Formula 1 Сезон 2017 - нова надежда

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2757
Регистриран на: 17.11.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е30 М3, E46 M3, E92 M3, E92 325i

Re: Formula 1 Сезон 2017 - нова надежда

Мнение от bmw maniqk ivo bmw » 10 Апр 2017, 13:24

Какво го плюете Ботас? на всеки се случва да прави грешки. И аз мисля, че не се справя добре за сега, но заради една грешка в началото на сезона не може да се говори дали го бива или не.

don_gori написа:P.S> Макси се справи чудесно отново показа как се кара здравата :yes:

Показа и колко хубаво мрънка :mhihi: :mhihi:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 601
Регистриран на: 9.03.2010
Пол: Мъж
Кара: BMW ///E36

Re: Formula 1 Сезон 2017 - нова надежда

Мнение от don_gori » 10 Апр 2017, 15:21

bmw maniqk ivo bmw написа:Какво го плюете Ботас? на всеки се случва да прави грешки. И аз мисля, че не се справя добре за сега, но заради една грешка в началото на сезона не може да се говори дали го бива или не.

Нямам нищо против Ботас все още е твърде дано за оценки :yes: просто реших да споделя тоя негов интересен кадър, който остана скрит цяло състезание.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 347
Регистриран на: 16.06.2009
Пол: Мъж
Кара: E36 328i

Re: Formula 1 Сезон 2017 - нова надежда

Мнение от TheDriver » 16 Апр 2017, 18:48

Dirty M5 driveR написа:На какво отгоре пък заключихте, че Ботас е послушко? Още не е почнал сезона и се четат простотии до простотии... Не разбрахте ли, че не е важно кой какво говори. Докато не мине сезона не може да се оцени колко добре се е представил. Това, че не е луда глава като Макс защо задължително е нещо лошо? Той и Розберг не беше, но взе титла. Ботас е пилот с изключителни качества и това, което показа в Уилямс може само да загатва какво би свършил в Мерцедес. И пак забравяме срещу кого се изправя - топ класа пилот от гледна точка на умения, другите му качества не коментирам.


Е почна сезона. Какво ще кажеш за гаврата с Ботас днес?

Джанго нали обеща да му върне в края на състезанието :mhihi:

После всяка позиция ще стане важна заради борбата за титлата и познай кой ще го отнася пак.

А Ботас правеше страхотен уикенд и ако не се беше потдал на натиска на Фетел в началото можеше и да спечели.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Formula 1 Сезон 2017 - нова надежда

Мнение от Don_Diego » 16 Апр 2017, 19:36

Ботас се оплака от проблеми с гумите и колата като цяло, едва ли щеше да устиска победата. Хамилтън пак с цигания, която този път му изяде главата(браво, че се извини на отбора и поздрави Ботас за колегиалността). Фетел направи безупречно състезание и заслужено спечели. Голямо браво за целия отбор на Ферари :clap:
Много ме е яд за Алонсо, отбора му си прави подигравка с уменията му и само бере срам по пистите :banghead:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2757
Регистриран на: 17.11.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е30 М3, E46 M3, E92 M3, E92 325i

Re: Formula 1 Сезон 2017 - нова надежда

Мнение от bmw maniqk ivo bmw » 16 Апр 2017, 19:38

Великолепно състезание и много по-интересно от първите две, защото имаше повече изпреварвания и интрига до края на състезанието! :lalala: Честито на всички фенове на Ферари и Фетел! Честито и на мен, че прогнозата ми за победа на Фетел се оказа вярна. :D
Хамилтън се представи страхотно с пилотирането като изключим грешката при влизане в бокса, а 5-те секунди наказание му изядоха победата. :confused: Радвам се за Грожан, че взе първите си точки за сезона и беше бърз без да прави грешки, браво. :)
Хонда да се гръмнат, защото Алонсо се представи супер, но техниката пак го предаде. :confused: Алонсо бягай от този отбор възможно най-бързо! Ботас има прогрес според мен, но още не е достатъчен за да победи Хамилтън..
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 191
Регистриран на: 25.06.2011
Местоположение: rustland
Пол: Мъж
Детайли за колата: Focus,Opel Monza/Senator,MX5 nb

Re: Formula 1 Сезон 2017 - нова надежда

Мнение от немо » 16 Апр 2017, 19:50

TheDriver написа:Е почна сезона. Какво ще кажеш за гаврата с Ботас днес?

Извинявай,но не съм съгласен:
Ботас е поканен в топ-отбора за последните 3 год. като съотборник на 3-кратен СШ.Валтери Ботас не идва в Мерцедес с Х победи и/или оферти от друг водещ тим.

Предполагам си спомняш за http://www.autosport.bg/%D0%BA%D0%BE%D0 ... %BB%D1%84/

Нормално е в такава ситуация да има: 1.приоритетен пилот и 2.друг пилот!
Надявам се,че ме разбра...
Шофирането е превантивен анализ на това,което може да се случи на пътя....

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 347
Регистриран на: 16.06.2009
Пол: Мъж
Кара: E36 328i

Re: Formula 1 Сезон 2017 - нова надежда

Мнение от TheDriver » 16 Апр 2017, 20:05

Не просто те разбирам, напълно подкрепям това което казваш и мисля че това е реалността.

Само че две страници назад Dirty M5 driveR се опитваше да ни убеди че това не е точно така и Ботас няма да е в подобно положение.

Няма как ситуацията извън пистата да те е вързала по този начин и след това да се очаква че няма да си на каишка.


Дано да греша, но точно този път на "израстване" води до задънена улица.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 276
Регистриран на: 28.06.2010
Местоположение: Смолян
Пол: Мъж
Кара: е36 323i coupe 98'
Мечтае да кара: e36 ///M3 evo GT
Детайли за колата: Avusblau Metallic

Re: Formula 1 Сезон 2017 - нова надежда

Мнение от ZLATIST » 16 Апр 2017, 21:41

Днес Ботас се влачеше по пистата, а Хамилтън летеше, най-нормалното нещо беше първия да пропусне втория :wave:

ПП:Страхотна работа на Фетел и ферари, които най-после НЕ объркаха стратегията :driving:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2381
Регистриран на: 24.07.2006
Местоположение: 02..., +3592...
Пол: Мъж
Кара: myCar 5.3. and iCar 3.9.
Мечтае да кара: още по-бавно
Детайли за колата: ...
01" 525d m57
04" X5 m57
06" Liberty 2,8 CRD

Re: Formula 1 Сезон 2017 - нова надежда

Мнение от Владо » 17 Апр 2017, 6:58

Ами за да не объркаш стратегия, трябва да я диктуваш... Получи им се :yes:

Добре че оставиха чисто състезанието, че ако беше влязла кола за сигурност 5 обиколки преди финала... макар че тогава най-вероятно щеше да е до края на състезанието...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 601
Регистриран на: 9.03.2010
Пол: Мъж
Кара: BMW ///E36

Re: Formula 1 Сезон 2017 - нова надежда

Мнение от don_gori » 17 Апр 2017, 12:57

Супер състезание стана доволен съм 8) Фетел и бокса свършиха супер работа :yes:
Яд ме е за малкия Макс иначе се зарадвах на наказанието на Хамилтън. Ботас не показа нищо интересно, нямаше темпо и нормално пропусна съотборника си, кофтито е че няма да има нищо общо с развръзката миналата година между Хамилтън и Розберг, тая година явно Ботас ще слушка радиото и ще хвали работата на отбора :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2757
Регистриран на: 17.11.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е30 М3, E46 M3, E92 M3, E92 325i

Re: Formula 1 Сезон 2017 - нова надежда

Мнение от bmw maniqk ivo bmw » 17 Апр 2017, 13:19

От 3 състезания да си правите изводи какъв пилот е Ботас не е сериозно.
Това състезание доказа точно обратното на това дето говорите, че Ботас е смотан.
Стига го изкарвахте велик Розберг дето го подпираха Мерцедес! Ботас е по-добър пилот от Розберг и ще го докаже!
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 601
Регистриран на: 9.03.2010
Пол: Мъж
Кара: BMW ///E36

Re: Formula 1 Сезон 2017 - нова надежда

Мнение от don_gori » 17 Апр 2017, 13:30

Хаха ми какви изводи да си правим мина 3тото състезание, а Ботас така и така не показва нищо интересно. Същото важи и за Кими ако имаш някакво специално отношение към Ботас :mhihi: В Събота имаше някаква искрица, но вчера в състезанието затвърди добре работата като 2ри пилот за отбора. Щеш-нещеш това е истината и според мен това зависи изцяло от пилота, ако имаше характер поне леко щеше да запъни Хамилтън при изпреварванията .. айде стига.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4376
Регистриран на: 30.01.2009
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: the real 5er
Мечтае да кара: 0:00h. at La Sarthe

Re: Formula 1 Сезон 2017 - нова надежда

Мнение от Dirty M5 driveR » 17 Апр 2017, 13:33

:mhihi: Тук настава яката забава. :mhihi: Някой разбра ли защо Ботас е стартирал с грешно налягане в гумите? Иначе щом пол позишън, отмъкнат от Хамилтън е "нищо особено", аз нямам какво да добавя.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 601
Регистриран на: 9.03.2010
Пол: Мъж
Кара: BMW ///E36

Re: Formula 1 Сезон 2017 - нова надежда

Мнение от don_gori » 17 Апр 2017, 13:37

Сигурно ще да е заради симулатора ... малко часове е прекарал там :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4376
Регистриран на: 30.01.2009
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: the real 5er
Мечтае да кара: 0:00h. at La Sarthe

Re: Formula 1 Сезон 2017 - нова надежда

Мнение от Dirty M5 driveR » 17 Апр 2017, 13:41

don_gori написа:Нямам нищо против Ботас все още е твърде дано за оценки


don_gori написа:Хаха ми какви изводи да си правим мина 3тото състезание, а Ботас така и така не показва нищо интересно.


За симулатора не знам, ама ти явно си врял и кипял в тия среди, щом от 3 състезания си правиш изводи кой какъв пилот е. ;)

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Southside

Последни теми
Facebook