Да си купя ли нов телефон и какъв?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 239
Регистриран на: 13.10.2009
Местоположение: Чирпан / Синеморец
Пол: Мъж
Кара: квоту има
Мечтае да кара: По пътища и с евтина нафта

Re: Да си купя ли нов телефон и какъв?

Мнение от c7aH4eB » 26 Май 2017, 15:27

speeder88 написа:Голем зор да ти звъни телефона с последния парцал на Галена...

Има онлайн сайтове за рязане на мелодии, които си ги правят в правилния формат и след това директно набиваш през iTunes.

По моите наблюдения като свалиш готова мелодия, зора е първия път да я добавиш. Преди време си бях качвал, на скоро на новия айфон викам малко да смена рингтона голямо мъчене, по уроци и накрая как стана и аз не разбрах. Ама вече за вкарване на още мелодии само с влачене и синхронизиране става :dunno:
И за да съм по темата и аз препоръчвам APPLE, SE или 6s и нагоре. Ако ще е андроидец възможно по-последния модел и марка, който е излезнал телефон, че ъпдейтите не им влиаят добре. :wave:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 601
Регистриран на: 9.03.2010
Пол: Мъж
Кара: BMW ///E36

Re: Да си купя ли нов телефон и какъв?

Мнение от don_gori » 26 Май 2017, 15:37

Тцтц Айфонаджийте много лесно се обиждат като стане въпрос за такива елементарни неща като мелодия :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Да си купя ли нов телефон и какъв?

Мнение от TNT » 26 Май 2017, 19:20

А пък вие като ви забие :mhihi:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 601
Регистриран на: 9.03.2010
Пол: Мъж
Кара: BMW ///E36

Re: Да си купя ли нов телефон и какъв?

Мнение от don_gori » 26 Май 2017, 19:46

То да сме само ние :wave:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Да си купя ли нов телефон и какъв?

Мнение от acho.rs » 27 Май 2017, 11:11

Моя опит с Леново :
Купих си бюджетния П70 преди 2 години - работи перфектно - адски бърз и безпорблеменен. Досега НИКОГА не съм го ресетвал за проблеми, обаче .... по дяволите гадната слушалка . Постоянно заглъхва, връщах го, сменях слушалка, след 2 месеца пак същия ху* . Да, работи безпроблемно, батерията е брутална, икономичния режим прави телефона безсмъртен, но ... вече почти нищо не чуваш като говориш.
На жената - Леново Вайб П1 - първа така и не разбрах, защо постоянно се пуска тъпия дисплей? Така и не се разрових, защото жената още на пърия месец започна да го изпуска, настъпва, удря и тем подобни мародерства :mhihi: Половината екран е счупен, но си го носи. Батерията е 5000 ампера и държи до 4 дена, фаст чарджа за половин час пълни на 80/100, екран е страхотен, камерата несравнимо по-добра, звука от говорителя и слушалката са мнооого напред. Като цяло се усеща доста солидно, но забива постоянно , ресетва се на почивки и едва ли е от ударите и повредите.

Аз мисля да приключвам с тази марка. Никога няма да дам 2000лв за телефон, който след няколко месеца ще увисне по сервизите. Да, не съм модерен в гимназаята ама ме боли к**а. Та моля за идей за телефон до 500-600лв , по възможност да не е хухавей .

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 601
Регистриран на: 9.03.2010
Пол: Мъж
Кара: BMW ///E36

Re: Да си купя ли нов телефон и какъв?

Мнение от don_gori » 27 Май 2017, 15:07

По-назад бях писал за едно Xiaomi преди 2 3 седмици поръчах да един познат излезна 320лв с доставката, като цена/характеристики наистина е много много напред.
http://m.gsmarena.com/xiaomi_redmi_4_prime-8263.php

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1095
Регистриран на: 21.04.2004
Местоположение: Norge
Пол: Мъж
Кара: е21

Re: Да си купя ли нов телефон и какъв?

Мнение от magareto_yori » 28 Май 2017, 8:56

не знам дали е споменато назад в темата,но аз винаги съм ползвал самсунг,защото такива са ни давали от фирмата :mhihi: Обаче ми писна да се трошат и рестартират,и от едно известно време съм с 1+3т и съм много доволен.За забиване и дума не може да става. Аз съм с по-малкия вариант с 64гб има и с 128. За около 30 мин се зарежда цялата батерия,а заредена държи един ден разговори с постоянно включен гугъл мапс,нет и блутуут. Прави супер снимки по моите стандарти. Пак бих заложил на тях за в бъдеще :yes:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 54
Регистриран на: 14.04.2011
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW
Мечтае да кара: Porsche Carrera GT

Re: Да си купя ли нов телефон и какъв?

Мнение от AVK » 28 Май 2017, 9:25

acho.rs написа:...Та моля за идей за телефон до 500-600лв , по възможност да не е хухавей .


Motorola G5 Plus :yes: Леля ми е с 4 Plus вече 6 месеца и е много доволна. Няма лагове, забивания и т.н. простотии 99% сток Андроид. Ето ти характеристики http://www.gsmarena.com/motorola_moto_g5_plus-8453.php

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 624
Регистриран на: 21.02.2007
Кара: М40, 1.6

Re: Да си купя ли нов телефон и какъв?

Мнение от Chapai » 03 Сеп 2017, 18:34

Бихте ли препоръчали нещо от Nexus ?
Едно е да се държи като отегчена съпруга, друго си е като ококорена комшийка.

Потребител
Аватар
Мнения: 7
Регистриран на: 15.05.2007

Re: Да си купя ли нов телефон и какъв?

Мнение от pepone » 04 Сеп 2017, 11:16

аз оня ден разцъках една нокиа с андроид ! много приятна ми се стори 5.5`` екран, супер лека , с новия андроид, много бърза, но това е първо впечатление, човека , който я ползва ще сподели по натам как е като се амортизира

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 754
Регистриран на: 15.02.2007
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: E36 323i Touring
Мечтае да кара: някакво М

Re: Да си купя ли нов телефон и какъв?

Мнение от Binev_OuT » 05 Сеп 2017, 17:51

Аз пък ползвам уинфон 3та година , доволен и препоръчвам на приятели по принцип като ме питат.
Навито си е супер , всеки ден го ползвам.Дисплея е амолед и на слънце е ненадминат.Батерийката нормално си държи около ден , с много ръчкане не изкарва и ден , слабичка е.Камерата е доста добра като за телефон до 300лв.За лумиа 650 говоря.
Уина върви безпроблем , ъпдейти има редовно и така.
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 30
Регистриран на: 20.05.2016
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Yamaha R1
Мечтае да кара: E38 740IL

Re: Да си купя ли нов телефон и какъв?

Мнение от Oblivion » 09 Сеп 2017, 21:36

Eдин приятел се колебае между Huawei P10 lite и Samsung J5 2017, вие какво ще кажете по въпроса?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 721
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Да си купя ли нов телефон и какъв?

Мнение от Don_Diego » 10 Сеп 2017, 23:08

От седмица съм с P10 Lite и съм приятно изненадан и много впечатлен от машинката. Батерията държи по 2 дни, снимките дето прависа чудесно, супер бързо работи, удобен и интуитивен за работа.
Като го купувах бях пред същата дилема, но от няколко магазина и жената на близък приятел работеща като началник на клон на Мтел казаха, че в "бокса" са основно нови самсунги
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 153
Регистриран на: 27.04.2016
Пол: Мъж
Кара: e91 320d

Re: Да си купя ли нов телефон и какъв?

Мнение от stas.dakov » 11 Сеп 2017, 11:28

Аз съм с nexus 5x чакам да получа последния андройд и ще го продавам. Мисля да си взема нещо по малко като размер. Идва ми доста голям. Мисля за iphone 5se

Потребител
Аватар
Мнения: 33
Регистриран на: 10.05.2010
Мечтае да кара: F10 ///M5

Re: Да си купя ли нов телефон и какъв?

Мнение от DriftoMania » 12 Сеп 2017, 0:49

Малък ще ти дойде, колега. И аз го мислех СЕ-то, но си взех 7-ца (за което малко съжалявам, сега бих си взел 6S с оставаща гаранция примерно и да вложа останалите 500-600 лв в нещо по-смислено от телефон, ама пуст мерак тогава..), слизайки на 4,7 инча от 5 и ми малееше първите няколко седмици докато му свикна. Едно време от 4 и нещо инчов Андроид на 5 свикнах много бързо, но винаги ми беше супер неудобен да го нося по джобове пък.. абе няма пълно щастие.. но за мен 4,7 е абсолютно идеален и достатъчен, още повече, че игри не играя, само клипове on the go и нямам нужда от голям екран.
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook