Добър зъболекар в София- спешно

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 25.04.2017

Добър зъболекар в София- спешно

Мнение от Ivailo82 » 26 Апр 2017, 7:47

Здравейте колеги. Тази нощ не можах да спя от болки в един зъб. Може ли да ми препоръчате някой добър зъболекар в софия. Прочетох темите във форума, но са много стари. Единсвеното ми изискване е да работи внимателно, тъй като съм се наплашил през годините от некадърни специалисти.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 142
Регистриран на: 21.04.2008
Местоположение: София
Кара: Х1 1.8d sdrive 2013
Мечтае да кара: e60 M

Re: Добър зъболекар в София- спешно

Мнение от whisky_touch » 26 Апр 2017, 9:19

Здравей колега, препоръчвам ти Др. Десислава Димитрова от клиника Единство. Цялото семейство ходим при нея и сме изключително доволни. А и щом си с болки,обади и се и ще те приеме още днес дори и късно да е. Телефона е 0887517892
Съществува един фантастичен свят събран в една композиция даваща толкова радост на пътя! Вулгарно красив свят на брутална мощ, в които няма въздух, а само пушек от изгорели гуми.Там властват технологичния гении,красивия дизаин, красотата. Там няма животни, а само озверели расови коне. Там, всичко се случва на високи обороти и размазващо високите скорости.- Свят на кристално чиста мощ и бензинови пари-светът на автомобилите, светът на БМВ... !

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 25.04.2017

Re: Добър зъболекар в София- спешно

Мнение от Ivailo82 » 26 Апр 2017, 9:46

Благодаря ти за бързия отговор колега. Адски много ме боли зъбът, пих и аулин, но не помага. Обадих се на Др. Димитрова и каза че ще може да ме вмъкне днес между пациентите. Ще напиша отзиви по-късно

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3908
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Добър зъболекар в София- спешно

Мнение от Kroki » 26 Апр 2017, 10:03

Имаме си форумен зъболекар.

memberlist.php?mode=viewprofile&u=9866
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 25.04.2017

Re: Добър зъболекар в София- спешно

Мнение от Ivailo82 » 26 Апр 2017, 10:58

Да чух се с него. Беше ми писал лично, но незнайно защо го получих с 1 час закъснение, а вече си бях записал час

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1331
Регистриран на: 2.11.2016
Пол: Мъж
Кара: e46 330xd

Re: Добър зъболекар в София- спешно

Мнение от Kurtov » 26 Апр 2017, 14:48

Ето това ви трябва https://www.diadent.net/%D0%B7%D0%B0-%D ... %B8%D0%BF/
Вярно, скъпичко е, но ти гарантирам, че хората там са професионалисти.
Бързо оздравяване.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: Добър зъболекар в София- спешно

Мнение от Е.Димитров » 26 Апр 2017, 16:03

Не знам дали е още там зъболекарката, за която ще кажа, но за мен тя и още една са едни от най-добрите!
Защо за мен са най-добрите, ами щото съм невероятно шубе и зъболекари не харесвам, но се налага все пак.
Та тази, която е в София (другата е в Пловдив), работи (ше) след моста Чавдар, посока центъра на спирката има една клиника, жената се казва Николова и когато ходех при нея, винаги оставах доволен и като качество, цена но най-вече, че не ми причиняваше никакви страдания и болки :mhihi:
Толкова бе добра, че се наложи да ми вади зъб и честно казано не усетих нищо, просто е невероятна.

Другата ми зъболекарка е в Пловдив, така че няма да говоря за нея, само ще кажа, че ми направи мостове, толкова добре работеше, че нямах притеснения да направя тази тежка интервенция.

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 25.04.2017

Re: Добър зъболекар в София- спешно

Мнение от Ivailo82 » 26 Апр 2017, 16:43

Изключителни благодарности на колегата, който ми препоръча др. Димитрова. Аз дъм си холямо шубе от зъболекари още от малък, но днес наистина нищо не усетих. Клиниката се оказа че е на Тотлебен, а аз съм от хиподрума и ми беше близко, което си е бонус. Освен че ме прегледа като видя колко ме боли ми отвори зъба и може би лекарство ми сложи ( не съм запознат) и сега съм като нов. В петък съм пак там. Колега whisky_touch трябва да почерпя;)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 142
Регистриран на: 21.04.2008
Местоположение: София
Кара: Х1 1.8d sdrive 2013
Мечтае да кара: e60 M

Re: Добър зъболекар в София- спешно

Мнение от whisky_touch » 26 Апр 2017, 20:24

За нищо колега. Радвам се че съм помогнал. На мен един познат ми я беше препоръчал и останах много доволен, после и жената и детето заведох. Малкия за първи път се чувства толкова спокоен като ходи на зъболекар.
Съществува един фантастичен свят събран в една композиция даваща толкова радост на пътя! Вулгарно красив свят на брутална мощ, в които няма въздух, а само пушек от изгорели гуми.Там властват технологичния гении,красивия дизаин, красотата. Там няма животни, а само озверели расови коне. Там, всичко се случва на високи обороти и размазващо високите скорости.- Свят на кристално чиста мощ и бензинови пари-светът на автомобилите, светът на БМВ... !

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Top Gun Maverick

Последни теми
Facebook