Formula 1 Сезон 2017 - нова надежда

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2757
Регистриран на: 17.11.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е30 М3, E46 M3, E92 M3, E92 325i

Re: Formula 1 Сезон 2017 - нова надежда

Мнение от bmw maniqk ivo bmw » 15 Юни 2017, 11:22

TheDriver написа:Има черни линии в самия клип и не се вижда добре точно след 12тата секунда когато ги дават отгоре.

Или проблемът е в моя телевизор :mhihi: , но поне аз неможах да го подкарам така че да видя удара между Саинц и Грожан отгоре и за това намерих друг клип.


П.С. А вече и двата клипа ги няма, тея новите имат по-добри хрътки от Бърни :mhihi:

А уж щяло да е по-свободно и готино за феновете, но сега трият. :mhihi: :mhihi: Клипа дето пуснах беше перфектен и после като пак исках да го видя беше изтрит. :mhihi: :mhihi:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1585
Регистриран на: 28.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е36 Турбо?! любима, е39 28-ца бате
Мечтае да кара: е36 с осмак
Детайли за колата: Най-много върви 28мицата от всичко.
Wanna be 1.5 bar.

Re: Formula 1 Сезон 2017 - нова надежда

Мнение от Boyadjiev » 16 Юни 2017, 20:42

plradev написа:
BMW_POWER написа:
Изображение

На този човек,Шумахер не му ли налетя на бой едно време в боксовете на Спа ?! :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Така известният сега Ди Си :driving:
Изображение Изображение Изображение
Уважавай другия, независимо каква кола кара.

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1755
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Formula 1 Сезон 2017 - нова надежда

Мнение от BMW_POWER » 17 Юни 2017, 4:30

Най-интересното от цялото състезание е .... лудницата преди старта. Могат да се видят много познати физономии

Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2757
Регистриран на: 17.11.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е30 М3, E46 M3, E92 M3, E92 325i

Re: Formula 1 Сезон 2017 - нова надежда

Мнение от bmw maniqk ivo bmw » 18 Юни 2017, 19:55

Тая тема явно вече е за фукане кой от Ф1 си видял :mhihi: :mhihi:
Изображение

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1755
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Formula 1 Сезон 2017 - нова надежда

Мнение от BMW_POWER » 19 Юни 2017, 1:27

bmw maniqk ivo bmw написа:Тая тема явно вече е за фукане кой от Ф1 си видял :mhihi: :mhihi:


За мен глаголите "споделяне" и "фукане" имат много различен смисъл. Аз споделям, не се фукам. Ако някой го приема така, то това си е за абсолютно негова сметка. С Джони Хърбърт от последната снимка не само сме се виждали, нo и сме се снимали. Какво си говорихме за 30-40 секунди, няма никакво значение.

Изображение

Ако ще се "фукаме" (да се похваля), то долната снимка ми е номер 1

Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Formula 1 Сезон 2017 - нова надежда

Мнение от alekangg » 19 Юни 2017, 8:21

Не знам дали е фукане или споделяне, но в някои другари се поражда доза завист ми се струва. :D

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2377
Регистриран на: 10.04.2008
Местоположение: СА
Кара: м си...

Re: Formula 1 Сезон 2017 - нова надежда

Мнение от plradev » 19 Юни 2017, 11:51

Супер се развива темата,малко разнообразие в паузите извън обичайните спорове,не е излишно никому :)

п.п. За снимката с Петер Заубер :clap:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Formula 1 Сезон 2017 - нова надежда

Мнение от bum_bum » 19 Юни 2017, 12:57

Ако имах снимка с някой от Ф1 и аз щях да я пусна тук. Има тема в която се хвалим кой кви долни гащи си купил, пък какво лошо има кой кого от света на моторните спортове е видял. :dunno:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2757
Регистриран на: 17.11.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е30 М3, E46 M3, E92 M3, E92 325i

Re: Formula 1 Сезон 2017 - нова надежда

Мнение от bmw maniqk ivo bmw » 19 Юни 2017, 16:56

Аз не се хваля с долните си гащи bum_bum, но разбах смисъла :mhihi: :mhihi: И за какво да завиждам като и аз съм ходил на Ф1?
Просто казвам на какво ми прилича, но щом не е фукане добре. :D

bmw maniqk ivo bmw написа:Я да ви питам аз нещо. :D Какво мислите Кубица дали има шанс да се върне пак във Формула 1? На тестове с кола от 2012-та е навъртял 115 обиколки и се замислям дали ще издържи да кара кола от 2017-та. :dunno:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 347
Регистриран на: 16.06.2009
Пол: Мъж
Кара: E36 328i

Re: Formula 1 Сезон 2017 - нова надежда

Мнение от TheDriver » 19 Юни 2017, 17:13

От това което той самият каза звъчеше че не мисли все още за завръщане във Формула 1. Поне аз така усетих думите му.

Рено донякъде ги бутат ПР-ите и за това гледаха да говорят положителни неща които разбира се са истина.

Кубица обаче спомена че е имал и трудности и големият брой обиколки са нещо хубаво но не трябва да гледаме само тях.


Аз мисля че вратата за Ф1 за него е почти затворена.
От една страна с всяка следваща година превключвателите по волана стават все повече, което увеличава работата за пръсти и китки.
От друга имаме неприятния опит на други пилоти пострадали тежко и пътят най-често е в посока туринг шампионати или ГТ серии.

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1755
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Formula 1 Сезон 2017 - нова надежда

Мнение от BMW_POWER » 20 Юни 2017, 5:27

Кубица е явление в спорта и Марио Тайсен направи огромна грешка през 2008г. Това може би и доведе до оттеглянето на БМВ от спорта. На мен са ми по-интересни слуховете за развод на Маковете с Хонда и връщането им при Мерцедес. В същото време Заубер ще карат с двигатели Хонда.

Връщам се 9 години назад ... Какви времена бяха ... Ето го батко (баси, да не кажа чичо ви)

Изображение

Изображение

Две години по-късно

Изображение

какъв голям автограф, а :winky:

Изображение

Но да се върнем към днешната малолитражна действителност. Според William Hill шансовете на Хамилтън за титла са оценени на 1.91, докато тези на Фетел 2.10. Ако заложите на Ботас печелите 26, а Кими е с коефициент 81.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 347
Регистриран на: 16.06.2009
Пол: Мъж
Кара: E36 328i

Re: Formula 1 Сезон 2017 - нова надежда

Мнение от TheDriver » 20 Юни 2017, 10:46

Не са все още решени нещата в сагата Макларън-Хонда.
Изленаха слухове че Уилямс преговарят за двигатели Хонда за следващия сезон, което затвърждава слуховете че Макларън се връщат при Мерцедес.

За Заубер сделката е страхотна, тя беше страхотна и за Макларън преди няколко години, но в момента е отровна и ще ги затрие като отбор ако нещо не се промени. Те са наясно че е по-добре да са втора цигулка на Мерцедес, но в борба за подиуми докато нещо добро не се появи отколкото да кретат на опашката и да стават за смях.

Мисля си обаче че окончателно решение още не е взето.
Единствения шанс на японците е версия 2.хх за Баку да е реално подобрение(ще успеят да я доставят макар и с наказания за смяна на компоненти), а версия 3.00 след лятната пауза да вкара Макларън в борба за подиуми. Ако не го постигнат мисля че Макларън ще срежат въжето.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 601
Регистриран на: 9.03.2010
Пол: Мъж
Кара: BMW ///E36

Re: Formula 1 Сезон 2017 - нова надежда

Мнение от don_gori » 20 Юни 2017, 11:01

С тея проблеми надали .. те в момента не могат да финишират, а какво да говорим за подиум. Явно тоя мотор не става, аз нямам никакви надежди около инженерите в тоя екип, за толкова време не успяха да се справят с надеждността, а какво да говорим за мощност, разход и т.н.
Мерцедес пък от своя страна надали ще дадът толкова лесно моторите си на тим с такава история, още повече и за шаситата, които е конструирал. Ама да видим :)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 347
Регистриран на: 16.06.2009
Пол: Мъж
Кара: E36 328i

Re: Formula 1 Сезон 2017 - нова надежда

Мнение от TheDriver » 20 Юни 2017, 11:16

don_gori написа:С тея проблеми надали .. те в момента не могат да финишират, а какво да говорим за подиум. Явно тоя мотор не става, аз нямам никакви надежди около инженерите в тоя екип, за толкова време не успяха да се справят с надеждността, а какво да говорим за мощност, разход и т.н.
Мерцедес пък от своя страна надали ще дадът толкова лесно моторите си на тим с такава история, още повече и за шаситата, които е конструирал. Ама да видим :)


Нещата със задвижващите системи са доста по-сложни и всъщност точно тазгодишният мотор има много потенциал за разлика от предходния дизайн. Първият им дизайн беше задънена улица, объркана концепция която решиха да подобряват под натиска за резултати от фенове, отбор, Алонсо. Набутаха се в ситуация в която само революция им върши работа, а когато опитваш такива радикални неща носиш риска за много проблеми и неминуемо този риск се реализира. Разбира се имат и доста организационни проблеми в Хонда.

Като концепция обаче имат доста добър пакет - по-лек е от този на Мерцедес и Ферари и има потенцияла за същата мощност. Това обаче трябваше да се случи преди години, а не сега да му решават детските болести на ръба на търпението на партньорите. В рено са в подобна ситуация просто са подходили по-консервативно с дизайна.Те също започнаха от нула тази година.
Нека видим Баку - ако подобренията работят има шанс за версия 3.00. Ако гледаме познатата картинка ще е ясно че японците немогат да се справят с проблемите.

Клиентски отбор неможе да е конкуренция на заводският отбор на Мерцедес пък бил той и Макларън. Уилямс имат не по-малка история и екип, но през последните години винаги са държани на една ръка разстояние.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2757
Регистриран на: 17.11.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е30 М3, E46 M3, E92 M3, E92 325i

Re: Formula 1 Сезон 2017 - нова надежда

Мнение от bmw maniqk ivo bmw » 20 Юни 2017, 14:34

Имаше слухове от Еди Джордан, че Мерцедес ще се оттеглят от Ф1 като отбор. Ако тези слухове се окажат верни и Макларън се върне към двигатели Бенц ще имат шанс за титлата. :D Но ще видим какво ще стане. :D

BMW_POWER написа:Кубица е явление в спорта и Марио Тайсен направи огромна грешка през 2008г.
Връщам се 9 години назад ... Какви времена бяха ... Ето го батко (баси, да не кажа чичо ви)

Изображение

Изображение

Две години по-късно

Изображение

какъв голям автограф, а :winky:

Изображение



Страхотни снимки! :clap: Съгласен съм за Марио Тайсен, но от дистанцията на времето е лесно да се каже, че е направил огромна грешка. Бмв възлагаха големи надежди на Керс-а, но за съжаление тези надежди не се потвърдиха. :confused:
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook