Моля за помощ, удариха ме и избягаха

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 871
Регистриран на: 9.10.2006
Местоположение: София
Кара: е85 M54B30

Моля за помощ, удариха ме и избягаха

Мнение от sub_eleven » 04 Мар 2017, 17:38

Колеги, дойде момента да имам нужда от помощ. Блъснаха ме на околовръстното между Драгалевци и Бояна(посока Бояна). Блъсна ме бял Рейндж Роувър мисля, че Sport 1, английски номер(жълт) GVC мисля бяха първите три букви, десен волан, караше го мъж на средна възраст. Удари ме странично отзад вдясно при смяна на лентите от негова страна. При овладяването на колата, която впрочем беше на магия да се претърколи по капак(висок център на тежестта има) се ударих и в мантинелата вляво. Като овладях колата и тръгнах да отбивам, въпросния избяга с мръсна газ, не успях да запомня друго освен първите три букви, понеже ги видях докато се отдалечаваше, не ми е минавало през ума, че ще побегне, а и проверявах дъщеря ми(6г) и жена ми дали са добре, тъй като блъсна нейната врата отзад. Подгоних го, но не можах да го стигна, зави към Бояна и край. Иначе впоследствие по мое лично разследване колата е дошла от бул. Черни връх откъм центъра. С полицията нещата са задействани, искам да се резервирам с мое лично разследване като целта е със сигурност да стигна до въпросния човек. Щеше да убие семейството ми и няма как да оставя нещата така разбираш ли понеже съм имал късмет и оцеляхме. За което съм благодарен на господ.

Моля да направите темата важна!

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Моля за помощ, удариха ме и избягаха

Мнение от Top Gun Maverick » 04 Мар 2017, 17:52

Гледаш обектите покрай, които е минал СЪС СИГУРНОСТ(тоест докъде назада няма място на което да се е качил на главния път)и толкова. Ако мислиш, че е дошъл от Черни връх, виж и там покрай какво евентуално е минал, знаеш часа, отиваш до някой от обектите, обясняваш, питаш дали може да видиш камера ако имат в токова часа и това е според мен. По номера забрави да го търсят с тези няколко букви. Тия скапаняци с НАглийските номера и волани толкова да са ми анти, скоро един мен такъв ме изпука, скоро пък един пиян удари бащата и избяга...абе ужас.
Друго какво да ти кажа, някоя друга кола ако помниш там да е минала и по номера да разпиташ човека дали не е видял нещо...евентуално и от обектите напред, които са до следваща отбивка може да искаш съдействие, предлагаш им примерно 50 лв. с уговорката АКО има нещо на камерата свързано с тоя джип и ясно различаващ се номер. За друго не се сещам засега, успех колега, дано го хванеш, много мразя безотговорните в тая степен шофьори, станал бела ок, на всеки може да се случи, ама спри бе.
Той е избягал според мен по една от двете причини или и двете - първата и най-вероятна е че или няма валидна застраховка(но ако го барнат можеш да заведеш щета в Буластрад, въпреки, че не са твоята компания, те изпращат данните дои гаранционния фонд и ти плащат, а онзи после му вземат парите и разни други разходи)или е бил пиян/безкнижка или както казах и двете(трите)заедно. Този който удари баща ми беше точно с трите плюс липса на преглед за бонус! Шампион!!!:yes:
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

ентусиаст
Аватар
Мнения: 871
Регистриран на: 9.10.2006
Местоположение: София
Кара: е85 M54B30

Re: Моля за помощ, удариха ме и избягаха

Мнение от sub_eleven » 04 Мар 2017, 17:53

Изображение

Това остана от другата кола, има доста серийни номера по частите. Какво може да ми помогне с идентификацията?

Ще препиша част от серийните номера и ще ги сложа тук. Дали по номера на бронята или фара може да се стигне до конкретната кола в представителството? Защото ако се намери на кой е била в Англия, ще стигнем и до човека тук.
Последна промяна sub_eleven на 04 Мар 2017, 17:57, променена общо 1 път

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Моля за помощ, удариха ме и избягаха

Мнение от Top Gun Maverick » 04 Мар 2017, 17:54

Ами...рамата ако има някъде е ясно. За друго не знам. :dunno:
Колега, стой и го чакай ако имаш възможност на близко място в близко време в понеделник, едва ли този ще сложи нова решетка ако това е такова. Но пък има шанс да се скатае и да не излиза с тая кола.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 292
Регистриран на: 30.12.2006

Re: Моля за помощ, удариха ме и избягаха

Мнение от Club BMW » 04 Мар 2017, 18:25

sub_eleven написа:.........


На мен не ми стана ясно, след ПТП-то звънна ли на 112, КАТ, ....?

ентусиаст
Аватар
Мнения: 871
Регистриран на: 9.10.2006
Местоположение: София
Кара: е85 M54B30

Re: Моля за помощ, удариха ме и избягаха

Мнение от sub_eleven » 04 Мар 2017, 18:36

Club BMW написа:
sub_eleven написа:.........


На мен не ми стана ясно, след ПТП-то звънна ли на 112, КАТ, ....?

да и на 112 и на КАТ, имам протокол от КАТ. На протокола си пише, че е напуснал местопроизшествието участник 1.

Top Gun Maverick написа:Гледаш обектите покрай, които е минал СЪС СИГУРНОСТ(тоест докъде назада няма място на което да се е качил на главния път)и толкова. Ако мислиш, че е дошъл от Черни връх, виж и там покрай какво евентуално е минал, знаеш часа, отиваш до някой от обектите, обясняваш, питаш дали може да видиш камера ако имат в токова часа и това е според мен.

Прегледах няколко обекта по маршрута, тепърва ще направя проверка и на едно друго място, откъдето със сигурност е минал, а и имам контакти с въпросната сграда, чиято камера гледа на където трябва. Има камери и на общината в района на околовръстното и детелините.
Top Gun Maverick написа:първата и най-вероятна е че или няма валидна застраховка

най-вероятно е нямал и това е причината да бяга.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 50
Регистриран на: 12.02.2013
Пол: Мъж

Re: Моля за помощ, удариха ме и избягаха

Мнение от MartinP » 04 Мар 2017, 18:46

Колега,ако е имало охранителни камери близо до птп-то може ги помолиш за съдействие.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 871
Регистриран на: 9.10.2006
Местоположение: София
Кара: е85 M54B30

Re: Моля за помощ, удариха ме и избягаха

Мнение от sub_eleven » 04 Мар 2017, 18:58

София не е толкова голяма и няма чак толкова много бели рейндж ровъри 2005-2009-та с жълти номера. Още повече с удар отпред в ляво и без решетка.

Който може да помогне да стигна до колата/човека, предлагам и възнаграждение. Свържете се с мен на ЛС. Анонимността е гарантирана.

Мерси колеги.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 1.01.2009
Местоположение: там, дето лисиците серът необезпокоявани
Пол: Мъж
Кара: се на дъщеря си

Re: Моля за помощ, удариха ме и избягаха

Мнение от Мордехай » 04 Мар 2017, 19:18

Предполагам, че скоро няма да я подкара тая кола, но си мисля, че при движение в такъв празничен ден може и да не живее изобщо наблизо, дори може да е от друг град. Много е важно да се опиташ да събереш данни от камери наоколо. Много важно е и ако можеш да разпространиш издирването и чрез разните му там фейсбуци и подобни. Дано скоро го намериш и ако решиш нещо да правиш, никога не се хвали, не споделяй с жена си дори. Успех!
Просвещение е изходът на човека от непълнолетието, което той сам си е причинил. Непълнолетие е невъзможността да се ползваш от разсъдъка си без ръководството на някой друг. Самопричинено е това непълнолетие, когато причината му не лежи в недостиг на разсъдък, а в липсата на решителност и смелост да се ползваш от него без ръководството на другиго. Sapare aude! Имай смелост да си служиш със собствения си разсъдък!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Моля за помощ, удариха ме и избягаха

Мнение от steeN » 04 Мар 2017, 21:42

MartinP написа:Колега,ако е имало охранителни камери близо до птп-то може ги помолиш за съдействие.


+1 Аз бих предложил кинти да ми покажат запис, където камера би могла да го хване.
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake

ентусиаст
Аватар
Мнения: 871
Регистриран на: 9.10.2006
Местоположение: София
Кара: е85 M54B30

Re: Моля за помощ, удариха ме и избягаха

Мнение от sub_eleven » 04 Мар 2017, 22:28

steeN написа:
MartinP написа:Колега,ако е имало охранителни камери близо до птп-то може ги помолиш за съдействие.


+1 Аз бих предложил кинти да ми покажат запис, където камера би могла да го хване.

лошото е, че по принцип е адски трудна задача и камерата трябва да е много сериозна за да успееш да видиш номера, особено на движеща се кола.

Двата обекта, които проверих бяха с камери с трагична резолюция. Ще видя... имам някои идеи за утре, но все пак се надявам и полицията да свърши някаква работа от понеделник нататък.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 318
Регистриран на: 17.10.2004
Пол: Мъж

Re: Моля за помощ, удариха ме и избягаха

Мнение от Фидел Кастро » 04 Мар 2017, 22:37

Колеги дали не съществува опцията да бъде проверено от МВР през кой ГКПП на България е влязъл въпросният Рендж Роувър, кога и евентуално има ли данни за лицата в него? Все пак не е срещаш се ежедневно автомобил. :roll:
За период от 135 години стигнахме от Стефан Стамболов до Бойко Борисов. Ако това е еволюцията в политическия елит много скоро ще гласуваме за едноклетъчни.
След снимката си с Б.Б., Робърт де Ниро бил много доволен, че най-после се снимал с истински мафиот.

Старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12757
Регистриран на: 10.08.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F11 535d, E84 2.3d

Re: Моля за помощ, удариха ме и избягаха

Мнение от vld » 04 Мар 2017, 22:53

Ако е влязъл през Румъния, няма информация, там само паспортна проверка и то от полицай, няма митничари.

Изпратено от моят Redmi Note 3 с помощта на Tapatalk
Изображение


Аватар
Мнения: 385
Регистриран на: 5.11.2012
Пол: Мъж
Кара: 4х4
Мечтае да кара: 6х6

Re: Моля за помощ, удариха ме и избягаха

Мнение от efren » 04 Мар 2017, 23:32

Може да е дошъл през Сърбия. Ако все пак не помогне друго, ако си набележиш някой квартал където да го търсиш, пробвай да предложиш награда на някои безделници (контингент, или кой както им вика), за 200 лв стават чудеса. Пусни обява в olx, че продаваш решетка, ако трябва снимай някоя здрава в някоя морга (може да извадиш късмет и да ти звъннат за "лично предаване")
Какво означава М54 - означава, че двигателя може да изгори 54 литра масло от смяна до смяна при спазване препоръките на производителя, тоест longlife-04 и смяна на около 20к км.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 526
Регистриран на: 27.02.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: овца във вълча кожа...

Re: Моля за помощ, удариха ме и избягаха

Мнение от hell's angel » 04 Мар 2017, 23:35

Тая решетка не е от Спорт 1 .... май.
Ubi dubium, ibi libertas

Следваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook