Няколко въпроса за КАТ

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1848
Регистриран на: 11.02.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i и Карбонова М-ка с педали!
Мечтае да кара: M3

Re: Няколко въпроса за КАТ

Мнение от dr.peshev » 09 Юни 2017, 7:50

bum_bum написа:Можеш да го регистрираш. Там никой не ти иска книжката.

Ако те спрат, което е малко вероятно като е с малкия номер мотора ще ти я приберат. Но няма да ти пишат акт тъй като ти реално до този момент си имаш книжка.

Колко струва точно не помня. Съвсем скоро регистрирах ама поне не си ги слагам много на сърце тия държавни такси и не помня.

Нямаха талончета за преглед тогава, та ето парадокс. Регистрираш го и минаваш/плащаш канал/преглед ама те не ти дават удостоверение за такъв.

На изхода на КАТ катастрофираш и автоматично ставаш нарушител от най-голяма величина, защото гражданската ти без талона за ГТП не важи. Яко, а?

Най-ме кефи това, че и да искаш да минеш канал , не можеш защото нямаш бележка за платени данъци , а не можеш да си платиш данъка защото КАТ не са снесли в общината инфо за МПС-то.Не можеш и да го декларираш в общината , защото системата е автоматична! :mhihi:
Системата се нарича Български омагьосан кръг: взимат ти парите в КАТ за канал , но те пускат регистриран и незаконен на пътя и да искаш да си минеш преглед и да дадеш още 36лв не можеш и чакаш КАТ да те снесат в общината! :ok:
ЕДИНСТВЕНОТО ПО-ХУБАВО НЕЩО ОТ ШВЕДСКАТА ТРОЙКА Е БАВАРСКАТА! :winky:

Оригинални BMW дискове и накладки F10/F11 Цък :yes:
Оригинални BMW якета - Промоция Цък :yes:

Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Няколко въпроса за КАТ

Мнение от bum_bum » 09 Юни 2017, 11:40

Ебахти олигофренията. Бележката от предния собственик не я ли приемат?

При мен нямаше данък, но като минах КАТ след 2-3 дни проверих в общината и вече дължах данък. Чак не ми се вярваше колко бързо са го въвели.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 221
Регистриран на: 2.03.2010
Пол: Мъж
Кара: квото дойде

Re: Няколко въпроса за КАТ

Мнение от mambata_943 » 10 Юни 2017, 17:57

Аз пък сега имам друг проблем... Колата ми се води на баща ми, спряха я от движение за един месец, за шофиране без книжка (взеха ми я за неплатени глоби ,платих си глобите веднага и като отивах за кат ме спряха пак, същите катаджии :mhihi: ) както и да е.
Онзи ден баща ми ходи да си плати някакви актове и да пусне колата в движение, искаха му - гражданска, талон, лична карта, вчера отиде пак и му искаха същото + платен данък :ok: всеки ден те разкарват и грам не им пука. В понеделник ще им занесе всичко, но данъка на колата е платен за 2016, дали ще искат и за 2017 за да я пуснат в движение ?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Няколко въпроса за КАТ

Мнение от bum_bum » 10 Юни 2017, 21:21

Данъкът за предходната мисля, че важеше до първото тримесечие, та е много вероятно и за това да те върнат.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 221
Регистриран на: 2.03.2010
Пол: Мъж
Кара: квото дойде

Re: Няколко въпроса за КАТ

Мнение от mambata_943 » 21 Юни 2017, 11:51

Направо го платих за 2017-та, че да не се занимавам друг път и я пуснах в движение, макар, че лятото ще изгние от стоене пред нас покрай този мотор :ok:

Потребител
Аватар
Мнения: 6
Регистриран на: 25.02.2010
Пол: Мъж

Re: Няколко въпроса за КАТ

Мнение от DaGa » 23 Юни 2017, 15:43

Като стана дума за данъци... Докога е срока за плащане за 2017 ? А и колата я взех декември 2016 - от автокъща. Предполагам и за тоя един месец 2016 ще ми търсят пари (макар,че то са около две седмици от декември)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 10445
Регистриран на: 16.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 328i

Re: Няколко въпроса за КАТ

Мнение от Leon » 29 Юни 2017, 0:03

Ще има данък за 2016г. За 2017 срокът без лихви изтече на 30 април.
Never mistake motion for action...

Потребител
Аватар
Мнения: 6
Регистриран на: 25.02.2010
Пол: Мъж

Re: Няколко въпроса за КАТ

Мнение от DaGa » 01 Юли 2017, 6:35

Лошо аз си мислех,че е до 30 юни

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook