Къде, какво, за колко тренирате?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 12.09.2015
Местоположение: София

Къде, какво, за колко тренирате?

Мнение от madafaka_donkele » 28 Мар 2017, 16:40

Породено от темата на врачанина :mhihi: Там да обсъждаме 'рънътъ, тука борбата :mhihi:
Аз се оглеждам за някакви тренировки/занимания по волейбол или баскетбол в София, ама не на състезателно ниво, с отбори, подготовки за състезание и т.н., а само за удоволствие...и да не е много скъпо :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1707
Регистриран на: 28.09.2011
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F10 535xi, MHD stage 2, xHP stage 3
Мечтае да кара: без да се ядосва

Re: Къде, какво, за колко тренирате?

Мнение от drago9205 » 28 Мар 2017, 17:02

Аз откакто открих мултиспорт картите се родих - варират 45-60 лева неограничените, но имаш голямо разнообразие от различни занимания. Кънки, фитнес, танци това са последните занимания. от които съм се възползвал с такава карта. Иначе преди ходех само в 1 фитнес за 35лев/месец, сега посещавам 3 фитнеса в зависимост кой ми е по-удобен текущият ден.
Разбира се уловката е, че обикновено такива са достъпни само ако работодателят ти има корпоративен договор с фирмите, които предлагат подобна услуга (за сега знам за Мултиспорт и Содексо, но май и други има)
Преди и на плуване ходех - най-голямата оферта за СФ си е байсенът на техническият, особено ако си студент и си записал спорт плуване, а ходиш фрий 2 пъти повече от нужните часове :D Инак цените май са за студенти 4 иначе 7 лева на посещение, поне такива бяха преди време.

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Къде, какво, за колко тренирате?

Мнение от alx » 28 Мар 2017, 17:15

гледам от всичко по малко- щанги/ тежести, плуване, бягане, колело, гребане (на тренажор)... през зимата гледам да вкарам колкото мога излизания със сноуборда... но като цяло гледам поне по 1 час на ден всеки ден да правя едно от гореизброените...

не ходя във фитнес центрове- всичко е или в къщи, или навън в махалата...
алекс
трабант 601с
разни други возила

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 182
Регистриран на: 20.10.2015
Пол: Мъж
Кара: мъсквич

Re: Къде, какво, за колко тренирате?

Мнение от 3186 » 28 Мар 2017, 17:57

От всичко по малко и аз. Фитнес, тенис на корт, футбол. В близкото минало и волейбол, плуване, бокс, баскетбол. Семейният живот обаче лека полека измести фокуса, иначе щях да съм доста по-активен отсега :)


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Къде, какво, за колко тренирате?

Мнение от Bogat-Beden » 28 Мар 2017, 18:38

Ходех близо 6-7 години на лостове,заедно с фитнес,спрях фитнеса и минах само на лостове.Може да се практикува целогодишно,само да няма много проливен дъжд.На открито е ,няма застоял запарен въздух и миризми,няма опашки и изчакване..Оформя те добре ,ако си постоянен и внимаваш в храната.Също всеки уикенд почти правех преходи из Витоша, между 3 и 5-6 часа,според времето и енергията.Действа добре на тяло и душа. Сега предимно разходки,но ми се иска сериозно да си хвана лостовете пак
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 478
Регистриран на: 14.03.2014
Пол: Мъж
Кара: e70 3.0d
Детайли за колата: remapped

ex: E46 320d 2005
ex: E36 316i 1998

Re: Къде, какво, за колко тренирате?

Мнение от cmdkick » 28 Мар 2017, 19:29

Правя само упражнения със собствената си тежест, варианти има стотици, не ти трябва и фитнес. Така и не успях да се науча да тичам, не ми доставя удоволствие (да вървя също), а пък е толкова полезно :confused: :confused: :confused: , та от аеробните ми остава само карането на колело, това пък е страшен кеф.
Tires are evil - destroy them all ...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 880
Регистриран на: 21.10.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E36 M52b20 Touring

Re: Къде, какво, за колко тренирате?

Мнение от Сондьора » 28 Мар 2017, 20:26

Лятото с харпуна, 10-14 дена по 4-5 часа на ден. Кви невероятни неща ми излизат през носа :shock:
Иначе като се усетя, че съм се задръстил тотално, лицеви и имам една гира 20кг - след 2-3м се нормализирам.

п.п. Цигарите са най-шибаното нещо на света :banghead:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 185
Регистриран на: 22.09.2012
Пол: Мъж
Кара: e46 330ci
Мечтае да кара: e92 m3
Детайли за колата: Добра е , но има някои пропуски!

Re: Къде, какво, за колко тренирате?

Мнение от shopa_bs » 29 Мар 2017, 8:37

Кикбокс в София 119-то СОУ. 3 пъти седмично за 60 лв. на месец.
ASC off -> FUN on

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 645
Регистриран на: 22.08.2006
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: го спокойно

Re: Къде, какво, за колко тренирате?

Мнение от ///eMo » 29 Мар 2017, 12:21

Нещо средно между лостове и фитнес, 3 пъти седмично вкъщи или на близките лостове до нас. Безплатно :mhihi: Не съм почитател на залите. Докато отида и се върна от най-близката зала, ще съм преполовил тренировката.
От време на време и футбол с познати - между 5 и 8лв на мач, в зависимост от мястото.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Къде, какво, за колко тренирате?

Мнение от bum_bum » 29 Мар 2017, 12:32

И аз в зала не съм влизал от доста време. Живот и здраве ще си спретна една моя.

Ето как изглежда една типична тренировка при мен.

Изображение
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Къде, какво, за колко тренирате?

Мнение от TNT » 29 Мар 2017, 12:43

Фитнес в София/Пловдив. За 2-3лв тренировката според това къде, в кой ден и в кой часови диапазон :mhihi: Когато съм в Пловдив, често и бягам в парка наблизо. Това с разстоянието е доста голям проблем като цяло. В ученическите години съм пътувал по близо 2 часа за 1-1ч15мин тренировка и не е готино.

Това с мултикартите е много готино, но за съжаление наистина са достъпни само за корпоративни служители.
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 39
Регистриран на: 16.11.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: W164/453

Re: Къде, какво, за колко тренирате?

Мнение от Комбина » 29 Мар 2017, 12:57

От доста години класически Бокс, 3 до 4 пъти седмично. Всяка тренировка е около 90 минути което включва спаринги, чувал, въжета, гири и накрая на фитнес уредите.
Натоварването на цялото тяло е огромно, тренировките изморителни и спокойно се свалят доста килограми за отрицателно време с правилния режим :wave:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: Къде, какво, за колко тренирате?

Мнение от Borymeckata » 29 Мар 2017, 14:16

Аз ходя на работа и се връщам с колелото (около 8 км.). При студено време отивам с автобуса или друг транспорт, а се прибирам пеша. Също използвам всеки случай да ида някъде пеш, качвам стълбите и избягвам асансьора. Обичам да се движа, но без голямо натоварване.
Excellent! Steven is my name!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 871
Регистриран на: 9.10.2006
Местоположение: София
Кара: е85 M54B30

Re: Къде, какво, за колко тренирате?

Мнение от sub_eleven » 29 Мар 2017, 14:55

Последните години тренирам единствено Brazilian Jiu Jitsu, 3-4 пъти седмично + тренировка за сила със собствено тегло веднъж седмично(това само за да се заздравявам и предпазвам от контузии). Всякакви други спортове съм спрял за да не си преча на bjj :lol: :lol: . Ходя и по състезания и турнири, основно в Сърбия. Основно за кеф :clap: :kuku:

Тренирам в Twisted Jiu Jitsu, някой път наминавам през Martial Animals, а лятото дори през GFTeam Бургас при Тодор Желязков.
Последна промяна sub_eleven на 29 Мар 2017, 15:01, променена общо 1 път

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 12.09.2015
Местоположение: София

Re: Къде, какво, за колко тренирате?

Мнение от madafaka_donkele » 29 Мар 2017, 15:01

sub_eleven написа:Последните години тренирам единствено Brazilian Jiu Jitsu, 3-4 пъти седмично + тренировка за сила със собствено тегло веднъж седмично(това само за да се заздравявам и предпазвам от контузии). Всякакви други спортове съм спрял за да не си преча на bjj :lol: :lol: . Ходя и по състезания и турнири, основно в Сърбия. Основно за кеф :clap: :kuku:

Тренирам в столичен клуб, от скоро с карта мултиспорт.


Кажи направо къде, че и аз ще си вадя такава карта. BTW тупат ли много :mhihi:

Следваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook