Бисери от форума

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Бисери от форума

Мнение от c04 » 18 Авг 2017, 20:05

Vra4anin написа:В ТАЗИ ТЕМА искам да цъкнете за да видите в пълен размер снимката със скоростния лост - само аз ли виждам това което виждам :mhihi: :bowdown: :ok: :mhihi: или и вие?

А не ве :D :lol: :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 233
Регистриран на: 27.04.2002
Местоположение: Dubai, UAE
Пол: Мъж
Кара: Е63 650iLCI&E93 325i&Z3 1.9
Мечтае да кара: 612

Re: Бисери от форума

Мнение от KoolyO » 21 Авг 2017, 8:29

Всеки път, като го чета се смея с глас. :clap: :bowdown:
E34 написа:Цирка е с пълна сила. Любителите на бокса ще подгреем в края на август с мега-тунинг версията на кеч мания Мейуедър - МакГрегър и ще завършим октомври с ултра сблъсъка на века Джошуа - Пулев. Добре че през септември Головкин - Канело ще измият малко срама от челото и това ще е супер мач. А шанс нашия винаги има! Ако Джошуа счупи крак, ослепее с едното око, качи 120кг, реши да се ожени и се откаже от бокса или пък случаено види темата НВ-ВМХ у форума и мине на свинска мас с пържоли. Така поне му е гарантирана на нашия една победа след 12 рунда по точки сплит десижън като максимум! И пак се не знае....

От темата за Антъни Джошуа с/у Кубрат Пулев.
Laugh...
And the world laughs with you.
Cry...
And the world laughs louder!!!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 233
Регистриран на: 27.04.2002
Местоположение: Dubai, UAE
Пол: Мъж
Кара: Е63 650iLCI&E93 325i&Z3 1.9
Мечтае да кара: 612

Re: Бисери от форума

Мнение от KoolyO » 12 Сеп 2017, 8:09

K_Ilkov написа:
Kroki написа:

:OT:

В Гърция 'фърлЯ ли бутилки вода по колите?

Или там е прието чинии ... :ok:

:lol:
От тази за селяндурския тероризъм.
Laugh...
And the world laughs with you.
Cry...
And the world laughs louder!!!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 84
Регистриран на: 8.09.2016
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '17 G31 530dx, '08 R56 Mini Cooper
Мечтае да кара: V8

Re: Бисери от форума

Мнение от damian2112 » 02 Окт 2017, 10:15

zarev13 написа:Здрасти колега,

След обръщането на волана в много случаи при първа серия се наблюдава вселяване на дявола не само във волана, но както в купето така и във кардана на баварията. Решенеито е само едно, но сигурно! Да намериш добър екзорсист с богат опит в изцеряването на побеснели единици. Ако не успееш на немериш такъв експерт, ще ти препоръчам да резнеш две глави стар чесън на ситно под шофьорската седалка и да наръсиш със светена вода педала на газта. След тази процедура изчакай поне два дни, налей мръсницата със 100 октанка до горе и и' пръсни мотора на сутрешно събуждане до 7 хил. оборота без прекъсване в продължение на поне 30 минути.

Ако нито едно от по-горе посочените не помогне, пиши на лично и ще ти съдействам със намирането на мъртва кост от 90 годишна девица или прокажено крило на късоглед прилеп.


От тук: posting.php?mode=quote&f=125&p=4333484 :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1848
Регистриран на: 11.02.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i и Карбонова М-ка с педали!
Мечтае да кара: M3

Re: Бисери от форума

Мнение от dr.peshev » 03 Ное 2017, 9:26

Vasko_G написа:
bobi787 написа:Така взех ги изглеждат истински ngk но сега къде се намират да ги сменя под колектори те ли са

Колега, чел ли си "По жицата" от Йордан Йовков. Значи, тръгваш по жицата и в нейния край е свещта. При неясноти съм на разположение да обяснявам. :D :D :D
ЕДИНСТВЕНОТО ПО-ХУБАВО НЕЩО ОТ ШВЕДСКАТА ТРОЙКА Е БАВАРСКАТА! :winky:

Оригинални BMW дискове и накладки F10/F11 Цък :yes:
Оригинални BMW якета - Промоция Цък :yes:

Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 317
Регистриран на: 18.02.2011
Местоположение: BT
Пол: Мъж
Кара: e60 525D M 05', Audi a6, e53 x5 3d
Мечтае да кара: е60 M5

Re: Бисери от форума

Мнение от v3n0m » 28 Ное 2017, 9:17

damian2112 написа:
zarev13 написа:Здрасти колега,

След обръщането на волана в много случаи при първа серия се наблюдава вселяване на дявола не само във волана, но както в купето така и във кардана на баварията. Решенеито е само едно, но сигурно! Да намериш добър екзорсист с богат опит в изцеряването на побеснели единици. Ако не успееш на немериш такъв експерт, ще ти препоръчам да резнеш две глави стар чесън на ситно под шофьорската седалка и да наръсиш със светена вода педала на газта. След тази процедура изчакай поне два дни, налей мръсницата със 100 октанка до горе и и' пръсни мотора на сутрешно събуждане до 7 хил. оборота без прекъсване в продължение на поне 30 минути.

Ако нито едно от по-горе посочените не помогне, пиши на лично и ще ти съдействам със намирането на мъртва кост от 90 годишна девица или прокажено крило на късоглед прилеп.


От тук: posting.php?mode=quote&f=125&p=4333484 :mhihi:

:ahah: :mhihi: :mhihi: :bowdown: :clap:
Любовта към жената е преходна, а любовта към БМВ - вечна!!!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3602
Регистриран на: 10.09.2008
Местоположение: Смолян
Кара: E39 530D

Re: Бисери от форума

Мнение от Ivo_Borisov » 28 Ное 2017, 15:50

Cyberloner написа:
jivko81 написа:Trans. Failsafe Prog- Някой да знае какво означава това колеги?

Травестит, който прогресивно запазва файлове


:ahah:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 271
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Бисери от форума

Мнение от TNT » 13 Дек 2017, 12:58

K_Ilkov написа:
BMW_POWER написа:
Колега Илков, утре ще ти снимам "западно строителство" на няма и 50 години. Ето жокер за сега

Изображение

Давай, снимай и дали е можело да избереш как и какво да купиш или построиш и снимай и добре построена панелка ;)

Пп. Че припаднем къф е линка на картинката :mhihi:
.... ://img.radio-canada.ca/2011/07/31/...


От соц темата :ok: :ok: :ok: :mhihi: :mhihi: :mhihi: radio-canada хахахахаха
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 233
Регистриран на: 27.04.2002
Местоположение: Dubai, UAE
Пол: Мъж
Кара: Е63 650iLCI&E93 325i&Z3 1.9
Мечтае да кара: 612

Re: Бисери от форума

Мнение от KoolyO » 18 Дек 2017, 8:36

Ми не може да не го постна. То си е за тука :lol:
E34 написа:Пия само Black Ram, годините нямат значение тъй като подобен бленд по-млад от 25-30 годишен няма! Пасва ми идеално след напрегнатия ден в офиса, се пак е уморително пари да се броят цел ден, докато поне три четири колежки те свалят постоянно. Та го употребявам само с уникална селекция фъстъци подбрани от африканска девица принцеса и чат пат с украински семки, но само в неделя, когато съм по анцунг пред камината!
Лед не турям щото некой път водата идва по-скъпа от напитката. Вкуса му е много изтънчен с лек отенък на домати, патладжан, пържени картофи и мензис. Оставя уникален послевкус на свобода, любов и още нещо. Заредил съм се поне с 50-60 бутилки от него и на практика целото Аванти, Фантастико, Кауфланд и денонощния в Дружба зад Петрола бачка само за мен. Чувствам се много трики по тоя повод и жена ми ще ме изгони сигурно, но се пак какво е Коледа без прасе??!

От темата за уискитата...
Laugh...
And the world laughs with you.
Cry...
And the world laughs louder!!!

Потребител
Аватар
Мнения: 35
Регистриран на: 12.12.2017
Пол: Жена

Re: Бисери от форума

Мнение от Chertigrad » 18 Дек 2017, 11:27

.
Последна промяна Chertigrad на 12 Яну 2018, 21:55, променена общо 1 път
Teodora

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 233
Регистриран на: 27.04.2002
Местоположение: Dubai, UAE
Пол: Мъж
Кара: Е63 650iLCI&E93 325i&Z3 1.9
Мечтае да кара: 612

Re: Бисери от форума

Мнение от KoolyO » 27 Дек 2017, 11:41

Не знам, аз ли изперквам и всичко започва да ми е смешно, или все повече "бисери" откривам в тоя форум.
Ако е първото, моля да получа забележка от Мародератор, но не мога да не го постна това.
alx написа:
Хаос написа:ночаквано тъпа тема


Ах къв си кисел- признай си- Дядо Мраз ти се е изакал под елхата :)


От темата "Кой какво получи за Коледа?"
Laugh...
And the world laughs with you.
Cry...
And the world laughs louder!!!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1792
Регистриран на: 4.09.2006
Местоположение: Столичная
Пол: Мъж
Кара: Е34 с ... ръжда

Re: Бисери от форума

Мнение от ивчо » 30 Дек 2017, 18:45

bum_bum написа:И аз имам тук едно конско ама малко дебело е нарязано та зор съхне. А освен това го нападна някакъв синигер неговата м@м@. Няколко пъти го хващам да си мези :shock:

hell's angel написа:Те, синигерите, си падат по блажното, като нас - тури малко сланинка настрани, за него и нЕма да ти бара конското :D

bum_bum написа:Мислех леб да му сложа ма такова не съм ял от години и все забравям да купя.
Щом кълве и на сланина работата става много лесна.

hell's angel написа::mhihi: :mhihi: :mhihi: На леб със сланина най-много кълве :mrgreen:

bum_bum написа:Рикия да му грея ли или и така ще ги яде?


:mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

viewtopic.php?f=4&t=359257&start=270
Механджията написа:е, пример, аз снощи клатих здраво мойта, сутринта с кеф станах, кафенце, после вместо обичайните 15мин до бачкането пътувах близо 25... лежерно така, кефаджийско.... а тия дет бързат, дали са ебали? :mhihi:


The night is dark and full of lo6o :mhihi: :paranoid:

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Бисери от форума

Мнение от c04 » 09 Яну 2018, 0:53

(bubsa) написа:Как позна,че съм катаджия.Браво :clap: Не ме издавай къде се крия с радара,че след празниците трябва да наваксам загубите :mhihi:

На Т.Александров и К.Величков свети червено...ааа жълто...зелено.Дано ви е полезно :winky:

Sent from my опел астра с буркани :mrgreen:

От пътната обстановка

Старши Алкохолик
Аватар
Мнения: 3925
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: в Е32 740iL в мечтите си
Кара: E60 LCI 535d
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Немска петица с многооо екстри. Ама не всичките, де! Такива има само нов внос от Италия :D

Re: Бисери от форума

Мнение от zAcK » 11 Яну 2018, 11:55

badsharki написа:
stefan8898 написа:Не е много по темата, ама да кажа аз как си реших проблема с мп3 - ките в Е60 преди фейса - взех си една преносима блутут колонка за 200 лева, и от телефона си пускам музика. Няма кабели, няма нищо чиста работа.

Сложи колонката в тенджера. Звукът става уникален... почти Ложик 7. :idea:



:mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Хубави години бяха, 'га бяхме млади фенове с M20-ки с големи 'жанти! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
E34 520i / E39 520i / E39 540i / E60 535d - Love at First Sight is Real :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 83
Регистриран на: 24.09.2017
Пол: Мъж

Re: Бисери от форума

Мнение от firstduo93 » 14 Яну 2018, 9:01

Oт един друго форум човек който си е купил доберман :D


''Като си взех кучето от роднините се изсипа на главата ми ад. "Кучето ти като убие човек ти ще лежиш в затвора", "дядо ти не може да спи откакто разбра за кучето", "няма да ти припишем апартамента", "айде да го махнем и да го занесем на село" и пр. Плач, молби, заплахи. Нищо, че съм голям човек. Като чуех, че се почва с темата и затварях направо телефона.''

Ама на, кучето си остана при мен .

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook