Агенции за селскостопанска работа в UK

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1331
Регистриран на: 2.11.2016
Пол: Мъж
Кара: e46 330xd

Агенции за селскостопанска работа в UK

Мнение от Kurtov » 12 Апр 2017, 13:58

Здравейте.
Студент 3-ти курс съм и искам да отида лятото да поработя за 3 месеца в чужбина, въпреки гадната работа в Англия, за ферми става въпрос, имам желание да отида и спестя някой лев.
Миналата година ходих във ферма за ягоди, но не бях доволен от отношението на шефовете и искам да пробвам другаде, иначе работата не ме притеснява.
Пробвах с IBC и Bulmitglobal, но без успех.
Мнения за Бригадири ООД ?
Моля някой който е ходил с друга агенция, ако изобщо има такива да сподели информация.
Поздрави.

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3908
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Агенции за селскостопанска работа в UK

Мнение от Kroki » 12 Апр 2017, 22:18

Моят съвет е да отидеш на бригада в щатите, ако имаш възможност. Паунда падна много и тоя гърч не си заслужава. Не знам как си с езиците, но със средно ниво говорене ще работиш къде къде по-интелигентни работи, а и парички се изкарват.
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1331
Регистриран на: 2.11.2016
Пол: Мъж
Кара: e46 330xd

Re: Агенции за селскостопанска работа в UK

Мнение от Kurtov » 13 Апр 2017, 9:48

Знам, че работата е гадна, но нямам средства да отида на бригада в САЩ, а трябват доста парички.
Както и чувам там е доста рисковано, дали ще възстановя вложените близо 5000 лв. та да изкарам и още пари.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 949
Регистриран на: 2.10.2011
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: e61 535d LCI
Мечтае да кара: F90

Re: Агенции за селскостопанска работа в UK

Мнение от datchko » 13 Апр 2017, 11:03

Аз съм почти прясно завърнал се от Лондон.
Най-добре е да отидеш на място, да намериш квартира и да търсиш на място работа. Мога да ти препоръчам 2 агенции за келнерска/барманска работа, ако ти се занимава. В едната се плаща £8 на час, което не е много, но става и да спестяваш. При другата всяка смяна е различна като заплащане, но минималното е £8.5 на час и средно е 10, 11 на час. И двете са мобилни апликации и сам си избираш смените кога и колко да работиш. Плащат на 2 седмици.

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3908
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Агенции за селскостопанска работа в UK

Мнение от Kroki » 13 Апр 2017, 13:23

Kurtov написа:Знам, че работата е гадна, но нямам средства да отида на бригада в САЩ, а трябват доста парички.
Както и чувам там е доста рисковано, дали ще възстановя вложените близо 5000 лв. та да изкарам и още пари.

Първата година в сащ в един ресторант като експедитор изкарах 11, 900$ с данъците накрая! - 80+ часа работна седмица.
Втората година в сащ в същия ресторант като барбек и още една работа 3 пъти в седмицата за по 6 часа изкарах 15, 900$ с данъците накра! - 60-70 часа работна седмица.
Колегите и колежките втората година в сащ в същия ресторант като сервитьори изкараха по 17-18 000 преди да си вземат данъците.


Инвестицията си струва! Заминаването в щатите е между 4 и 5 000лв с джобните и самолетния билет. :)


Мога да ти препоръчам място, работодател, хаузинг, транспорт до летището и прочие и прочие... Минавал съм по тоя път 2 пъти.
----------------------------------------------

Темата е за УК и успех!
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1331
Регистриран на: 2.11.2016
Пол: Мъж
Кара: e46 330xd

Re: Агенции за селскостопанска работа в UK

Мнение от Kurtov » 13 Апр 2017, 14:22

Мислих го за Work and Travel USA, но някак не се престраших първо, защото езика ми e на основно ниво.
Хубави пари си изкарал, но не всички, които ходят там работят като сервитьори, точно затова останах с впечатлението, че е рисковано. Има хора, които правят много пари, а други едвам си покриват разходите, то има значение и от това колко харчи човек там, но все пак. :)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 119
Регистриран на: 5.12.2016
Местоположение: Deutschland
Кара: e61 535d

Re: Агенции за селскостопанска работа в UK

Мнение от Stuttgy » 14 Апр 2017, 9:36

За 80 часова работна седмица не мисля ,че е добре.В Германия за двойно по малко часове се печелят двойно повече пари.Казвам го от опит,не се разкази на приятели.Ако са 1000 долара спестени на месец,вече е др въпрос.

Изпратено от моят SM-J320F с помощта на Tapatalk

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 148
Регистриран на: 19.12.2009
Пол: Мъж
Кара: на късмет и надежди...
Мечтае да кара: F-16, от прясно поръчаните
Детайли за колата: seats and a steering wheel....

Re: Агенции за селскостопанска работа в UK

Мнение от nickstorm » 14 Апр 2017, 18:31

И аз не мисля, че е добре. 80 часова работна седмица са две нормални работни седмици по 40 часа :arrow: значи трябва да се бачка по 16 часа на ден или по 12 часа без почивен ден?
Los hombres no frenan

No discrimination! (unless you are russian) :lol:

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3908
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Агенции за селскостопанска работа в UK

Мнение от Kroki » 14 Апр 2017, 21:53

Вие отивате да си почивате и пието кафето или пари да вадите? :)
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 444
Регистриран на: 31.08.2008
Местоположение: Пловдив, Backnang [DE]
Пол: Мъж
Кара: Compact m43tu
Мечтае да кара: E28

Re: Агенции за селскостопанска работа в UK

Мнение от sobiss » 15 Апр 2017, 1:12

В Германия на 35 часова седмица, като сервитьор, съм докарвал по около 1200 евро чисто...чисто в смисъл като си платя всички разходи и ударя чертата. Та тая 80 часова седмица, ми ми се вижда бая експлоатация...тва е мое мнение, разбира се.

Gesendet von meinem NEM-L51 mit Tapatalk

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1331
Регистриран на: 2.11.2016
Пол: Мъж
Кара: e46 330xd

Re: Агенции за селскостопанска работа в UK

Мнение от Kurtov » 15 Апр 2017, 9:43

Съгласен съм с Kroki, че отивам там да правя пари и съм наясно с експлоатацията, но не ми е добър езика, нямам достатъчно парички, а и е вече късно за Work and Travel, до колкото знам. :)

Потребител
Аватар
Мнения: 0
Регистриран на: 19.08.2010
Пол: Мъж

Re: Агенции за селскостопанска работа в UK

Мнение от ritobis » 18 Апр 2017, 10:21

Хора, офертират ме за бригада в САЩ, в увеселителен парк, Сидър Пойнт за 8.5 на час, без бонуси, без бакшиши, без овъртайм. Като било по-натоварено и можело да очаквам към 70 часа седмично. Квартирата от работодателя е м/у 30 и 45 долара на седмица. Струва ли си според вас да се захващам, или да изчакам евентуално за догодина?

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Ganchev__

Последни теми
Facebook