.

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Да отслабнеш 40кг за 7 месеца.

Мнение от c04 » 03 Май 2017, 21:22

Don_Diego написа::mhihi: :mhihi: :mhihi:

Значи и аз пробвам да сваля някое кило, ама в крайна сметка се получава това. :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 96
Регистриран на: 26.06.2010
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 03' e46 330d
Мечтае да кара: Bmw E34 M5
Детайли за колата: Италиански ковчег, на пътя към възкресението си.

Re: Да отслабнеш 40кг за 7 месеца.

Мнение от daniel_e30 » 04 Май 2017, 16:24

Хора, кво се случва с мен ве майна, почнах кардио, не съм променил храненето, и седя на 97,5 и не мърдам.. баси, втора седмица вече. Не се отказвайте, няма да се откажа и аз ! :wave:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1786
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: София Пазарджик
Пол: Мъж
Кара: E34TDS , CL 500, Е65

Re: Да отслабнеш 40кг за 7 месеца.

Мнение от klintan66 » 04 Май 2017, 22:48

Или кардиото не е достатъчно или храната е повече!

Ядеш ли сладко и хляб?
Хора, които много говорят, и не ви става ясно от първото изречение какво искат да кажат, обикновено искат пари, искат да ви излъжат или поне да ви заблудят !

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 198
Регистриран на: 18.11.2011
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 3.2i CSL '03

Re: Да отслабнеш 40кг за 7 месеца.

Мнение от Дидо85 » 05 Май 2017, 8:57

daniel_e30 написа:Хора, кво се случва с мен ве майна, почнах кардио, не съм променил храненето, и седя на 97,5 и не мърдам.. баси, втора седмица вече. Не се отказвайте, няма да се откажа и аз ! :wave:

Пробвай да се храниш по-често през деня, като поемаш по-малко количество. Това плюс спиране на тестените и сладки изделя и малко повече тичане, при мен имаше добър ефект. :yes:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2284
Регистриран на: 10.04.2008
Пол: Мъж
Кара: Долното
Детайли за колата: E39 525d

Re: Да отслабнеш 40кг за 7 месеца.

Мнение от Elesar74 » 05 Май 2017, 16:20

Браво Враца :yes:
Човек си личи какъв е, не по това колко от високо гледа, а по това колко ниско може да се наведе.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2104
Регистриран на: 17.01.2009
Местоположение: София-Коньовица
Пол: Мъж
Кара: F10

Re: Да отслабнеш 40кг за 7 месеца.

Мнение от (bubsa) » 05 Май 2017, 18:50

Дидо85 написа:
daniel_e30 написа:Хора, кво се случва с мен ве майна, почнах кардио, не съм променил храненето, и седя на 97,5 и не мърдам.. баси, втора седмица вече. Не се отказвайте, няма да се откажа и аз ! :wave:

Пробвай да се храниш по-често през деня, като поемаш по-малко количество. Това плюс спиране на тестените и сладки изделя и малко повече тичане, при мен имаше добър ефект. :yes:

Противно на всеобщото мнение,това е много грешно!(храненето по малко и на често,не тренировките)
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


...и всички разбират от всичко...

Да пишеш на БЪЛГАРСКИ език с ЛАТИНСКИ букви е като да пишеш с лайна по стената. Чете се, но не е приятно!
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 723
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Да отслабнеш 40кг за 7 месеца.

Мнение от Don_Diego » 05 Май 2017, 23:00

Извод: друсайте с хероин и кокаин, така няма да имате пари за храна и ще сте фиданки :mhihi:
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 124
Регистриран на: 27.10.2002
Местоположение: Lonsdale Sofia
Пол: Мъж
Кара: Ееее шейсе
Мечтае да кара: кънки

Re: Да отслабнеш 40кг за 7 месеца.

Мнение от E34 » 06 Май 2017, 12:08

Don_Diego написа:Извод: друсайте с хероин и кокаин, така няма да имате пари за храна и ще сте фиданки :mhihi:


Ааааааа специално за белото от него се дебелее. Ярки примери - Тайсън Фюри и Марадона :smoke: За пълноценна диета само амфет и херца и то на билкова основа :mrgreen:
" Акулата е най-добрия учител по плуване " - Тихоокеанска мъдрост

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 269
Регистриран на: 15.09.2008
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: e46 320Ci '01

Re: Да отслабнеш 40кг за 7 месеца.

Мнение от fancooler » 06 Май 2017, 16:41

Има един момент, от който свалянето става много бавно и трудно! Тогава си иска и тренировка и правилно хранене.

Не изключвайте напълно въглехидратите - това също е грешка!!! С времето се получава недостиг на вещества и огранизмът минава в авариен режим, като след някоя калпава диета! На тялото не можем да му обясним, че можем да си ядем когато и каквото искаме и, при липса на важни за него вещества, то приема, че заобикалящата среда е оскъдна откъм ресурс и започва да запасява. Оттам започват проблемите...

Изводът е да се яде разделно като същевременно се изготви и адекватна за хранителния режим тренировъчна програма! Като имам време ходя всеки ден на фитнес, а в по-натоварените моменти по 2-3 пъти седмично. Eто ме и мен:

Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1422
Регистриран на: 18.12.2006
Местоположение: Варна/Враца/Селановци
Пол: Мъж
Кара: Е65 745d
Мечтае да кара: Мотор с Кош!
Детайли за колата: Огин!

Re: Да отслабнеш 40кг за 7 месеца.

Мнение от sambeto » 08 Май 2017, 12:28

Vra4anin написа: Колбаси не ям (освен филе елена)......

Не си гламав, градски :P
Иначе евала за резултата :yes:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 198
Регистриран на: 18.11.2011
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 3.2i CSL '03

Re: Да отслабнеш 40кг за 7 месеца.

Мнение от Дидо85 » 16 Май 2017, 10:20

(bubsa) написа:
Дидо85 написа:
daniel_e30 написа:Хора, кво се случва с мен ве майна, почнах кардио, не съм променил храненето, и седя на 97,5 и не мърдам.. баси, втора седмица вече. Не се отказвайте, няма да се откажа и аз ! :wave:

Пробвай да се храниш по-често през деня, като поемаш по-малко количество. Това плюс спиране на тестените и сладки изделя и малко повече тичане, при мен имаше добър ефект. :yes:

Противно на всеобщото мнение,това е много грешно!(храненето по малко и на често,не тренировките)

Колега, ако може дай малко повече инфо за храненето.
Доколкото знам, това което съм написал и преди е, че ако ядеш често по малко количество е много по-добре отколкото на 1-2 пъти на ден да се натъпкаш. Така организмът свиква и постепенно спира да трупа мазнини. Не съм специалист в областта, но това е което знам от приятели занимаващи се по-сериозно със спорт.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1665
Регистриран на: 17.04.2008
Местоположение: Кукерландия
Пол: Мъж
Кара: Тъпата кака да маа с черпака
Мечтае да кара: Кадилакът на Долън
Детайли за колата: да има джам таван, кожни седалки, музика сватба, 320спринцофка, барнеш копче джам пада....

Re: Да отслабнеш 40кг за 7 месеца.

Мнение от saleen » 18 Май 2017, 2:42

Важното е, да се храни човек на определен режим, по едно и също време. И понеже организмът по време на по- драстични диети е подложен на доста силен стрес от недоимъка на аминокиселини и не само, аз за себе си видях полза от пчелни продукти - пчелен пращец и ампули с пчелно млечице и женшен. Важно е постоянството и дисциплината, понякога килограмите се топят бързо, друг път много трудно.
При мен резултатът от 6 месеца диета и тренировки с кросчета и уморотелни разходки в планината, а и в града е това, килограмите от 103-104 сега са 87 при ръст 184 см.

клм.jpg
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Никой не мое ма връне на селу!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 198
Регистриран на: 18.11.2011
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 3.2i CSL '03

Re: Да отслабнеш 40кг за 7 месеца.

Мнение от Дидо85 » 18 Май 2017, 8:44

Браво постигнал си добри резултати, кажи нещо повече за диетата.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1665
Регистриран на: 17.04.2008
Местоположение: Кукерландия
Пол: Мъж
Кара: Тъпата кака да маа с черпака
Мечтае да кара: Кадилакът на Долън
Детайли за колата: да има джам таван, кожни седалки, музика сватба, 320спринцофка, барнеш копче джам пада....

Re: Да отслабнеш 40кг за 7 месеца.

Мнение от saleen » 18 Май 2017, 11:41

Нищо специално, напълно спрях сладкото, хляба, газираното. Само салати, плодове и зеленчуци и разни филета, сирене и кашкавал в ограничени количества. Примерно една прилична порция овчарска салата ми е перфектната вечеря. Свикне ли организма с новия режим на хранене, апетита изчезва и килцата се топят.
Никой не мое ма връне на селу!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 198
Регистриран на: 18.11.2011
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 3.2i CSL '03

Re: Да отслабнеш 40кг за 7 месеца.

Мнение от Дидо85 » 18 Май 2017, 11:55

Това, което казваш за вечерята и аз го знам и се опитвам, но ми е много трудно. По съвети на приятели се старая да не ям сле 8, но трудно ми се получава. Просто не се ли нахраня добре вечер не мога да заспя. :lol:

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot]

Последни теми
Facebook