.

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 198
Регистриран на: 18.11.2011
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 3.2i CSL '03

Re: Да отслабнеш 40кг за 7 месеца.

Мнение от Дидо85 » 19 Май 2017, 8:32

Изпълнявам точно съветите ти, само с изключение на цигарите, спрях ги преди 2,5 години. И вода пия и другите заръки изпълнявм, но това с вечерята толкова рано винаги ми е било трудно. Вчера се опитах точно това да направя. Прибрах се от работа и раших да хапна ведна - беше около седем и половина. До тук всичко добре, но се хванах да гледам някакъв сериал и докъто се усетя 12ч, викам си ОК, време е за заспиване. Е повярвай сигурно час съм се въртял - ту топло, ту студено, наляво наудобно, надясно също, въртя се и се чудя защо не мога да заспя. Накрая станах направих много сериозна вечерна закуска и всичко си дойде на място. Едвам помирисах възглавницата и бях заспал. :mhihi:

Потребител
Аватар
Мнения: 39
Регистриран на: 16.11.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: W164/453

Re: Да отслабнеш 40кг за 7 месеца.

Мнение от Комбина » 19 Май 2017, 8:47

Зимата обикновено качвам 3-4кг които напролет свалям въпреки, че не спирам да тренирам. Не пуша, а алкохол рядко.

За 2 месеца от 91кг в момента съм 86кг при ръст 187см. Спорт - 3 пъти седмично бокс, уикендите с колелото.

Храна - никакъв хляб, нищо сладко, без бира, без газировки, без чипсове и боклуци. Предимно месо на тиган/скара/фурна, зеленчуци и плодове. Аз лично свалям доста трудно, особено мазнините на корема... почти мисия невъзможна...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Да отслабнеш 40кг за 7 месеца.

Мнение от bum_bum » 16 Юни 2017, 14:19

Няма нищо странно в това с хляба.

Някакво тегло обаче нищо не значи. 84 килограма при 10% телесни мазнини примерно е едно. При 20% е коренно различно.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: Да отслабнеш 40кг за 7 месеца.

Мнение от Dextuar » 16 Юни 2017, 20:25

Да, skinny fat въобще не е оферта също


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1665
Регистриран на: 17.04.2008
Местоположение: Кукерландия
Пол: Мъж
Кара: Тъпата кака да маа с черпака
Мечтае да кара: Кадилакът на Долън
Детайли за колата: да има джам таван, кожни седалки, музика сватба, 320спринцофка, барнеш копче джам пада....

Re: Да отслабнеш 40кг за 7 месеца.

Мнение от saleen » 18 Юни 2017, 20:50

Vra4anin написа:

Това което направих за да поддържам едно тегло бе, да започна да ЗАКУСВАМ

PS: лято е, яжте диня !


Закуската е много важна, и аз никога не бях закусвал, но вече го правя, защото това е най- важното хранене, което осигурява това, от което организма има нужда през деня.
Един банан, едно киви, една пълнозърнеста бисквита Белвита и един айрян на мен ми идват доволно за закуска.
За обяд - овчарска салата, за вечеря пак салата с нещо печено и килцата не мърдат. Е това съчетано с разходки в планината.
Никой не мое ма връне на селу!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 284
Регистриран на: 17.09.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW Х1 2.3d, MB SL350 2010
Мечтае да кара: iX50

Re: Да отслабнеш 40кг за 7 месеца.

Мнение от top » 18 Юни 2017, 21:02

Следя темата с голям интерес още от началото, най-накрая се реших и аз да започна диета. Започнах от 22.05, тогава бях 125кг. освен здравословното хранене започнах и всеки ден да си правя разходки по около 2 часа и да изминавам по 9-12км. до ден днешен не съм пропускал нито ден. Резултата за сега е добре, в момента съм около 112-113кг и вървя надолу, общо взето за почти месец съм свалил 12 килограма, мисля така да продължавам докато стигна 90кг. и после да ги задържа и да не качвам отново. Още след първата седмица започнах да се чувствам много по-добре, някак си жив, преди ме мързеше и ми се спеше постоянно, сега ставам в 7-8 сутрин и лудвам :D
Изключил съм всякакви вредни боклуци като сол, захар, сладко което не е от плод, тестени неща, всякакви мазни неща, всякакъв алкохол. Страхотно е като се свикне, направо нов живот :)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 96
Регистриран на: 26.06.2010
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 03' e46 330d
Мечтае да кара: Bmw E34 M5
Детайли за колата: Италиански ковчег, на пътя към възкресението си.

Re: Да отслабнеш 40кг за 7 месеца.

Мнение от daniel_e30 » 19 Юни 2017, 10:39

top написа:Следя темата с голям интерес още от началото, най-накрая се реших и аз да започна диета. Започнах от 22.05, тогава бях 125кг. освен здравословното хранене започнах и всеки ден да си правя разходки по около 2 часа и да изминавам по 9-12км. до ден днешен не съм пропускал нито ден. Резултата за сега е добре, в момента съм около 112-113кг и вървя надолу, общо взето за почти месец съм свалил 12 килограма, мисля така да продължавам докато стигна 90кг. и после да ги задържа и да не качвам отново. Още след първата седмица започнах да се чувствам много по-добре, някак си жив, преди ме мързеше и ми се спеше постоянно, сега ставам в 7-8 сутрин и лудвам :D
Изключил съм всякакви вредни боклуци като сол, захар, сладко което не е от плод, тестени неща, всякакви мазни неща, всякакъв алкохол. Страхотно е като се свикне, направо нов живот :)



Още един предпочел ''този'' живот.Продължавай в същия дух това е единственото което можем да ти пожелаем. Ако имаш въпрос или се чудиш нещо, питай, винаги ще помогнем. :wave:
Изображение

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook