.

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Да отслабнеш 40кг за 7 месеца.

Мнение от bum_bum » 06 Апр 2017, 21:21

madafaka_donkele написа:На тва ли му викате торба


Да. Само, че оригиналната е на Суплес. Правят се в Бг.
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 821
Регистриран на: 6.11.2007
Пол: Мъж
Кара: на турбини

Re: Да отслабнеш 40кг за 7 месеца.

Мнение от acer » 06 Апр 2017, 22:21

Велоергометър-а според мен е възможно най-лошият уред за кардио ;) седянето в таква позиция натоварва излишно кръста, второ може да създаде проблем там дето не искате :mhihi: трето набляга на долната част, изолацията е кофти.

Ако човек няма проблеми да тича, нищо не бие стадиона, правил съм 15 обиколки на стадион и еквивалента на пътека, има голяма разлика. Вънка е по-натоварващо, няма за къде да се хванеш, нещо да те спомага и т.н, а чистият въздух те удря в петите :mhihi:


оффтопик: някой тича ли с дискова херния? заменил съм тичането с крос-тренажор и спинър, но тичането си ми липсва много, от време на време правя баскет, но там са къси разстоянията.
„Късметът е това, което се случва когато подготовката срещне добрата случайност.“ — Хенри Форд


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Да отслабнеш 40кг за 7 месеца.

Мнение от Bogat-Beden » 06 Апр 2017, 23:09

acer написа:оффтопик: някой тича ли с дискова херния? заменил съм тичането с крос-тренажор и спинър, но тичането си ми липсва много, от време на време правя баскет, но там са къси разстоянията.
Професорът неврохирург каза колело и плуване е най-доброто.А такива спортове със скачане да се забравят.
Аз бях ОК от лостовете.
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 96
Регистриран на: 26.06.2010
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 03' e46 330d
Мечтае да кара: Bmw E34 M5
Детайли за колата: Италиански ковчег, на пътя към възкресението си.

Re: Да отслабнеш 40кг за 7 месеца.

Мнение от daniel_e30 » 07 Апр 2017, 18:47

Айде 102,3 кг. Почна да ми писва вече (липсват ми адски много картофите и ориза, хляба газираното и сладкото ги преодолях ) ама докато не мина ''В малкия данък'' :mhihi: т.е под 100 няма да се откажа, гоня 90 даже. Спрях бягането и започнах и да работя и да уча, подреждам нареждам из магазина квото има че момчето напусна, нося каси стекове клякам ставам качвам стълби, и отделно ходя на университет, и вечер в момента в който ми замирише на възглавница вече спя. Дано издържа максимално дълго така, много е готино чуството да си пълноценен отново и да помагаш на твоите хора с нещо. :yes:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 374
Регистриран на: 26.01.2008
Местоположение: СA
Пол: Мъж

Re: Да отслабнеш 40кг за 7 месеца.

Мнение от Superexstatic » 07 Апр 2017, 19:29

Резко отслабване без спорт не е оферта. Имам един такъв, дет свали над 20 кила, ма са още повече го е срам се съблече на плажа, че е целия в стрии. По-малко от 1к се връзват лежанка, скрипец, стойка за клек, дъмбели, лостове и тежести, ако толко не ви се ходи на фитнес
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Да отслабнеш 40кг за 7 месеца.

Мнение от Dextuar » 07 Апр 2017, 20:22

От стриите не може да избягаш, най-често се образуват още повреме на напълняването, но проличават най-ясно при отслабването, а там гена е много важен.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

ентусиаст
Аватар
Мнения: 871
Регистриран на: 9.10.2006
Местоположение: София
Кара: е85 M54B30

Re: Да отслабнеш 40кг за 7 месеца.

Мнение от sub_eleven » 10 Апр 2017, 7:25

Vra4anin написа:Именно, стриите се получавят при надебеляване, не при отслабване. Аз имам от 13-14 годишен стрии навсякъде (ръце, крака, корем, гръб/паласки) . И не мисля, че някога ще се махнат :mhihi:

ps: вече съм 85 кила :) На 185см ръст не мискя, че трябва да свалям повече, "мисията" изпълнена. Навиците изградени последните месеци мисля, че няма да са краткотрайни и няма да се получи йо-йо ефекта. От мен си зависи де :) Боклуци няма да ям и няма да опропастя всичко, заради едната лакомия.
Даже по-скоро се чудя вече, как да спра да отслабвам (а да закрепя точно 85 и да не мърдам ни нагоре, ни надолу).


Аз лично се състезавам отвреме навреме и затова се държа на 86кг за да влизам без проблем в категорията.

Всяка сутрин се меря. Ако тежа над 86, не закусвам и съм по-умерен в яденето през деня. Ако съм под 86, набивам яко каквото ми падне, дори "боклуци", които принципно отсъстват от менюто ми.
На следващия ден меря пак и така. Обикновено до ден два коригирам отклоненията. Рядко ми се налага да го правя, тъй като много дълго време съм държал тези кг, тялото и режима ми е напаснат. То само си търси тези килограми.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Да отслабнеш 40кг за 7 месеца.

Мнение от Don_Diego » 12 Апр 2017, 12:18

Да си напиша прогреса, че нямах време последните дни. Вече съм 109, като съм поел примера на Врачанин: без ограничение в количествата, но без хляб и сладко. Увеличих плодовете и зеленчуците, млечните продукти и мръвките също и си наложих някакъв краен час на хранене (до 21:00, който ял-ял :mhihi: ). Доста добре ми понася този режим: по-добре спя може би защото не си лягам натъпкан с храна, не ми е никакъв проблем да го следвам и може би си внушавам ама разтоварването стана някак по-добро
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 96
Регистриран на: 26.06.2010
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 03' e46 330d
Мечтае да кара: Bmw E34 M5
Детайли за колата: Италиански ковчег, на пътя към възкресението си.

Re: Да отслабнеш 40кг за 7 месеца.

Мнение от daniel_e30 » 22 Апр 2017, 14:34

Айде бе момциииииииииииии ?!? Трябва да сме фиданки за събора !! :mhihi: Само аз ли си останах самичък в тази тема,вече се движим към месец диетка и днес вече официално съм в ''малкия данък'' :mhihi: т.е 99,8 кг съм. 29.03 (108,4) - 22.04 (99,8). Пиша този пост за да ми е нещо като чекпойнт, защото започвам 30 дневно кардио което ще е всеки ден на гребен тренажор, по-нататък ще пиша как се движа с километрите и времето, ще ми трябват първите 3-4 тренировки да си припомня какво как и да се опитам да спазвам равномерно темпо без изгъзване (което не е хич типично за мен :mhihi: ) падна ли до 92-3 започвам тичане и се завръщам пак в заличката като ултиматума ми е да сваля до 82-85 август месец за морето след което да започна постепенно да качвам но от хубавото т.е мускул но това е в доста далечен времеви план.. Та...да се върна на храната, през изминалото време прегрешавах с малко картофки или ориз един път седмично но не повече от 80-100 гр тавааан, колкото да не забравя вкуса, газирано не съм докоснал и една капка, абе като цяло нищо друго освен вода,таратор и айрян. От сладкото съм изял 2 мъфина за това време като се има предвид че 3 дни бях с грип и просто имах нужда от това сладко че бях като бит и ебан.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 18.01.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E46
Мечтае да кара: T-72 само направо и с пълна газ

Re: Да отслабнеш 40кг за 7 месеца.

Мнение от gromovich » 22 Апр 2017, 16:59

Колега, с тези 92-93 кг много внимавай с тичането. Не знам преди това занимавал ли се с тичане и от колко време не си тичал. Шансът да си прецакаш колената не е малка. Аз лично тичам редовно 2 пъти седмично по 3 км, но последния път се изсилих тичах 11 км, като последните 2-3 км почнах да изпитвам болки в колената. Отделно после се оказа, че съм подбил петата на левия крак. Идеята ми е с тези килограми внимавай как ще тичаш, с какво темпо и на каква дистанция. В ентусиазма си да свалиш килограми може да си докараш травма. Отделно е възможно и да претовариш ахилес и да получиш възпаление, като след това не ти мърдат 6-7 месеца възстановяване.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Да отслабнеш 40кг за 7 месеца.

Мнение от Don_Diego » 22 Апр 2017, 20:55

Не си сам, Даниел! Аз обаче след Великден и няколко носения в Сърбия и съм в изходна позиция :mhihi:
Хубавото е, че не ям хляб, сладко и безалкохолни не пия вече. Доста плодове ям, но явно и в количествата трябва да има намеса :mhihi:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2104
Регистриран на: 17.01.2009
Местоположение: София-Коньовица
Пол: Мъж
Кара: F10

Re: Да отслабнеш 40кг за 7 месеца.

Мнение от (bubsa) » 22 Апр 2017, 22:15

И аз съм в играта бе :mhihi:
Преди 3 дни се мерих и бях 106кг,а сега преди 5 минути,107.5кг :dunno:
Набивам само месо,салати и по някой плод,без газирано и сладко,а нещо бавно се случват нещата.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


...и всички разбират от всичко...

Да пишеш на БЪЛГАРСКИ език с ЛАТИНСКИ букви е като да пишеш с лайна по стената. Чете се, но не е приятно!
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: Да отслабнеш 40кг за 7 месеца.

Мнение от Borymeckata » 23 Апр 2017, 9:17

Нямам кантар, но и аз полагам усилия... Ограничих плюскането, увеличих движението и имам някакъв напредък - по дънките си съдя. Мисля вече да карам само на плодове и зеленчуци - скоро ще узреят ягодите и черешите.
Excellent! Steven is my name!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 96
Регистриран на: 26.06.2010
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 03' e46 330d
Мечтае да кара: Bmw E34 M5
Детайли за колата: Италиански ковчег, на пътя към възкресението си.

Re: Да отслабнеш 40кг за 7 месеца.

Мнение от daniel_e30 » 24 Апр 2017, 18:20

gromovich написа:Колега, с тези 92-93 кг много внимавай с тичането. Не знам преди това занимавал ли се с тичане и от колко време не си тичал. Шансът да си прецакаш колената не е малка. Аз лично тичам редовно 2 пъти седмично по 3 км, но последния път се изсилих тичах 11 км, като последните 2-3 км почнах да изпитвам болки в колената. Отделно после се оказа, че съм подбил петата на левия крак. Идеята ми е с тези килограми внимавай как ще тичаш, с какво темпо и на каква дистанция. В ентусиазма си да свалиш килограми може да си докараш травма. Отделно е възможно и да претовариш ахилес и да получиш възпаление, като след това не ти мърдат 6-7 месеца възстановяване.


Добрее,върнахте ми надеждата!! С бягането съм много деликатен започвам от много малко, но да кажем че за месец (след месец гребен тренажор преди бягането) ще имам достатъчно въздух да бягам 50% от това което бягах като активен спортист. :mhihi: Та имам дисциплина и съм запознат, благодаря за съвета ! :wave:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Да отслабнеш 40кг за 7 месеца.

Мнение от Don_Diego » 27 Апр 2017, 19:38

:mhihi: :mhihi: :mhihi:
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook