Франчайз офис на ЕКОНТ?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 95
Регистриран на: 7.09.2014
Местоположение: София

Франчайз офис на ЕКОНТ?

Мнение от mit-kong » 19 Мар 2017, 12:32

Здравейте, обмислям варианта да отворя офис на ЕКОНТ и съм наясно с изискванията им, но ми се искаше преди да се хвърля да говоря с човек, който е минал през това. Интересува ме най-вече дали има сметка в цялата работа, защото с техните формули за изчисление на дохода реално не можеш да си направиш сметка. A 100% има и много неща, което не могат да се предвидят на първо четене.Та ако някой има повече наблюдения от първо лице и сподели някаква полезна информация ще съм благодарен. :bchug:
Последна промяна mit-kong на 28 Мар 2017, 19:29, променена общо 2 пъти
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2104
Регистриран на: 17.01.2009
Местоположение: София-Коньовица
Пол: Мъж
Кара: F10

Re: Франчайз офис на ЕКОНТ?

Мнение от (bubsa) » 19 Мар 2017, 13:09

Ти хубаво го обмисляш,но в момента няма как да стане.Нови офиси не отварят,а дори и да отворят с предимство са връзкарите и след това тези,които вече имат франчайз.
Брат ми е в еконт от над 10 години и от около 2-3г е франчайз,но няма стационарен офис,а е мобилен с 4-5 баничарки.Дори съществуващият офис в зоната му го дадоха на човек близък на управата,вместо на него(както трябва да бъде)
С две думи,не се занимавай...
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


...и всички разбират от всичко...

Да пишеш на БЪЛГАРСКИ език с ЛАТИНСКИ букви е като да пишеш с лайна по стената. Чете се, но не е приятно!
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1964
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: отново с чарджър

Re: Франчайз офис на ЕКОНТ?

Мнение от barty » 19 Мар 2017, 13:28

Преди време Speedy търсеха хора за франчайз, но ти трябват поне трима човека и кола.
:yes:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3197
Регистриран на: 13.02.2008
Местоположение: София-център Антим 1 номер 61
Пол: Мъж
Кара: Всичко що е BMW , баничарки
Мечтае да кара: M1

Re: Франчайз офис на ЕКОНТ?

Мнение от laviatan » 19 Мар 2017, 15:47

Вътрешна информация - без сериозна връзка нямаш шанс :!:
AUTO MOTOR PARTS GROUP LTD
Фирмата е специализирана за марката BMW .
ПОРЪЧКА НА ОЕМ ЧАСТИ ОТ БМВ ГРУП. ГОЛЯМА НАЛИЧНОСТ НА СКЛАД.
КАЧЕСТВО, КОРЕКТНОСТ, БЪРЗИНА - ВСИЧКО ЗА БМВ НА ЕДНО МЯСТО !

Обекти: Магазин и склад - София ул. Антим I 61 / склад ул. Антим I 63
ОБЯВИ В БМВ ФОРУМ : ЛИНК 1 / ЛИНК 2
Проверка история автомобил: http://www.automotorpartsgroup.bg/
Тел.: 0700 70 775
Facebook: https://www.facebook.com/AutoMotorPartsGroupLTD
E-mail: sales@automotorpartsgroup.bg
Понеделник - Петък от 9,30-17,30 часа / Събота от 10,00-14,00 часа

Потребител
Аватар
Мнения: 6
Регистриран на: 25.02.2010
Пол: Мъж

Re: Франчайз офис на ЕКОНТ?

Мнение от DaGa » 19 Мар 2017, 15:49

Толкова ли пък пари се изкарват от тия франчайзи,че е толова трудно без връзки ?!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 318
Регистриран на: 17.10.2004
Пол: Мъж

Re: Франчайз офис на ЕКОНТ?

Мнение от Фидел Кастро » 19 Мар 2017, 15:59

(bubsa) написа:... с предимство са връзкарите и след това тези,които вече имат франчайз...С две думи,не се занимавай...

:yes:

Потвърждавам с 2 ръце! Офисът до мен е франчайзингов и собствениците имат още 2 или 3 офиса в югозападната част на София. Много се уважаваме с момчетата и споделят интересни неща.
Има и втори гаден проблем, който е типичен за тези русенски тарикати (ЕКОНТ е русенска фирма): Пускат "несвой" за да им разработи определено петно от даден софийски район и изведнъж щом е свършил тази трудна и отговорна работа и то добре му отнемат почти без обяснения правата, като преди това са наели в близост вече помещение за свой офис. Този мръсен похват го приложиха пред очите ми с офиса, който беше при автомивката на "Тодор Каблешков" точно преди "България". Вярно, че там влизаха и клиенти на автомивката, беше шумно, но хората бяха много точни и никога не правеха проблем ако закъснееш и даже са ми опаковали абсолютно неподготвени пратки. Никога пред мен нямаше недоволстващи клиенти и всички бяха в шок, като закриха офиса и отвориха друг в близост на много неприятно място и с крайно неопитен персонал. По същия начин май са изгонили и франчайзърите на "Борис трети" между Околовръстното и "Пушкин". :roll:
За период от 135 години стигнахме от Стефан Стамболов до Бойко Борисов. Ако това е еволюцията в политическия елит много скоро ще гласуваме за едноклетъчни.
След снимката си с Б.Б., Робърт де Ниро бил много доволен, че най-после се снимал с истински мафиот.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 444
Регистриран на: 31.08.2008
Местоположение: Пловдив, Backnang [DE]
Пол: Мъж
Кара: Compact m43tu
Мечтае да кара: E28

Re: Франчайз офис на ЕКОНТ?

Мнение от sobiss » 19 Мар 2017, 16:14

Ако не си техен човек е невъзможно.

Gesendet von meinem NEM-L51 mit Tapatalk

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2499
Регистриран на: 23.06.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: сребърна звезда

Re: Франчайз офис на ЕКОНТ?

Мнение от kiko » 19 Мар 2017, 16:55

Фидел Кастро написа:
(bubsa) написа:... с предимство са връзкарите и след това тези,които вече имат франчайз...С две думи,не се занимавай...

:yes:

Потвърждавам с 2 ръце! :

Явно тези селски номера са си практика при тях.
Офиса в Слатина е същата работа, добре ги познавах стария персонал понеже бях там през ден.Винаги е имало хора,офиса е стар и добре разработаен,и в един момент ми разправят от утре затваряме,вече не сме ние :shock:
след няколко дена 100% нов персонал,вече мина месец два и още все се обучават все техниката им нещо не бачка абе трагедия.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 91
Регистриран на: 15.07.2010
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: E87 120D

Re: Франчайз офис на ЕКОНТ?

Мнение от alexignatov » 19 Мар 2017, 20:34

Аз работя в Еконт,но съм в склад и не съм към франч, но мога да ти кажа как стоят нещата. Франч не е чак толкова с връзки- много зависи в кое населено място искаш да отвориш офис. В София е малко сложно наистина защото са МНОГО офиси. Дори и да отвориш в София офис не винаги ще има смисъл. За изкарването на парите е мнооого общо. Дават ти наистина добри пари за 1 пратка, но в същото време ти си поемаш наемите на помещение+ транспорта+заплати и т.н., но една малка грешка ти струва мнооого пари средно около 800-1000лв като например неправилно въведени данни на клиент, неправилно опакована пратка, повредена и т.н.

320ci
320ci
Аватар
Мнения: 572
Регистриран на: 26.05.2006
Местоположение: СА
Пол: Мъж
Детайли за колата: M52B20TU

Re: Франчайз офис на ЕКОНТ?

Мнение от mumford » 19 Мар 2017, 21:26

Виж форума на predpriemach.com там имаше човек отворил Еконт преди години в София

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1151
Регистриран на: 15.03.2010
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: E46 320Cd. `04 Kawasaki z1000 `11

Re: Франчайз офис на ЕКОНТ?

Мнение от Maxmadness » 19 Мар 2017, 21:57

Не се занимавай изобщо :idea:
"The Lion does not need the whole world to fear him, only those nearest where he roams"
A.J DARKHOLME

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 191
Регистриран на: 25.06.2011
Местоположение: rustland
Пол: Мъж
Детайли за колата: Focus,Opel Monza/Senator,MX5 nb

Re: Франчайз офис на ЕКОНТ?

Мнение от немо » 19 Мар 2017, 22:47

:OT:
Фидел Кастро написа:Има и втори гаден проблем, който е типичен за тези русенски тарикати (ЕКОНТ е русенска фирма):

Знаеш ли на колко въпроси ми отговарят:Ми,не знаем,от София к'вото кажат :lol:
Така че да има и:от Русе к'вото кажат :mhihi: :bchug:
Шофирането е превантивен анализ на това,което може да се случи на пътя....

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 258
Регистриран на: 4.04.2005
Пол: Мъж
Кара: F25

Re: Франчайз офис на ЕКОНТ?

Мнение от Alexius » 19 Мар 2017, 22:58

Фидел Кастро написа:
(bubsa) написа:... с предимство са връзкарите и след това тези,които вече имат франчайз...С две думи,не се занимавай...

:yes:

Потвърждавам с 2 ръце! Офисът до мен е франчайзингов и собствениците имат още 2 или 3 офиса в югозападната част на София. Много се уважаваме с момчетата и споделят интересни неща.
Има и втори гаден проблем, който е типичен за тези русенски тарикати (ЕКОНТ е русенска фирма): Пускат "несвой" за да им разработи определено петно от даден софийски район и изведнъж щом е свършил тази трудна и отговорна работа и то добре му отнемат почти без обяснения правата, като преди това са наели в близост вече помещение за свой офис. Този мръсен похват го приложиха пред очите ми с офиса, който беше при автомивката на "Тодор Каблешков" точно преди "България". Вярно, че там влизаха и клиенти на автомивката, беше шумно, но хората бяха много точни и никога не правеха проблем ако закъснееш и даже са ми опаковали абсолютно неподготвени пратки. Никога пред мен нямаше недоволстващи клиенти и всички бяха в шок, като закриха офиса и отвориха друг в близост на много неприятно място и с крайно неопитен персонал. По същия начин май са изгонили и франчайзърите на "Борис трети" между Околовръстното и "Пушкин". :roll:

Това ли била причината да затворят офиса до автомивката? Аз реших, че са се преместили, защото ще се бута постройката? Горе-долу по едно и също време затвориха и мивката.
BMW F25

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 318
Регистриран на: 17.10.2004
Пол: Мъж

Re: Франчайз офис на ЕКОНТ?

Мнение от Фидел Кастро » 20 Мар 2017, 1:23

Alexius написа:
Това ли била причината да затворят офиса до автомивката?


Офисът до автомивката по спомени го затвориха 2013 година и след това те станаха франчайз на Спиди, но в момента офисът на Спиди е наблизо на ул. "Казбек", но не знам те ли са?
Не знаех, че автомивката е закрита защото отдавна почти не минавам от там и е невъзможно да се загледаш защото точно това място е страшно конфликтно и непрекъснато изскачат малоумници-шофьори. :mhihi:
За период от 135 години стигнахме от Стефан Стамболов до Бойко Борисов. Ако това е еволюцията в политическия елит много скоро ще гласуваме за едноклетъчни.
След снимката си с Б.Б., Робърт де Ниро бил много доволен, че най-после се снимал с истински мафиот.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 379
Регистриран на: 12.08.2008
Местоположение: София, копеле!
Пол: Мъж
Кара: кошара!
Мечтае да кара: BMW M3 E46

Re: Франчайз офис на ЕКОНТ?

Мнение от speeder88 » 20 Мар 2017, 11:34

Фидел Кастро написа:
(bubsa) написа:... с предимство са връзкарите и след това тези,които вече имат франчайз...С две думи,не се занимавай...

:yes:

Потвърждавам с 2 ръце! Офисът до мен е франчайзингов и собствениците имат още 2 или 3 офиса в югозападната част на София. Много се уважаваме с момчетата и споделят интересни неща.
Има и втори гаден проблем, който е типичен за тези русенски тарикати (ЕКОНТ е русенска фирма): Пускат "несвой" за да им разработи определено петно от даден софийски район и изведнъж щом е свършил тази трудна и отговорна работа и то добре му отнемат почти без обяснения правата, като преди това са наели в близост вече помещение за свой офис. Този мръсен похват го приложиха пред очите ми с офиса, който беше при автомивката на "Тодор Каблешков" точно преди "България". Вярно, че там влизаха и клиенти на автомивката, беше шумно, но хората бяха много точни и никога не правеха проблем ако закъснееш и даже са ми опаковали абсолютно неподготвени пратки. Никога пред мен нямаше недоволстващи клиенти и всички бяха в шок, като закриха офиса и отвориха друг в близост на много неприятно място и с крайно неопитен персонал. По същия начин май са изгонили и франчайзърите на "Борис трети" между Околовръстното и "Пушкин". :roll:



ХАХАХА

Явно са лайнари подобна история знам и за Rapido.
Изображение
SKISA написа: ти си ебати ///M-склададжията

Следваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook