Да си купя ли нов телефон и какъв?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 20.10.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BigBlockV8 и чат-пат SmallBlockV8
Мечтае да кара: бангия с предно
Детайли за колата: ;)
Big: Hemi 370 cu. in.
Small: S62B50 с жокери

Re: Да си купя ли нов телефон и какъв?

Мнение от Nickelback » 02 Ное 2017, 22:47

don_gori написа:Благодарство за информацията, интересува ме батерията как се държи и основно дали има някакви wackelock-ове дето не я оставят да заспи. Иначе платформата наистина е уникална 3ката е още толкова впечатляващ както беше преди година и половина. Ако не ти е проблем щракни някое .dng утре на слънчево или каквото дойде, че ми се иска да видя как излиза на lightroom-a, че 3ката даваше едни странни цветове и искаше доста калибрация.


Батерията с моето ползване, така както ползвах LG-то на пред време, държи точно малко повече от двойно. Изкарвам спокойно 2 дни и малко отгоре. Ако не го барам много, много, съм изкарвал и 4 дни (говори достатъчно за липсата на паразитни wakelock-и), но това (4 дни) означава почти да не съм браузвал. Диагностика и профилиране не съм пускал, за да го доказвам, просто емпиричен опит споделям. LG-то някой път не изкарваше цял ден. Страшно оптимизиран е откъм енергийно потребление без да е жертван перформънс.
Ще видя да щракна нещо, дано не е мъгливо като тая сутрин :yes:
Изображение Изображение

"За тЕя пари има Е-шеесе" - форумна пословица.
Лето две и седемнаесто.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 601
Регистриран на: 9.03.2010
Пол: Мъж
Кара: BMW ///E36

Re: Да си купя ли нов телефон и какъв?

Мнение от don_gori » 02 Ное 2017, 22:53

Ок благодарство за бързия feedback :yes:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 20.10.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BigBlockV8 и чат-пат SmallBlockV8
Мечтае да кара: бангия с предно
Детайли за колата: ;)
Big: Hemi 370 cu. in.
Small: S62B50 с жокери

Re: Да си купя ли нов телефон и какъв?

Мнение от Nickelback » 03 Ное 2017, 11:47

Грам няма слънце, нищо не успях да снимам... При първа възможност ще се опитам :yes:

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
Изображение Изображение

"За тЕя пари има Е-шеесе" - форумна пословица.
Лето две и седемнаесто.

Потребител
Аватар
Мнения: 37
Регистриран на: 7.10.2013
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Да си купя ли нов телефон и какъв?

Мнение от bmwpowaa' » 03 Ное 2017, 12:04

Някой има ли Blackberry Keyone Black edition и да каже дали си струва? Хвърлил съм му око, чудя се между него и С8-цата.

Потребител
Аватар
Мнения: 30
Регистриран на: 6.02.2011
Пол: Мъж
Кара: 528i '97

Re: Да си купя ли нов телефон и какъв?

Мнение от Ant0n » 03 Ное 2017, 16:29

Ето за колегата 1-2 raw-a от OP5 + батерия от онзи ден с две сим карти съм.
http://dox.bg/files/dw?a=23a90166a5
http://dox.bg/files/dw?a=3bbe0606f0
http://dox.bg/files/dw?a=2f16a919d4
батерия: https://imgur.com/a/tJREG

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 601
Регистриран на: 9.03.2010
Пол: Мъж
Кара: BMW ///E36

Re: Да си купя ли нов телефон и какъв?

Мнение от don_gori » 03 Ное 2017, 16:42

Благодаря много за снимките, явно ще сменям S8цата :mhihi:

Потребител
Аватар
Мнения: 30
Регистриран на: 6.02.2011
Пол: Мъж
Кара: 528i '97

Re: Да си купя ли нов телефон и какъв?

Мнение от Ant0n » 03 Ное 2017, 16:43

Приятелката ми си взе С8, аз се чудех ОП или с8+ и... не съжалявам :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 412
Регистриран на: 6.04.2007

Re: Да си купя ли нов телефон и какъв?

Мнение от alX3m » 06 Ное 2017, 19:10

goshevv написа:Xiaomi са много добри телефони, няма спор. Има обаче едно "но". Трябва да ти се занимава с флаш, руут и всякаквите там производни действия :) Ако телефона се вземе от Китай, много често идва с т.нар. гаражна версия на рома, което предполага не добра работа - изпитах го лично. Взех си Редми Про преди време - изработката е прекрасна, всичко е изпипано добре, но разговорите ми прекъсваха непрекъснато, постоянно крашваха приложения. В последствие разбрах, че това бил единственият телефон на марката, който нямал официален европейски ром, демек лошо :) Така че първо проучете за кой модел какви официални ромове има, и ако всичко е налично и ви се занимава - скачайте, едва ли ще съжалявате.

Аз ползвам Mi2s почти 3 години с китайския стейбъл ром, който не е гаражен, а даже е много по-стабилен от другите. В момента съм с предпоследния ъпдейт и телефона си лети, а е модел на 5 години и половина. За тези 3 години много рядко е забивал и не съм имал никакви проблеми с приложенията, единствено с някои от тези, които искат гугъл сървисес, и то не защото е проблем, а защото не искам гугъл лайна. Няма никакви проблеми да се инсталира гугъл пакета и на китайския ром, но аз лично го сложих, изтеглих си каквото ми трябваше и го махнах, и може би затова толкова време няма никакви проблеми с работата. В момента например имам 900мб от 2гб свободна рам при активни вайбър и месинджър. Ще го сменя единствено заради заминаващата си батерия и липсата на 4G.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 249
Регистриран на: 7.11.2008
Местоположение: Иваняне
Кара: корав барутарник
Мечтае да кара: по-корав барутарник

Re: Да си купя ли нов телефон и какъв?

Мнение от Venko » 07 Ное 2017, 14:56

Keyone имат проблеми с дисплея - отлепя се много лесно при леко огъване на апарата.



bmwpowaa' написа:Някой има ли Blackberry Keyone Black edition и да каже дали си струва? Хвърлил съм му око, чудя се между него и С8-цата.
Митко Павлов - където и да отида анцузите ме преследват

ентусиаст
Аватар
Мнения: 825
Регистриран на: 18.07.2012
Пол: Мъж
Кара: w202 C180 Vw golf 4 SDI
Мечтае да кара: W212 E400 biturbo E63 w213 biturbo stage 3
Детайли за колата: Турбинирана

Re: Да си купя ли нов телефон и какъв?

Мнение от turbonetic » 04 Май 2018, 22:52

Колеги някои да има информация относно този телефон Razer phone ? Разбрах ,че за момента няма по-добър телефон от този..

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 249
Регистриран на: 7.11.2008
Местоположение: Иваняне
Кара: корав барутарник
Мечтае да кара: по-корав барутарник

Re: Да си купя ли нов телефон и какъв?

Мнение от Venko » 05 Май 2018, 9:23

Най-добрия дисплей от към херцове - 120хз работна честота.
Телефона е ориентиран към гейминг.

turbonetic написа:Колеги някои да има информация относно този телефон Razer phone ? Разбрах ,че за момента няма по-добър телефон от този..
Митко Павлов - където и да отида анцузите ме преследват

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Да си купя ли нов телефон и какъв?

Мнение от Top Gun Maverick » 05 Май 2018, 9:34

Айфона 5-ка ще върви. Скоро една позната изтърва нейния нов в басейн и умря, та се върна баш на хвърлената в шкафа 5-ца. Върви.


Изпратено от моя Айфон 4 с напукан вече дисплей от тия дни, купен 2010-та ли бе 2009-та ли бе и още работещ. :mhihi:
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1668
Регистриран на: 29.06.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 320i
Детайли за колата: e36 coupe

Re: Да си купя ли нов телефон и какъв?

Мнение от host » 05 Май 2018, 10:52

Top Gun Maverick написа:Айфона 5-ка ще върви. Скоро една позната изтърва нейния нов в басейн и умря, та се върна баш на хвърлената в шкафа 5-ца. Върви.


Изпратено от моя Айфон 4 с напукан вече дисплей от тия дни, купен 2010-та ли бе 2009-та ли бе и още работещ. :mhihi:


Аз имам Galaxy s2 което още върви и кво?

Потребител
Аватар
Мнения: 30
Регистриран на: 20.05.2016
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Yamaha R1
Мечтае да кара: E38 740IL

Re: Да си купя ли нов телефон и какъв?

Мнение от Oblivion » 05 Май 2018, 11:29

Бащата е с хайоми редми 5 плюс и е просто брутален за парите си. Цялата им гама са изпипани и бият всички по цена/качество такива като самсунг прехвалени боклуци не бих погледнал за нищо на света ако трябваше да се оглеждам за телефон с андроид.

лг/сони няма да коментирам дори тяхната епоха отмина отдавна не са фактор на пазара... Средния клас телефони сякаш умря и клиентелата вече е на принципа бюджетен до 400 лв ползвам го 2-3 години и го хвърлям или висок клас 4-5 години и следващия.

В момента съм с айфон 7 и съм доволен но не е каймака на телефоните както много го изкарват, просто си върши работата както трябва да я върши нищо особено.

Решил съм следващия път като извадя една дебела пачка с пари да е за нещо наистина революционно независимо от марката а до тогава експлатация до последно на сегашния и толкоз :smoke:

Добре, че Джобс почина(за жалост) останалите марки да поемат малко въздух, че им се е*а таковата докато той беше в играта.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 83
Регистриран на: 24.09.2017
Пол: Мъж

Re: Да си купя ли нов телефон и какъв?

Мнение от firstduo93 » 05 Май 2018, 13:17

Айфон 6 съм имал, готино телефонче но има някои неща които не ми допаднаха . Като например не се зарежда със обикновенно зарядно , трябва да е специално айфонски ,докато всички други марки се зареждат . Не пуска филми ,музика и каквото и да е пиратско, трябва да е оригинално .Бях чувал че има начин да се оправи но не съм се занимавал. Също така ми е скучен този Ios докато андроида ми е по-забавен.

Сега съм със хуйвей p9 lite , преди да го купя много ми го хвалиха но не е кой знае какво , върши ми работа и това е . То на мен не ми и трябва някаква хай енд технология . Самсунг съм ползвал също , прехвален телефон със мега ярки цветове , дето ще ти развалят очите ,има забавно меню и ги водят долу горе здрави и това е . Сони Z3 също бях имал за 2 години,ами бива си го телефончето , също така беше красиво външно , обаче падна и се счупи . Също така не ми хареса като го бях поставил във вода и после му се развали звука за няколко часа и после се самооправи, а уш го водят водоустойчив .

Като цяло стигнах до извода че всеки един телефон върши едно и също,освен ако не искате да сте фейсбук кифличка ,там вече ще ви трябва телефон със със престиж и да прави хубави селфита :mrgreen:

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Exclusive89

Последни теми
Facebook