Къде, какво, за колко тренирате?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 871
Регистриран на: 9.10.2006
Местоположение: София
Кара: е85 M54B30

Re: Къде, какво, за колко тренирате?

Мнение от sub_eleven » 29 Мар 2017, 15:04

madafaka_donkele написа:
Кажи направо къде, че и аз ще си вадя такава карта. BTW тупат ли много :mhihi:


Тренирам в Twisted Jiu Jitsu, в този спорт се случва да тупат и да тупаш :) :lol:

Ако решиш заповядай, първите две тренировки са безплатни така или иначе.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 548
Регистриран на: 18.07.2007
Кара: Е34 Alpinweis Е39 Silver
Мечтае да кара: BMW с несвалени наелони на седалките!
Детайли за колата: С Vanos без Vanos - все М50В20

Re: Къде, какво, за колко тренирате?

Мнение от intention » 29 Мар 2017, 15:49

drago9205 написа:Аз откакто открих мултиспорт картите се родих - варират 45-60 лева неограничените, но имаш голямо разнообразие от различни занимания. Кънки, фитнес, танци това са последните занимания. от които съм се възползвал с такава карта. Иначе преди ходех само в 1 фитнес за 35лев/месец, сега посещавам 3 фитнеса в зависимост кой ми е по-удобен текущият ден.
Разбира се уловката е, че обикновено такива са достъпни само ако работодателят ти има корпоративен договор с фирмите, които предлагат подобна услуга (за сега знам за Мултиспорт и Содексо, но май и други има)
Преди и на плуване ходех - най-голямата оферта за СФ си е байсенът на техническият, особено ако си студент и си записал спорт плуване, а ходиш фрий 2 пъти повече от нужните часове :D Инак цените май са за студенти 4 иначе 7 лева на посещение, поне такива бяха преди време.



+1 Кросфън ползвам най-много и посещенията в Спа-центровете...
Картата се избива за две посещения :)
Jordana написа:Аурата на класиките от 80те години леко е претопена в морето от безлични возила .

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 19.11.2009
Местоположение: Царево
Пол: Мъж

Re: Къде, какво, за колко тренирате?

Мнение от barabqga » 29 Мар 2017, 21:46

само лостове , колело целогодишно хем за придвижване , хем за кеф
баскет и футбол като има за игра

Потребител
Аватар
Мнения: 0
Регистриран на: 3.08.2018
Пол: Мъж

Re: Къде, какво, за колко тренирате?

Мнение от submitlock » 03 Авг 2018, 10:23

Здравейте, аз тренирам Бразилско Джу Джицу и съм много доволен. Система за самозащита и боен спорт. Борчески стил комбинира борба, джудо и самбо в едно. няма удари което го прави по безопасен за трениране и може да се играе с пълна сила така да го кажем без да се притесняваш че някой ще се нарани. Прилича на игра заради по-техническия си аспект. Тренирам в този клуб: https://bjj-varna.com/
надявам се да съм бил полезен!

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook