Formula 1 Сезон 2017 - нова надежда

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 4
Регистриран на: 14.04.2010
Пол: Мъж

Re: Formula 1 Сезон 2017 - нова надежда

Мнение от morrog » 02 Ное 2017, 17:06

bmw maniqk ivo bmw написа:
don_gori написа:
bmw maniqk ivo bmw написа:Твърди си каквото искаш, а аз ще си казвам мнението нали не е забранено?

Не съм ти забранил, пиши каквото си искаш, просто отбелязвам че няма нищо общо с това от тазгодишното състезание в Мексико :mhihi:
Инцидента си е чисто състезателен, както и видя нямаше наказани. Дали постъпката на Фетел е левашка и подла ще те върна по-малко от година на зад да прегледаш състезанието в Абу Даби и да видиш що за подла постъпка е тази на Хамилтън спрямо не кой да е ами собствения си съотборник :clap:
Много ми е интересен черния догодина, като ситуацията няма да е толкова лесна както беше тази година дали ще прави същите магарии по подиумите и ще дава такива философски коментари :mhihi:


Ти мислиш, че няма нищо общо със състезанието, а за Абу Даби нямаше нищо подло само стратегия, но както и да е няма да си развалям настроението за излишни спорове. :D


Викаш няма нищо подло... нормална спортсменска постъпка да блъснеш в няколко състезания умишлено съотборника си, а в последното състезание да се счупиш да го задържаш да го изпреварят, и да игнорираш всякакви заповеди от бокса...
Не знам дали осъзна но Хамилтън остана в Мерцедес само защото Розберг се махна и отбора трябваше да е без пилот ;)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Formula 1 Сезон 2017 - нова надежда

Мнение от bum_bum » 02 Ное 2017, 17:44

Всеки ги прави тия номера. Розберг пък в Монако как се заклини на завоят за да развеят жълт флаг и Хамилтън да не може да си затвори бързата обиколка.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 347
Регистриран на: 16.06.2009
Пол: Мъж
Кара: E36 328i

Re: Formula 1 Сезон 2017 - нова надежда

Мнение от TheDriver » 02 Ное 2017, 17:51

Това с умишлените блъскания също е.....

Според мен Нико по нищо не отстъпваше на Хамилтън що се отнася до мръсни номера.

А когато се стигаше до удар между двамата вината често беше споделена.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Formula 1 Сезон 2017 - нова надежда

Мнение от bum_bum » 02 Ное 2017, 17:55

Много сигурни станаха колите и си играят на блъскащи колички вече. Преди 20-тина година половината вече нямаше да са живи от тия глупости, дето ги правят.

Да не говорим за тия, дето самокатастрофират на всяко трето състезание- ака Маса. :mhihi:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2757
Регистриран на: 17.11.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е30 М3, E46 M3, E92 M3, E92 325i

Re: Formula 1 Сезон 2017 - нова надежда

Мнение от bmw maniqk ivo bmw » 02 Ное 2017, 18:08

Да бе по нищо не отстъпвал Нико на Хамилтън :mhihi: :mhihi: Защо говорите глупости? :mhihi: :mhihi:
2016-та в Испания виновен беше Розберг заради малоумното блеене в настройките. :kuku:
Ако не му беше гръмнал двг на Хам тоя велик карач Розберг още щеше да се пъне за титла. :mhihi: :mhihi:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2757
Регистриран на: 17.11.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е30 М3, E46 M3, E92 M3, E92 325i

Re: Formula 1 Сезон 2017 - нова надежда

Мнение от bmw maniqk ivo bmw » 02 Ное 2017, 18:24

morrog написа:.
Не знам дали осъзна но Хамилтън остана в Мерцедес само защото Розберг се махна и отбора трябваше да е без пилот ;)


И как разбра това? Извънземните ли пита или си близък с Тото Волф? :mhihi: :mhihi:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 601
Регистриран на: 9.03.2010
Пол: Мъж
Кара: BMW ///E36

Re: Formula 1 Сезон 2017 - нова надежда

Мнение от don_gori » 02 Ное 2017, 18:30

Къде отиде подлия Фетел дето умишлено спука гумата на Хамилтън и отиде на предпоследно място с идеята да спечели състезанието, а черньо да остане извън точките :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2757
Регистриран на: 17.11.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е30 М3, E46 M3, E92 M3, E92 325i

Re: Formula 1 Сезон 2017 - нова надежда

Мнение от bmw maniqk ivo bmw » 02 Ное 2017, 18:36

Кога съм казал, че това му е идеята на Фетел за да стане първи?
Защо ми вменяваш твойте измислици? :mhihi: :mhihi:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 601
Регистриран на: 9.03.2010
Пол: Мъж
Кара: BMW ///E36

Re: Formula 1 Сезон 2017 - нова надежда

Мнение от don_gori » 13 Ное 2017, 8:38

Има ли останали фенове, които са гледали състезанието :mhihi: Аз от чисто любопитство пуснах да погледам понеже фиатите бяха напреднали в клалификацията, а Хамилтън стартира от дъното. Мерцедес показаха че и за догодина имат доста скрити козове и то се видя в темпото на Хамилтън, от Ферари пък можеха да жертват поне едната си кола и те да пробват нещо ново.
Общо взето нищо ново Мерцедеса в ръцете на Хамилтън дърпа пред Фераритата, а Ботас е с темпо между Фетел и Райконен. Ако не бяха драмите на Ферари определено следващото състезание щеше да реши титлата при пилотите :|

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 347
Регистриран на: 16.06.2009
Пол: Мъж
Кара: E36 328i

Re: Formula 1 Сезон 2017 - нова надежда

Мнение от TheDriver » 13 Ное 2017, 10:22

Ботас ме ядоса още в началото и после след стопа.

Баси равнодушното поведение. Има две състезания в които да блесне без да се налага да помага на Люис, да натрупа точки за вътрешната борба, да му се чуе поне малко гласа за развитието на колата.

И той пак кара без грам агресия. :banghead:

Между другото в началото на сезона имаше хора тук които мислеха че няма да се превърне във втори пилот послушко. Аз съм окончателно убеден вече че се е запътил в тая посока и няма връщане назад.


Иначе Алонсо и Хонда ме изненадаха приятно. Цяло състезание при тази жега да стоиш на 1-2 секунди зад друга кола и постоянно да опитваш атаки си е постижение. Разбира се напълно е възможно след това състезание да го хвърлят мотора :mhihi:
Последна промяна TheDriver на 13 Ное 2017, 10:37, променена общо 1 път

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 180
Регистриран на: 3.11.2017
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: вана
Мечтае да кара: DACIA

Re: Formula 1 Сезон 2017 - нова надежда

Мнение от Knoxville_ » 13 Ное 2017, 10:29

Мисля, че преди няколко месеца още стана ясно това, след като преподписа с мерцедес. Ясно е, че в такава конфигурация няма как да е първи пилот.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 601
Регистриран на: 9.03.2010
Пол: Мъж
Кара: BMW ///E36

Re: Formula 1 Сезон 2017 - нова надежда

Мнение от don_gori » 13 Ное 2017, 10:59

TheDriver написа:Между другото в началото на сезона имаше хора тук които мислеха че няма да се превърне във втори пилот послушко. Аз съм окончателно убеден вече че се е запътил в тая посока и няма връщане назад.

:yes:
И аз съм на същото мнение, просто през целия сезон го играе или изцяло да пази гърба на Хамилтън или да кара безлично. Айде това състезание беше ясно горе долу, че със софта ще е по-зле спрямо Ферарито и затова опитаха пресичаща стратегия от Мерцедес, но до там. Просто се вижда разликата в представянето между Хамилтън и Ботас .. Още от сега ми е ясно и за следващия сезон каква роля ще играе :mhihi: И най са ми смешни изказванията на ония дъртия люпенин Лауда, че щели да правят колата за 2018 за Ботас :lol:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2757
Регистриран на: 17.11.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е30 М3, E46 M3, E92 M3, E92 325i

Re: Formula 1 Сезон 2017 - нова надежда

Мнение от bmw maniqk ivo bmw » 13 Ное 2017, 11:22

Честито на всички фенове на Ферари! :D
Хамилтън направи чудесно каране и от последен завърши 4-ти, евала. :clap:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 347
Регистриран на: 16.06.2009
Пол: Мъж
Кара: E36 328i

Re: Formula 1 Сезон 2017 - нова надежда

Мнение от TheDriver » 13 Ное 2017, 11:49

Ботас беше готов на всичко, за да отиде в Мерцедес, когато влизаш с подобно покорно отношение без да поставяш никакви условия половината ти шансове са загубени. После цял сезон тих е кротък, без никакви опити за печелене на политически позиции в отбора. Нико поне в това отношение беше наравно с Хамилтън. Сполучи че колата му е удобна в началото и до там. С подобно поведение и любезности ще си остане поредната патерица в редицата (Маса, Барикело, Култард , Ървайн и т.н.)


На старта можеше да остане до Фетел, този завой го позволява, но реши да го играе на сигурно. След спирането в бокса можеше да опита късно спиране в края на правата докато Фетел беше със студени гуми. Той пак му се прибра за дифузьора и на всичкото отгоре не успя да остане там, за да опита нещо в края на старт/финала. Фетел му направи над секунда до последния завой.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2757
Регистриран на: 17.11.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е30 М3, E46 M3, E92 M3, E92 325i

Re: Formula 1 Сезон 2017 - нова надежда

Мнение от bmw maniqk ivo bmw » 29 Ное 2017, 20:22

Добър завършeк на един интересен сезон. :) Сега след като свърши и последното състезание ми се струва, че много бързо мина този сезон. :mhihi: :mhihi: Нямам търпетние за сезон 2018-та!

Новото лого е баси грозното. :bang: :bang:
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook