.

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Да отслабнеш 40кг за 7 месеца.

Мнение от bum_bum » 06 Апр 2017, 12:41

vlad0 написа:
Doberman_vas написа:
Спри тичането веднага!
посвали още поне 10на кила и тогава, на стадионче, с добри меки маратонки...
не си скапвай ставите за глупости.
има крос тренажори, плуване и всякакви по-щадящи ставите упражнения и спортове.


:yes: :yes: :yes:

Провери какво е HIIT и го приложи върху велоергометър.


Модерния уред вече е асолт байк.

В интерес на истината е доста по-читаво упражнение от велото. Другото добро е гребен тренажор.

А HIIT всеки го интерпретира както си иска май. Гледах някакво демо на Инес Субашка. Тая само дето не заспа.

При мен много истински се получава с българската торба, лостове и ластици.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 12.09.2015
Местоположение: София

Re: Да отслабнеш 40кг за 7 месеца.

Мнение от madafaka_donkele » 06 Апр 2017, 13:11

bum_bum написа:
Модерния уред вече е асолт байк.



Mного по-ефективно ли е от обикновения велоергометър?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2381
Регистриран на: 24.07.2006
Местоположение: 02..., +3592...
Пол: Мъж
Кара: myCar 5.3. and iCar 3.9.
Мечтае да кара: още по-бавно
Детайли за колата: ...
01" 525d m57
04" X5 m57
06" Liberty 2,8 CRD

Re: Да отслабнеш 40кг за 7 месеца.

Мнение от Владо » 06 Апр 2017, 13:11

още в темата за онзи дарак свалих шапка на автора :yes:

темата ще я следя изкъсо... засега таз година съм променил единствено пъстърмата :mhihi: ... правя си я аз, след като по нова година ме вбесиха някакви купешки продукти... и тя ми е основното месо напоследък

ентусиаст
Аватар
Мнения: 870
Регистриран на: 14.01.2004

Re: Да отслабнеш 40кг за 7 месеца.

Мнение от vlad0 » 06 Апр 2017, 13:25

bum_bum написа:
Модерния уред вече е асолт байк.

В интерес на истината е доста по-читаво упражнение от велото. Другото добро е гребен тренажор.

При мен много истински се получава с българската торба, лостове и ластици.


аууу това изглежда много добро, мислил съм си, че нещо му липсва на колелото!!! Дано го вкара по фитнесите!!!

HIIT аз го правя - 8 секунди спринт, 12 секунди намалено темпо - това за велоергометър и съм доста доволен. За тичане ми е много трудно да засичам секундите и малко на усещане го карам.

за българска торба, лостове, ластици, трябва да си малко по-напреднал. Лостовете и набиранията е хубаво да се пробват постоянно - да кажа, че се започва от ЕДНО НЕГАТИВНО набиране и имате потенциала да стигнете много много повече. Не се отказвайте!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Да отслабнеш 40кг за 7 месеца.

Мнение от bum_bum » 06 Апр 2017, 15:17

Нямам идея асолта до колко е по-ефективен ама в предвид, че велото е пълен ташак със сигурност е много, много по-напред.

Торбата е и за начинаещи. Много добре тренира и координация и баланс и сила и ловкост. Единствения минус е, че е скъпа и като ти олекне ще ти трябва нова. Има и с регулируема тежест, но е в малък диапазон.

Ластиците струват смешни пари от ибея и с тях също можеш да си регулираш тежестта като окачваш колкото искаш ластика.

Фитбола също е уникален уред, но вече иска малко повече координация и не става да го ползваш навсякъде.

HIIT-а аз го правя 10-12 минути с 1 почивка и така 3 или 4 серии. Един-два пъти в седмицата като полОдея правя и 30-35 мин без никаква почивка. Тогава стигам среден пулс за тренировката 160-165.
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 870
Регистриран на: 14.01.2004

Re: Да отслабнеш 40кг за 7 месеца.

Мнение от vlad0 » 06 Апр 2017, 15:30

bum_bum написа:Нямам идея асолта до колко е по-ефективен ама в предвид, че велото е пълен ташак със сигурност е много, много по-напред.

Торбата е и за начинаещи. Много добре тренира и координация и баланс и сила и ловкост. Единствения минус е, че е скъпа и като ти олекне ще ти трябва нова. Има и с регулируема тежест, но е в малък диапазон.

Ластиците струват смешни пари от ибея и с тях също можеш да си регулираш тежестта като окачваш колкото искаш ластика.

Фитбола също е уникален уред, но вече иска малко повече координация и не става да го ползваш навсякъде.

HIIT-а аз го правя 10-12 минути с 1 почивка и така 3 или 4 серии. Един-два пъти в седмицата като полОдея правя и 30-35 мин без никаква почивка. Тогава стигам среден пулс за тренировката 160-165.


почти съм сигурен, че някои от хората на по 100++ кг не могат да клякат даже, но да кажем, че това е хипотеза.

10-12минути на какво темпо? 90% ? :shock: :shock: :shock:

бум-бум, знаем те, че си машина, но към начинаещите трябва по-различен подход! :yes:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 12.09.2015
Местоположение: София

Re: Да отслабнеш 40кг за 7 месеца.

Мнение от madafaka_donkele » 06 Апр 2017, 15:49

bum_bum написа:Нямам идея асолта до колко е по-ефективен ама в предвид, че велото е пълен ташак със сигурност е много, много по-напред.


E то разликата с велоергометъра не е ли просто включването на ръцете. Такова голямо влияние ли оказва дърпането/бутането с ръце :dunno:

bum_bum написа:Торбата е и за начинаещи.


Тва как'о е и кЪк се ползва :mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 871
Регистриран на: 9.10.2006
Местоположение: София
Кара: е85 M54B30

Re: Да отслабнеш 40кг за 7 месеца.

Мнение от sub_eleven » 06 Апр 2017, 18:01

(bubsa) написа:Не искам да падам под 100кг,но като стигна до там ще го мисля :mhihi:

И защо не искаш да си под 100? Над два метра ли си, че при 100кг да нямаш наднормено тегло?

madafaka_donkele написа:
Тва как'о е и кЪк се ползва :mhihi:

има предвид предполагам bulgarian bag - използва се в бойните спортове главно. Има си упражнения специални с нея и отделно можеш да я ползваш за тежест при стандартни такива - клекове, бицепс и т.н.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Да отслабнеш 40кг за 7 месеца.

Мнение от bum_bum » 06 Апр 2017, 18:25

vlad0 написа:бум-бум, знаем те, че си машина, но към начинаещите трябва по-различен подход! :yes:


Да бе. Начинаещите могат да ядат по 1 тенджера боб, а не могат да тренират. :mhihi:

Машина със сигурно не съм. Имам страшно скапан метаболизъм. Никаква даденост да съм силен или издръжлив. Кофти костна структура и какво ли още не.

Единственото, което притежавам е нечовешки инат или воля. Кой както иска да му вика. Ако кажа, че ще направя 10 серии може да умра там на лоста, но ще ги направя. Тренирам цялото тяло 5 дни в седмицата интензивно и няма филми като възстановяване, редуване на мускулни групи и т.н. 24 часа са напълно достатъчно време за мускула да се възстанови. Всичко останало са лигльовщини.

Всичките ми тренировки са или на 24 часа глад или поне 10, ако съм закусвал.

Иначе ето как изглежда последната ми тренировка (тия дни ще ми се натрупа почивка ама имам уважителни причини :mhihi:)

35 минути, 165 удара среден пулс. 172 максимален.

Практически 35 мин в които единствената почивка е времето през което отивам от торбата до лоста и дори и тя е на бегом :mhihi:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2104
Регистриран на: 17.01.2009
Местоположение: София-Коньовица
Пол: Мъж
Кара: F10

Re: Да отслабнеш 40кг за 7 месеца.

Мнение от (bubsa) » 06 Апр 2017, 19:16

sub_eleven написа:
(bubsa) написа:Не искам да падам под 100кг,но като стигна до там ще го мисля :mhihi:

И защо не искаш да си под 100? Над два метра ли си, че при 100кг да нямаш наднормено тегло?

Не съм над 2 метра,1.80 съм,но явно ми е тежък кокала :mhihi:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


...и всички разбират от всичко...

Да пишеш на БЪЛГАРСКИ език с ЛАТИНСКИ букви е като да пишеш с лайна по стената. Чете се, но не е приятно!
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 871
Регистриран на: 9.10.2006
Местоположение: София
Кара: е85 M54B30

Re: Да отслабнеш 40кг за 7 месеца.

Мнение от sub_eleven » 06 Апр 2017, 19:31

(bubsa) написа:Не съм над 2 метра,1.80 съм,но явно ми е тежък кокала :mhihi:

Еми и аз съм тежък кокал по принцип. В момента съм в оптимална форма 86кг сутрин при 188см ръст. Бил съм и 91-93кг, тогава се имах, че съм в супер форма, но съм се лъгал. Това ср опитвам да ти кажа. Като свалиш килата, ще се окаже, че ще ти е по-добре. Без наднормено при този ръст трябва да си 80-82 кг.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 12.09.2015
Местоположение: София

Re: Да отслабнеш 40кг за 7 месеца.

Мнение от madafaka_donkele » 06 Апр 2017, 19:49

На тва ли му викате торба

Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 526
Регистриран на: 27.02.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: овца във вълча кожа...

Re: Да отслабнеш 40кг за 7 месеца.

Мнение от hell's angel » 06 Апр 2017, 19:50

(bubsa) написа:
sub_eleven написа:
(bubsa) написа:Не искам да падам под 100кг,но като стигна до там ще го мисля :mhihi:

И защо не искаш да си под 100? Над два метра ли си, че при 100кг да нямаш наднормено тегло?

Не съм над 2 метра,1.80 съм,но явно ми е тежък кокала :mhihi:


Не съм дебел бе мамамудеба, нисък съм :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Ubi dubium, ibi libertas

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 356
Регистриран на: 11.09.2010
Местоположение: Кричим
Пол: Мъж

Re: Да отслабнеш 40кг за 7 месеца.

Мнение от mfandakov » 06 Апр 2017, 19:55

Не се притеснявайте втората част е ...Как пораснах 7см ,за 7месеца ,
Взимам пуканките и засядам,че ме интересува и тая тема... :mhihi: :mhihi: :mhihi:
В града човек експлоатира човека,а в селото е точно обратното!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2104
Регистриран на: 17.01.2009
Местоположение: София-Коньовица
Пол: Мъж
Кара: F10

Re: Да отслабнеш 40кг за 7 месеца.

Мнение от (bubsa) » 06 Апр 2017, 21:00

sub_eleven написа:
(bubsa) написа:Не съм над 2 метра,1.80 съм,но явно ми е тежък кокала :mhihi:

Еми и аз съм тежък кокал по принцип. В момента съм в оптимална форма 86кг сутрин при 188см ръст. Бил съм и 91-93кг, тогава се имах, че съм в супер форма, но съм се лъгал. Това ср опитвам да ти кажа. Като свалиш килата, ще се окаже, че ще ти е по-добре. Без наднормено при този ръст трябва да си 80-82 кг.

Дълго време бях 80-85кг,но около 100-те се чувствам по-добре,а и се харесвам повече :mhihi:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


...и всички разбират от всичко...

Да пишеш на БЪЛГАРСКИ език с ЛАТИНСКИ букви е като да пишеш с лайна по стената. Чете се, но не е приятно!
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook