Да си купя ли нов телефон и какъв?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 898
Регистриран на: 24.10.2007
Местоположение: София/Асеновград
Пол: Мъж
Кара: Е34 /Е39 дизел, Е46-автомат,Е60-530
Мечтае да кара: Да се разхожда пеша

Re: Да си купя ли нов телефон и какъв?

Мнение от Vasko » 12 Сеп 2017, 0:57

acho.rs написа:Моя опит с Леново :


Аз мисля да приключвам с тази марка. Никога няма да дам 2000лв за телефон, който след няколко месеца ще увисне по сервизите. Да, не съм модерен в гимназаята ама ме боли к**а. Та моля за идей за телефон до 500-600лв , по възможност да не е хухавей .



Колега,само не разбрах какво против HUAWEI-а имаш? От писаниците ти никъде не споменаваш,че си ползвал такъв , а изведнъж ''да не бил HUAWEI '' !
Аз в началото когато излезе P9 преди година също бях много скептичен към тези телефони , но след като видях какви брутални снимки прави с камерата и особено пък за селфи с предната камера и тази светлина,която използва от екрана - подобно на айфона ? Направо смених sony-то z5-ca за този HUAWEI и до ден днешен не съм съжалил . Сега p10-ката отново е на ниво . Въобще HUAWEI-А са вдигнали доста високо летвата с тези P9 И P10 ,това че в България робуват на марки и не ги познават си е наш проблем.
Нещо повече, понеже трябваше да обновяваме телефончетата в офиса да ползват мацките им взехме и SAMSUNG S8+ и имах възможност да ги пробвам двата телефона и въобще няма разлика между телефон излезнал преди година като HUAWEI P9 И SAMSUNG S8+, който е на няколко месеца. Даже и буксите им за зареждане са с еднакво зарядно , това от нов тип .Няма забиване, няма рестарт и така. А да не говорим,че когато ти потрябва навигацията с приложението MAPS .ME всички андроиди могат да работят без да имаш интернет ,а докато при Айфона това няма как да се случи . И въобще за андроида има толкова много приложения и то безплатни в сравнение с айфона . С риск да ме нападнат айфонджиите ,бях взел и айфон 7 s ,че имах там възможност за голям кредит в Мтела и трябваше да си го изразходя , ами нещо не ми пасна в ръчичката -прекалено голям и гадно става натискането с една ръка или писането ,а и с тези платени програми ....
Мен ми трябва навигация, отивам в Египет или Турция и си пускам офлайн режима на навигацията на андроида с maps.me и съм аз ,а докато айфона - няма никой в къщи щом няма интернет . Ами това е моето мнение относно телефоните !
Яжте, пийте и си носете новите дрехи и си карайте количките ,че животът е крaтък ..

ентусиаст
Аватар
Мнения: 906
Регистриран на: 14.05.2010
Местоположение: Пловдив, България
Пол: Мъж
Кара: BMW E82, E83, E92, F02
Мечтае да кара: Saab Viggen 2.3T
Детайли за колата: BMW X3 E83 LCI MY'08; 2.0d 177bhp, steptronic.
BMW 120d E82 MY'08; 2.0d 220bhp, steptronic.
BMW 320d E92 LCI MY'12; 2.0d 184bhp, steptronic.
BMW 320i E90 MY'05; 2.0i 150bhp.
BMW 750Ld F02 LCI MY'13; 3.0d 386bhp, steptronic.
BMW 320i E36 MY'96; 2.0i 150bhp.
BMW 118d F21 MY'13; 2.0d 143bhp.

Re: Да си купя ли нов телефон и какъв?

Мнение от stocky » 12 Сеп 2017, 9:55

iPhone 7s не съществува към момента.
Безплатни офлайн навигационни приложения за iOS има точно толкова, колкото и за Android.
HUAWEI е супер крива тояга - ужасно осран Android от неграмотни китайци. Понякога не получаваш никакви известия, освен от Facebook. Супер е ако не ползваш Viber, WhatsApp, Hangouts, Email или други, които разчитат на известията. Висок клас Lenovo е доста по-добър избор или някой OnePlus.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 198
Регистриран на: 18.11.2011
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 3.2i CSL '03

Re: Да си купя ли нов телефон и какъв?

Мнение от Дидо85 » 12 Сеп 2017, 14:01

Chapai написа:Бихте ли препоръчали нещо от Nexus ?

6P - https://www.google.com/nexus/6p/
или
5X - https://www.google.com/nexus/5x/
Стига цената да не е проблем, Nexus винаги е бил най-добрият избор на Андроид сцената. :yes:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 548
Регистриран на: 18.07.2007
Кара: Е34 Alpinweis Е39 Silver
Мечтае да кара: BMW с несвалени наелони на седалките!
Детайли за колата: С Vanos без Vanos - все М50В20

Re: Да си купя ли нов телефон и какъв?

Мнение от intention » 24 Сеп 2017, 8:52

И аз да се включа в темата: След над 4 години вярна служба- моето Sony Experia Z1 получи счупване на дисплея.
Попринцип се бях засилил когато ми се наложи - да взема пак Сони, но сега ползвам стария на момата - Самсунг Ноут 3.

Леко започвм да се замислям дали са не мина на Самсунг. Тя ползва s8 и е супер доволна.

Някой с впечатления от
последните Сонита?
Jordana написа:Аурата на класиките от 80те години леко е претопена в морето от безлични возила .

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Да си купя ли нов телефон и какъв?

Мнение от c04 » 01 Окт 2017, 12:35

Кажете някоя добра дума за Самсунга Галакси S8-цата, че нещо се навивам да сменям АйфонЯ :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 229
Регистриран на: 13.04.2008
Пол: Мъж
Кара: ски и свири на цигулка

Re: Да си купя ли нов телефон и какъв?

Мнение от super_mario » 05 Окт 2017, 19:37

Здравейте, а някой с Хуауей П10 лайт да се включи! Заслужава ли си да дам 400лв.на теленорци за този модел?
БМВ е религия чада мой ,споменаването на Марката до марки като опел и други кокошарници е обидно ! Карайте си там недозавиващите, балонообразни, бавнооборотни автомобилчета, чието задвижване е на неправилните колела ,оставете ни нас балъците каращи 8-10 годишни БМВ-та на цената на 3 опела!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Да си купя ли нов телефон и какъв?

Мнение от Don_Diego » 05 Окт 2017, 19:52

super_mario написа:Здравейте, а някой с Хуауей П10 лайт да се включи! Заслужава ли си да дам 400лв.на теленорци за този модел?


Аз съм с такъв вече 2 месеца, като го купувах нямах много очаквания, нито претенции, но телефончето се представя прекрасно. Нямам никакви забележки: здрава батерия (ако не го ръчкам много ми е изкарвала 2 дни и половина с едно зареждане), чудесна камера, чува се прекрасно когато говориш, gps-а работи супер, много бърз за всичко, което ти хрумне. Аз дадох 320 и смятам, че за парите си трудно може да се намери нещо, което да го превъзхожда.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 142
Регистриран на: 7.02.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M62B44

Re: Да си купя ли нов телефон и какъв?

Мнение от anttonev » 05 Окт 2017, 20:05

Сега съм с Xperia Z1 и iPhone 6.
Искам да взема Huawei и се двоумя мужду Р10 и Р10 plus.

Гледал съм ги и съм ги сравнявал и двата, но искам да питам, освен разликата в екрана и различните камери, някой нещо ще каже ли и за двата апарата? Не мога да преценя, кой да взема.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 229
Регистриран на: 13.04.2008
Пол: Мъж
Кара: ски и свири на цигулка

Re: Да си купя ли нов телефон и какъв?

Мнение от super_mario » 06 Окт 2017, 7:18

Дон Диего мерси! От къде го взе за 320 лв?
БМВ е религия чада мой ,споменаването на Марката до марки като опел и други кокошарници е обидно ! Карайте си там недозавиващите, балонообразни, бавнооборотни автомобилчета, чието задвижване е на неправилните колела ,оставете ни нас балъците каращи 8-10 годишни БМВ-та на цената на 3 опела!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Да си купя ли нов телефон и какъв?

Мнение от Don_Diego » 06 Окт 2017, 7:21

Мтел, но това е цена с отстъпка за лоялен клиент и скъп тарифен план (Мтел безкрай 2XL)
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 19
Регистриран на: 17.04.2013
Пол: Мъж

Re: Да си купя ли нов телефон и какъв?

Мнение от goshevv » 06 Окт 2017, 10:03

anttonev написа:Сега съм с Xperia Z1 и iPhone 6.
Искам да взема Huawei и се двоумя мужду Р10 и Р10 plus.

Гледал съм ги и съм ги сравнявал и двата, но искам да питам, освен разликата в екрана и различните камери, някой нещо ще каже ли и за двата апарата? Не мога да преценя, кой да взема.


Ако се чувстваш комфортно с по-голям телефон - вземи плюса. Поне така бих направил аз. На мен лично не ми е нужен, напротив, оптимален размер ми е около 5 инча, затова взех п10. От 2 месеца близо го ползвам, нямам забележка. Всичко върви бързо и безпроблемно засега. Не го натоварвам кой знае колко, батерията ми изкарва често по 2 дни. Лек, компактен и бърз - това според мен са му най-добрите страни, ако изключим камерата, която е чудесна, между другото :)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 142
Регистриран на: 7.02.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M62B44

Re: Да си купя ли нов телефон и какъв?

Мнение от anttonev » 06 Окт 2017, 14:45

Аз мисля че 5 инча са ми тамън за моите рУки, ама пуста лакомия...


Sent from my iPhone using Tapatalk

ентусиаст
Аватар
Мнения: 825
Регистриран на: 18.07.2012
Пол: Мъж
Кара: w202 C180 Vw golf 4 SDI
Мечтае да кара: W212 E400 biturbo E63 w213 biturbo stage 3
Детайли за колата: Турбинирана

Re: Да си купя ли нов телефон и какъв?

Мнение от turbonetic » 07 Окт 2017, 16:12

Някои да има мнение за това телефонче? xiaomi redmi note 4

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 50
Регистриран на: 12.02.2013
Пол: Мъж

Re: Да си купя ли нов телефон и какъв?

Мнение от MartinP » 07 Окт 2017, 17:03

Don_Diego написа:От седмица съм с P10 Lite и съм приятно изненадан и много впечатлен от машинката. Батерията държи по 2 дни, снимките дето прависа чудесно, супер бързо работи, удобен и интуитивен за работа.
Като го купувах бях пред същата дилема, но от няколко магазина и жената на близък приятел работеща като началник на клон на Мтел казаха, че в "бокса" са основно нови самсунги


Преди седмица върнахме обратно на магазина въпросния телефон за дето постоянно прегряваше ,не забиваше ,но в едно време тела почваше да ти гори ръцете :mhihi: от друга страна аз вече 5-та година ползвам самсунг гранд дуос ,но вече е за смяна

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 229
Регистриран на: 13.04.2008
Пол: Мъж
Кара: ски и свири на цигулка

Re: Да си купя ли нов телефон и какъв?

Мнение от super_mario » 07 Окт 2017, 21:42

Днес ми казаха за модел Xiomi Redmi note 4x . Много добър тел бил сега навлизал в БГ. Ако,някой го има да сподели мнение. Благодаря!
БМВ е религия чада мой ,споменаването на Марката до марки като опел и други кокошарници е обидно ! Карайте си там недозавиващите, балонообразни, бавнооборотни автомобилчета, чието задвижване е на неправилните колела ,оставете ни нас балъците каращи 8-10 годишни БМВ-та на цената на 3 опела!

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook