Войната започна ...

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Войната започна ...

Мнение от alx » 06 Яну 2020, 16:31

Сондьора написа:Кои евреи, САЩ или Израел.. :mhihi:


то все едно...
алекс
трабант 601с
разни други возила

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Войната започна ...

Мнение от alx » 06 Яну 2020, 16:35

alekangg написа:мръсните евреи и кравари и докато те мърдат ще има проблеми,


ти мислиш, че света щеше да е по-хубаво място ако имаше китайска и съветска хегемония? само питам- за един прЕател...
алекс
трабант 601с
разни други возила

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1528
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: Войната започна ...

Мнение от ildivvy » 06 Яну 2020, 16:42

В Ирак са араби,докато в Иран са перси! Нищо,че са с една религия! Мисля,че това им 'пречеше' преди години :dunno: !
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!

Вече съм фен на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Войната започна ...

Мнение от alekangg » 06 Яну 2020, 16:44

alx написа:
alekangg написа:мръсните евреи и кравари и докато те мърдат ще има проблеми,


ти мислиш, че света щеше да е по-хубаво място ако имаше китайска и съветска хегемония? само питам- за един прЕател...

хегемония не е добре, но аз поне не съм чувал Китай или Русия да гърмят и освобождават всяка година някоя държава през един океан. Ти или приятелят ти чувал ли е за такива?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Войната започна ...

Мнение от steeN » 06 Яну 2020, 16:46

alx написа:по темата - сега пък иранците се заканили на еврейте... явно не са толкова умни за колкото ги мислех- еврейте имат още по-къс фитил от американците... .


На всичкото отгоре, там не само фитила е къс, а и бомбата е много по-голяма :D И много често действат без да информират, който и да е било.
Операциите за унищоважане на ядрените централи, които разни техни съседи се опитваха да строят са уникални.
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Войната започна ...

Мнение от alx » 06 Яну 2020, 16:51

alekangg написа:
alx написа:
alekangg написа:мръсните евреи и кравари и докато те мърдат ще има проблеми,


ти мислиш, че света щеше да е по-хубаво място ако имаше китайска и съветска хегемония? само питам- за един прЕател...

хегемония не е добре, но аз поне не съм чувал Китай или Русия да гърмят и освобождават всяка година някоя държава през един океан. Ти или приятелят ти чувал ли е за такива?


не си чувал точно защото краварите са такива каквито са- иначе можеш да бъдещ сигурен, че и ссср и китай щяха вече да са се самозабравили (а може би и да са се сбили)
алекс
трабант 601с
разни други возила

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Войната започна ...

Мнение от alekangg » 06 Яну 2020, 16:54

само да не стане да се обединят срещу краварите един ден.
Сега излиза, че има хегемония краварска, ама ако е друга няма да е добре..

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Войната започна ...

Мнение от alx » 06 Яну 2020, 17:07

alekangg написа:Сега излиза, че има хегемония краварска, ама ако е друга няма да е добре..


точно така. от всичките "велики" сили американската хегемония е най- малкото зло. поне те са единствените дето спрягат някаква форма на демокрация... всичко друго е... някаква форма на диктатура и не съм видял народите им да са особено щастливи.. и това са лични наблюдения.

мисли го така- колко хора искат да избягат в русия, в китай и в америка. виж колко е просто...
алекс
трабант 601с
разни други возила

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 347
Регистриран на: 16.06.2009
Пол: Мъж
Кара: E36 328i

Re: Войната започна ...

Мнение от TheDriver » 06 Яну 2020, 17:14

alx написа:
аз си го помислих същото- явно иран са се внедрили и дърпат политическите конци в ирак... нещо като турците с дпс-то .. хем не ги долюбваме много щото 500 години нали, хем си имат партия която на практика е на власт щото накланя везните в едната или другата посока...

по темата - сега пък иранците се заканили на еврейте... явно не са толкова умни за колкото ги мислех- еврейте имат още по-къс фитил от американците...

аз лично мисля, че ако иранците имат малко акъл- ще си замълчат и ще подвият опашки за да си купят време и спретнат атомното оръжие. като го направят, след това могат да говорят каквото си искат (в стил северна корея). но до тогава- по-ниско от тревата... но също така си мисля, че в момента в които мосад реши, че иранците са на прага за атомното оръжие- еврейте ще ги ударят така или иначе...


Още преди американците да думнат генерала, Иран постоянно правеше стъпки по сценария на някого сякаш. След бомбандировката в Багдад продължават :dunno:

На мен ми изглежда сякаш Русия и САЩ ги сготвиха пред очите на Турция, а след Х на брой месеци Израел ще свърши мръсната работа :dunno:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 880
Регистриран на: 21.10.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E36 M52b20 Touring

Re: Войната започна ...

Мнение от Сондьора » 06 Яну 2020, 17:29

Изостават от графика..
https://youtu.be/srxU3uCyNvU
Аз незнам как има хора още да си мислят, че сащ помагат на арабелите, негрите южноамериканците....тва си е кражба и винаги е било така. На Ирак злато и нефт. На Либия , нефт, 30млрд$ (откраднаха ги, а после ги дадоха на революционерите, ама на заем :mhihi:)140т злато...
Тука може да се пише до безкрай.

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1753
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Войната започна ...

Мнение от BMW_POWER » 06 Яну 2020, 18:20

alx написа:
alekangg написа:
alx написа:
alekangg написа:мръсните евреи и кравари и докато те мърдат ще има проблеми,


ти мислиш, че света щеше да е по-хубаво място ако имаше китайска и съветска хегемония? само питам- за един прЕател...

хегемония не е добре, но аз поне не съм чувал Китай или Русия да гърмят и освобождават всяка година някоя държава през един океан. Ти или приятелят ти чувал ли е за такива?


не си чувал точно защото краварите са такива каквито са- иначе можеш да бъдещ сигурен, че и ссср и китай щяха вече да са се самозабравили (а може би и да са се сбили)


Аз не съм първа младост, ама я ми припомни кога СССР и Китай са очистили чужд политик, заради вътрешната си сигурност? Не ми се мисли, какъв вой ще се нададе при следната ситуация:
Руснаците вземат че взривят с дрон и ракета ББ да речем. Ето така, защото заплашва вътрешната им сигурност.
САЩ са провал след провал от войната в залива и сега са "велика сила", на която само се присмиват. Руснаците бяха в Афганистан 10 години и не победиха. Но и не загубиха. Американците са там 20 години и ... един филм за снайперисти. В Сирия ги изритаха, в Украйна не им върви, Либия, Ирак...
Трябва им война, защото иначе лошо.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Войната започна ...

Мнение от alekangg » 06 Яну 2020, 18:23

Нищо де, важното е, че има хора, които искат да живеят/избягат там.
Какво значение има колко милиони трепят и прогонват от страните си. Важното е те да са добре и да върви продажбата на пушкала вътре и вън.
Обаче промитите мозъци им се радват..

Старши Алкохолик
Аватар
Мнения: 3927
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: в Е32 740iL в мечтите си
Кара: E60 LCI 535d
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Немска петица с многооо екстри. Ама не всичките, де! Такива има само нов внос от Италия :D

Re: Войната започна ...

Мнение от zAcK » 06 Яну 2020, 18:38

alekangg написа:Нищо де, важното е, че има хора, които искат да живеят/избягат там.
Какво значение има колко милиони трепят и прогонват от страните си.


:( Поради тая причина не искам да стъпвам там, нищо, че понякога ми се налага... Милиони умират и на никой не му пука. Цели държави са в руини, хиляди години история заличени, заради шибаните кравари... Долна държавица са си, 'щото нация не са :no: :no: :no:
Хубави години бяха, 'га бяхме млади фенове с M20-ки с големи 'жанти! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
E34 520i / E39 520i / E39 540i / E60 535d - Love at First Sight is Real :mhihi:

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1753
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Войната започна ...

Мнение от BMW_POWER » 06 Яну 2020, 19:09

Не бъркайте обикновените хора с политиците. Аз лично по-голям тъпанар и провал като политик от Трюдо не знам. Виденов е дилетант от детската градина..

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Войната започна ...

Мнение от Jordana » 06 Яну 2020, 19:19

....Аз не съм първа младост, ама я ми припомни кога СССР и Китай са очистили чужд политик, заради вътрешната си сигурност?...

Преди влизането в Афганистан спец частите щурмуват двореца на превратаджията Амин и го убиват при щурма . След което слагат на власт Бабрак Кармал който е жертва на преврата .
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook