16.09.2014
Пол: Мъж
Кара: 730D F01

Re: Връщат КАТ в храстите

Мнение от mrlargo » 12 Авг 2017, 5:30

https://www.24chasa.bg/novini/article/6388058 - това е явно някакъв опит да отменят тъпите си промени. 2015 въведоха знака за камери, 2017 го махнаха, сега тука ако това мине пак го слагат, но само пред мобилните камери доколкото се разбира.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4376
Регистриран на: 30.01.2009
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: the real 5er
Мечтае да кара: 0:00h. at La Sarthe

Re: Връщат КАТ в храстите

Мнение от Dirty M5 driveR » 12 Авг 2017, 7:29

Аз искрено се забавлявах с г-н Настимир Ананиев, когато гостува в един сутрешен блок преди дни. Как новите промени в закона вече давали резултат и за пример сочи с над 4000 повече регистрирани автомобили с превишена скорост... Питам се аз търсеният резултат не е ли по-малко хора да карат с превишена скорост, щото излиза, че явно е обратното. :mhihi: Няма толкова тъпа държава, честно... :banghead:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Връщат КАТ в храстите

Мнение от Jordana » 12 Авг 2017, 8:58

Малоумници пълни , три месеца занимават медии институции и цялото общество с идиотските си мерки за борба с шофьорите ...накрая те падат в съда и нещата си идват по местата . Но ефекта е постигнат - политиците правят "нещо" по въпроса . Докато КАТ виждат в хората само овце които да дерат това ще е положението . От самото начало като се повдигна тоя въпрос не съм очаквал друто развитие и друг ефект .
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4376
Регистриран на: 30.01.2009
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: the real 5er
Мечтае да кара: 0:00h. at La Sarthe

Re: Връщат КАТ в храстите

Мнение от Dirty M5 driveR » 12 Авг 2017, 9:10

Междувременно не разбрах има ли развитие по случая с инцидента в скоростната лента на Хемус май беше? Където загина човек. От там трябва да се почне - очевидни безобразия, които остават без последици. Докато мъдрят мерки за "безопасност" самите те отнемат човешки животи...
Аз откакто нашумяха тия простотии реших, че ще спазвам що годе ограниченията и си карам в града с максимум 60, извън града със 100ина. Еми... не е по-безопасно ;) , защото тъпанарите около теб си остават така или иначе. Онзи ден в едно кръгово въртя аз в него и един се задава отдясно, вижда ме, намаля (аз съответно си викам всичко е ок, спира човека) и в тоя момент без особено ускорение влиза в кръговото и ми отнема предимството... :banghead: Да няма видимост - да го направи. Да съм го наближавал супер бързо - да го направи. Ама аз през цялото време му гледах очите и си беше абсолютно съзнателно. Нямам думи.

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook